1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Red/Black Man UTD - C.Koyuncu

Default Red/Black Man UTD - C.Koyuncu

Yeni açtıgım bu kariyerde Premier Lig'in zengin takımlarından Manchester United FC'yi eski efsane günlerine döndürmeyi amaçlıyacagız. Kadrosunda Van Persie , Rooney , Falcao , Di Maria gibi yıldızları bulunduran Manchester United tekrardan başarıdan başarıya koşmak istiyor. Şuanki iskelet kadronun çok yaşlı oldugunu düşünürsek bu biraz bizi zorlayabilir fakat pes etmek yok. Bu yüzden her sezon 1-2 transfer yaparak takımı gençleştiricez ve bu zaman içinde başarıları getirecegiz.

İyi Seyirler.

Not : Şuanki kullandıgım database'de sadece Man UTD'ye Di Maria ve Falcao alınmıştır. Onun dışındaki son zamanlarda yapılan hiçbir transfer yoktur.

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Teşekkürler.

Şok , son dakika haberi olarak tüm spor kanallarında yayınlanan haberde Can Koyuncu adlı Teknik Direktör'ün Manchester United takımının başına geçtigi söylendi. Manchester United teknik direktör'ü Can Koyuncu röportajda şunları söyledi : Böylesine büyük bir kulübün başına beni getirdikleri için çok sevinçliyim. Her teknik direktör'ün ruyası böyle bir büyük kulupde çalışmaktır ve beni buna uygun gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Taraftarımız hiç korkmasın yakında alacagımız başarılarla onlarda beni tanıyacaktır. Transfer konusunu gelirsek takım genel olarak yaşlı bu yüzden sezon aralarında 1-2 transfer yaparak takımı gençleştirecegim. Yapacagım transferleri kısa süre içinde sizde ögreneceksiniz , iyi günler.

Başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

HAZIRLIK MAÇLARI

Her ne kadar hazırlık maçlarında 4 maçın 3'ünü kazansakda oynanan futboldan memnun olmadım. İlk iki maçta dikine oynattım fakat çok gereksiz top kayıpları vb. şeylerden dolayı kısa paslı hızlı taktige geri döndüm. Tabi bu arada hazırlık maçları oynanırken bende teknik kadroyu yeniledim. Fakat forvet oyuncularımdan tam kapasite alamıyorum , forvet hattımda Falcao , Van Persie , Rooney , Javier Hernandez [ Chicarito ] , Wellbeck gibi yıldız oyunlar olmasına ragmen. Gol atıyorlar fakat %100'lük çogu golüde kaçırıyorlar. 4-2-3-1 Oynatıyorum takımı genel olarak sol kanat Di Maria , sag kanat Valencia , Forvet arkası Rooney - Kagawa degişmeli oynuyor. Forvet ise Falcao - Van Persie degişmeli oynuyorlar. Sizce 4-2-3-1'e devammı etmeliyim yoksa taktik olarak 4-4-2'yemi dönmeliyim. Kısa süre içinde hangi takım komutlarını kullandıgımıda paylaşacagım.

Quote Originally Posted by Hsyn53Yvz View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by jesmatador View Post
    Başarılar

Teşekkür ederim.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar

Başarılar.Hazırlık maçlarında büyük takımlara karşı oynamanı tavsiye ederdim.

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Başarılar
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Başarılar.Hazırlık maçlarında büyük takımlara karşı oynamanı tavsiye ederdim.
    Teşekkürler.Haklısınız fakat taktik uyumunda zorluk çektigimden büyük takımlarla oynamayı düşünmedim olası bir rezalet olmaması için. Forvetlerden bi türlü tam verim alamıyorum.

Paul Pogba Transferi Tamamlandı !

Birkaç pazarlık sonrası 5 Milyon € \ 24 Ay 31 Milyon peşin verilmesi üzerine Juventus ile anlaşıldı.Şuan ve gelecekde takıma önemli katkı yapabilecek bir oyuncu kattık kadromuza.Orta alandaki kilit adamlarımızdan biri olacak.

Marcos Rojo Transferi Tamamlandı !

24 Milyon € peşin verilmesi üzerine Sporting ile anlaşmış bulunmaktayız.Kendisi ilerleyen zamanlarda takımımızın degişilmesi olacagından eminim.Fakat çalışma izni bir türlü çıkmıyor kendisine , bu sorunu kesinlikle halletmek zorundayız. Yoksa bayagı bir zarar altına girecegiz.

GİDENLER

Wilfreed Zaha - Newcastle - Kiralık

Tom Cleverley - Tottenham - 20 Milyon €

Alexandre Büttner - Twente - Kiralık

Adnan Januzaj - Nottm Forrest - Kiralık

Federico Macheda - Bristol City - Kiralık

Tyler Blackett - Northampton - Kiralık

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar...

Community Shield Final

İstediklerimizi sahaya tam olarak yansıttık , özellikle gol attıkdan 10 dakka sonra çıkardıgımız Falcao'nun yerine giren Van Persie'ninde gol atması bizim için ayrı bir sevinç kaynagı oldu.

1. HAFTA

İlk lig maçımızda berabere kalmak pek bana yakışmadı gibi , istediklerimizi sahaya tam yansıtamadık. 1-2 net gol fırsatına girdik falan degerlendiremedik , ortasahamız tam işleyişinde olamadı bana göre. İlerleyen maçlara bakıcaz artık.

2.HAFTA

Rakibimiz 54.Dakkada kırmızı kart yemesinden sonra takıma bi rahatlık geldi yeneriz diye , fakat son vuruşlardaki beceriksizligimizden maç berabere bitti.

3.HAFTA

Tam anlamıyla istediklerimizi yansıttık 4 mutlak gol pozisyonunu 4 gol çevirdik. Fakat gereksiz fauller yaptık , çok gereksiz şutlar çektik. Kısa sürede bunlarında düzeleceginin düşüncesindeyim.

Şampiyonlar Ligi Grubumuz

Her ne kadar diger takımlardan güçlü gözüksekde diger takımlarında potansiyel tehlikeleri var.Fakat gruptan çıkma şansımız diger takımlara göre daha yüksek , tabi takımın daha uyguladıgımız taktige uyum göstermeside şart.Başlangıçdan beri yaptıgımız maçlara baktıgımzda hala taktige uyumlu olmamış gibi gözüküyorlar.

4.HAFTA

Arsenal karşısında hemde onların evinde galip gelmek çok güzel bişey. Hem golu Di Maria attıysa benim için ayrı bir sevinç fakat takımın gidişat pek iyi gözükmüyor. Her ne kadar galip gelsekde istedigimiz oyunu bir türlü ortaya koyamıyoruz. Çok gol pozisyonuna giremiyor , çok gereksiz şutlar çekiyoruz.Rooney yaklaşık 4 hafta kadar sakatlandı.

Takımın hali bu arkadaşlar , eger taktik önerileriniz veya herhangi başka önerinizi varsa seve seve dinlerim.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Gidişat güzel

Şampiyonlar Ligi Grubumuz

5.HAFTA

İstediklerimizi az çok sahaya yansıttık , topa sahip olmakta biraz zorlandık fakat galip gelmesini bildik.Forvet oyuncularımızdan hala istedigimiz verimi alamıyoruz ilerleyen zamanlarda bu bizi çok zora sokabilir.

Şampiyonlar Ligi 1.MAÇ

İlk dakkalarda yedigimiz şanssız gollerle maglup olduk diyebiliriz. 30.Dakkadan sonra oyunun kontrolü bizdeydi fakat son vuruşlardaki beceriksizligimizden maçı kaybettik.

6.HAFTA

Hala çok gereksiz puan kayıpları yaşıyoruz , uzun süre sonra şans verdigimiz Javier Hernandez hala buradayım diyerek 1 gol attı maçta. Ayrıca gereksiz bir penaltı verdik rakibimize en kötüsüde bu oldu. Bu gidişle taktigimizde degişiklikler olacak gibi

Capital One 3.Tur Maçı

Bizim adımıza çok kolay geçen bir maç oldu , özellikle Fabio'nun 10.Dakkada attıgı frikik golü resmen beni mest etmiş durumda. Fakat hala forvet oyuncularımızdan gol yok , bu sorunu bir şekilde çözmemiz gerekmekte.

Şampiyonlar Ligi 2.Maç

Gerçekten şanssız oldugumuz bir maçtı , 4 topumuz direkten döndü. Onun dışında oyunun hakimi bizdik.

7.HAFTA

Bu maçta üstün olan taraf rakibimizdi , Mourinhonun hızlı oyun taktigine karşı direnemedik. Elimize geçen birkaç pozisyonu daha gole çevirebilseydik en azından bir beraberlik koparabilirdik.

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Gidişat güzel
    Teşekkürler , fakat son güncellemede gelen skorlar pekte iç açıcı degil. Bir türlü forvetlerden verim alamıyorum bunun nedenini daha çözmüş degilim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Kendimize denk ve güçlü takımlara karşı gol yollarında sıkıntı çekiyoruz. Bende kendi kariyerimde 4-2-3-1 kullandığım için bazı tavsiyeler verebilirim. Mesela bende tüm takım gol atardı. Stoperlerimin bile 7-8 golü olurdu genelde. Ancak en çok skor katkısını kanatlardan daha sonra forvetlerimden aldım. O yüzden elinde DiMaria gibi bir yıldız varken onu daha etkin kullanmanı öneririm. Kanat Oyuncusu - İçe Kat Eden oyuncu rollerini dene derim. Hangisinde daha başarılı olduğu görürsen o rolle devam et.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Kendimize denk ve güçlü takımlara karşı gol yollarında sıkıntı çekiyoruz. Bende kendi kariyerimde 4-2-3-1 kullandığım için bazı tavsiyeler verebilirim. Mesela bende tüm takım gol atardı. Stoperlerimin bile 7-8 golü olurdu genelde. Ancak en çok skor katkısını kanatlardan daha sonra forvetlerimden aldım. O yüzden elinde DiMaria gibi bir yıldız varken onu daha etkin kullanmanı öneririm. Kanat Oyuncusu - İçe Kat Eden oyuncu rollerini dene derim. Hangisinde daha başarılı olduğu görürsen o rolle devam et.
    Öncelikle öneriniz için teşekkürler , fakat başlangıçdan beri nerdeyse 15 maç oynamama ragmen bir türlü Di Maria takıma tam olarak uyum sagladıgını düşünmüyorum. Bu yüzden hala pek etkili olamıyor , bu karşın Falcao gibi bir yıldız forvetim olmasına ragmen gol yollarında sıkıntı çekmemide anlamıyorum. Genel olarak forvet arkasında Gizli Forvet veya Oyun Kurucusu olarak Rooney'i oynatırdım. Fakat Rooney sakatlandıktan sonra Kagawa'da bir türlü tam formuna kavuşmadıgından Di Maria'yı forvet arkası oynatırdım. Belki bu yüzden hala alışmamış olabilir kanat bölgesinde oynamaya. Rooney oynadıgı zaman Falcao'da gol atıyor , Van Persie bir türlü tam olarak form tutamadı nedense , Javier Hernandez gol atıyor fakat 1 atıyorsa 5 kaçırıyor. Welbeck ise forvet olarak yetersiz gördügümden oynatmıyorum. Takımda ilk 2 veya 3 maç takım komutlarından dikini oynattım fakat yetersiz gördüm , kısa paslı ve hızlı oynatıyorum bu seferde oyun kontrolünü alıyorum , gol yollarında sıkıntı çekiyorum. Sizce ortasahamı yetersiz ? Orta alanda genelde Carrick - Pogba ikilisi oynuyor. Carrick = Defansif oyun kurucu - Pogba = İki yönlü ortasaha

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Savaşçı oyuncu deneyebilirsin orta sahada , ben genelde OOS yi oyun kurucu , orta sahaları da savaşçı ve iki yönlü oynatırdım. OOS de iyi bir oyun kurucun olması çok işe yarar , hatta kaliteli bir oyun kurucuya araya bitirici paslar at diyerek komut verirsen forvetler ve kanat oyuncularını iyi besler. Ben bu kadar büyük klüplerle pek oynamadığım için fazla yardımcı olamayabilirim kusura bakma. Genelde transfer yaparken acı çeken biriyim para bulmak için

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Savaşçı oyuncu deneyebilirsin orta sahada , ben genelde OOS yi oyun kurucu , orta sahaları da savaşçı ve iki yönlü oynatırdım. OOS de iyi bir oyun kurucun olması çok işe yarar , hatta kaliteli bir oyun kurucuya araya bitirici paslar at diyerek komut verirsen forvetler ve kanat oyuncularını iyi besler. Ben bu kadar büyük klüplerle pek oynamadığım için fazla yardımcı olamayabilirim kusura bakma. Genelde transfer yaparken acı çeken biriyim para bulmak için
    Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkürler , aslında bende pek büyük kulüp sevmem sadece Di Maria burada diye yönetiyorum : ) Ortasahada önceden bende savaşçı ortasaha seçenegi olmadan oynayamıyordum fakat Man UTD'de pek işe yaramıyor bu , nedenini anlamış degilim. Bu yüzden defansif oyun kurucu olarak oynatmak daha işe yarıyor gibi , iki yönlü ortasaha olarak Pogba ve Giggs'i oynatıyorum. [ Giggs'de hala iş var : ) ] OOS olarak dedigim gibi Rooney oynuyordu GF veya Oyun kurucu seçeneginde fakat oda sakatlanınca Di Maria ve Kagawa degişmeli oynadı. Di Maria'dan bi nebze olsada verim aldım fakat Kagawa'dan 0 verim. Bu arada küçük takım yönetmeyi bende istiyorum fakat başarılı olabilirmiyim onu düşünüyorum , forumdaki kariyerleri okuyarak tecrübe edinmeye çalışıyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılı olabilir miyim korkun olmasın , illa herkes her zaman başarılı olacak diye bir kural yok. Mesela ben rangers kariyeri yapmadan önce turgutluspor kariyeri açmıştım. Tabiri caiz ise resmen çuvalladım ve kapatmak zorunda kaldım işin içinden çıkamayınca Mesela forumun efsanelerinden Juan Diaz KooTeePe ile baya uğraşmıştı üst lige çıkmak için en sonunda çıkamayınca bırakmıştı.

Haklı olabilirsiniz , fakat sonuçta herkez başarıyı sever : ) Ayrıca sadece lig anlamında degil oyuncu yetiştirme konusundada pek bir bilgim yok bu yüzden çogu kişiden daha fazla zorlanırım küçük takımlarla oynamaya.Yavaş yavaş hepsini çözücem , alıcam başarıları : )

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Denemeden öğrenemezsin

Bilgisayarıma giren virüs sonucu tüm dosyalarım ve savelerimde silinmiştir. Bu yüzden kariyere devam edemeyecegim. Kusura bakmayın , en kısa sürede yeni kariyerle karşınızda olacagım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bilgisayarı temizle ve yeni bir orta seviye takım kariyeri aç. Bekliyoruz

Kötü olmuş yeni kariyerlerle bekliyoruz seni

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Orta seviyeli bir takım al hocam onunla kendini geliştirmeye bak. Yeni kariyerde görüşmek üzere
    ADANA DEMİRSPOR

Mevcut Oyun Dosyası Silindiğine Göre Konuyu Kapatıyorum, Yeniden Paylaşım Yapabilmek İçin Yeni Kariyer Açabilirsiniz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Mesaj Yetkileri