Sayfa 16 / 17 İlkİlk ... 614151617 SonSon
451 ile 480 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Takim: Newcastle United
    Kadrosu: orta seviyede, forvetleri üst düzey.
    Bütce: Para'dan baska bir sey yokki
    +Forvetleri
    +Bütce
    -Kadro genisligi

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Arkadaşlar bana bir takım söyler misiniz ki şöyle olsun.

Büyük bir kulüp olmasa da olur.Avrupa Kupalarına gitmesine gerekte yok.İtalya'dan ve Türkiye'den olmasın.Böyle Sevilla gibi sonradan patlayacak bir takım yapmak istiyorum.Hatta ismi ve renkleri güzel olursa iyi olur

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

West Ham, Hamburg, Leverkusen bunlar iyi takımlar Burak. Bir bak bunlara...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Tottenham'dan sonra Toulouse'yide önerebilirim. Hele ki taktiği oturtursanız rahat yenemeyeceğiniz takım yok gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Avrupa Kupalarına gitmesede olur.Böyle alt sıralardan da olur.Yeter ki böyle ismi ve rengi güzel olsun.Yani estetiği ön planda tutmak istiyorum.Takımı baştan yaratacağım.

Ben Bayern Münih ile 5. sezonumu yaşıyorum. İlk yıl kulübün kadrosu oldukça yeterli. Buna paralel olarak beklentiler çok büyük takımdan. İlk sezon için takıma transfer yapmanıza gerek yok. Ben 11 milyon pound harcayarak amc almıştım ama pek faydasını görmedim. İlk haftalar taktiği oturtmakta güçlük çeksemde sezon sonu Almanya ligi şampiyonluğu ve Uefa kupasına fazla zorlanmadan ulaştım açıkcası. Almanya kupası ve Lig kupası ise takıma ısınma çalışmaları sonucunda güme gitti. Dediğim gibi ilk sene için çok yeterli bir kadrosu var ama ilerleyen yıllar için yaşlı oyuınculara sahipler. Toni, Klose, Van Bommel, Lucio gibi oyuncularınızı oynatırken bir yandan da bunların gelecekte yerini alacak olan oyuncuları bulmanız gerekiyor. Ben Podolskiye özellikle 2. sezondan sonra mutlaka şans verilmesinden yanayım. Zira ben de 4 sezonda 90 gol attı. Alt yapıdan çıkan Toni Kross gibi bir yıldızı var ama takımda tutmak biraz zor. 3. seneden sonra ben gidecem diyor. Kontratı bitmeden satmak zorunda kaldım doğru düzgün oynatamadan. Yönetimin hiç acıması yok arkadaşlar, her yıl Almanyada ne kadar kupa varsa istiyorlar. Transfere her yıl 20 ile 30 milyon pound bir bütçe ayırıyorlar. Bu bütçeyle her yıl takımınıza bir yıldız katmanız mümkün. Özellikle az önce saydığım isimlerin yerini zamanla doldurabiliyorsunuz. Takımıa oyuncu getirmekte pek zorlanmıyorsunuz. Ben Bojan ve Okaka'yı sözleşmelerinin bittiği sezon bedavaya aldım. Paşa paşa geldiler. Beni tek red eden isim şimdiye kadar dos santos oldu. Liverpool kaptı malesef serbest olarak. Orda da İngiltere liginin etkisi var tabi.

Ben oyunumdan ilk dört sezon çok büyük zevk aldım. Ligin dışında Uefa ve şampiyonlar ligini kazanmak, süper kupayı ve dünya kulüpler şampiyonasını kazanmak çok zevkliydi ama biraz başarıya doydum açıkcası. Umduğumdan çabuk sıkıldım. Bu sezonun sonunda ayrılık sinyalleri verebilirim. Özellikle boş olursa Fransa da Lyon'a gitmek istiyorum. Daha çekişmeli bir lig arıyorum. Son senemde 20 puan farkla şampiyon olunca (Bojanın etkisi var tabi biraz ) ve almadığım kupa kalmayınca sıkıldım açıkcası.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Marsilya

Çok fazla takımla oynadım ama en zevk aldığım takım marsilya,hem bütçeleri çok iyi,hem taraftarı hem kadro yapısı,samir nasri gibi bir süperstarı var, ziani ve niang gibi müthiş kanat oyuncuları var,lorik cana gibi harika bir önlibero ve cisse gibi bir gol makinesi var,tek eksikleri iyi bir stoper.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Arkadaşlar bana bir takım söyler misiniz ki şöyle olsun.

Büyük bir kulüp olmasa da olur.Avrupa Kupalarına gitmesine gerekte yok.İtalya'dan ve Türkiye'den olmasın.Böyle Sevilla gibi sonradan patlayacak bir takım yapmak istiyorum.Hatta ismi ve renkleri güzel olursa iyi olur
    Newcastle United.

Forvetleri üst düzey, Owen, Martins, Viduka.

Basta para cok, her yere oyuncu alabilirsin.

