Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 142 sonuç

Konu: FM2008-2009 Güncellemesi V1

yarın diye biliyorum.
    ben de beklyorum çünkü.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar güncelleme yaması üzerinde son işlemleri yapıp bu gece size sunucam yarın şehir dışına çıkmam gerekiyor 1-2 gün olamayabilirim. herhangi bir proplemle karşılaşılması ihtimaline karşı güncellemeyi bir kaç update sitesinden sunmaya çalışıcam. umarım bir problem karşılaşılmaz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    arkadaşlar güncelleme yaması üzerinde son işlemleri yapıp bu gece size sunucam yarın şehir dışına çıkmam gerekiyor 1-2 gün olamayabilirim. herhangi bir proplemle karşılaşılması ihtimaline karşı güncellemeyi bir kaç update sitesinden sunmaya çalışıcam. umarım bir problem karşılaşılmaz.

Eyvallah Defoe

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    bu işlemleri yaptıktan sonra cache dosyasını tekrar sildim. Ama yine sorunu çözemedim. Vallahi şaşırdım ne yapacağımı
    hocam senin mesajın tamamen gözümden kaçmış kusura bakma cvp ancak şimdi yazabiliyorum. Sorunun çözülemesine çok üzüldüm eğer yeni yayınlayacağım yamayı indirip denersen hem en son verisyonu elinde olmuş olur hemde sorun ortadan kalmış olur. tabi bu senin insiyatifine kalmış bir durum şimdiye kadar göstermiş olduğun nezaketten ötürü ayrıca teşekkürler.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaşlar "finans" konusunda sizlere önerdiğim yeniliğe fazla ilgi olmamasından dolayı güncellemeye yansıtmaktan vazgeçtim bilgilerinize. yamanın 1 gbi yayınlanacağını umuyorum.
    Last edited by *(DEFOE)* : 01.Eylül.2008 at 00:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet arkadaşlar güncellememizin yeni versiyonu çıkmıştır. Umarım yararlanan arkadaşlar memnun kalırlar. Arkadalar sizden beklentim karşılaştığınız bir sorun olduğu taktirde ılımlı yakalaşmanızı bekliyorum ki umarım kimse en ufak bir sorunla karşılaşmaz. Problemlerle karşılaşmamanız dileğiyle işte yeni güncellemenin yeni versiyonu:

http://rapidshare.com/files/14165140...si_V2.rar.html

İyi oyunlar...

Hamza Akyüz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

eline sağlık...indirmeye başladım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by uaemrah View Post
    eline sağlık...indirmeye başladım
    eyvallah saolasın umarım memnun kalırsın...

sağol dostum. oyun açmıyordum bi 10 gündür bu yamayı beklemek için.

eline sağlık.

quaresma inter'de mi?

bu en son guncellemeyi sorunsuz kullanabilmem icin once baska bişey yuklemem gerekıyomu? Suan oyunun ilk versiyonu var sadece! Dün bi guncellestirme indirdim! Yeni oyun sectigimde data seceneklerinde gorunmedi db nini icine atmıstım ama bi oynayamadm son kadrolarla ya!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    indirmeye basladım tesekkurler! direk bunu db ye atınca hersey düzelcekmi? yoksa 8.02 mi yuklemeliyim önce??? Bugun yapabilirde oynarım inşallah ya!
    Last edited by Fagelund : 01.Eylül.2008 at 12:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

ne yapmalıyım 8.02 mecbur inmelimi eger öleyse nerden indirebilirim? yardımcı olursanz cok sevinirm arkadaslar!

