Sayfa 31 / 32 İlkİlk ... 2129303132 SonSon
901 ile 930 arası toplam 953 sonuç

Konu: FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

1. Cool kadromda 5 yabancim var fakat transfer yapmak istdigimde 6 goruluyor

yardim lutfen///////////

hall of fame'i resetlemek mümkün mü_?

Biri yedek takımdadır kasma.

Kirada olan vardir belki

eger editorden ayar yaptiysan oyunculari turklestirsen bile yabanci 6 gozukur yani en azindan bende oyle olmustu kadroda 1 tane vardi yabanci ama 6 gozukuyodu paf takimlardada yoktu kiraya giden de

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

paf takımda veya kirada olan yabancı vardır mutlaka...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Konuyu olması gereken konu ile birleştiriyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Talking benim sorunum....

Arkadaşlar totthenhamın başındayım çok iyi iki sezon geçirdim oyuncularımın değeri ve özellikleri arttı fakat sezon ortasına doğru ligde lider olmama rağmen bazı oyuncuların özellikleri tepetaklak oldu. napmalıyım yardım edermisiniz. bide şu futbolcuların fotoğraflarının çoğunun görünmesi için napmam lazım _?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by qwertium View Post
    bide şu futbolcuların fotoğraflarının çoğunun görünmesi için napmam lazım _?
    bu sorunun için turksportal'ın yüz paketleri var.

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=284

bu bölüme bi göz at.

Teşekkürler diğer soru içinde fikir yürütürsen arkadaşlar olursa çok sevinirim

ya arkadaşlar ben database de oyuncu potansiyeline göre sıralama yapamıyorum daha doğrusu aradım bulamadım. ya bilen varsa yardımcı olsun.....

çok merak ettiğim bir şey var. ben bayern münih ile oynuyordum ve ilk sezon Jens Jeremies teknik kadroda scout olarak yer alıyordu ve otomatik olarak "next opponent" ayarlı olduğu için bana sıradaki takım hakkında bilgi veriyordu. Bu sezon Jens Jeremies kontratını yenilemeyi kabul etmedi ve takımdan ayrıldı. Ben de başka bir scout'a next opponent görevi vermek istiyorum; ama maalesef nerden yapacağımı bulamadım, scouting de bir scout seçip add dediğimde, sadece nation ve region seçme çıkıyor

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by helymia View Post
    çok merak ettiğim bir şey var. ben bayern münih ile oynuyordum ve ilk sezon Jens Jeremies teknik kadroda scout olarak yer alıyordu ve otomatik olarak "next opponent" ayarlı olduğu için bana sıradaki takım hakkında bilgi veriyordu. Bu sezon Jens Jeremies kontratını yenilemeyi kabul etmedi ve takımdan ayrıldı. Ben de başka bir scout'a next opponent görevi vermek istiyorum; ama maalesef nerden yapacağımı bulamadım, scouting de bir scout seçip add dediğimde, sadece nation ve region seçme çıkıyor
    Ana menüde izLenenLer böLümüne geLip orda görevLendirmek istediği scout adamına tıkLayıp orda görev beLirLeden geLecek maç için biLgi ver seçeneğini seçersen yine eskisi gibi sana takım biLgiLeri geLicektir.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

arkadaslar bn pilot takım aldım ama oraya volkan bekçi falan bi kaç oyuncu daha göndermek istedim ama kabul etmiyolar ne yapıcam şimdi hep reject diyo hepsi pilot takımım eyüpspor

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Ana menüde izLenenLer böLümüne geLip orda görevLendirmek istediği scout adamına tıkLayıp orda görev beLirLeden geLecek maç için biLgi ver seçeneğini seçersen yine eskisi gibi sana takım biLgiLeri geLicektir.

bende oyun ingilizce, rica etsem izlenenler ve görev belirlenin, gelecek maç için bilgi verin terimsel olarak oyundaki karşılığını verirsen sevinirim ve bir de ana menü dediğin hangisi ve bu yukarda bahsettiğin izlenenler gibi bölümler nerde, biraz daha ayrıntılı olarak anlatırsan sevinirim.

Anasayfadaki incelemelerde ve forumda pek çok yerde scoutları araştırmaya gönderin yazıyo iyi oyuncular önerirler diyo,fakat adamları araştırma için nasıl gönderebilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

bende oyun ingilizce, rica etsem izlenenler ve görev belirlenin, gelecek maç için bilgi verin terimsel olarak oyundaki karşılığını verirsen sevinirim ve bir de ana menü dediğin hangisi ve bu yukarda bahsettiğin izlenenler gibi bölümler nerde, biraz daha ayrıntılı olarak anlatırsan sevinirim.
    Quote Originally Posted by misakisan View Post
    Anasayfadaki incelemelerde ve forumda pek çok yerde scoutları araştırmaya gönderin yazıyo iyi oyuncular önerirler diyo,fakat adamları araştırma için nasıl gönderebilirim.
    Öncelikle takım ekranından gözlemcilerime ulaşabileceğimiz menüye giriyoruz.

Bu ekranda bütün personelimizi görebiliyoruz ancak sadece gözlemci (scout) olanları bir ülkeye futbolcu izlemeye yollayabiliyoruz.

Öncelikle göndereceğimiz scoutu seçmemiz gerekiyor bunun için adının solunda yazan işarete tıklıyoruz.Sonra sağ alt köşedeki butonlardan ekle (add) olanatıklıyoruz.Karşımıza gelen resim bu;

Bu sayfadan görevlendirilmesi istenen scoutun hangi ülkeye hangi bölgeye hangi turnuvayı falan izlemesini istediğimizi seçiyoruz tamam'a basıyoruz.
    Sonra oyunu devam ettiriyoruz.bir kaç gün içerisinde gözlem başladı diye bir mesaj geliyor. Bir süre sonra yine gözlemci ekranına girerek scoutların yanlarında yazan raporlar kısmına tıklayarak scoutun izlediği oyuncuları ve bu oyuncuların PA ve CA larını yıldızlar şeklinde görebilirsiniz.

Scoutun görevi bitirdiğini nasıl anlayacağız peki?

Biten izlemelerde bitirdi, bitmeyenlerde devam ediyor yazar. Bitirdi yazan görevlerin solundaki simgeye tıklayıp sağ alt köşedeki butonu kullanarak kaldırabilir, kaldır (remove) yada tekrar başlatabiliriz aynı izlemeyi.

Elimden geldiğince karıştırmadan anlatmaya çalıştım umarım faydalı olur.

1502005 arkadaşım, iyi güzel hoş da, ben bunları biliyorum. Benim merak ettiğim, "Sonraki Rakip" görevini nereden vereceğimiz?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

1502005 arkadaşım, iyi güzel hoş da, ben bunları biliyorum. Benim merak ettiğim, "Sonraki Rakip" görevini nereden vereceğimiz?
    Görevlendir yazan ekrandan arkadaşım orada sonraki rakip yazar.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

helymania Emre arkadasımız cok güzeL acıkLamıs zaten.Ö.M atmısın ama cevabı güzeL ve anLatımLı şekiLde arkadaşım vermiş zaten.GösterdikLerini uyguLarsan sorun kaLmaz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

valla bende mi bug var, yoksa hala mı göremedim ama görevlendir yazan yerde sadece "Nation" ve "Region" çıkıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Öyle çıkıyorsa eğer bir scoutunda bu görev vardır demek zaten. Ama vardı takımdan ayrıldı demişsin diğer mesajında bilemeyeceğim nedendir. Ancak diğer bütün scoutların görevlerini iptal et sonra tekrar dene bakalım...

pilot takim yaptim kendime ama oyuncu yollamaya calistiimda beyaz cikio tiklanmiyo .. sadece loan la yollayabilirsiniz diyo yardimci olabilcek var mi ?

Cok tesekkur ederim,yolladim scoutlari ins iyi adamlar bulurlar.

merhaba.haberler bölümünde bazen medya size şu soruyu yöneltti gibi bi mesaj alıp ona cevap veriyorum.bana sorulmadan ben medyaya demeç veremezmiyim.bir ara bulmuştum.şimdi arıyorum bulamıyorum.teşekkürler.

Quote Originally Posted by batuhan1905 View Post
    arkadaslar bn pilot takım aldım ama oraya volkan bekçi falan bi kaç oyuncu daha göndermek istedim ama kabul etmiyolar ne yapıcam şimdi hep reject diyo hepsi pilot takımım eyüpspor
    cevap vericek yok mu bnim oyuncularım niye gitmek istemiyo

Question Hangisi daha doğru olur???

Arkadaşlar acaba futbolcuların maaşlarını haftalık mı aylık mı yıllık mı vereyim...

Siz hangisini kuullanıyorsunuz

Sizce Hangisi daha doğru olur

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

en iyisi peşin ver başına dert alma sonra gerçi sana kalmış bir şey o ayarlanır ama en iyisi haftalık ver çünkü toplamı değilde taksit olarak giden parayı görürsün en azından...

oncelikle mesaji yanlis topce attiysam ozur dilerim baska atacak yer bulamadim o yuzden buraya yaziyorum. forumda bazi arkadaslarin attiklari screenshotlarda, oyundaki menulerin standarttan farkli oldugunu gordum. mesela oyuncu profillerinde simdiki yetenegi, potansiyel yetenegi, editorde goruntulenebilen mental ozellikleri yaziyor. bu oyuna eklenen bir yamamidir? eger oyleyse nerden indirip kurabilirim?

ornek bir screenshot icin
    http://img111.imageshack.us/img111/7453/sssuo0.jpg

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu oyun harici kullanılan bir program. FM Modifier, Genie Scout diye aratarak bulabilirsin.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 31 / 32 İlkİlk ... 2129303132 SonSon

Mesaj Yetkileri