1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Kendini imha eden SMS...

Default Kendini imha eden SMS...

İngiliz Staellium firması okunduktan 40 saniye sonra kendini yok eden bir SMS hizmeti başlattı.

İngiltere’de önceki gün hizmete giren “kendi kendisini yok eden kısa mesaj” hizmeti büyük ilgi görüyor. İngiliz Staellium firması tarafından geliştirilen ve okunduktan sonra 40 saniyede kendisini yok eden SMS hizmetine üye olmak için binlerce kişi başvurdu.

Yeni SMS hizmeti, yasadışı ve suç unsuru bulunan kısa mesajların da gönderilmesi endişesi yaratırken, Staellium şirketinin üst yöneticisi Carole Barnum, StealthText adı verilen sistemin ardında askeri teknolojinin bulunduğunu söyledi.

Ancak, bir kısa mesajı yaklaşık 1,3 YTL’ye gönderen ve kullanıcıların en az 10 mesaj için sözleşme yapmalarını zorunlu kılan yeni SMS hizmeti biraz pahalı bulundu.

Daha neler yapacaklar acaba...Ama bu gelsin bizim ülkede çok tutar...

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Evet, baya tutar hem de... ehueh ....

Nesil
    2005
    Yer
    Evden

Bence hiç güzel diil yaw.Boşu boşuna para israfı.Yolla mesajı karşıdakine de okuyunca sil yaz al sana kendini imha etti.İşte size Türk mantığı

Quote Originally Posted by b@tu
    Bence hiç güzel diil yaw.Boşu boşuna para israfı.Yolla mesajı karşıdakine de okuyunca sil yaz al sana kendini imha etti.İşte size Türk mantığı
    Süper Batu hemen çalıştırmışsın kafayı...Ama ya silmeyipte birilerine göstermesi ihtimali varsa...Mesela tehdit etmek için sms filan atılırsa ne olacak...Ki olmuyor değil...Kanıt yok olur...Artı aşk meşk olaylarında da bol bol kullanılır bak ben sana söyleyeyim...

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

tehdit mesajlarını telefonundan silsen bile operatörlerin kayıtlarında saklanıyor, eğer ciddi bi durum sözkonusuysa savcılığa vereceğin dilekçeyle bu mesajlar ve görüşmeler ortaya çıkarılıyor...

Kendi kndini imha eden mesaj b@tu'nun da dediği gibi israftan başka bişey değil, istemediğimiz mesajları zaten siliyoruz, hadi kalmasını istediğimiz mesajlar ne olacak, kaldı ki bir mesaj 1,3 YTL ise hiç bir anlamı yok, parası çok olanlar ve yenilikleri denemek isteyenler için ideal

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

bncede cok gereksiz bişi
    -

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

sadece sevgilisini aldatanlar için iyi olabilir ki o da benim asla yapmicağım 1 şey
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Quote Originally Posted by Neron_FB
    sadece sevgilisini aldatanlar için iyi olabilir ki o da benim asla yapmicağım 1 şey
    hehe
    -

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Öyle özel derin işlerde oldukça kullanışlı olabilir diye düşünmüştüm ama madem kayıtlar varmış...

Boşa para harcamak için bire bir o zaman....

Quote Originally Posted by Neron_FB
    Güzel bir örnek olmuş...Bizde çok kullanılırdan kastım bunlar işte...Zaten şu an yok bizde gelirsede 1.3 ytl olmaz...Öle olursa getirmezler zaten...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

sağol
    bence de o paraya olursa getirmezler...
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs
    tehdit mesajlarını telefonundan silsen bile operatörlerin kayıtlarında saklanıyor, eğer ciddi bi durum sözkonusuysa savcılığa vereceğin dilekçeyle bu mesajlar ve görüşmeler ortaya çıkarılıyor...

Kendi kndini imha eden mesaj b@tu'nun da dediği gibi israftan başka bişey değil, istemediğimiz mesajları zaten siliyoruz, hadi kalmasını istediğimiz mesajlar ne olacak, kaldı ki bir mesaj 1,3 YTL ise hiç bir anlamı yok, parası çok olanlar ve yenilikleri denemek isteyenler için ideal
    kesinkikle haklısın volkan abi

Mesaj Yetkileri