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    hocam senin mesajın tamamen gözümden kaçmış kusura bakma cvp ancak şimdi yazabiliyorum. Sorunun çözülemesine çok üzüldüm eğer yeni yayınlayacağım yamayı indirip denersen hem en son verisyonu elinde olmuş olur hemde sorun ortadan kalmış olur. tabi bu senin insiyatifine kalmış bir durum şimdiye kadar göstermiş olduğun nezaketten ötürü ayrıca teşekkürler.
    yeni günellemeyi indireceğim. umarım bu sefer başarabilrim. Sorunun halen ne olduğunu anlayamadım

indirdim bakalm olcakmı hiç sanmıyorm ya???
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yok olmadı kahretsin ya!!!!!!!
    Last edited by Fagelund : 01.Eylül.2008 at 12:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

defoe arkadaşım ellerine sağlık indirmeye başladım.Sizin yaptığınız gerçketen zor,ayrıca bunu gönüllü yapıyorsunuz bunu biliyorum o yüzden size ne kadar teşekür etsek azdır.Tekrar teşekürler...

Emeğinize sonsuz saygılarımı sunuyorum.

Arkadaşım ilk versiyon için eline sağlık

Malum bugün transfer dönemi bitti.Yeni versiyonu ne zamana yetiştirirsin?

Quote Originally Posted by Fagelund View Post
    ne yapmalıyım 8.02 mecbur inmelimi eger öleyse nerden indirebilirim? yardımcı olursanz cok sevinirm arkadaslar!
    8.0.2 mecburidir. Bu yamayı FM 2008 'Genel Tartışmalar' bölümünde sabit konulardan brinde bulabilirsin.

silmedik cache bırakmadım. zaten use skin cache'deki tik kaldırılmış durumda lakin 14 sefer denedim hiç birinde de database'i görmedi.

versiyon 8.0.2 merak etmeyin
    Last edited by vita es morte : 01.Eylül.2008 at 15:12

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Basının boş olduğunu unutuyoruz galiba.

Yükseltilenleri görmedim ama muhtemelen olması gerekenden fazla oldu yada bir kısmı öyle oldu bütün yamalarda.
    Doğru değerler oldu ise ne âlâ, incelemediğim için yorum yapmamak lazım ama bir çok kişi o değerlerin ne anlama geldiğini bilmediği için 15+ vermeye çalışan çok kişi var güncelleme yaması yapan.

O yüzden diyorum siz değiştirmeyin, araştırmacılar kadar iyi yapmanız çok zor, abartı oluyor, zevki kaçıyor.

Bu yüzden pek güncelleme indirmem.

Arda 7-8M€ hadi max 10M€'dan fazla bir paraya gidemez.
    Kazım ve Topal en fazla 3-4 M€ eder.
    Bobo 9-10 M€ eder, daha fazla etmez, muhtemelen 6-7M€'ya gider.

Servet de en faza 3-4M€'ya gider, dahası da olmaz.

10 M€'ya Luca Toni gitti, bu değerler çok uçuk.
    Kaliteli Türk Medyası!!

dediğinize aynen katılıyorum ama bunu defoe ye söylemeyin çünki o eleştirileri kaldıramayan başına buyruk birisi . neyse

bu oyunun tadı kalmadı artık.!! fm 2009 a geçme vakti geldi.!! 2008 out 2009 in ! Ne kadar gğncelleme yapsanızda tadı kalmadı birader.2009 üzerinde çalışmaya başlayın bnce ! bununla vakit kaybetrmeyin .

Sheriff Misafir

Necati GS'de kalmış, Sociedad'a transfer olmuştu..

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Saol arkadaşım emeğine saygı.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Quote Originally Posted by manager2112 View Post
    bu oyunun tadı kalmadı artık.!! fm 2009 a geçme vakti geldi.!! 2008 out 2009 in ! Ne kadar gğncelleme yapsanızda tadı kalmadı birader.2009 üzerinde çalışmaya başlayın bnce ! bununla vakit kaybetrmeyin .
    Oyun gelmeden ne çalışması yapabiliriz. Biz kendi yamamızı kendimiz yapan FM oyuncusuyuz sonuçta

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Oyun gelmeden ne çalışması yapabiliriz. Biz kendi yamamızı kendimiz yapan FM oyuncusuyuz sonuçta
    saygı duyuyorum paşa !! herkes senin gibi anlayışla cvp verse forum kirliliği olmaz !

