Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 137 arası toplam 137 sonuç

Konu: FM08 Oynanabilir Tüm Ligler Shiny Logo (117+1 lig)

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

bunlar lig logolarımı yoksa takım logoları mı? acaba küçük logolar derken bazı yerlerde mesela takımlarda günün maçlarının olduğu ekranda takımların isimlerinin yanında klüp logolarıda mevcut onu kastediyo olabilir arkadaş şimdiden teşekkürler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tamam cevabımı aldım ya ne var ne yok herşeyin logosu var burda ki küçük logolarda varmış
    Last edited by mustiUA : 24.Şubat.2008 at 05:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

çok geniş bir çalışma olmuş teşekkürler

evet ne var ne yok her şeyin logosu (:

Nesil
    2008
    Yer
    fm

gerçekten çok güzel bir çalışma. teşekkürler.
    Last edited by Coupet : 27.Nisan.2008 at 23:38

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

ya amatör kulüpler oynanılabiliyor muki. ben mesela amasyalıyım. amasya spor var ama lamıyorum diye biliyorum

Quote Originally Posted by cemir05 View Post
    ya amatör kulüpler oynanılabiliyor muki. ben mesela amasyalıyım. amasya spor var ama lamıyorum diye biliyorum
    evet alamıyorsun
    fakat fmeditörden düzeltme yaptığın takdirde amasyaspor ve ya bir başkası alabilirsin

ayrıca eğer oyun içerisinde amasyo spor lig atlarsa ve senin açtığın liglerin birinde olursa teknikdirektör olarak gidebilirsin

Güzel paylaşım teşekkürler ..

Nesil
    2008
    Yer
    fm

parça parça halinde sunulsa aslında daha çok kişi indirebilir. yani bölge bölge gibi ayrılıp daha ufak boyutlar halinde konulursa kota sorunu olanlar sadece kendi işlerine yarayacak parçayı indirebilirler.

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

Öncelikle belirtmeliyim ki takdire şayan bir çalışma olmuş. Fakat yükleme esnasında bazı sorunlar yaşıyorum. Bunları paylaşmak istedim.
    -data klasörünü incelediğimde oyunda önce graphics klasörünün olmadığını gördüm. Fakat daha sonra dikkatli bakınca fmf uzantılı bir dosya şeklinde bulabildim.
    -Resource Archiver isimli bir program ile export işlemini uyguladım ve artık graphics dosyası değiştirilebilir hale geldi.
    -Ancak sizin dosyanıza göz attığımda bütün logoların lig seviyelerine bölünmeden koyulduğunu gördüm. Fakat orjinal logos klasörünün içinde logolar lig bazında bölünmüştü.
    Mesela İngiltere'de sadece premier division takımlarının logolarını yüklemek istediğimde nasıl ayırt edeceğimi bilmiyorum.
    Yardımınıza ihtiyacım var.

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    Öncelikle belirtmeliyim ki takdire şayan bir çalışma olmuş. Fakat yükleme esnasında bazı sorunlar yaşıyorum. Bunları paylaşmak istedim.
    -data klasörünü incelediğimde oyunda önce graphics klasörünün olmadığını gördüm. Fakat daha sonra dikkatli bakınca fmf uzantılı bir dosya şeklinde bulabildim.
    -Resource Archiver isimli bir program ile export işlemini uyguladım ve artık graphics dosyası değiştirilebilir hale geldi.
    -Ancak sizin dosyanıza göz attığımda bütün logoların lig seviyelerine bölünmeden koyulduğunu gördüm. Fakat orjinal logos klasörünün içinde logolar lig bazında bölünmüştü.
    Mesela İngiltere'de sadece premier division takımlarının logolarını yüklemek istediğimde nasıl ayırt edeceğimi bilmiyorum.
    Yardımınıza ihtiyacım var.
    bu indirdiğiniz yama fm2008'in içinde bulunan bütün logoları kaplamaktadır. bu yüzden birleştirmenize gerek yoktur.

fm2008'de bulunan logoları bizzat tek tek inceledim bütün ligler dahil olmak üzere ve kulublerin güncel logolarını bulup değiştirdim.

fm2008 ile aynı olan logolarda bulunmakta fakat çoğu logo güncel kulub logosuna göre yapılmıştır...

sizin isteklerinize gelince bilindiği gibi fm2008 dosyaları bir dönem içinde değil sigames dataları değiştirmediği müddetçe sınırsız süreli fmxxxx versiyonlarında kullanabilirsiniz. bu yüzden lig seviyelerine bölmedim şöyleki yeni çıkan fm verziyonlarında doğal olarak 1 lig teki takım 2. lige, 2. ligteki takım 1. lige vb. düşebiliyor sonuçta logolarıda değiştirmeniz gerekiyor. ben burada karışıklığı önlemek ve tek bir dosya halinde fazlalıklardan kurtarmak için böyle bir şey uyguladım. -bazı logo paketlerinde bir takım 1 çok lig seviyesinde görünüyor bunun sebebi tek bir dizinde toplanmamasıdır.-
    ---------------
    neden benim logo paketimle fm08 paketini birleştirmek istiyorsunuz?
    Benim logo paketim bütün ligleri zaten içinde bulunduruyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by goalkeeper1 View Post
    parça parça halinde sunulsa aslında daha çok kişi indirebilir. yani bölge bölge gibi ayrılıp daha ufak boyutlar halinde konulursa kota sorunu olanlar sadece kendi işlerine yarayacak parçayı indirebilirler.
    öneriniz için teşekkürler

ama ben parça parça işi sevmiyorum (:

tek olsun güzel olsun
    Last edited by arneas : 06.Mayıs.2008 at 13:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

güzeL paylasım

ya ben bu sigames e daha ne diyim bilmiyorum.
    Bir kullanıcı bile biraz uğraş ile bunu yapabiliyorsa sigames yıllardan beri gelen süreçtede bunları yapabilirdi.
    Ama yok yapmazlar nasıl olsa oyun satıyor kerizler alıyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca linkler ölmüş yeni link pls
    Last edited by sardokar : 12.Ağustos.2009 at 17:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Ben başka bi arneas türünde buldum yabancı forumlarda o 450mb bişe daha detaylı çok güzel ama ilk bunu kullanmıştım zaten aynısı eline sağlık

Linkler ölmüş yenilerile yüklene bilirmi acaba: Lütfen...

arkadaşlar aslında 2009 ve 2010 için yaptığım çok büyük bir çalışma var şu an 650mb oldu ve doğal olarak 2011 de uyarlana bilir

fakat kuluplerin id numaralarına ulaşamıyorum bazı

şimdiye kadar düzenlediğim klupler f maddesine kadar geldim elimde logolar mevcut fakat id numaraları olmadığı için düzenleyemiyorum (fm 2010 ve fm 2011 dt editorü malesef yok)

http://www.dosya.tc/dosya/ihgGx4/kul...alar_.xls.html

buradan yaptığım kluplere bakabilirsiniz
    kırmızılar ve sarılar bulunmuş logolar maviler aynı klubün alt ligdeki takımı

Nesil
    2009
    Yer
    istanbul

elllerine sağlık kardesim...

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri