1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Stad yenileme yardım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Exclamation Stad yenileme yardım...

konuyu doğru yere açmadımsa lütfen mod arklar taşısın

stad yenileme,koltuk apasitesini artırma,ısıtmalı saha gibi terimler gördüm.
    bunları nasıl ya***am bilgisi olanlar lütfen yardım etsin...

bir kaç sene gecince yönetim yapabiliyo ama sen basarılı bir teknik adamsan yönetimden istekte bulun ben öle yaptım bide ültimatom verdim ali samiyen 25 binden 40 bine cıktı+toprakaltı ısıtma

kulüp güveninden yönetime istek yapa gir orda stad büyütmeyi seç eğer ii başarıların varsa yönetim talebini kabul eder eğer herhengi bir başarı yoksa reddeder ama sakın ültimatom werme eğer reddederse yoksa büyük ihtimalle kovulursun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hihaho,LeBron.23 saolun tşk...

klüp güveninden kabul edilmezse sözleşmenin bitmesini bekle takım yeni sözleşme teklif edince sende ek madde olarak stadın geliştirilmesini seç kabul ederlerse oluo

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

bisey sorucam, oyunda toprak altı ısıtma sistemi bir işe yarıyormu? bence hiç bi işe yaramıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

valla heralde kışın kar falan yağdığı zaman toprakaltı ısıtma sistemi olmayan statlar karla kaplanıyo(cm 03-04de çok rastladım) ama bu sistem sayesinde öyle bi sorun olmuyo

peki editörden stadı büyültebilir miyim nasıl şu anda editördeyim

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

evet büyütebilirsin hatta editöre gerek yokk.fm betayı indir oyun açdıktan sonra istediğin kadar büyüt

Bence böyle editöre felen onlara gerek yok oyunu zevkiyle oynayın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bncede zevkle oynamak daha güzel...ben italya ligindeyim ama hiç karlı saha olmadı o zmn ısıtma sistemi yapmama gerek yok heralde?

ben gsde iken turkiye milli takımınında basındaydım.2cl almıstım.stadı genislet dedim olmaz dedi ultimatom verdim aynen su yazıyodu
    "gs buyuk bi uzuntuyle murataliyle yollarını ayırdı"
    sok oldum yaw neyse sonra romanın basına gectiydm

Nesil
    2006

Bu konu sitede çok fazla açılmıştı eğer istersen aradığın bilgileri çok rahat bulursun ama daha yeni üye olduğun belli o yüzden bir daha yazayım;

Koltuk yenileme, stad büyütme, ısıtma gibi olaylar yönettiğin takımın stad kendi malı olmalı eğer devlete ayit ise bunların hiç biri gerçekleşmeş eğer stad klubun malı ise o zaman stada getirecek taraftar bulmalısın bunun içinde isimleri marka olmuş oyuncular alıp stad kapasitesinin artık yetmediğini göstermen gerek tabi bunlarla birlikte maddi durum ve klupte başarılı olman gerekiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

başarı alırsan klüp kendi büyütür zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

transferler iyi zaten betis jo**uin,evertondan cahill,cesar delgado,fabio grosso gibi oyuncular aldım daha napim yani interdeyim 63 milyon harcadım bu sezon için.bunları dediğinizde klüp güveninde yönetim ve taraftar şampiyon olacağınıza inanıyor diyo ama stadı yenilemiyor.

Quote Originally Posted by djmurat
    klüp güveninden kabul edilmezse sözleşmenin bitmesini bekle takım yeni sözleşme teklif edince sende ek madde olarak stadın geliştirilmesini seç kabul ederlerse oluo
    En güveniliri bu bence. Ama iyi bir menejersen ve klubun parası varsa hemen yaparlar...

Mesaj Yetkileri