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

konuyu başından beri takip ediyorum, database'i göremeyen bir çok oyuncu var. Üstelik versiyonları 8.0.2 olmasına rağmen. Ben de bu şahıslardan biriyim ama bu soruna çare bulan kimse çıkmamış bir türlü. Deneyimli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyoruz lütfen

teşekürler kardeş ellerine sağlık

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

İndirip deneyeceğim gördüğüm eksiklikleri burada belirtirim

edit:güzel çalışma olmuş ellerine sağlık bu arada acaba oyuncu özellikleriyle oynadın mı ?

data editor bunu açıyor olsaydı ayın 15 ine doğru seninle anlaşıp bir db yapabilirdik ama data editorun bunu açmasının bir yolu yok sanırım
    Last edited by Raten : 02.Eylül.2008 at 05:35
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

yapılan güncellemeleri doğru bulmuyorum ! Oyuncuları ya çok abartılıyor yada çok kötü bi seviyeye getiriliyor.Gözlem bilgisi olmayan ve oyuncuların karakteristik bilgileri hakkında çok az bilgiye sahip olarak güncelleme yapılıyor ve sadece Transferlerde oynama yapılıo ve bunu güncelleme adı altında sunuluyor.bence çok saçma .Bnce herkes kendi oynadıgı oyunla ilgi açsın editörü istediğini yapsın.en azından kafası rahat içi huzurlu bir biçimde oyunu oynar!

Quote Originally Posted by manager2112 View Post
    yapılan güncellemeleri doğru bulmuyorum ! Oyuncuları ya çok abartılıyor yada çok kötü bi seviyeye getiriliyor.Gözlem bilgisi olmayan ve oyuncuların karakteristik bilgileri hakkında çok az bilgiye sahip olarak güncelleme yapılıyor ve sadece Transferlerde oynama yapılıo ve bunu güncelleme adı altında sunuluyor.bence çok saçma .Bnce herkes kendi oynadıgı oyunla ilgi açsın editörü istediğini yapsın.en azından kafası rahat içi huzurlu bir biçimde oyunu oynar!
    herkesin fikri farklı doğal olarak.zaten herkes indirecek diye bir zorunluluk yok isteyen indirir

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    konuyu başından beri takip ediyorum, database'i göremeyen bir çok oyuncu var. Üstelik versiyonları 8.0.2 olmasına rağmen. Ben de bu şahıslardan biriyim ama bu soruna çare bulan kimse çıkmamış bir türlü. Deneyimli arkadaşlar yardımlarınızı bekliyoruz lütfen
    evet arkadaşlar ben de de aynı sorun vardı ve hakkaten forumda buna çözüm yolunu belirten olmamış. ben bir yol buldum ve sorunsuz çalıştırıyorum şu anda. kadrolar da güncel her şey normal ilerliyor, bir sezonu bitirdim hatta ama ilerde sorun çıkarır mı bilmiyorum o yüzden yöntemin garantisi yok şimdiden söyleyeyim. turksportal'dan indirdiğiniz dosyaları direk oyun klasörüne atmanız gerekiyor. ben program files konumuna kaydettiğim için benim bilgisayarımda bu dosyaları kaydetmeniz gereken kısım şu : "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\updates\update-802\db\802". yani defoe arkadaşımızın yapmış olduğu güncelleştirmeyi direk 8.0.2 update'in database'i yerine koyuyoruz. yanlız bir uyarım olacak. bu noktada da sorun çıkar mı çıkmaz mı emin değilim ama siz yine de işinizi garantiye alın. yukarıda verdiğim konumdaki 802.xml dosyasını silmeyin. onun yerine güncelleştirmelerle birlikte gelen bir xml dosyası var "football manager turksportal güncelleştirmesi" gibi bir ismi vardı şimdi hatırlamıyorum. bu xml dosyasını silin. bu son işleme gerek var mı emin değilim ama 802.xml varken öbür dasyanın bir işlevi kalmıyor zaten.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri