1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Rakip Talimatları

Red face Rakip Talimatları

Arkadaslar mac oncesı rakıp talımatları kısmında eskıden yandakı oklara tıklayarak toplu komut verebılıyorduk. şimdi nasıl verebiliriz??

Eğer Asistana Bırakmadıysan Talimatları Yine Aynı Şekilde Verebilirsin.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şimdi daha güzel olmuş rakip talimatları , herşeyi bir tablo halinde görüyorsun. Ama Fm14 den farklı bir tarafı var, eğer asistana bırakırsan çok fazla oyuncuya markaj veriyor. Eskiden bu kadar amrkaj vermezlerdi.

Ayrıca rakip talimatlarını sadece maç başında verme , maçın içinde de değişiklikler olabiliyor veya bir oyuncu normalden daha ofansif oynayabiliyor. Maç içinde onlara da komut vermek gerekebilir.

örnegın rakıptekı tum takıma her zaman pres vermek ıstıyorum eskıden tek tıklamayla hepsıne verebılırdık sımdı tek tek 22 oyuncuyamı tıklayacagım ?

rakıptekı tum oyunculara herzaman pres , sıkı markaj , ve zayıf ayagı kullanmaya zorla vermem lazım tek tek tıklayarak verirsem 15 dakıka surer her mac
    Last edited by dedekorkut : 29.Ekim.2014 at 23:31 Reason: eksık bılgı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dediğini anladım ama şuan oyun açık değil, oyunu açtığımda istediğin şeyin olup olmadığına bakarım

Quote Originally Posted by dedekorkut View Post
    örnegın rakıptekı tum takıma her zaman pres vermek ıstıyorum eskıden tek tıklamayla hepsıne verebılırdık sımdı tek tek 22 oyuncuyamı tıklayacagım ?

rakıptekı tum oyunculara herzaman pres , sıkı markaj , ve zayıf ayagı kullanmaya zorla vermem lazım tek tek tıklayarak verirsem 15 dakıka surer her mac
    benim anlamadığım taktik ekranında genel direktifler kısmında,sahadaki olası tüm pozisyonlar için pres,markaj vs ayarlaması var.Burada gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra neden maç başlamadan bomboş gözüküyor ayarlar?

Quote Originally Posted by kiddynamite View Post
    benim anlamadığım taktik ekranında genel direktifler kısmında,sahadaki olası tüm pozisyonlar için pres,markaj vs ayarlaması var.Burada gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra neden maç başlamadan bomboş gözüküyor ayarlar?
    bilen yok mu ??

Quote Originally Posted by kiddynamite View Post
    adminler bi el atın allah rızası için

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Boş gözükmüyor işliyor aslında. Maç başlarken açılan ekranda "Pozisyonu göster" e tıkla yaptıklarınız gözüküyor. Sadece listeleme şekli farklı o yüzden..

Mesaj Yetkileri