Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Beyaz Aslanların Dirilişi "Millwall"

Default Beyaz Aslanların Dirilişi "Millwall"

Millwall Bermonsdey’den bir görüntü

Kulübümüzün logosu

By bilal396

Meramız : ))

By bilal396

Çılgın ve ayyaş taraftarımız

By bilal396

Açık olan ligler: İngiltere coca-cola lig 2.
    Data: 9.1.0 Large

Kubümüze imza münasebeti;
    Bermonsdey’de devamlı gidip takıldığım ucuz biracı bir yer var, yine her akşamki gibi günün stresini atmaya gittim.
    Yerel tv kanalında millwall’ın hocasız kaldığını dışarıdan bir hocayı da getirmelerine güçlerinin olmadığının haberini verdiler.
    Ben de o saate kadar demlenmenin gazıyla ve mayhoşluğuyla Gittim kulüp başkanımızın evinin önüne….ve telefonla arayıp hemen dışarı gelmesini söyledim.Tabiki de geldi.. : )
    -Oo Bilal Abi! Nasılsın gel bir çay ısmarlayayım içeride
    -Koçum bu saatde ne çayı! Jtv’den duyduklarım doğru mu benim ha nedir bu olaylar?Klübe hoca dayanmıyor yahu arkadaşlarımının yüzüne bakamıyorum senin yüzünden nedir yahu bu!! daha sana hoca moca yok ben geliyorum!! (tabi birazda çakır keyif olunca )
    -Ama.. ama..
    -bunun lamı cimi yok yarın imza işlerini falan kulüpte hallederiz konu kapanmıştır!!!

Piyasanın en yakışıklı ve en kral iki oyuncusu;

By bilal396

lewis graban

neil harris

Kadromuz

By bilal396

Transfer dosyası

By bilal396

Hazırlık Kampı

By bilal396

Okudum ve Onayladım..http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69093

Güzel bir anlatım uzun soluklu bir kariyer olmasını dilerim. İyi fm oynamalar.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

basarilar dostum guzel bir kariyer olucak , umarim

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Başarılar dilerim biraz daha iyi oyuncular kiralayabilirdin takımına

çok güzel bir takım seçimi yeni bir boston utd mi doğuyor acaba

arkadaşlar yorumlarınız için çok tesekur ederim iki gündür yoktum buralarda bu gece oynayacağım macları yarın yada gecenin ilerleyen saatlerinde eklerim hepinizie tesekurler

1.Maç

orta saha göbeğimizde oynayan Alan Dunne'n attığı iki golle macın adamı seçilmiştir..

Lig cup 1.round

biz iki sıfır üstüne yatmış külübede sahada takılırken dakika 87 karşı taraftakiler kendine geldi ve son 3 dk'da ^gol birden oldu son golümüzü atan yine Alan Dunne olmuştu bu kadar yetenekli olduğunu hiç zannetmiyordum. Ve bu maçın ardından alnından öpüp cebine üç beş para koydum yarın için antremanlardanda izinli oldu kerata
    2.Maç

Sezon Başı Leed United takımından kiralanan siyahi topçumuz Treasor Kondol bize galibiyeti getiren golü attı..

3.Maç

Kaç yıldır 4 maç üstüste puan kazanamayan millwall takımının oyuncularına benden bir kıyak oldu ve moral gecesi düzenledim benim evime gelen 23-24 yamyam felekten bir gece gecirdiler.
    Bunu yapmamın diğer nedenide beraberlikle sahadan ayrılmalarının onların moralini bozmasıydı..

Maçta sakatlanan Kondol arkadasımız ilk başta gelmek istemesede rakı balık yapıldığını ve dansözlerinde olduğunu duyunca koşa koşa geldi.
    Böyle güzel gecenin ardından antraman yapılamayacağının kanaatinde olarak iki gün antramanların yapılmamasının kararını aldım

Lig cup 2.round

ilk yarı defansif oynayalım dedik iyi halt ettikkulubeye mağlup girdiğimiz maçtan Neil harris'in penaltısıyla öne beraberliği yakaldık daha sonra 2.golü yedik 7 dakika sonra beraberliği yakaladık ve son dakika ataklarımızla yeni transferimiz Ben Chorley'i golü kaydetti ve üst turdayız

4.Maç

Yıldızımız Neil Harris Kondol'un yokluğunu aratmıyor iki maçtır boş geçmeden havalandırıyor ağları

johnstone's paint trophy 1.round

Neil Harris bu maçta iki gol birden kaydetti ve kadromuzda uyuyan yeni bir forvet daha canlanıyor "Gifton Noel-Williams"

İstanbulda çıkan bazı sorunlar nedeniyle maç sonrası takımı antrenore bırakıp
    "bu takım önce Allah'a sonra sana emanet koçum"sözleriyle atladım uçağa ve gittim.
    Bizim gözlemciler yapmış bi eşşeklik onu düzeltmeye gittim aslında kadromuzda bulunun 15 yaşındaki Kamil Tevfik adlı oyuncumuzun anasından babasında helallik almaya gitmiştim bizimkiler bu çocuğu bir halı saha maçında görmüşler tutmuşlar kolundan götürmüşler ee çocukcağıza ingiltere deyincede bizimki de anasını babasını unutmuş..birşey demeden bizimkilerle atlamış gelmiş ingiletere

[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7999/6m**i6.jpg[/IMG]

Neyseki geldim İstanbul'dan Kamil'in okul kaydını felan aldık burda bi okulda okutacağız hem okuyacak hemde topuna koşturacaktı..
    Antrenöründe benden aşağı kalır bi yanı yokmuş maşallah lig maçları neysede efsanevi nottingham maçını nasıl alt etmiş merak konusu valla bu arada Nail Harris gol krallığına doğru gidiyor attığı gollerle çapkın Lewis Graban ise kupadaki ilk golüne imza attı
    8.maç

Bu maçlar ardından puan durumunu vereyim arkadaşlar ;
    bu arada Neil Harris 4 golle krallıkta iddasına davam ediyor Lewis Graban ise ligde 3 asist yapmış 2.sırada

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar..

Quote Originally Posted by sertanbaba View Post
    başarılar..
    tesekurler arkadasım kariyerim fazlla ragbet gormuyor ama yılmadan devam edeceğimakşam yeni maçlar ekleyeceğim devamlı takip etmen dileğiyle

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bilal396 View Post
    tesekurler arkadasım kariyerim fazlla ragbet gormuyor ama yılmadan devam edeceğimakşam yeni maçlar ekleyeceğim devamlı takip etmen dileğiyle
    zevkleştir kariyeri

9.maç

Oyuncularımız çok erken sakatlandı ve güsel top oynayamadık matt sparrow adlı oyuncuyu tutmayı beceremedik
    Bir acı haberde soyunma odasından geldi Yıldızımız Lewis Graban 1-2 ay sahalardan uzak Neill Harris 1 ay sahalardan uzak kalacak..

Lewis Graban paparizilere yakalandı

Yıldızımız Lewis Graban antramanlarına londra merkezlerinde bir çıtırla devam etmiş helal olsun koçuma kimin öğrencisi durmak yok Lewis'cim çalışmaya devam.

johnstone's paint trophy 2.round

son derece üstün oynadığımız maçla bir üst tura cıkmayı başardık bizim bu şoparlar top oynamayı çözdü vallahibir üst tura daha çıktıkları vakit onları İstanbul Kumkapı'ya götüreceğimesöz verdim

10.maç

sakat oyunculardan yoksun bir macta hücum hattımız zayıftı fakat bu seferde ortasahanın sönük yıldızı Alan Dunne parladı bu maçı kazanmamızın bir diğer etkeni de Kumkapı sözüde olabilir

11.maç

kiralık oyuncumuz kandol bir dödü pir döndü..
    Last edited by bilal396 : 17.Şubat.2009 at 01:14 Reason: yalnış başlık

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Güzel Başlamışsın..
    Bu arada Sana Bir Tavsiye OyunCun Her Ne Kadar Kalas Ta oLsa Güvenmekten Yana oL. Kaybetmezsin.
    Takipcinim Basarılar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

iyisin tebrikler

Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    Güzel Başlamışsın..
    Bu arada Sana Bir Tavsiye OyunCun Her Ne Kadar Kalas Ta oLsa Güvenmekten Yana oL. Kaybetmezsin.
    Takipcinim Basarılar.
    Aynen yaa cok haklısın kardes yahu bunların top oynayısı gusel ki 35 metreden gol atabilio bitiricilik 8 uzun sut 11 asırtma felan gol atıolar benm alkol zewkimide bitirdiler valla bunlar cok zevkli

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    iyisin tebrikler
    tesekurler sertan baba bende senin takipçinim beylerbeyide sevdiğim takımdır hani
    Last edited by bilal396 : 16.Şubat.2009 at 20:13 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadaslar yeni ss'leri aksam gec koyacam biraz format işlerim var:'(

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sorun Degil Beklemedeyiz.

12.maç

By bilal396

zorlu oldham derbisinde bizim çocukların aldığı bir puan için tesekürler.Bu sene leeds united'in bi yararı kandolu kiralaması oldu galibagol kralı olcak bizde

13.maç

By bilal396

oldham macında attığım fırçalar bu maç lehimize oldufark atabilirdik şansızdık 18 şut 2 gol
    14.maç

Kandol yine sahnede taraftarlar ve ben Neil Harris'in formsuzluğundan dolayı şikayetçiyiz..
    15.maç

By bilal396

Ve yıldızımız yine sahalara döndü Lewis Graban 1 gol 1 asist maçın yıldızı oldu londra merkezde yaptığı antramanlar ona yaramış heralde

johnstone's paint trophy 3.round

By bilal396
    Ve yine Lewis Graban..ilk yarı öne geçtik rakip takımı hafife alarak iskeletimizi bozduk bir gol yedik ve maç penaltılara gitti bizim yakışıklılar 5 te 5 yaparak bir üst tura çıktılar

sezonun ilk yarısını bitirdim surpriz ve eğlenceli bir o kadar hüzünlü maçlar cıktı ortaya yarın ekran görüntülerini koyarım artık
    birde bu arada 200-230K transfer butcem var önerebileceğiniz bir fc yada st varmı arkadaslar lig gol kralnı almaya calısıyorum ama takım bırakmıyor önerilerinizi bekliyorum yarın görüşmek üzere

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Oldukça iyi gidiyorsun bu şekilde devam edersen üst lige çıkmak çok zor olmayacaktır.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Millwall'a olan olağanüstü hayranlığım sebebiyle kariyeri ilgiyle takip ediyorum. Umarım seni üst liglerde görürüm yakında.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

walla kardesim bilemiyorum yani o kadar paraya iyi bir forvet bulunurmu.alt liglerde genellikle 13 14 finishinge sahip oyuncu super olarak nitelendiriliyor.o yusden sen arama bolumunden finishingi yuksek oyuncu ararsan daha faydali olur sanirsam..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

iyisin ama dikkatli ol düşüşe geçmemek için başarılar.

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Millwall'a olan olağanüstü hayranlığım sebebiyle kariyeri ilgiyle takip ediyorum. Umarım seni üst liglerde görürüm yakında.
    teşekürler dostum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by iunal03 View Post
    walla kardesim bilemiyorum yani o kadar paraya iyi bir forvet bulunurmu.alt liglerde genellikle 13 14 finishinge sahip oyuncu super olarak nitelendiriliyor.o yusden sen arama bolumunden finishingi yuksek oyuncu ararsan daha faydali olur sanirsam..
    oldhamın forvetiyle ilgileniyorum ama bakalım be olcak birde su var adamın özellikleri iyi oluyor ama özelliğinin karşılığını veremiyor bazen ben o soruyu ingiltere 2.ligte takım yöneten arkadaşların favori fc lerini öğrenmek için sordum aslında
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    iyisin ama dikkatli ol düşüşe geçmemek için başarılar.
    teşekürler sertanbaba takımda bazen bir oyuncu sakatlanaıyor oyun akışı altüst oluyor ama daha öyle o kadar çok büyük yara almadım inşallah böylede deavm eder
    Last edited by bilal396 : 17.Şubat.2009 at 16:17 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

leagu cup 4. round

aslında farka bakıldığında ezildik gibi gözüküyor yalnız ezilmedik bizim şoparlar bir sıfır gerideydi bir bir yaptılar peşinden 3-1 oldu hemen ardından ikinci golü bulduk ve o umutla defansif oyuncumuzu cıkartıp 3. fc yi aldım oyuna ben değişikliği kabul ederken 4 ü de yemişiz çok zevkli bir maçtı

FA.cup 1.round

By bilal396
    16.maç

By bilal396
    17.maç

By bilal396

maçın yıldızı gönüllerin yıldızı yakışıklının yakışıklısı Lewisssss Grabaaaan
    18.maç

Kandol yine sakatlandı maçın yıldızı bizim diğer yakışıklı Neill Harris oldu
    FA.cup 2.round

By bilal396

kolay bir galibiyetti forvetlerimiz golleri paylaştılar

Arkadaşlar bu arada free transfer dönemine bir hafta kala yedek olsun diye Seyfo Soley adında bir yamyam getirdik.Mubarek adam aynı Maldanado topu ayağında 10 sn tutmuyor bakalım hayırlısı

19.maç

By bilal396

bizden gol yiyen takım iflah olmuyor mubarek suanda dusmemek için oynuyor bizimle rakipken 14.
    20.maç

By bilal396
    zewksiz tatsız susuz bir maç geçirdik takımın motive eksikliği ortaya çıktığını düşünerek yönetimden arkadaşlarla oyuncuları alıp çalgılı çengili bir eğlenceye gittik.Aaa yönetim deyince aklıma geldi bizim patrona bir ana kulüp bulmasını istedim oda bana tothendamı ayarladı bir kaleci göderdiler Ben Alwink

Puan durumu

By bilal396
    manager of the month

By bilal396
    young player of the month

By bilal396
    player of the month

By bilal396

bu ay bol ödüllü ve zevkli bir zaman geçirdik bir ara birinciliğe oturduk yalnız swindon takımı herşeyi alt üst etti şimdi yine rakibim swindon bu sefer kupada
    johnstone'spaint trophy south semi final

By bilal396

Swindon takımını yine 90 dk'da alt etmeyi beceremedik yalnız güzel top oynadık ilk maçla kıyaslanırsa penaltılarda kalcemizi Forde'nin başta olmak üzere diğer beş oyuncumuza teşekür ediyoruz

21.maç

By bilal396
    Ve işte o maç hafızlardan kazınılmayacak bir maç bir yanda nağmalup millwall bir yanda lider leeds united ev sahibi takım bu maçı alsa daha kimse dur diyemecekti yalnız onlar millwall'ın yakışıklılarını unuttular Neil Harris ve Lewis Graban asistler (ortalar) Lewis'ten goller (kafa ve vole :S) Neill Harris'ten tebrikler çocuklar

22.maç

Lider Millwall kendi sahasında Leicester takımını davet ediyor maçı ilk yarısında sürpriz bir sonuç ortaya çıktı 3-1gerideyiz soyunma odasında bir çıngan çıktı siyahi forvetimiz Gifton Noel Williams'ın kaçırdığı golleri hayıflarken topallayarak gelen Neill hocam ben oynayabilirim dedi ve mecburiyetten ve birazda güvenden dolayı aldım oyuna ayağı sakattı ama kafası sapasağlamdı 2 gol pası atıp beraberliği yakalamıştık ki dakika 90da uzaklardan bir gol yedik ve ilk yenilgimizi aldık
    23.maç

By bilal396

FA cup 3.round

By bilal396

chealse karşısında bekleneni verdik aslında yıldız kaleciye bir gol attık hemde gaza geldik 1-0 öndeydik yalnız sevincimiz sadece 11 dk sürdü goller yağmur gibi yağdı kalemize tebrikler çocuklar

24.maç

transfer sezonu acıldı bir tane oyuncu aldım bir kaç oyuncu gönderdim transfer sezonu bittiğinde yada benim transferlerim bittiğinde sizi bilgilendirecem
    Last edited by bilal396 : 17.Şubat.2009 at 17:49 Reason: düzeltme

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok başarılı gidiyorsun.bu arada chelsea maçı normal yola devam

Quote Originally Posted by juanov View Post
    çok başarılı gidiyorsun.bu arada chelsea maçı normal yola devam
    ya aslında chelsea maçınıda alırdımda keyfim yerinde değildi :P scolari ile aram iyi aslında söylesem verirdi maçı ama chelsea'li cocuklara yazık olurdu oynasın dedim garibanlar

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kardeş süper ilerlyiosun takımına bugün iddaa oynadım bakalım yenecekmi

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Kardeş süper ilerlyiosun takımına bugün iddaa oynadım bakalım yenecekmi
    kardeş inşallah alır macı bizimkiler benim ligteki tek belalım swindon oyunda gerceten cok iyi kapanıyorlar gol attırmıyolar hayırlısı..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri