Sayfa 39 / 41 İlkİlk ... 293738394041 SonSon
1,141 ile 1,170 arası toplam 1209 sonuç

Konu: [TSL] Galatasaray Araştırması FM2008 - 8.0.2

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Su an da yanilmiyosam 14 zaten sol ayagi bu durumda bence sol ayak en azindan 15 olmali diye dusunuyorum yani oyun icersinde either olarak gozukmeli cunku iki ayakli olmasi Lincoln'un kesinlikle cok onemli bi ozelligi. 802 update'de oldugu gibi uamrim genen PPM'lerde bi gariplik olmaz.

Arda Turan'in oyuna description olarak "Attacking Midfielder" olarak yansitilmasi konsunda ne dusunuyorsunuz. Biliyorsunuz eger bi oyuncunun AMC, AML, AMR hep naturel ise bu description'i aliyor gerci oyun icersinde kozmetik'den ote ne kadar bi etki yapar bilemiyorum ama Arda'nin klasik anlamda bi "winger" olmadigi da kesin all round attacking midfielder olarak yansitilmasi cok daha uygun olur bence. Sonucta oyun icersinde bole bi description'in olmasi cok da yanlis bisey olmadigini gosteriyor.

Eger buyuk anlamda gelecek vaad eden genc defans oyuncularina -8 PA verilmicekse bence sabit PA verilsin cunku bu oyuncularin 110-120 gibi oldukca siradan oyuncular olucaklarini sanmiyorum. Mesela bi Anil Karaer'in bi Semih Kaya'nin en azindan 135-145 PA ulasicaklarini dusunuyorum yani ulkemizin iyi defans oyuncularindan olucaklardir. Bu durumda aslinda -8 PA gibi degerleri hak ediceklerini dusunuyorum ama tabi 150+ PA alma olasiliklari sanirim bunu engelliyor. O zaman alternatif olarak bu tur genc defans oyuncularina sabit PA verilmesinin daha iyi bi cozum olucagini dusunuyorum. Mesela Ulkemizde 140+ bi defans oyuncusu ulkemiz icin oldukca iyi, averajin ustu bi defans oyuncusu ise bi Semih Kaya 142 gibi bi PA hak eder. Bu durumda Anil Karaer, Emrah Yollu, Ugur Akdemir, Erkan Ferin, Ugur Demirok de bu listeye eklenebilir. Bence bu youncular 135'den asaga bi durumda olmazlar kariyerlerinde ilerde en azinda Super Lig'in iyi bi takiminda oldukca olumlu bi performans sergiler hatda milli takim icin bile alternatif olabilirler buyuk takimlarda oynamasalar bile.

Semih Kaya - 142
    Anil Karaer - 141
    Emrah Yollu - 140 (kendisi solaktir ve sol bek accomplished olmali ayrica teknik kapasitesi yasina gore fazlasi ile yuksektir 11-12 gibi bi deger olabilir, hava toplarinda da oldukca etkili 13 iyi bi deger iyi olur)
    Ugur Akdemir - 139
    Ugur Demirok - 138
    Erkan Ferin - 137
    Ilker Cihan - 135

Mehmet Duz ve Erhan Senturk gibi oyuncular icin ne dusunuyorsunuz cok merak ediyorum?

Irfan Basaran icin sag kanat accomplished yapilmali AMC: 20, AMR: 15. Ve gercekten PPM bu yastaki oyunculara vermemeyi tercih edilsede "Tries Tricks" ve "Dictates Tempo" kesinlikle hak eden bir oyuncu Irfan. Technique: 14, Flair: 17, Dribbling: 13, Free-Kicks: 11, Long Shots: 11, Passing: 12, First touch 12 olabilirler.

Emre Colak'in flair kesinlikle 16-17 olmali. Ayrica free kicks: 10, long shots: 10, Passing: 11, Firts touch: 11 olabilir diger ozellikler 802 gibi kalsa olur simdilik.

Cem Sultan yukaridaki mesajimda belirtiklerim yapilmali ayrica Finishing: 12, Heading: 11, Creativity: 11, Flair: 16, Pace: 11, Acceleration: 10, composure: 12, Technique 13, Dribbling 12, Decisions 11, Passing 11, First Touch: 11 Bu arada Cem Sultan'a bu degerleri Batuhan Karadeniz'e kiyaslarayarak verdim kanimca ya Batuhan Karadeniz'de bazi ozelliklerinde saglam bi dusus yapilmali ya da Cem Sultan'a bu tip degerlerin verilmesinde sakinca yok cunku teknik acidan, oyun zekasi, ve bi cok konuda Batuhan'in ustunde birisi Cem aslinda Batuhan onu bi tek fiziksel departmanda geciyor orada da zamanla Cem'in pek de gerisinde kalmicagini dusunuyoryum. Ve Batuhan Karadeniz -9 PA aliyorsa Cem Sultan'da almalidir yoksa haksizlik olur diye dusunuyorum. Cem'in tek sansizligi su anda mesela Besiktas'da olmayisi cunku oynadigi takimin hem paf takimi cok ustun hem de A takiminda forvet sikinitisi yok.

Burasi Besiktas topigi degil evet ama konuga gelmisken genel oalrak Batuhan konusunda elestirim var kimse bana Batuhan'in su anda Emre Colak kadar iyi teknik ozellikleri oldugunu kabul ettiremez . Batuhan'a verilen bi cok mental ozelliklere bakiyorum gelecegin en saglam oyun kurucularindan biri olmaya aday gibi masallah oyunun ilerleyen yillarinda Turk Ibrahimovic oluveriyor kendisi. Diger gelecek vaad eden genclerimize kiyaslaninca Batuhan'in onde oldugu tek ozelligi fizigidir yoksa teknik ve mental acidan fazlasi kesinlikle yok olsa olsa eksigi olabilir ya da esittir. Bu bahsetitim U-17 ve U-19 genc millierdeki takim arkadaslaridir kendisini kiyasladigim. Tabi bunlar benim dusuncem karar sizin ve arastirmacilarin.

Nesil
    2006
    Yer
    Afyonkarahisar

Emre Güngör'ün Türkiye'nin sayılı DC'lerinden biri olmaya başladığını farkediyorsunuzdur umarım.
    Emre-Servet-Ü.Karan-M.Topal-H.Balta-Arda Turan-Barış Özbek-Ayhan Akman tekrardan değerlendirlimeli ve hepsinin yetenekleri yükseltilmeli bence.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Emre Güngör en az 140 ca olmalidir bence.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Abartmayın.140 ca olması imkansız şu haliyle.130'u geçmez bence

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Servet, M.Topal ve Emre diyorum. Baskada birsey demiyorum... üstünde uzun uzun durulmalı bunların...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Emre suan Servet'le bence en iyi 2 türk stoperdir.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

140 'ı bilmem ama 130-135 arası garanti olmalı.

son 8 lig maçında 1 gol yedik.servetin top kapmasının 12 olmamalı 15-16 olabilir.

emre yi stiliyle roberto ayalaya benzetiyorum.soğunkanlılığı iyi bir oyuncu.takıma iyi ayak uyduruyor.bize transfer olduğunda bu kadar iyi çıkacağına samimiyetimle söylüyorum beklemiyordum...çok iyi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by BlackEagle19o3 View Post
    Abartmayın.140 ca olması imkansız şu haliyle.130'u geçmez bence
    şu haliyle derken nasıl acaba neyi eksik yapıyor?
    Last edited by Lionel Andres Messi : 27.Nisan.2008 at 23:20 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Birşeyleri eksik yaptığından değil ama çok genç.130'ı geçemeyeceğini düşünüyorum.Ama Pa'sı çok yüksek olmalı gerçekten

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ca için 135 pa için 160 olabilir.Ama cası mutlaka gelişmeli.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Afyonkarahisar

Ayrıca Emre Güngör'ün favorite team'i "Fenerbahçe" değil "GALATASARAY" olarak düzeltilmeli.GSTV'de yayınlanan bir programda bakırköyde oturduğunu arada Galatasaray'ın idmanlarını izlemek için Florya'ya geldiğini belirtti.

Pa veya Ca size kalmış ama şunu düzeltin artık.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Bende Emre'yi Ayala'ya benzetiyorum gercekten. cok kritik mühadeler yapiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

beyler öyle bir artış yapılırsa kendimizi reddetmiş oluruz sadece performasa göre current ability (yetenek) puanı verilseydi servete geçmişteki 5 yılına bakılmaksızın 160 ca vermemiz gerekirdi mehmet topalada 150 falan vermemiz gerekir
    meğer biz bu adamları hiç tanıyamamışız deyip yarım senede 150 ye çıkarırız yarım sene sonra 120 ye düşürürüz
    ee bu iş çocuk oyuncağı değil ya mehmet topalı 150 yaparsak bir sonraki sene serdar kurtuluş gibi düşüş yaşarsa ne yapacağız tekrar eski halinemi çevireceğiz bu kadar oyuncak gibi oynanacak şeyler değil bu ca ve pa lar

performans üzerinden de değerlendirilmez ability yetenek demek performans değil yetenek üzerinden değerlendirilir yetenek kavramıda görecelidir ama adam yarım sene de yetenekli olur diğer yarım senede yeteneksizleşmez bunu göz ardı etmeyiniz kaldıki emre güngör 3 senedir süper ligde oynuyor

hiç bir zaman 15-20 maç üzerinden böyle bir artış yapılmaz hiç bir ülke araştırmacıda yapmıyordur

üstelik bu oyuncu gençse gelişim halindeyse
    Fikirlerim burada

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by 03Gs1905 View Post
    Ayrıca Emre Güngör'ün favorite team'i "Fenerbahçe" değil "GALATASARAY" olarak düzeltilmeli.GSTV'de yayınlanan bir programda bakırköyde oturduğunu arada Galatasaray'ın idmanlarını izlemek için Florya'ya geldiğini belirtti.

Pa veya Ca size kalmış ama şunu düzeltin artık.
    Benim de zamaninda Fenerbahce antrenmanlarini izlemek icin dereagzi tesislerine gitmisligim vardir. 90'li yillarin baslarinda. Sonucta ben de o zamanlar Fenerbahce'de oturuyordum.

Emre'ye neden ve hangi bilgi cercevesinde sevdigi takim olarak Fenerbahce verildigini bilmiyorum. Ancak kesinlikle olmadigi bilgisi ortalikta dolasmadigi surece bu bilginin kaldirilmasi da dogru olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Afyonkarahisar

Eksik yazmışım biraz ondan karışıklık oluşmuş galiba idmanları izleyip oradaki oyuncuların haraketlerini kendine örnek almaya çalıştığını,ailecek Galatasaray'lı olduklarını söylemişti o roportajında.

Böylece düzeltmiş olayım kendimi.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by extensor View Post
    beyler öyle bir artış yapılırsa kendimizi reddetmiş oluruz sadece performasa göre current ability (yetenek) puanı verilseydi servete geçmişteki 5 yılına bakılmaksızın 160 ca vermemiz gerekirdi mehmet topalada 150 falan vermemiz gerekir
    meğer biz bu adamları hiç tanıyamamışız deyip yarım senede 150 ye çıkarırız yarım sene sonra 120 ye düşürürüz
    ee bu iş çocuk oyuncağı değil ya mehmet topalı 150 yaparsak bir sonraki sene serdar kurtuluş gibi düşüş yaşarsa ne yapacağız tekrar eski halinemi çevireceğiz bu kadar oyuncak gibi oynanacak şeyler değil bu ca ve pa lar

performans üzerinden de değerlendirilmez ability yetenek demek performans değil yetenek üzerinden değerlendirilir yetenek kavramıda görecelidir ama adam yarım sene de yetenekli olur diğer yarım senede yeteneksizleşmez bunu göz ardı etmeyiniz kaldıki emre güngör 3 senedir süper ligde oynuyor

hiç bir zaman 15-20 maç üzerinden böyle bir artış yapılmaz hiç bir ülke araştırmacıda yapmıyordur

üstelik bu oyuncu gençse gelişim halindeyse

Simdi olay 15-20 mac ile alakasi yok Mehmet Topal bu seneye kadar tam anlima ile izleyebildimiz takip edebildigimiz bi isim degil di zaten gecen sezon1. Lig'den gelmeydi. Emre Gungor ise Ankaragucu'nde oynuyor du ki bence yerli defans oyuncularimizin ne kadar kucumsendiginin en guzel kanitidir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Anlamadiyim bi sekilde cevabi gondere bastim neyse devam ediyim

Bu adamlar en iyi oynadiklarini zaman tum yeteneklerini gostermiyorlar mi? gosteriyorlar ama eger seneye ayni performansi gostermezlerse bunun sorumlusu ya yeni teknik ekip olur ya da istikrarsizlik onlarda bu kabiliyetin olmadigini gostermz cunku su anda goruyoruz bu performansi ole degil mi? Su asamada bence Mehmet Topal en az 140-145 CA alir eger Mehmet Aurelio aliyorsa o da alir PA da bu genc yasi itibari ile 160 olur mu bence olur. Emre Gungor icin de ayni sekilde adam su anda 140 kusur CA li Song'u kesiyor daha ne PA'de 155-160 (aslinda 160 olmali bence de sirf defans oyuncularina ulkemizde guvenilmiyo diye) arasi olur mu olur? yasina bakin millet 27 yasina gelmis Gokhan Zan icin hala genc diyor geelcek icin biseyler umuyor Emre daha 23 yasinda Servet'de 140 CA alir mi en azindan alir PA'de 150 olur mu bence olur. Bence su anda Fenerbahce defans hattinda bile daha basarililar ve bu basarida oyuna hak edilen sekilde dogru sekilde yansimali ya da digerlerini dusurucen baska yolu yok. Ya su anda Emre Gungor'un adi Edu Dracena olsa hakkinda ne destanalr yazardik burada. Yapmayin etmeyin Turk cocuklari aslanlar gibi oynuyorlar iste daha ne istiyosunuz. Aykut Ercetin su anda 130-135 CA alir mi? alir PA de 150-55 olur en azindan su anda ulkemizde en cok gelecek vaad eden kaleci Volkan'in aslinda cok ustunde ve bunu anlamayanlar da zamanla anlicaklar yeter ki Galatasaray kaleci transferi yapip onu harcamasin.

Bu takim bu sene eger su hali ile sampiyon olursa oyuna ona gore yansitilmali Turkiye'nin sampiyonu olarak. Eger Fenerbahce CL'de basarili oldu diye CA'lerde artis olucaksa o zaman o takimi yenip o takimin ligini alan takimda da ona gore artis olur. Bu oyuncular hem genc hem de tecrubeli oyuncular kadar iyi performans gosteriyorlarsa o oyunculari kesiyorlarsa onlarda ona gore CA alir ve tabi ki de PA'leri de ona gore alirlar. Almazlarsa ayip olur cok buyuk haksizlik olur. Bu takim hak ettigi sekilde oyuna yansitilmalidir.
    Last edited by licentia : 28.Nisan.2008 at 05:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Emre Güngör çok iyi bir oyuncu Ankaragücü'nün de kaptanıydı.İleride Galatsaray'ın kaptanı olabilir.Attığı uzun toplar kademeye zamanında girmesi gerçekten yararlı bir oyuncu.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

EVİNDEKİ odasının renginden giydiği eşofmanlarının tamamı sarı- lacivert olacak kadar.. (aşırı heyecanlandığım ve üzüldüğüm veya sevindiğim için v) çok önemli maçlarını izlememesi doktor tarafından tavsiye edilecek kadar fanatik bir fenerbahçeliyim ama dün için ilk olarak bişey söylemeliyim...GALATASARAY dün hak ederek kazandı..hiçbir şaibe ve hakem hatası olmadan sahaya yüreğini koyarak kazandı öncelikle tebirk ediyorum...

dün galatasaray takım olarak çok iyidi ama gerçekten bir mehmet topal vardı büyülendim arkadaşlar kesin olarak avrupa şampiyonasında eğer aurelio nun yanıda bir başka DMC kullanacaksak bu mehmet olmalı eğer tek DMC olacaksa da aureloyu bile kesebilir..

servet ve emre üzerinde yopunlaşmı yorumlar ama ben size katılmıyorum dünkü maçın kahramanları defans değil orta sahadaydı galatasarayda çünkü fenerbahçe galatasaraya etkili çok az gelebildi orta sahayı geçemedi fenerbahçe...bu yüzden emre toramanında servetinde çok zorlandığına inanmıyorum ...galatasaray defansınını bence daha fazla zorlanacağı sivas maçında daha iyi değerlendirebiliriz..tabi sivas fenerin geçemediği orta sahayı geçebilirse...

ama şurası kesinki Emre toraman mental seviyesi yüksek bir ouyncu oyun konsantrasyonu yüksek hamle zamanlaması yerinde ve fenerbahçenin 1 senedir başaramadığı kaleci ve defans iletişiminde emre sevet ve aykut arasında fenerbahçede olduğundan 10 kat fazla uyum var...

kalcei aykut sivas ve oftaş maçlarında da gl yemezse rekora gidiyor..bunda defansının payı kadar
    süper kalecilik sezgilerininde payı var ayrıca alexin girdiği pozisyonda ne kadar atletik olduğunuda gösterdi..bu çocuk ilerde volkanıda keser bak görürsünüz...

dünkü maçta barış özbekte şahaneydi ama barışın öyle bazı kötü maçlarını izledimki uğur boral geliyor aklıma...diego capeli perişan edip ..sabrinin adım attırmadığı uğur boral...barış bu formunu korumasını dillerim inşallah uğur gibi bir var bir yoku oynamaz...

ardaya değinmek istiyorum...giresunspor forumunda yazmıştım..futbola hiçbir estetik katmayan sadece işini yapan ama asla göze hitap emeyen robot gibi oyunculardan bıktım diye..işte arda turanı bu yüzden çok seviyorum..varsın bir iki pası isabetsiz olsun abi ne olur yani..ama adam türkiyenin en önemli maçında çıkıyor topuk pası veriyor ...çalım atıyor..gözümüzü okşuyor..helal olsun ona..diyorumki bu çocuk az daha fiziğini geliştirsin..sonra gitsin avrupanın hangi devi olursa orda oynasın....

...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Arda’ya bir parantez; Çok akıllı ve gayretliydi, rakipten çaldığı toplar. Bazen alan da değiştirerek sağ kanattan hücum denedi. Arkadaşlarına iyi servisler yaptı

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Emre Toraman degil Emre Gungor olucak ti. Kendisine PPM olarak "Tries Long Range Passes" eklenmeli.

Arda'nin artik 140-145 CA almasi lazim ve su anda Turk oyuncu olarak en cok gelecek vaad eden isim ona gore bi PA almasi lazim sadece TSL'ye gore degil (hint hint Emre Belozoglu 168 PA mesela). Ayrica creativity, tackling, work rate, determination de kesinlikle gozle gorulur artis bekliyorum. Ayrica sirf sik sut cekmiyo diye cok dusuk deger verilmemeli Arda'nina slinda sut teknigi hic te fena degil sadece sert degil ve bu konuda kendisine pek guveni yok bence en azindan 10 hak eder ama. Su anda Turkiye'nin belki de en iyi yerli ismi ama CA 136 sirf genc oldugu icin.

Ugur Boral'in yasi artik 26 bundan sonra pek bi gelisme olmaz onda kendine de istikrar yakalayamaz ama Baris daha 21-22 mesela Ugur o yaslarda nerdeydi? Genclerbirligi'nde tutunamamis Ankaraspor'da kiralik oynuyordu ama Baris Galatasaray'da sampiyonluk icin oynuyor yani dusunun Baris yoldan sapmaz ise 26 yasinda cok iyi yerlere gelir.

Gene tekrar ediyorum umarim Galatasaray oyuna hak edildigi gibi yansitilir ozellikle sampiyon olursa diger takimlara kiyaslaninca hic de geri kalmamali bu oyuncularin yaslari ne olursa olsun ve tabi ki genc yaslarina gore de PA'ler hak ediyorlar. Yani CA verirken bu dah 22 yasinda 135 CA verelim olmaz cunku 140-145 CA'lik adamlari kesiyorsa ya da onlardan daha iyi performans gosteriyorsa ya bu adamlar dusucek ki bu da olmaz ya da bu oyuncular da hak ettikleri CA'yi alicak.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Emre güngör çok iyi oynuyor yasin çakmak 145 pa alıyorsa emre g. 150 hak eder bence...Songu aratmıyor hatta daha iyi oynuyor..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ardanın çalışma oranı artabilir..Birde denge özelliği kaç hatırlamıyorum ama daha iyi olabilir ikli mücadellerde kolay kolay yere düşmüyor..
    Last edited by Onurap : 28.Nisan.2008 at 17:27 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

155-160 a bile cikabilir o birak 150'yi su anda gelecek acisindan en parlak defans oyuncusu adam 140 CA 150 PA'lik yillarin tecrubesi, bu adam gidince yerine kim gelicek denilen Kamerun kaptani Rigobert Song;i kesmis Yasin Cakmak'da kim afedersiniz denir su anda Lugano 160+ PA ise Emre'nin de oralarda olmamasi icin hic bi neden goremiyorum eger su anda kesidig adam 140 CA ise ve en az onun kadar oynadigi adam mesela Lugana kadar oynuyo 140+ CA ise Emre de alir bu degerleri bu is bu kadar basit. Barcelona arastirmasi bebelere 145 CA'ler veriyo da biz mi vermicez sampiyon takimizin belki Avro 2008'de defansimizi en onemli isimlerinden birine?

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    Emre güngör çok iyi oynuyor yasin çakmak 145 pa alıyorsa emre g. 150 hak eder bence...Songu aratmıyor hatta daha iyi oynuyor..

Bir FBli olarak yasinin pa sı 145 se emre de en az 150 almalı

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

semih kaya konusunda bende çok ümitliyim.
    puerta kalbimizde...

semih kaya cesaretli, sogukkanlı, iyi yer tutabilen ve seri sayılabilecek bi futbolcudur. ve mevkiisine göre iyi bir tekniğe sahiptir. bence -8 i hakeder.

Bence Servet'in hız ve hızlanması biraz da olsa artmalı bu seneki maçlarda kendini bu konuda geliştirdiğine inanıyorum...Çevikliği düşük olduğu için hızı kötü gibi geliyo bize...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by utku_hagi View Post
    Bence Servet'in hız ve hızlanması biraz da olsa artmalı bu seneki maçlarda kendini bu konuda geliştirdiğine inanıyorum...Çevikliği düşük olduğu için hızı kötü gibi geliyo bize...

Evet Agility (ceviklik) gercekten cok kotu baya dusuk olmali ama hiz ve hizlanmada sanildigindan daha iyi bence de ona gore degerler verilmeli.

Emre'ye gelince 27-28 yasinda bi Lugano 160+ PA aliyosa Emre de bu kadar alir demin de belirtigim gibi ayrica CA'de Lugano'dan az olmaz.

Demin kaynadi sanirim ama bence eger -8 PA gibi degerler verilmicekse genc defans oyuncularina sabit PA'ler verilmeli aslinda Semih Kaya su asamada gozu kapali -8 PA hak eden biri ama digerlerine 140'dan baslayip iyiden kotutye dogru yaptigim gibi bi PA dagitimi olabilir, cunku -7 de alabilicekleri 110-130 arasi kadar kotu olucaklarini asla dusunmuyorum yani en azinda TSL'in iyi defans oyunculari olucaklardior ama sans verilir ve degerlendirilerse daha da iyi olabilirler. Yalniz Semih Kaya ve Emrah Yollu ayri bi yere konmali bu iki isim ilerde Turk defans oyuncularinin imajini cok buyuk olcude degistiricekler bence. Mesela Emrah da cok degisik bi cocuk kendisi solak, hava hakimiyeti iyi, ve teknik kapasitesi oldukca dikkat cekici sadece mevkisi icin degil yani ama tabi ki genc yasindan dolayi su anda fizigi pek gelismis degil yasi su anda 16.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yazılar genelde Emre güngör ve mehmet topal hakkında. Ömer abide bu kişiler hakkında düzenlemeler yapacağını söyledi. Ben Arda konusunda düşüncelerini merak ediyorum. Çünkü sezon başına veya ortasına göre biraz daha kuvvetli artık daha geç yoruluyor ama daha önemlisi mücadelesi ve büyük maçlarda bu mücadelesinin artması.(important matches) Ardayı orta sahada koşmayan fazla mücadele etmeyen adam yerlerine koyuyorlar (mesela Delgado sezonun 2. yarısı boyunca 1 faul yapmış) Ardanın mücadelesi onlar gibi değil. O mücadele etmekten kaçınmıyor tmm çok yüksek olsun demiyorum ama artış bekliyorum artı olarak LİCENTİAnın yukarıda Arda ile yaptığı CA-PA konusunda onunla hemfikirim ve özellikle Creativityde değişiklik bekliyorum yani Kafası hep yukarıda, sahayı iyi gözlemlemeye çalışıyor. Bilmem sizin görüşleriniz nasıl..

Nesil
    2003

Arda'da bir miktar gelistirme yapildi.

Genel olarak kariyerinin zirvesine ulasmamis oyuncularda performanslarina gore az veya cok gelismeler goreceksiniz. Kariyerinin sonlarina yaklasanlarda ise genelde hafif dusme goreceksiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Afyonkarahisar

Emre Güngör'ün Galatasaray'lı olduğunu kanıtlar umarım bu yazı...

Bakırköy dönemlerinde de iyi bir Galatasaraylı olduğunu söyleniyor…
    Sonuçta ben doğma büyüme İstanbullu’yum. Profesyonelim fakat küçüklüğümden beri Galatasaraylı’ydım. Bakırköy’de oynarken de tesislerimiz buraya yakındı. Geçerken hep bakıyordum. Ağabeyim, babam; tüm aile Galatasaraylı’dır.

Kaynak: http://www.galatasaray.org/gsdergi/r.../haber/502.php

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Quote Originally Posted by licentia View Post
    su anda Lugano 160+ PA ise Emre'nin de oralarda olmamasi icin hic bi neden goremiyorum
    Hemen söyleyeyim mesala Lugano'nun kendi A milli takımının kaptanı olması, Emre'nin hiç oynamamış olması, Lugano'nun bu sene itibariyle Avrupa'nın çok çok iyi takımları karşısında başarıyla mücadele etmesi, Emre'nin daha bir tane bile Avrupa kupası maçında oynamamış olması falan die gider bu liste, evet ben de Fenerliyim ve Gs nin hakettiğini düşünüyorum maçı ama gaza gelip abartmayalım bence, bir topçu iyi va sağlam bir şekilde 8-10 maç oynadığı diye abartmayalım 160+ PA çok çok abartı...

Sayfa 39 / 41 İlkİlk ... 293738394041 SonSon

Mesaj Yetkileri