Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 55 sonuç

Konu: İtalya'yı yakmaya geliyorum. Sampdoria [11.1]

Default İtalya'yı yakmaya geliyorum. Sampdoria [11.1]

SAMPDORIA

U.C. Sampdoria İtalyan futbol kulübü. sampierdarenese ve andre doria adlı iki takımın 1946 yılında Cenova'da birleşmesiyle oluşmuş, tam adı "unione calcio sampdoria" olan italyan kulübü. Asıl renkleri mavi beyaz, kırmızı siyahtır ve bunun nedeni de bu renklerin birleşen iki kulübün renkleri olmasıdır. Cenova şehrinin takımlarından biri olan Sampdoria maçlarını 41,917 kişilik Stadio Luigi Ferraris' te oynar. Mavi-beyazlı ekip 1991 yılında Serie A şampiyonu olmuş, ertesi yılda UEFA Şampiyonlar Ligi'nde final oynamış, FC Barcelona'ya kaybetmiştir.

SON DAKİKA HABERİ:
    Sampdoria başkanı Garrone, TD Walter Novellino ile yolların ayrıldığını, takımın başına Muhammed Yg'nin getirildiğini açıkladı.

YILDIZLARIMIZ:

Antonio Cassano

Angelo Palombo

Andre Poli

Giampaolo Pazzini

Guido Marilungo

TAKTİKLERİMİZ:

HEDEFLERİMİZ:

1)İlk sene Serie A' da ilk 4'e girmek. İkinci senemizden itibaren lig şampiyonluğuna ambargo koymak.
    2)İtalya Kupası'nda Final oynamak.
    3)Şampiyonlar Ligi'nde en az çeyrek final.

SON DAKİKA HABERİ:
    Başkan Garrone bu sene takım için transfer ücreti ayırmama kararı aldı.

Muhammed Hocadan açıklama: '0' bütçeyle başarı beklemek komik olur. Takımımda düşünmediğim oyuncuları satıp kiralık oyuncu alma yoluna gideceğiz. Kuracağımız yeni kadroyla hedeflerimize ulaşacağız.

!!! İLK KARİYER(MANU) PAYLAŞIMIM PEK İYİ OLMAMIŞTI VE KARİYERİMİ TAKİP EDEN AZDI. UMARIM SAMPDORIA KARİYERİM TAKİP EDİLİR. SAYGILAR !!!

Kuralları okudum. Kabul ediyorum.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Başarılar Dilerim.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Başarılar Dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Güzel seçim sampdoria takipçinim

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Başarılar Dilerim.
    teşekkürler.

Quote Originally Posted by vego View Post
    Başarılar Dilerim.
    teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Güzel tercih zevkli olur bence başarılar

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    Güzel seçim sampdoria takipçinim
    teşekkürler. takip etmene sevindim. alıntı ile tek bölümde hepinize nasıl teşekkür edebilirdim. yeniyim de forumda (3 farklı bölüm oldu)

Quote Originally Posted by Sagomania60 View Post
    Güzel tercih zevkli olur bence başarılar
    teşekkürler. valla poli, marilungo, cassano ile coşmaya geldim

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by fermangazi View Post
    teşekkürler. takip etmene sevindim. alıntı ile tek bölümde hepinize nasıl teşekkür edebilirdim. yeniyim de forumda (3 farklı bölüm oldu)
    Alıntı yapmak istediğiniz mesajları Alıntı butonunun sağındaki butonla seçebilirsiniz.En fazla 4 mesaj toplu olarak alıntı yapılabiliyor.Daha sonra alıntı butonuna basarak açılan sayfada toplu bir şekilde cevaplandırabilirsiniz.

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Alıntı yapmak istediğiniz mesajları Alıntı butonunun sağındaki butonla seçebilirsiniz.En fazla 4 mesaj toplu olarak alıntı yapılabiliyor.Daha sonra alıntı butonuna basarak açılan sayfada toplu bir şekilde cevaplandırabilirsiniz.
    çok saol başkan.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by fermangazi View Post
    çok saol başkan.
    Ne demek Kolay gelsin.Umarım uzun ve zevkli bir kariyer olur.

