Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 32 sonuç

Konu: Save Game Cleaner 2007[Kayıtlı Oyun Temizleyicisi]

Default Save Game Cleaner 2007[Kayıtlı Oyun Temizleyicisi]

Arkadaşlar bu dosyayı yabancı bir sitede gezinirken buldum büyük ihtimal 2007 için hazırlanmış hiç deneme fırsatım olmadı.deneyelim hep beraber görelim

http://rapidshare.com/files/7631583/...cleaner107.rar

Nesil
    2006

Bu yama hakkında bilgi:

Bu yama ile oyuynuzda gereksiz bilgilerden kurtulabilirsiniz mesala maçlardan sonra oluşan raporları silinir.

Temizleme yaptıktan sonra oyunun alanı küçülteceği için oyununuz daha hızlı çalışacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

peki bunu nereye kuruyoruz onun içinde bir bilgi verebilirmisiniz

Nesil
    2006

Oyun içinde kurmana gerek yok. Programı açtıktan sonracleaning bölümen geliyorsun open file dosyasını tıklıyorsun orada kayıtlı oyunun bulup proceedbasıyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana ßursa AntaLya Kargo Gißiyim Vallahi

evet ßunu nereye Kurcaz ki Mesela oyun u Ne kadar hızlandırcakki En fazla %2
    Forumlarımıza birden fazla hesap ile kayıt olamazsınız

evet eski oyunda vardı güzeldi baya gerçekten hızda gözle görülür bir hızlanma oluryor eywallh

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

teşekkurler oyunumuzun silinmesi gibi bi olayla karşılaşmayız heralde dimi ??

Nesil
    2006

Öyle bir sorun olmaz ama bu işlemi oyun kapalı iken yapınız. Ayrıca bu oyunuzu temizledikten sonra yedeğini oluşturuyor isterseniz eski bilgileri tekrardan yükleyerek temizlemeyi iptal edebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yaptigimiz taktikler gidecek mi

hayır taktiklere etki etmez sadece kayıtlı oyunun çok fazla büyümesini sağlayan ve dolayısıyla yavaşlamaya neden olan gereksiz dosyaları siler mesela bir önceki senenin maç raporlarını, oyuncuların sakatlık raporlarını vs.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bişey sorucam biz oyunu açarken son oyunu yükle diyorum ben yoksa load game girip programın sıkıstırdğı dosyayımı seçip yüklücez

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by esmeria View Post
    bişey sorucam biz oyunu açarken son oyunu yükle diyorum ben yoksa load game girip programın sıkıstırdğı dosyayımı seçip yüklücez
    hayır şimdi dosyayı programda load ettirdikten sonra games bölümünde oluşan aynı diğer dosyayı silecen .fm ile biteni load edecen oyunu açacağında
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Arkadaşlar Sakın İndirmeyin Çünkü Bu FM 05 / 06 İçin Ve Denedim FM 2007 ye Olmadı Boşuna İndiripde Ugrasmayın.Hemde Oyununuzu Bozmayın.İllhaki Ben Denicem Diyorsan Dosyaların Yedeğini Alın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaD BoY View Post
    Arkadaşlar Sakın İndirmeyin Çünkü Bu FM 05 / 06 İçin Ve Denedim FM 2007 ye Olmadı Boşuna İndiripde Ugrasmayın.Hemde Oyununuzu Bozmayın.İllhaki Ben Denicem Diyorsan Dosyaların Yedeğini Alın.

05-06 nın mı :S ya bu 07 yı etkılermı yanı bunu kullanırsak ne olur buyuk bı sorun olur mu?? oyun baya yavasladı ya ılk sezon gayet ıı gıdıyo sorakı sezonlarda cok fazla duraksamalar oluyor eger 07 ye oluyosa gercekten delı bısın bu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by BaD BoY View Post
    arkadaşlar bu arkadaşımızın dediği gibi bir sorun cıkarmı ???

merak etmeyin çalışıyo.denemekten korkanlar save'ini kopyalasın kopyasına denesin ve sonucu görsün

Quote Originally Posted by t_01 View Post
    eyw saol arkadaşım çalışıyor da bunu kullandığım zaman bende futbolcu geçmişleri silindi
    evet futbolcu geçmişleri, sakatlık bilgileri, eski maçların raporları vs. siliniyor ve bu şekilde kayıtlı oyunun boyutu küçülüyor ve dolayısıyla oyunumuz daha hızlı bir şekilde oynanabiliyor,yani oyun için herhangi bir problem arz etmiyor ama isterseniz open file dan dosyayı açtıktan sonra proceed demeden önce player's stat history kısmında ki tiki kaldırırsanız oyuncu geçmişi silinmeyecektir.

