1 ile 30 arası toplam 579 sonuç

Konu: Lucid Rüya (Rüyaya hakim olabilmek) "9 Kişi Başardı"

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

astral seyehate bir kere çıktım. sonra bir daha da çıkmadım.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    astral seyehate bir kere çıktım. sonra bir daha da çıkmadım.
    Tırstın mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Tırstın mı ?
    ilk defa yaptığım için korktum tabi.

önce kulaklarım çınladı. sonra titremeye başladım. uyuyorum ama bunları da hissedebiliyorum. internette okuduklarımı yapmaya çalıştım ama bir varlık görürüm diye korktum geri döndüm.
    (/s)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Son eklediğim yazıyı okursanız orada 1 saat aralıklarla alarm kurun öyle yatın diyor. Önceki yazılardan birinde de öğle saatlerinde okursanız daha çok rüya görürsünüz diyor. Zaten bana da öyle oluyordu. Genelde öğle-ikindi zamanında uyuduğum zaman ardarda çok rüya görüyordum.Bende demin alarmimi kurdum 15:30-18:30 arası uyudum. 3 tane rüya gördüm. Ama rüyada olduğumu farkedemedim

Bide yine aşağıda "Kendinize bir renk belirleyin ve o rengi görünce sürekli kendinizi "Rüyada mıyım, gerçekte miyim" diye sorgulayın" yazıyor. Bende kendime turuncu rengi belirledim. Her gördüğüm yerde saçma da olsa kendimi sorguluyorum. Bi süre sonra rüyadayken turuncu rengi görünce bilinçaltım otomatik olarak kendini sorgulayacak ve bi gün rüyada olduğumun farkında olacak ve herşey benim olacak

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    ilk defa yaptığım için korktum tabi.

önce kulaklarım çınladı. sonra titremeye başladım. uyuyorum ama bunları da hissedebiliyorum. internette okuduklarımı yapmaya çalıştım ama bir varlık görürüm diye korktum geri döndüm.
    Evet öyle oluyormuş. İnternetten onunda yorumlarına baktım. Astral Seyahat yapınca ilk başta kulaklar çok fena çınlıyormuş ve titremeler oluyormuş.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Mesaj Yetkileri