1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: [12.0.0] Alfred N’Diaye

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default [12.0.0] Alfred N’Diaye

Geçen sene CA olarak 120 değerini almıştı bu senede buna yakın hatta belki 125'e yakın bir değer almış olabilir diye düşünüyorum.

Dribbling değeri 8 verilmiş ancak biraz daha artması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle güçlü fiziğiyle iyi top saklıyor ve iyi mesafe kat ediyor. Mücadele içine girmekten asla çekinmiyor, kolay kolay yıkılmıyor.

Bu değerler doğrultusunda daha iyi bir profile sahip olabilir diye düşünüyorum.
    Last edited by perpetua : 19.Ekim.2011 at 22:27
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bu pa değeriyle ilerleyen yıllarda türkiye ligi'nin gelmiş geçmiş en iyi ön liberosu olabilir.

Geçen sene CA olarak 120 değerini almıştı bu senede buna yakın hatta belki 125'e yakın bir değer almış olabilir diye düşünüyorum.

Dribbling değeri 8 verilmiş ancak biraz daha artması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle güçlü fiziğiyle iyi top saklıyor ve iyi mesafe kat ediyor. Mücadele içine girmekten asla çekinmiyor, kolay kolay yıkılmıyor.

Profil tam da bunu yansıtıyor bence

vedat1987 Misafir

PA değeri müthiş gerçekten. Ayrıca ben hakettiğini düşünüyorum. Bence çok önemli bir oyuncu. Teknik özelliği ise gerekenin oldukça altında izlenip düzeltilecektir sanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post

Bu kısım aslında tam anlamıyla Balance oluyor ki direk Balance değerine baktım 18

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Dribbling değerini kastediyorum fiziği zaten yerinde bence, 11-12 gibi bir dribbling alabilir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bir de DC değeri biraz düşürülüp MC değeri daha ön plana çıkarılabilir. Bu profile birkaç eklemeyle geleceğin Viera'sı olur.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Bence N'Diaye sol ayagina iyi kulaniyor, bana gore 5'den fazla olabilir. Flair biraz daha arttirilabilir cunku "flick" paslara seviyor. Ve Sportsmanship 11'dan yuksek bence cunku rakibe faul yapti zaman hemen onun yanina gidiyor ve centilmence kaldiriyor, ve oyun bitti zaman her zaman hakemlerle el sikisiyor.

Decisions dogru bence cunku kritik yerlerde bazen topu kaptiriyor ve kontratak oluyor.

N'Diaye cok kaliteli oyuncu bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Gördüğüm en güçlü oyunculardan Strength değeri 20 yi hakediyor .

Mesaj Yetkileri