Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 33 sonuç

Konu: Altınordu - Kırmızı Şeytanlar - PTT 1.Lig | 2.Sezon

Post Altınordu - Kırmızı Şeytanlar - PTT 1.Lig | 2.Sezon

Daha önceki kariyerimin save dosyası bozuldu bende tekrardan başlamak zorunda kaldım herkezden özür dilerim.

Kulübümüzü tanıyalım
    Altınordu Futbol Klübü, 26 Aralık 1923 tarihinde kurulmuştur. İzmir merkezli bu klübün renkleri kırmızı-lacivert1tir. Altınordu Futbol Klübü, iç saha maçlarını kiralanmış olan 6231 kişilik tümü koltuklu olan Buca İlçe Stadyumunda oynamaktadır. Klüp başkanı İbrahim GÖRÜCÜOĞLU'dur. Cem Tepeler 3/7/2013 tarihinde Sadık Gündoğdu'nu yerine getirildi.

Spoiler: Kulübümüzün daha önceki başarıları 

Spoiler: Açık ülkeler 

Hedeflerim;
    -Spor Toto İkinci Lig'inde şampiyonluk
    -Türkiye Ziraat Kupasında ilerleyebileceğimiz kadar ilerlemek

Kuralları okudum kabul ediyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Başarılar.
    Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Başarılar.
    Teşekkür ederim bro

Transferler

Serkan Dalman - Sağ bek sıkıntısını kendisiyle gidereceğimi düşündüm bakalım neler yapabilecek %30unu filan karşılıyoruz galiba.
    Spoiler: Oyuncu Profili 

Batican Aday - Bedavaya kiralanacak en iyi stoper oldu kendisinden beklentim çok eğer beğenirsem sözleşme sonu takıma katacağım.

Emre Pehlivan - Ortasahaya rotasyon olarak aldım hazırlık maçlarında çok iyi olmasada gözüme girdi eğer kendisi bu formunu devam ettirirse ilerki kadromda yer alabilir.

Burak Akarca - Sol bek sıkıntısı olduğundan kendisini bedelsiz takıma kattık. Kendisinden tek beklentim bu sene takımı idare etsin yeter.

Suat Usta - Tecrübeli bir stoper her takımda bulunmalı kendisinden beklentim yüksek.

Ali Şahin - Kendisi transfer döneminin son gününde takımımıza katıldı hakkında fazla bir bilgim yok ama kendisine şans vereceğim.

Kadromuz
    Spoiler: KADROMUZ 

Taktiğimiz
    Spoiler: TAKTİĞİMİZ 

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar..

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Başarılar..
    Sağol dostum

Hazırlık maçları

İyi bir hazırlık dönemiydi takımı kafamda oluşturdum eksiklere baktım gerekli takviyeleri de yaptık takım şampiyonluk için çalışıyor bakalım bekleyip görücez.

Spor Toto İkinci Lig 1.Hafta
    Spoiler: Detaylar 
    Ve beklenen an gelmişti takımımım güzel bir galibiyet için hazırdı rakibimiz kolaydı ama ne olduysa takım kendini bir türlü gösteremedi ikinci yarı iyi başladık atak üzerine atağa çıktık ve sonunda Doğan golü buldu ve eşitliği yakaladık tam maç berabere bitecek derken Ozan durur mu? Yapıştırdı ağlara Altınordu bu geriden gelmeyi sever

Spor Toto İkinci Lig 2.Hafta
    Geriden gelerek aldığımız 2.galibiyet oldu bir taraftan sevinçli bir taraftan da düşünceliydik neden rahat rahat kazanamıyorduk?

Spor Toto İkinci Lig 3.hafta
    Diyecek birşey bulamadım

Spor Toto İkinci Lig 4.Hafta
    İstediğim tarzda bir maç mıydı? ehh yanii takım yavaş yavaş taktiğe alışıyor birlikte oynamayada.

Spor Toto İkinci Lig 5.Hafta
    5 haftadır beklediğim galibiyet geldi lig için küçük takımımız için kocaman bir galibiyet

Maçları 5'er 5'er paylaşacağım 1.sezonu bitirdim sayılır fikirklerinizi paylaşmayı unutmayınız

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Rahatça lige çıkacağız bence bu sene hedef Türkiye Kupası'nda gruplar olmalı eğer kalırsak itibarda ciddi derece artış yaşanabilir.

Rahatça lige çıkacağız bence bu sene hedef Türkiye Kupası'nda gruplar olmalı eğer kalırsak itibarda ciddi derece artış yaşanabilir.
    İnşallah hocam takım güzel gidiyor ama bu geriden gelme olayını çözmek şart oldu bu arada maçları 5'er 5'er paylaşsam bir problem olur mu?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Cem09 View Post
    İnşallah hocam takım güzel gidiyor ama bu geriden gelme olayını çözmek şart oldu bu arada maçları 5'er 5'er paylaşsam bir problem olur mu?
    Yok hocam aslında öyle daha iyi olur.Bence fikstür üzerinden 5'erli paylaşıp dikkatini çeken maçların istatistiklerini paylaşabilirsin.

Yok hocam aslında öyle daha iyi olur.Bence fikstür üzerinden 5'erli paylaşıp dikkatini çeken maçların istatistiklerini paylaşabilirsin.
    Hocam 1.Sezonu bitirdim fikstürden yapmak büyük kolaylık olurda şahsen pek sevmiyorum öyle

Spor Toto İkinci Lig 6.Hafta
    Altınordu gol oldu yağdı bu maç bize acayip moral oldu çok mutluyumm.Doğan'ın tipe kop

Spor Toto İkinci Lig 7.Hafta
    Haydaa gene başa döndük

Spor Toto İkinci Lig 8.Hafta
    Altınordu 3-1 İskendurun D.Ç
    SS almayı unutmuşum kusura bakmayın.Maça bakıldığında tam istediğim türden bir maçtı takım beklentileri karşılıyor gibi gibi

Spor Toto İkinci Lig 9.Hafta

Nazilli ve Alanyaspor nedense en çok korktuğum takımlar buradada son dakikalarda kazandığımızı görüyosunuz bu nedir abi yaa aynı Fenerbahçe gibi son dakikalarda iş bitiriyoruz

Spor Toto Lig 10.Hafta
    Bozuyükspor maçından sonra en gollü maç ve kaçan bir penaltı var üzülmedim değil takım bir öyle bir böyle bakalım neler neler olacak.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ligi katlamış cebimize koymuşuz resmen Türkiye Kupası ne alemde ?

Ligi katlamış cebimize koymuşuz resmen Türkiye Kupası ne alemde ?
    Herşeyin bir zamanı var hocam

Spor Toto İkinci Lig 11.Hafta
    İlk yenilgimizide aldık alışmıştım geriden gelmeye geriden geliriz dedim adamlar affetmedi.

Spor Toto İkinci Lig 12.Hafta
    Denilecek önemli bişey yok sıradan Altınordu işte 60'tan sonra ortaya çıkan

Spor Toto İkinci Lig 13.Hafta
    Rahat rahat oynadık 3 puanı kaptık

Spor Toto İkinci Lig 14.Hafta
    Biz oynadık gol yedik takım çok dengesiz ya

Spor Toto İkinci Lig 15.hafta
    Doğum günü hediyesi olarak 3 golle geri geldiler izlemekten zevk aldığım bir maçtı bu.

Ziraat Türkiye Kupası 2.Ön Eleme
    89.dakikada herşey bitti derken Doğan çıktı sahneye ve bizi bir üst tura atlattı

Spor Toto İkinci Lig 16.Hafta
    Eyüpspor karşısında yetersiz bir performanstı malesef

Spor Toto İkinci Lig 17.Hafta
    Geri dönüşlere alıştık artık

Spor Toto İkinci Lig 18.Hafta
    Tahmin edin ne oldu?

Spor Toto İkinci Lig 19.Hafta

Spor Toto İkinci Lig 20.Hafta
    Alanyaspordan korkardım da bunlar çerez ya

Ziraat Türkiye Kupası 3.Ön Eleme Turu
    Gaziantep'e unutamayacakları bir yenilgi verdik ve onları turnuvanın dışına ittik.Bursaspor'la eşleştik

Spor Toto İkinci Lig 21.Hafta
    Uzun zamandır aradığımız galibiyetti.

Spor Toto İkinci Lig 22.Hafta

Spor Toto İkinci Lig 23.Hafta
    Maça tamamıyla hakimdik ve istediğimiz galibiyeti aldık.

Spor Toto İkinci Lig 24.Hafta
    Zorlu bir maçtı ama üstesinden geldik.

Spor Toto İkinci Lig 25.Hafta
    Körfez bu sefer zorladı

Spor Toto İkinci Lig 26.Hafta
    Tepecik kendini geliştirmiş

Spor Toto İkinci Lig 27.Hafta
    Vee sonunda BAŞLASIN KUTLAMALAR .Bu arada 90+1'de devrildik

Ziraat Türkiye Kupası 4.Ön Eleme Turu

Bursaspor karşısında uzatmalarda Mert Yandaş'ın mükemmel golüyle galibiyeti garantiledik hakem penaltı verince Ozan Sol affetmedi ve 2-0 Bursaspor'u evinde yendik 5.Sıralama Turunda ise Galatasarayla eşleştik umutsuzum kesin yenilecez.

Ziraat Türkiye Kupası 5.Sıralama Turu

Spor Toto İkinci Lig Geriye Kalan Maçlar

Pazarspor'u 4-0 gibi bir skorla yenerek ligimizi mükkemel bir galibiyetle kapattık ligi kısa bir özet geçecek olursak.

Ve ligin son haftasındaki inanılmaz maç ilk defa böyle birşey görüyorum.

Her yorum beni daha çok teşvik eder.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şampiyonluk için tebrikler, çok rahat şampiyon olmuşuz. Kupa'da ise Gs gelene kadar çok iyi gitmişiz ama Gs oyunun başında baya sağlam oluyor , yapacak bir şey yok.

Şampiyonluk için tebrikler, çok rahat şampiyon olmuşuz. Kupa'da ise Gs gelene kadar çok iyi gitmişiz ama Gs oyunun başında baya sağlam oluyor , yapacak bir şey yok.
    Üzülmedim zaten gene iyi dayandık Galatasaray karşısında akşama Ptt'ye başlıcam

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ligi çok güzel domine etmiş ve şimdiden üst ligdeki ekiplere göz kırpmışsın, tebrikler ve başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Çok iyi mücadele ve harika sonuçlarla PTT'ye çıkmışız iyi transferlerle Süper Lig'e rahatça çıkabiliriz.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Ligi çok güzel domine etmiş ve şimdiden üst ligdeki ekiplere göz kırpmışsın, tebrikler ve başarılar
    Teşekkür ederim sanada başarılar bro
    Çok iyi mücadele ve harika sonuçlarla PTT'ye çıkmışız iyi transferlerle Süper Lig'e rahatça çıkabiliriz.
    Planlarımda Süper Lig'e çıkmak yok en azından ilk sene çıkmazsam iyi olur bu sene daha çok Ziraat Kupasıyla ilgilenmek istiyorum hatta kendisini alıp müzemize götürmek istiyorum

Öncelikle kariyerinde sana başarılar dilerim. Altınordu'nun tarihi çok mazili.. Sempatik duyduğum takımlardan biridir. Transferlere gelirsek hepsi yerinde doğru isabetli olmuş. Taktiği de bulmuşsun. Mümkün olmazsa bozma derim. Alternatif taktiğin varsa onu da ayrıyetten kullan. P.T.T. liginde şampiyon olacağına inanıyorum. Genç ile Tecrübe iksiriyle ligin tozunu gene attırırsın takipteyim.

Quote Originally Posted by karakartalbjkk View Post
    Öncelikle kariyerinde sana başarılar dilerim. Altınordu'nun tarihi çok mazili.. Sempatik duyduğum takımlardan biridir. Transferlere gelirsek hepsi yerinde doğru isabetli olmuş. Taktiği de bulmuşsun. Mümkün olmazsa bozma derim. Alternatif taktiğin varsa onu da ayrıyetten kullan. P.T.T. liginde şampiyon olacağına inanıyorum. Genç ile Tecrübe iksiriyle ligin tozunu gene attırırsın takipteyim.
    Teşekkürler bende şampiyon olmak için iksir filan lazım diyodum ama hiçte değilmiş

2014-2015 Sezonu hazırlık maçlarımız

Transferler

Kulüp ne kadar bütçe verirse versin takıma gelmek istemeyen olunca bütçe bir işe yaramıyor o yüzden kiralık transferler yapıp beleşe gittik
    Personellerimizde büyük bir değişik yaptık kimsenin gözünün yaşına bakmadık eğer bu sene ligte kalırsak seneye mükemmel bir Altınordu izleyeceğiz.

Ömer İpekçi - Kendisi Ankaragücü'nün alt yapısından çıkan bir regen.Sol bek mevkisinde oynuyor potansiyeli olduğunu düşünerek Ankaragücünden satın aldık.

Talyan Antalyalı - Bucaspordan bedelsiz gelen bu oyuncumuzda da bir yıldız gördük ve takımımıza kattık.Kendisini geliştirise takımımızın vazgeçilmez oyuncularından olabilir aksi taktirde sözleşme sonu kendisine veda edebiliriz.

Erten Ersu - Planlarımızda Evren'i sezon sonu göndermek var onun yerini alacak kalecimiz Erten kendisinden beklentimiz çok.

Selim Gündüz - Özelliklerine bakılacak olursa forvet hattımızın vazgeçilmez oyuncusu.Kendisini geçen seneden beri izliyorum gayet iyi performanslar sergiliyor eğer beğenirsek kendisini reklerimize bağlıyabiliriz.

Dani Suarez - Kendisi takıma rotasyon olarak geldi.

Fali - Ortasahamızda devamlı olarak oynayacak olan Fali sözleşme sonu veya parasını vererek takıma katacağım isimlerden.

Abdulla Al-Hamad - PSG'nin alt yapısından çıkan bu regen özellikleriyle beni benden aldı.Biraz çalışmayla bu arkadaşımızı takımızın vazgeçilmez ismi yapabiliriz.

Alt yapımızın eserleri

Hedeflerim;
    -PTT 1.Lig'te kalmak.
    -Türkiye Ziraat Kupasında gruplara kalmak.
    Last edited by Cem09 : 02.Ekim.2014 at 01:33

PTT Birinci Lig 1.Hafta
    Yeni oyuncumuz Fali müthiş bir oyunla takımımızı galibiyete taşıdı lige Tavşanlı Linyitspor'u yenerek mükemmel bir başlangıç yaptık 3 puanı hanemize yazdırdık.Önümüzdeki maçlar zorlu ligte kalmak için çok çaba sarfetmeliyiz.

PTT Birinci Lig 2.Hafta
    Mersin İ.Y gibi bir Süper lig takımını 4-1 yenmemiz bizim için olağanüstü bir olay takım lige iyi başladı bu oyunumuzu sürdürürsek küçük bir ihtimalde olsa bir üst lige yükselebiliriz.

PTT Birinci Lig 3.Hafta
    Maçı Bucaspor oyandı biz 4 golle geçtik takıma lazım olan yeni transferlermiş artık geri dönmek yok Yola tam gaz devam.

PTT Birinci Lig 4.Hafta
    İnegölspor gibi lige yeni çıkan bir takımla gol yarışına girdik.Sen mi yersin ben mi yerim derken bizimkiler çoştu ve İnegölspor'u ezdi geçti.

PTT Birinci Lig 5.Hafta
    Adana D.S gibi ligde iddiali bir takımı yendik azıcıkda şansımız yaver gitti diyelim

Ziraat Türkiye Kupası 2.Ön Eleme
    Evet genç oyuncularla maça çıktık ikinci yarı akılları başına geldi ve üç golle geri döndüler.

Puan Durumu

Ayrıca külübümüzde büyük bir personel değişikliğine gittik

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Nazar değmesin süper başlamışız inşallah şampiyon da olacağız.

Nazar değmesin süper başlamışız inşallah şampiyon da olacağız.
    Korkma hocam bize bişey olmaz

PTT Birinci Lig 6.Hafta

PTT Birinci Lig 7.Hafta

PTT Birinci Lig 8.Hafta

PTT Birinci Lig 9.Hafta

PTT Birinci Lig 10.Hafta

Ziraat Türkiye Kupası 3.Ön Eleme

Genel olarak takımımızın gidişatı harika Ziraat Türkiye Kupa'sını evimize getirmek için elimizden geleni yapacağız lig zaten garanti gibi duruyor.

Harika gidiyor. başarılar

Galatasaray'a 1-0 yenilmek bile bir başarıdır Başarılar...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Lig yine cepte MaşAllah

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Harika gidiyor. başarılar
    Evet mükemmel gidiyoruz şaşırtıyolar beni .Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by jesmatador View Post
    Galatasaray'a 1-0 yenilmek bile bir başarıdır Başarılar...
    Teşekkür ederim yeni sezonda bomba gibiyiz Ziraat Türkiye Kupası'nı eve getirmek istiyoruz.
    Lig yine cepte MaşAllah
    Hocam daha ligin ilk yarısı bitmedi bismillah

PTT Birinci Lig 11.Hafta

PTT Birinci Lig 12.Hafta

PTT Birinci Lig 13.Hafta
    Altınordu 1 - 0 Adanaspor

PTT Birinci Lig 14.Hafta

PTT Birinci Lig 15.Hafta

Ziraat Türkiye Kupası 4.Ön Eleme Turu

Maçlar iyide Ozan'ın eksiği hissediliyo ve rakiplerimiz taktiğimizi çözmüş gibi gibi bize yeni taktikler lazım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Birkaç maç değişik bir taktikle oyna daha sonra eski taktiğine dönersin. Arada sırada taktik değiştirmek takımları şaşırtır.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri