1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: data editöre giremiyorum !!

Default data editöre giremiyorum !!

Merhabalar. arkadaşlar data editöre giremiyorum. bi dosya hatası veriyor crogram files/sports interactive/football manager 2008 içinde bi dosyanın ismini söylüyor. svc97. dll gibi bu dosya bulunamadı diyor. ama o dosya orda hemen data editörün yanında neden bulamıyor bu dosyayı ?? oyunum orjinal ..
    '' Hayat Karameladan daha tatlı bir şekerlemedir demişti üstad bana. Düşündümde; tadını aldıkça hep daha fazlasını isterken AZALDIĞINI unutmuşum ''

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Verilen hatanın resmini buraya bırakırsanız daha rahat yardımcı olabilirim. Örneklersem bahsettiğiniz dosya bende bulunmuyor ama editorü kullanabiliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

svc97 değildir o msvcp71.dll dir. Eğer oysa

http://www.dll-download.net/msvcp71.html

burdan msvcp71.dll dosyasını indirip C:\WINDOWS\system in içine at .

Default teşekkürler shamur1

teşekkürler shamur1 . ewet dediğin dosya. sanırım kurulumda o dosyayı windowsun içinde systemın yerıne oyunun kurulu olduğu dosyanın içine atıyor oyun. o dosyayı kopyalayıp wındows systemın ıcıne atarsam sorunum cozulur. teşekkurler ilgilenen herkese...
    '' Hayat Karameladan daha tatlı bir şekerlemedir demişti üstad bana. Düşündümde; tadını aldıkça hep daha fazlasını isterken AZALDIĞINI unutmuşum ''

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by fokocaman View Post
    teşekkürler shamur1 . ewet dediğin dosya. sanırım kurulumda o dosyayı windowsun içinde systemın yerıne oyunun kurulu olduğu dosyanın içine atıyor oyun. o dosyayı kopyalayıp wındows systemın ıcıne atarsam sorunum cozulur. teşekkurler ilgilenen herkese...

Önemli değil sorunun çözüldüyse ne mutlu bana.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Sorun çözüldüğüne göre kapatıyorum.

Default Halen giremiyorum data editöre !!

arkadaşlar halen hata veriyor anlamadım gitti. bakın oyunu normal yükledim crogram files/sports interactive/football manager 2008 dosyası böyle :

normal olarak data editöre tıkladığımda bu hatayı veriyor . dün size bahsettiğim hata..

yanlız hatada MSVCP71.dll hatası veriyor. orda olan dosya msvcr71.dll bende bu dosyanın adını değiştiriyorum msvcp71.dll olarak ozamanda bu hatayı veriyor. anlayamadım bi yardım .. bu arada ıkı gun once sp3 u yukledım pc me ondan kaynaklanabılırmı ?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

bahsedilen dosyayı bir de football manager 2008 dizinine atın. ben dll dosyasını oraya attığımda sorun çözülmüştü. ayrıca dll'lerin isimlerini değiştirmeyin.

Default Denedim olmadı yine !!!

Denedim disco nun verdiği dosyayı system32 ın ıcıne attım olmadı system dosyasının ıcıne attım olmadı. football manager 2008 dosyasının ıcıne attım yıne olmadı ıste hata :

lutfen bir yardım....

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

verdiği hatayı eksiksiz elle yazarmısın buraya. Verdiğin resmi tıkladığımızda açılan görüntüden seçmesi çok zor.

Default tam hata bu!!

C:Windows\system32\MSVCP71.dll uygulaması veya DLLsi geçerli bir Windows bellek görüntüsü değil. Lütfen yükleme disketinizdekiyle karşılaştırın.

Default fw : Yokmu Yardım edecek ??

Yokmu yardım edecek bir kişi halen çözemedim sorunumu ??? artık son bi çare bilgisayara yeni bir kullanıcı açıcam oyunu oraya kurup deneyeceğim. oda olmazsa edıtorsuz oynayacagım artıkın... kader !!

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

http://rapidshare.com/files/116704461/msvcp71.zip.html

bu dosyayı system32 içine attıp denermisin.

Eğer olmazsa oyunu silip yeniden kurun. Oyunu silerkende yedeğini almanız gereken dosyaların yedeğini aldıktan sonra belgelerim içindeki ve C:\Documents and Settings\kullanıcıadı\Application Data içindeki Sport İnteractive dosyalarınıda silin. Tekrardan kurulumu deneyin.

Thumbs up Tamamdır !!

Teşekkürler Dısco verdiğin dosya oldu.... problem çözüldü..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Problem hallolduğuna göre konuyu kilitleyelim.

Valla bende data editöre karşıyım
    gibi mesajlar okuyup sinirlenmeyelim.

Mesaj Yetkileri