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by infomus View Post
    evet futbolcu geçmişleri, sakatlık bilgileri, eski maçların raporları vs. siliniyor ve bu şekilde kayıtlı oyunun boyutu küçülüyor ve dolayısıyla oyunumuz daha hızlı bir şekilde oynanabiliyor,yani oyun için herhangi bir problem arz etmiyor ama isterseniz open file dan dosyayı açtıktan sonra proceed demeden önce player's stat history kısmında ki tiki kaldırırsanız oyuncu geçmişi silinmeyecektir.
    hadi ya saol onu bilmiyordum öyle yapıyım =)

Nesil
    2006
    Yer
    ist.

yaw bu program poyunu hızlı yapıo vs ama futbolcuun geçmişini silio örneğin tuncayın vea alexin 2006 2007 sezonundaki kariyerini filan göremiom ve eski oyunu geri yüklemek istiom
    bunun bi çöüzümü yok mu
    yani eskiye dönemezmiiz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu 2006 dada wardı we acaip işe yarıo kim bulduysa allah razı olsun
    FM Gazetesi

oyuncunun geçmişini siliyosa oyunun tadı kaçar diye düşünüyorum

Quote Originally Posted by KORNy View Post
    yaw bu program poyunu hızlı yapıo vs ama futbolcuun geçmişini silio örneğin tuncayın vea alexin 2006 2007 sezonundaki kariyerini filan göremiom ve eski oyunu geri yüklemek istiom
    bunun bi çöüzümü yok mu
    yani eskiye dönemezmiiz
    üstte belirtmiştim ama tekrar söyleyeyim...eğer oyuncu geçmişlerinin silinmesini istemiyorsanız proceed demeden önce player stat's history kısmında ki tiki kaldırın...bu şekilde oyuncu geçmişleri silinmeyecektir...ayrıca bu program gereksiz dosyaları silmeden önce yedekleme yapıyor ( oluşturulan bu yedekleme dosyası oyununuzun bulunduğu yerde oluyor), eğer oyunu geri yüklemek isterseniz programı açtıktan sonra restore kısmından yedek olarak oluşturulan dosyanın üzerine tıklayarak yapılan işlemi geri alabilirsiniz...

oyuncunun yada takimin gecmisini silio mu

ben oyunun yedeini almadım ama tekrar eski haline döndürebilir miyim?

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

eyvallah çok saol benim gibi 10 ligle oyuna başlayanlar için baya gerekli bir program...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Ahmet_77 View Post
    oyuncunun yada takimin gecmisini silio mu

ben oyunun yedeini almadım ama tekrar eski haline döndürebilir miyim?
    Sanırım silmiyor. Ama eğer dosyayı silerken yedeğini almadıysan tekrar eski haline getiremezsin.

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Sanırım silmiyor. Ama eğer dosyayı silerken yedeğini almadıysan tekrar eski haline getiremezsin.
    püh be ben bu dosyayı çok önceden yüklemiştim
    şimdi ligde ardarda kaç kere şampiyon oluom
    haberlerde 2 yıldır şampiyon oluo yazıo

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkal

programı kullandım oyuncu gecmisleri silindi 2018 e gelmistim oyunuma yazık oldu şimdi gene basladım

28. Default

adamlar yapmış abi vardır bi hikmeti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tesekkurler herkese abı bnm oyunda cok yawas calısıyordu faydası olur inş.

teşekkürler özellikle benim gibi işlemcii düşük arkadaşları yavaş çalışma ızdırabını azaltacaktır..ellerineze saglık...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri