1 ile 30 arası toplam 579 sonuç

Konu: Lucid Rüya (Rüyaya hakim olabilmek) "9 Kişi Başardı"

Hybrid View

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gece sabaha kadar hiç uyumamıştım. Sabah 10 Öğlen 16:30 a kadar uyudum. O sırada gördüm. Başlıyorum Bu arada rüya aşırı uzun sürdü. 1 günü tamamladım nerdeyse. Sabah başladı akşam bitti.

Sabah evden çıkıp Veteriner kliniğine çalışmaya gidicektim. (Normalde de orda çalışıyordum). Evden çıkarken birşeyler oldu ve bu kesin rüya olmalı dedim (Ama ne oldu neden bu kanıya vardığımı hatırlamıyorum.). Sonra eğer bu bir rüyaysa ışık bozuk olmalı dedim ve düğmeye bastım. Açık olan ışık kapanmadı. Filmlerdeki tarzda "Evvet" dedim Evet dememin sebebi o kadar uğraş sonunda lucid'i başarabilmemdi. yani bilincim yerimdeydi, gerçek hayattaki şeyleri de hatırlıyordum. Neyse, koşa koşa evden çıkıyordum. Tam ayakkabılarımı alırken o heyecanla birlikte ortalık bulanıklaşıyordu (Okuduğum bir yerde "Rüya bulanıklaşmaya başladıysa anlayınki rüya bitiyordur. Hemen "Daha fazla Lucid istiyorum" diye bağırın" yazıyordu). Bende hemen "Bu bir rüya, daha çok lucid olmak istiyorum" diye bağırdım. Ve ortalık netleşti. Sonra dışarı çıktım. Yolda hep aynı sözü tekrarlıyordum. Yol baya uzun sürdü. Ve bu uzun süre beni heyecanlandırdı. Aklıma forum geldi. "Bu olanları hemen yazmalıydım" diyordum . Yol sonunda kliniğe geldim. Ama ortalık çok değişikti. Ortam karanlık, hayvanlar kara, çalışanlar Rockcı tipindeydi. Nasıl olsa bu bir rüya. Çalışmasam da olur dedim ve dışarı çıktım. Yolda rüyanın bitmemesi için yine aynı sözleri tekrar ediyordum.

Felan filan diye devam ediyor. Gerisi bana kalsın

Ama gerçekten çok uzun sürdü. Rüyanın başladığı zaman (Rüya içinde) sabahdı, bittiği zaman akşam. Bazı yerler kopuk kopuk. Tam hatırlayamadığım yerler var. Ama bazı rüyaların detaylarını sonradan hatırlıyoruz. İnşallah o kopuk yerleri de ilerleyen saatlerde hatırlarım
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Gece sabaha kadar hiç uyumamıştım. Sabah 10 Öğlen 16:30 a kadar uyudum. O sırada gördüm. Başlıyorum Bu arada rüya aşırı uzun sürdü. 1 günü tamamladım nerdeyse. Sabah başladı akşam bitti.

Sabah evden çıkıp Veteriner kliniğine çalışmaya gidicektim. (Normalde de orda çalışıyordum). Evden çıkarken birşeyler oldu ve bu kesin rüya olmalı dedim (Ama ne oldu neden bu kanıya vardığımı hatırlamıyorum.). Sonra eğer bu bir rüyaysa ışık bozuk olmalı dedim ve düğmeye bastım. Açık olan ışık kapanmadı. Filmlerdeki tarzda "Evvet" dedim Evet dememin sebebi o kadar uğraş sonunda lucid'i başarabilmemdi. yani bilincim yerimdeydi, gerçek hayattaki şeyleri de hatırlıyordum. Neyse, koşa koşa evden çıkıyordum. Tam ayakkabılarımı alırken o heyecanla birlikte ortalık bulanıklaşıyordu (Okuduğum bir yerde "Rüya bulanıklaşmaya başladıysa anlayınki rüya bitiyordur. Hemen "Daha fazla Lucid istiyorum" diye bağırın" yazıyordu). Bende hemen "Bu bir rüya, daha çok lucid olmak istiyorum" diye bağırdım. Ve ortalık netleşti. Sonra dışarı çıktım. Yolda hep aynı sözü tekrarlıyordum. Yol baya uzun sürdü. Ve bu uzun süre beni heyecanlandırdı. Aklıma forum geldi. "Bu olanları hemen yazmalıyım" diyordum . Yol sonunda kliniğe geldim. Ama ortalık çok değişikti. Ortam karanlık, hayvanlar kara, çalışanlar Rockcı tipindeydi. Nasıl olsa bu bir rüya. Çalışmasam da olur dedim ve dışarı çıktım. Yolda rüyanın bitmemesi için yine aynı sözleri tekrar ediyordum.

Felan filan diye devam ediyor. Gerisi bana kalsın

Ama gerçekten çok uzun sürdü. Rüyanın başladığı zaman (Rüya içinde) sabahdı, bittiği zaman akşam. Bazı yerler kopuk kopuk. Tam hatırlayamadığım yerler var. Ama bazı rüyaların detaylarını sonradan hatırlıyoruz. İnşallah o kopuk yerleri de ilerleyen saatlerde hatırlarım
    Yine uymadım ve sabah 9 gibi yatıyorum. Bakalım görebilecekmiyim
    Last edited by Nedvedmania : 09.Ocak.2012 at 10:42
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Mesaj Yetkileri