1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Arkadaslar düşüncenize İhtiyacım var

Default Arkadaslar düşüncenize İhtiyacım var

Arkadaşlar gördüğünüz gibi avatarımdan köln takımını çalıştırıyorum ama artık sıkıldım bundesligadan hakem hataları vede 2 sene içinde bayern saltanatını yıkamadım ve artık bu ligde kalsammı kalmassammı bilmiyorum soracağım şu newcastlendan teklif geldi gitmek istiyorum adaya sizce gideyimmi 2.sorum çalışma izni sebebiyle durumundan adaya gidemiyorum bir arkadaş açıklamış detaylı ama ben anlamadım acaba transfer döneminde bu çalışma izni sebebi sorunu olmazssa transferlerimi yapabilirmiyim ? arkadaşlar nolur düşünceniz benim için önemli

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bence git çalışma sorunu pek buyuk bır sorun degıl
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Bence de Newcastle'ye git.Bu takımı iki kere yönetme şansı bulmuştum.İngiltere'de yabancı sınırı yok.Sadece çalışma izni alman gerek.Buda pek sorun olmuyor.Ancak bazı oyuncular izin alamıyor...

peki zamanla istediğim oyuncular izin alabilirmi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar calisma izni almayida bilmiyorum yardim edin calisma izni nasil alinacak benim yapmam gereken bise varmi

Milli takım forması giyen oyuncular rahat alınabiiyor.Diğerleri şansına kalmış.Ama özellikle brezilyadan felan bulduğun genç yetenekleri alamıyorsun.Ben Sheffield United'ı yönetirken iyi oyuncularla anlaşıyordum bana gelmiyorlardı,ucuz yeteneklerede çalışma izni çıkmıyordu.Çok sıkıntı çekmiştim.Ama Newcastle'da parayı basıp alabilirsin avrupa birliğine dahil oyuncuyu sıkıntı olmaz.Tabi ingiltere ligide en zor lig bana göre.Çok yoğun program,5 oyuncu değiştirme hakkı felan ama federasyonda kimseyi fakir bırakmıyo.Ligi 10. bitiriyosun 20m pozisyonundan dolayı.Tv parası 25m.Senin kararın.

Arkadaslar sorun cozuldu zaten o anda fbdende teklif geldi geri cevirmedim tabiii istedigim klup teklif edince newcastle artik suya dustu yinede ilgilenen herkese cok tessekur ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Birşey degil ama aklında bulunsun çalısma ıznı problemı cok buyuk bır problem degıl
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

git git arkana bile bakmaaa

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

newcastle de ne işin var öyle bi takım istiyosa seni demekki daha büyükleri de ister ama sen daha küçüğüne gitmişsin.

Daha buyugune gittigimden cok eminim

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Bence git çalışma sorunu pek buyuk bır sorun degıl

nasıl degıl ben brazıl oyuncu getıremıyorum izin yok kardesım ıspanya'ya gıt teklıf varsa...

bence git çalışma sorunu seni pek engellemez

Mesaj Yetkileri