En zayif bölgesi ortasaha. oraya Van der vaart'al ve Flamini'de kiralayabilirsin.
    Defans birkac takviye ile süper olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Avrupa Kupalarına gitmesede olur.Böyle alt sıralardan da olur.Yeter ki böyle ismi ve rengi güzel olsun.Yani estetiği ön planda tutmak istiyorum.Takımı baştan yaratacağım.
    Güney Amerika istiyorsan Sao Paulo...

Avrupa'dan Hertha Berlin derim... Zor olur oyun...

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Tottenham'dan sonra Toulouse'yide önerebilirim. Hele ki taktiği oturtursanız rahat yenemeyeceğiniz takım yok gibi.
    Toulouse'un oyuncuları da çok iyi. Ünlü değiller ama çok iyiler...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Ben suan Alman 2.lig ekiplerinden Hoffenheim yönetiyorum. Oyuncu yok takımda adam gibi 2 tane var Carlos Eduardo ile Edu.. Sezonluk transfer Bütçesi 25 Milyon euro. Bu sayede transferler yapabilirsiniz.Yabancı sınarlaması yok.Mutlaka alın derim bu takımı. Zorla başar ıelde edebilirsiniz.
    anadolu kulüplerinin transfer bütçesini toplasan bu kadar etmez...almanya da birde 2.lig takımı...bir sonraki kariyerimde alacağım ilk takım olacak...

Yeni bir heyeacan arayanlara Avusturya liginden Salzburg'u öneririm.Şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olan takımınız ilk sezonda elemelerde şampiyonlar liginede katılıyor.Avusturya ligine göre çok kaliteli bir takımınız var ve İlk sezon şampiyonluk için transfer yapmanıza gerek yok.Anca Geleceğe yönelik M.Aaritalo yu sol kanata kalyeyede A.Adan ı tavsiye ederim.

Bu takımla oynamanın bir başka zevkide şu.Bazı liglerde reserve takım bazı liglerde 21 yaş altı takım olarak gördüğümüz 2.Takımınız da(Salzbur Amature) 2.Ligde mücadele veriyor.Ben başaramadım ama eğer çıkarırırsanız 1.lige 2 takımınız oluyor.Oynadığım 6 sezonda 6 şampiyonluk 2 kez şampiyonlar ligi gruplarına kalma ve birkezde uefa çeyrek finali başarılarım.

Zevkli oyunlar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by muzoadux View Post
    Yeni bir heyeacan arayanlara Avusturya liginden Salzburg'u öneririm.Şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olan takımınız ilk sezonda elemelerde şampiyonlar liginede katılıyor.Avusturya ligine göre çok kaliteli bir takımınız var ve İlk sezon şampiyonluk için transfer yapmanıza gerek yok.Anca Geleceğe yönelik M.Aaritalo yu sol kanata kalyeyede A.Adan ı tavsiye ederim.

Bu takımla oynamanın bir başka zevkide şu.Bazı liglerde reserve takım bazı liglerde 21 yaş altı takım olarak gördüğümüz 2.Takımınız da(Salzbur Amature) 2.Ligde mücadele veriyor.Ben başaramadım ama eğer çıkarırırsanız 1.lige 2 takımınız oluyor.Oynadığım 6 sezonda 6 şampiyonluk 2 kez şampiyonlar ligi gruplarına kalma ve birkezde uefa çeyrek finali başarılarım.

Zevkli oyunlar..
    Senin rezerv takım 2. ligde şampiyon olsa bile 1. lige çıkamaz. Ligde aynı takımların birbiriyle oynamasına izin verilmiyor. Mesela İspanya'da öyle. Real Madrid'in B takımı Castilla ilk 3'e girse bile birinci lige çıkamıyor onun yerine onun altındaki diğer takım çıkıyor.

İspanyada öyle olduğunu biliyorum ama avusturya liginde çıkaramadığım için emin olarak yazmadım zaten.Baştan başlayıp as takımı rezervdemi oynatsam ne yapsam

Nesil
    2008
    Yer
    fm

ben gerçekçilik olsun diye oyuna başladığım dönemde gerçek hayatta alt liglerde hangi takımın menejeriyle sorunu varsa o takımı alıyorum. mesela en son eskişehirspor ile başlamıştım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bana öyle bir takım söyleyin ki böyle popülaritesi mi ne karın ağrısıysa Fenerbahçe'yle aynı seviyede ( biraz dha çok olursa da olur ). Maddi durumu da FB'ye benzese iyi olur . Böyle liginde en az uefa'ya gidebilcek bir takım ve aldığımda en az UEFA'da oynayan bir takım lazım. Birde yabancı sınırlaması olmayan bir ülke olsa iyi olur . Biraz takviye ile Avrupa takımlarına kafa tutabilecek bir takım arıyorum kısaca

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by QsmAneLka View Post
    Bana öyle bir takım söyleyin ki böyle popülaritesi mi ne karın ağrısıysa Fenerbahçe'yle aynı seviyede ( biraz dha çok olursa da olur ). Maddi durumu da FB'ye benzese iyi olur . Böyle liginde en az uefa'ya gidebilcek bir takım ve aldığımda en az UEFA'da oynayan bir takım lazım. Birde yabancı sınırlaması olmayan bir ülke olsa iyi olur . Biraz takviye ile Avrupa takımlarına kafa tutabilecek bir takım arıyorum kısaca
    Marsilya, Toulouse, Fiorentina..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Evertonda olabilir sana

Nesil
    2005

Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum yeni konu açmadım o yüzden buradan soracağım.Oyunda yabancı sınırlandırması olmayan ülkeler hangileri acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum yeni konu açmadım o yüzden buradan soracağım.Oyunda yabancı sınırlandırması olmayan ülkeler hangileri acaba ?

Bildiklerim almanya, avusturya, ingiltere (wp), portekiz birde galiba isviçre

arkadaşlar feyenord takımını alabilirsiniz
    iyi bir kadrosu var
    de guzman-luigi bruins-makkay gibi oyuncuları var ve alt yapısıda çok iyi

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Hertha Berlin ile oyun açmöayı düşünüyorum ne dersiniz?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ARSENAL

takımda oyuncu eksiginiz olmıcaktır ßen 4 2 3 1 oynarım ve sadece forvete takviye yaptm 2 sene goturdu beni sonra kucuk değişikliklerle devam . . .

finansı gercekten mukemmel ( senden şampiyon olmanı beklememelerine ragmen . . ) ==>> ki bu takımla sampiyon olmak inanın zor değil .

eger transfer parası elde etmek istiyorsanız fabregasa cok para veriyorlar

en onemli ve guzel ozelligi takım yaş ortalaması cok dusukk ozel bir gencleştirme cabasına gerek yoq . . .

keyifLi oyunLar

sanırım 8.0.0 da shaktarın transfer bütçesi 121m $. ben oyunun ikinci sezonunda falan gitmiştim.

Nesil
    2009
    Yer
    Afyonkarahisar

ingiltere ligi = Reading
    bütçesi biraz kısıtlı ilk 2 sezondan sonra stad 6600 civarı büyüyor ve artık her sezon böyle devam ediyor büyümeye forveti çok iyi kevin doyle genç oyunculardan bir kaç tane işe yarar bişiyler çıkıyor bu oyuncuları pilot kulublerinize göndererek gelişmesini sağlayabilirsiniz. ayrıca bekletileride düşük büyük takımlar ile arası çok iyi çok büyük süprizler yaptım bu takımla liverpool,chelsea ve totnhanem ı şampiyonluktan ettim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Coca Cola Championship'ten Ipswich Town'u öneriyorum.
    Mazisi başarılı bir kulüp ve ayrıca Championship'in en zengin takımı denilebilir, yönetim sadece 2 sene içinde üst sıralara yerleşçek bir takım istiyor fakat normalde 10, premiere yükselirim(promotion) derseniz 14, yok ben şampiyonluktan aşagı almam diyorsanız 20 milyon pound transfer bütçesi veriyorlar, evet yanlış duymadınız 20 milyon pound fakat ciddi derecede transfere ihtiyacınız olabilir sadece forvetlerine championship için garanti verebilirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    Coca Cola Championship'ten Ipswich Town'u öneriyorum.
    Mazisi başarılı bir kulüp ve ayrıca Championship'in en zengin takımı denilebilir, yönetim sadece 2 sene içinde üst sıralara yerleşçek bir takım istiyor fakat normalde 10, premiere yükselirim(promotion) derseniz 14, yok ben şampiyonluktan aşagı almam diyorsanız 20 milyon pound transfer bütçesi veriyorlar, evet yanlış duymadınız 20 milyon pound fakat ciddi derecede transfere ihtiyacınız olabilir sadece forvetlerine championship için garanti verebilirim.
    Hangi dbde ?
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Hangi dbde ?
    802.........

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

2008'de hem eğlence hem kazanmak hemde heyecen ve çekişme için bence fiornetina.. kalesi süper, forvette mutu süper, sağ kanat ve sol anat süper, orta göbek süper. Orta göbekte montolivo denen bi âdem var.. süper bişe yani. eminim iki sene içinde avrupayı peşinden koşturacaktır.. kesinlikle tavsiye ediyorum FİORENTİNA..

Default Takımın ne olduğu önemli değil

Her takım başarıya ulaşabilir ve her taktik oturması mümkündür önemli olan elindeki malzemeyi iyi kullanmak veya hayelindeki taktiğe doğru adam almak bu çok önemlidir var olan taktiğe doğru takım komutu ve doğru oyuncu komutu çok önemlidir ve daha sonra iyi transfer bunları yaptınız sürece başarı gelecektir favari takımlar italya- lazio,palermo ispanya a.madrid.deportivo,valencia,ingiltere-tek kelimeyle m.city bu orta seviye kulüplerle 3,4 yıl içinde muazzam başarılar yakalanabilir...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Man City orta seviyemi?O takımla ben ilk tüm kupaları alırım 3-4 yıla gerek yokki

Sayfa 16 / 17 İlkİlk ... 614151617 SonSon

Mesaj Yetkileri