HAZIRLIK KAMPI:

TRANSFERLERİMİZ: '0' bütçem vardı. Bu yüzden bazı oyuncuları sattım. Satın alma opsiyonuyla genç isimleri kiraladım. Takımımda uzun süre oynatmaktan onur duyacağım Kadlec, Zapata, Verratti gibi isimleri ise satın aldım. Stoper eksikliğimi gidermek için çok sayıda isimle görüştüm. Ancak EU problemi ve gelmek istemeyenler beni Bovo'ya yöneltti. Bovo transferi zorunluluktan yapıldı.
    Bu oyuncuya bir bakın derim: Alfred N'Diaye.

ŞAMPİYONLAR LİGİ BEST PLACED PLAYOFF: Rakibimiz Dinamo Kiev.

Dışarı çıkmam gerek. Resmi maçları oynamak için sabırsızlanıyorum. Görüşürüz.

Muhammed Yg: Dinamo Kiev maçında oynanan oyun hayal kırıklığıydı. Cassano'nun 41. dk. daki şutunun direkten dönmesi şanssızlıktı. Kötü oyuna rağmen kendi sahamıza avantajlı skorla dönmemiz büyük şans.

BÜYÜK ŞOK
    : Sampdoria Şampiyonlar Ligine veda etti. Sampdoria taraftarı başkan ve antrenörü protesto etti.

SERIE A 1.HAFTA:

SERIE A 2.HAFTA: İlk golümüzde Marilungo'nun dribblingi ve Macheda'nın kafa vuruşu süperdi.

UEFA KUPASI L GRUBU: Düşe düşe Fenerbahçe'nin grubuna düştüm. Nasıl yeneceğim Fenerbahçe'yi şimdi
    UTRECHT: Hollanda temsilcisinin en büyük kozu genç yetenek Wolfswinkel olacak. Utrecht'ten minimum 4 puan almayı umuyorum.
    SALZBURG: Avusturya temsilcisi grubun en zayıf halkası. 6 puandan aşağısı kurtarmaz. Bizim gibi Şampiyonlar Liginden elenip geldi.
    FENERBAHÇE: Şampiyonlar Liginden Unirea Urziceni'ye elenip geldi. Gruptaki en dişli rakibimiz. Bir Fenerbahçeli olarak iyi olanın kazanmasını diliyorum.
    GRUPTAKİ PUAN HEDEFİM: 12 puan. (şampiyonlar ligi hedefimiz iflas etti, bakalım burda ne yapacağız)

UEFA KUPASI 1.MAÇ:

SERIE A 3.H: Roma'yı yaktım. Sıra Inter de.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bu takım küme düşer adaş..

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

lige iyi başlamışsın ama CL den elenmen kötü olmnuş

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    bu takım küme düşer adaş..
    çok pozisyon veriyorum ve cassano formsuz. ilerleyen haftalarda domine etmeye başlayacağım inş. gidişat beni tatmin etmiyor..

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    lige iyi başlamışsın ama CL den elenmen kötü olmnuş
    keşke şu an kümeye oynasaydım da CL de olsaydım

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Kesinlikle haklısın.Büyük para tepmişsin gerçekten.Neyse bari ligte iyi bişeyler yapta Ş.Ligine tekrar katılma hakkı kazanBu arada çok az gol atıyosun gibime geldi.Kadro uyumsuzluğu yüzünden mi o fazlaca transfer olmuşta

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Kesinlikle haklısın.Büyük para tepmişsin gerçekten.Neyse bari ligte iyi bişeyler yapta Ş.Ligine tekrar katılma hakkı kazanBu arada çok az gol atıyosun gibime geldi.Kadro uyumsuzluğu yüzünden mi o fazlaca transfer olmuşta
    evet tatminsizliğimde az golden kaynaklı zati. Bülent Uygun gibi bol transfer severim ben
    3-4 maçtır aynı kadroyla çıkıyorum. Rotasyon yapmazsam uyum sorunu kalkacak inş.

aga Romayıda yakıcanmı

SERİE A 4.H: Bovo deli etti beni. Hava topunda ıska geçti. Eto'o affetmedi. Yine iyi oynamadık. Tek sevinç kaynağımız galibiyet.

Quote Originally Posted by Archnia View Post
    aga Romayıda yakıcanmı
    Roma'yı yaktım bile
    Yetmedi İnter'i de yaktım.

SERIE A 5.H: Kendi sahamızda 2-0 geriye düştük. Taktiksel dizilimde değişiklik yaptım ve beraberliiği kurtardık.

UEFA KUPASI 2.MAÇ: CASSANO şov. 1 gol 4 asist.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri