1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: FM 2009 Huge Database

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

bir de data içersindeki panels dosyasında ufak bir iki değişiklikle huge datebase seçeneğini aktif hale getirebiliyoruz.yani 2007 ve 2008 de yapılabiliyordu.ama bu kez beceremedim.yapabilen var mı?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by serwan View Post
    bir de data içersindeki panels dosyasında ufak bir iki değişiklikle huge datebase seçeneğini aktif hale getirebiliyoruz.yani 2007 ve 2008 de yapılabiliyordu.ama bu kez beceremedim.yapabilen var mı?
    Ayni metodlari kullanarak saniyorum ki yapabiliyorsunuz.

Ancak Huge database'de yuklenen oyuncular oyunda aktif olan ulkelerin butun oyuncularini yukledigi icin, ozellikle yuksek liglerde oynadiginiz zaman yuklenen oyuncular pek fazla yarar saglamamakla beraber, ilerleyen yillarda ulkeler arasi oyuncu kalitesi dengesini yerle bir ediyor. (Genel olarak Huge Database = Large Database + aktif olan liglerin ulkelerinin tum oyunculari)

Bu DDT dosyalarini kullanarak dunyanin her yerinden oyuncu sayisi fazla oldugu icin, hem ilerleyen yillarda yaratilan oyuncular cok sayida farkli ulkelerden cikabiliyor ve diger ulkelerde oyuncu arastirma yapmayi biraz daha zevkli yapiyor..

Mesaj Yetkileri