1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: garip bir sorunum var...

Default garip bir sorunum var...

arkadaşlar umarım yardım edebilirsiniz hemen sorunu anlatiyim...Oyunda başlamak istediğim ligleri seçiyorum start game dedikten sonra bütün hepsi doluyo...tam manager ekleme konumuna gelirden donuyo oyun...bunun nedeni nedir? bilen varmı acil yardım bekliyorum...saygılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence sorun makinandan kaynaklaniyo olabilir,yada oyun cd sinden...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by spawn_21 View Post
    bence sorun makinandan kaynaklaniyo olabilir,yada oyun cd sinden...
    sorun bilgisayardan kaynaklaniyordur

kardeşim dil ayarlarını ve java ayarlarını yaptınmı

evet dostum onların hepsi var yeni oluştu bu sorun zaten...save kariyerimden devam edebiliyorum ama yeni oyun açamıyorum

javadan kaynaklaniyo bence yada bilgisayarinda bu oyun calisirken java alt yapisini kullanan baska bir prog daha calisiyorsa da kaynaklaniyo olabilir son olarak gorev yoneticisinden bi kontrol et cpu ve ram kullanimi kac

S-B-Z Misafir

orjinalinde bile problemler çıkan bu oyunda korsan oyunda haliyle daha acayip problemler çıkabiliyor.ilk olarak oyunun orjinalmi korsanmı?

oyun korsan...java mı güncelleştirmiştim acaba o anda ayarlarında bir değişiklik olmuş olabilrimi? ama peki javadansa problem save li oyunumdan nasıl devam ediyorum :S

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

aynı sorun bendede basladı bu gece lutfen yardım....acılll

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

yeni konu acamiyorum ondan dolayi buraya yaziyorum. Bende menu eksik, yazilacak yerler yok, confirm , cancel hicbir sey yok Advanced Options secenegi dahi yok. sadece Ana menu olan yazilar var. First Name: Second Name: yazabilecegim bir satir dahi yok zaten onu onaylayacak bir button da yok..

[QUOTE=basakkocak;373656]yeni konu acamiyorum ondan dolayi buraya yaziyorum. Bende menu eksik, yazilacak yerler yok, confirm , cancel hicbir sey yok Advanced Options secenegi dahi yok. sadece Ana menu olan yazilar var. First Name: Second Name: yazabilecegim bir satir dahi yok zaten onu onaylayacak bir button da yok..[/QU

senin sorunun dil ayarlarından kaynaklanıyo sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

bızım soruna bakacak kımse yok mu yaw

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

[QUOTE=jenga;373754]
    Quote Originally Posted by basakkocak View Post
    yeni konu acamiyorum ondan dolayi buraya yaziyorum. Bende menu eksik, yazilacak yerler yok, confirm , cancel hicbir sey yok Advanced Options secenegi dahi yok. sadece Ana menu olan yazilar var. First Name: Second Name: yazabilecegim bir satir dahi yok zaten onu onaylayacak bir button da yok..[/QU

senin sorunun dil ayarlarından kaynaklanıyo sanırım

peki tekrar deneyeyim ama windowsum zaten inglizce ve ingilizce klavye.

kardeş garip bi sorun ve anlayamadım..korsanda olur diyen arkadaş..korsandan kastın ne..korsan dediğin yasal olmayandır..içerik olarak orjinalle aynıdır..adı üstünde kopya...korsan ile kopya aynı şey değil..içerik aynı fakat kullanım koşulları farklı..mesela yeni çıkan resmi patch leri korsan kullanamazken yasal kullanır...ok...forumda her seferinde biri sorununu dile getirdiğinde biri çıkıp korsqansa ondandır diyo..değildir

kesinlikle doğru...yani sorununun ne olduğu önemli değil korsanmı değilmi sorun bu sanki...silip yeniden yüklüycem oyunu KOPYA olarak...O zaman çözerim sorunumu sağolun yinede...

Quote Originally Posted by basakkocak View Post
    yeni konu acamiyorum ondan dolayi buraya yaziyorum. Bende menu eksik, yazilacak yerler yok, confirm , cancel hicbir sey yok Advanced Options secenegi dahi yok. sadece Ana menu olan yazilar var. First Name: Second Name: yazabilecegim bir satir dahi yok zaten onu onaylayacak bir button da yok..

bu sorun bende de vardi ama duzellttim...

oyunu silip yenniden yukleyin ve turksportalda anlatilan kurulum bolumunde verilen java yi yukleyin...

oyunu silemezseniz uzerine yukleyince de oluyor ben oyle yaptim ecti sorun..

pc den kaynaklanıyodur

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

pc nın neyınden kaynaklanabılır

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

evet arkadaslar bende su anda oyunu silip bastan yukledim sorun ortadan kalkti

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

dil ayarlarında kesin bendede oluyodu düzelttim geçti
    denetim masası/tarih,dil ve saat seçenekleri/bölge ve dil seçenekleri oradan ayarları yaparsın düzelir

Quote Originally Posted by uğuray1907 View Post
    pc den kaynaklanıyodur
    abi buzdolabından kaynaklanmadığını biliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Default buraa bak

dostum daha düne kadar aynı sorunu ben yasıyordumm.ben ilk oyuna basladıgımda fotografımıda eklemiştim..ondan sonra yeni oyun acmaya karar verdim ve tam senini dondugun yerde bende dondum...bu donmayı gecirmenin tek yolu oyunu silip tekrar yüklemekten geçer ...iyi şanslar...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

ben arkadaslaar yukarda kı mesajımda old. gıbı oyunu yenıden yukledım sorun gecmıstı ama sımdı tekrar oldu ben sureklı oyunu mu yukleyıp sılecem lutfen bırısı yardım etsın.Nedense bu bolum hıc ılgı gormuyo dıgerlerı gıbı.

arkadaslar ayni sorunbendede var bi yardim lutfen

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Slim-Shady View Post
    abi buzdolabından kaynaklanmadığını biliyorum
    komikti

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

valla her seferinde bastan yuklemek lazim

Mesaj Yetkileri