1 ile 30 arası toplam 579 sonuç

Konu: Lucid Rüya (Rüyaya hakim olabilmek) "9 Kişi Başardı"

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Bildiğin astral seyahat işte bu Hz Mevlana'da yapıyormuş.
    Astral seyahatten biraz farklı geldi bana.Çünkü astral seyahatte ruhun bedenden ayrılması söz konusu.Ama lucid rüyada o yok sanırım.Sadece zihnin içindeki rüyayı kontrol altında tutuyorsun bunda.Bir dönem kafayı böyle şeylerle bozmuştum.Astral seyahate çıkma filan konusunda epey araştırma yapmıştım epey denemeler yapmıştım.Zaten birçok kitapta mevcut piyasada.Ancak herhangi bir sonuç alamadım.Sonra vazgeçtim böyle şeylerden.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Astral seyahatten biraz farklı geldi bana.Çünkü astral seyahatte ruhun bedenden ayrılması söz konusu.Ama lucid rüyada o yok sanırım.Sadece zihnin içindeki rüyayı kontrol altında tutuyorsun bunda.Bir dönem kafayı böyle şeylerle bozmuştum.Astral seyahate çıkma filan konusunda epey araştırma yapmıştım epey denemeler yapmıştım.Zaten birçok kitapta mevcut piyasada.Ancak herhangi bir sonuç alamadım.Sonra vazgeçtim böyle şeylerden.
    Bizim sınıfta da bi kızın yurt arkadaşları astral seyahat yapıyormuş. O da denemiş ama daha başaramamış.

Benim ilgimi çeker böyle şeyler. Astral seyahat evresine çıkmak istermiyim bilemiyorum. Çünkü kötü sonuçlar doğurabilir. İnsani yönden kendimi o erişkinlikte hissetmiyorum. Şimdilik rüya evresi iyi
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Mesaj Yetkileri