Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 187 sonuç

Konu: Oyun İçi Bilgi Alişverişleriniz

merhaba arkadaslar tecrubelerinize dayanarak bu oyuncuyu transfer edip etmeme noktasinda kaldim scoutlar iyi ama cok yavas oyuncu oldugunu soyluyorlar sizce isime yararmi yoksa patlarmi cunku 7,5 milyon pound a almak uzereyim yorumlarinizi bekliyorum

forever fm

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Al, Beckham da çok hızlı değildi, aslında bu profil Beckham'ı hatırlatıyor. Ayrıca yaşı ilerledikçe hızı daha makul bir seviyeye gelir. Wide midfielder veya AMR'de Advanced Playmaker olarak oynatırsın.

Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Al, Beckham da çok hızlı değildi, aslında bu profil Beckham'ı hatırlatıyor. Ayrıca yaşı ilerledikçe hızı daha makul bir seviyeye gelir. Wide midfielder veya AMR'de Advanced Playmaker olarak oynatırsın.
    aldim gitti artik ise yararsa bizzat bildiricem

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Direkten dönen bir top nasıl oluyor da benim yarı sahama düşüyor ve kontradan gol yiyorum? Var mı bir açıklaması olan?

Artık adam nasıl bir hızla vuruyorsa topa.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

arkadaşlar andrej kramaric ve vaclav kadlec gibi 2 yüksek potansiyelli forvetim var ancak yeterli verimi alamıyorum.. 3 forvetle oynuyorum. 1i agüero trequartista olarak,diğeri acquafresca deep lying olarak oynuyor..3. olarak kramaric ya da kadlec i kullanıyorum ama 2si de ne yaptıysam verimli olmadı.. önerileriniz nelerdir..acil bekliyorum

birminghamla oynuyorum, sakho ve zapata arasında kaldım.. sizce hangisini almalıyım??

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

sakho daha potansiyelli bence sakhoyu al

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kesinlikle Sahko'yu almalısın.

aynen bende sakhoyu tercih ettim..

Doğru topictir umarım.

Senelerdir tüm versiyonlarda penaltıyı yaptıran oyuncuya, penaltı gol olursa asist yazılıyor. Gerçekte böyle bi durum yok. Bu biraz saçma sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    Doğru topictir umarım.

Senelerdir tüm versiyonlarda penaltıyı yaptıran oyuncuya, penaltı gol olursa asist yazılıyor. Gerçekte böyle bi durum yok. Bu biraz saçma sanırım.
    İngiltere'de uygulanan kurallara göre genelde oyunun kuralları, orada yazılıyor olması lazım, o nedenle oyunda da yazılıyor sanırım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Benim de aklıma geldi ingiltere durumu ama sadece orda yaparlar diye düşünmüştüm.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

eh peki bu durumda hem penaltıyı yaptırıp hem kendisi atarsa kendi kendisine mi asist yapmış oluyor
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    eh peki bu durumda hem penaltıyı yaptırıp hem kendisi atarsa kendi kendisine mi asist yapmış oluyor
    Bana öyle geldi

Asistan raporlarında bazı oyuncularda sönük yıldızlar var.Bunlar ne anlama geliyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

şu anda çok kötü demek.. Gelecekte iyi olabilir ama
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sönük yıldızlar yaşına göre yeteneği. Eğer normalde yarım yıldız alamayacak kadar kötü bir genç oyuncun varsa gümüş yıldız alır.

Nesil
    2006
    Yer
    11

2015 yılındayım.Lokomotiv ile 6. sezondayım ve şuan Bayern'den teklif geldi.Takımda kalmak istiyorum ama yabancı sınırlaması olup kaliteli genç Rus'ların çıkmaması, aldığım kaliteli yabancılarıda büyük takımlara kaptırmam yüzünden acaba diyorum.Takımda ve ülkede gelecek vaad eden oyuncu yok doru düzgün.Şl de çeyrek finaldeyim bu arada, çok kararsız kaldım ya

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

rusya'da olan sınırlama almanya'da yok. bu yüzden teklifi kabul etmeni öneririm
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ya geçmiş 3 sezondur Şl de gruplarda işler iyi giderken 2. turda kaldım hep.İlk kez çeyrek finale çıktım bu düşündürüyodu beni ama kabul ettim kararıma katkıda bulunduğun için teşekkür ederim

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Arkadaşlar bi oyuncu buldum.Avrupa kupalarında sadece bi maç yedekten girmiş onun dışında hiç oynamamış ben bu adamı alsam Avrupa Kupasında oynatabilirmiyim

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

sorun oynayıp oynamaması değil benim bildiğim kayıt edilmesi ayrıca isterse 1 saniye bile oynasın o oynamıştır Ümit bence sezon sonu için anlaş

sakary Ali Misafir

Birşey sormak istiyorum.

Mesela bir kariyere başlarken menajer geçmişini seçiyoruz.Bunu nasıl ayarlamalıyız.En düşük olması için.Mesela oyunu Ocak 2010 Rusyadan kurup Rubin Kazan'ı aldım.Daha hiç bir başarı yokken 2-3 maça çıkmışken sezon sonu Fiorentina'nın gelecek senede menajeri için ismim geçiyor.açıkçası zevkimi kaçırdı.

Bu özelliği hiç tanınmamış biri olarak nasıl ayarlıyacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

sunday league footballer seçersen geçmişini böyle teklifler gelmez.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    sunday league footballer seçersen geçmişini böyle teklifler gelmez.
    o seçenekte bazen seçilmiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İlk başta start unemployed de, geri dön, sunday league footballer'ı seç, sonra takımı seçmeyi dene.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    yok o yazılmıyor öyle ben çok dikkat etmiştim ona
    Bursaspor'u alınca İvankova attırdım penaltıları böylece her penaltıda bir gol bir asist olmuş oluyor.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    İlk başta start unemployed de, geri dön, sunday league footballer'ı seç, sonra takımı seçmeyi dene.
    yok ya gene olmadı..nasıl halledeceğiz bunu?

arkadaşlar west ham la ilk sezonumu 7 sırada bitirdim fakat şansıma fulham ın tarihinde ilk defa fa cup ı alacağı tuttu uefa ya gitmem gerekirken gidemedim kadrom iyi dengeli hatta squad harmony ım 70 in üzerinde bence oyundaki en önemli şeylerden biri harmony ama benim soracağım bir şey var sizlere ales diamanti nin yerine bir tane amc almak istiyorum şöyle carlton cole u uçurucak cinsten kimi tavsiye edersiniz genç yetenek olmazsa sevinirim çünkü premier lige uyum sürece uzun oluyor genç oyuncuların benim aklıma gelenler şimdilik sessegnon joe cole guti başka kim olaibilir sizce(taktiğim 4--1--2--1--2)

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Ben Man.City'le kariyer açıcam ama takımın sezona Şampiyonlar Liginde başlamasını istiyorum..Bu editörden yapılabilir mi, yapılabilirse nasıl yapılır ?

Yardımlarınızı bekliyorum..

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri