1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Colin Kazım Richards

Default Colin Kazım Richards

Aykut Kocaman ile karşılıklı disliked person olarak eklenebilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Kazım'a eklenebilir ama Aykut Kocaman'ın aynı şekilde kin beslediğini düşünmüyorum.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Aynı şekilde beslemese bile çok çok az değerle girilebilir. Takımdan disiplinsizliği ve tavırları yüzünden Aykut Kocaman tarafından gönderilen bir oyuncu sonuçta. Karakterinden haz aldığını sanmıyorum. Ama girilmese de olabilir.

Kazım eğer biraz disiplinli olmayı başarabilseydi şuan TR liginde olmazdı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İlk zamanlarda çok beğendiğim bir oyuncuydu. Yeteneğide var. Hatta bir ara Şampiyonlar Ligi'nde fiziğini kullanıp topu taç çizgisine doğru alıyordu ve hiç bir rakibe topu vermiyordu.. En çok ona güvenirdim. Ama sonradan sonraya disiplin yönünden problemleri ortaya çıkınca bir anda gözden düştü. Yetenek yönünden sıkıntısı pek olmasada zihinsel yönden biraz problemli. Yani disiplin anlamında...

Mental ' i iyi olsaydı çeyrek final yaptığımız ŞL'de gösterdiği performanstan sonra hem fizik hem teknik bakımından Cristiano Ronaldo'nun benzeri olabilirdi Kazım ancak kendi kendini yaktı mental sorunlarından dolayı .

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

nişanlandıktan sonra biraz daha düzelmişe benziyor ama biraz daha izleyip bekleyip görmek lazım belli olmaz kazımın işi.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Galatasaray'da çok mutlu şuan, hiç bir kötü yanını görmedim umarım görmeyiz
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de geçmiş yıllara nazaran daha iyi bir profil bekliyorum. En istikrarlı yılıydı herhalde Galatasaray'ın bu kötü sezonuna rağmen.

Quote Originally Posted by chuckTR View Post
    Kazım eğer biraz disiplinli olmayı başarabilseydi şuan TR liginde olmazdı.
    Arsenal'in sağ kanadında banko oynardı bana göre. Bence ligin en iyi oyuncularından Kazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Colin Kazım Richards gerekli disiplin sağlandığı takdirde dünyanın sayılı kanat oyuncularından bir tanesidir. Bu sezon Fatih Terim sayesinde disiplinli bir şekilde ligin altını üstüne getireceğini düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Fatih Terim onun için büyük bir şans 2008 de onu adam etmişti
    bu sene fatih hoca faktörüyle patlama bekliyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Geçen sene ve bu senenin hazırlık maçlarına baktığımızda Kazım'ın hızlanmasının 13 ten 14 e yükseltilmesi daha mantıklı gibi duruyor. Bir anda hızlanabiliyor topu alınca veya topsuz alanda. Topu aldığında topla kendi çapında çok oynuyor o yüzden hızlanması kötü dursa da bence Kazım bir anda patlama yapıyor ve düşük olan max. hızına çabuk ulaşıyor.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tekniği 14'ten daha fazla bence. Bu senenin ilk yamasındaki gibi 15-16 seviyesine gelebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aynen hızı değil ama hızlanması artmalı. Ama 1-2 değer bile değişmez onlar. Asıl sıkıntı mental özelliklerde. Şu an yerlerde Kazım'ın mental değerleri.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kazım bence oyunda fazlasıyla iyi (çok randıman alamıyorum o ayrı fakat) güçleri gayet iyi gözüküyor. Bence bir şeyler yaptığını görmemiz lazım bazı yükseltmeler olması için. Bu da hazırlık maçlarıyla olmaz bence..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Zaten baktığınızda çok ufak değişiklikler bekleniyor profilde. Asıl sıkıntı mental özelliklerindeydi Kazım'ın onu da devre arasından bu yana aştı fazlasıyla. Teamwork 5 şu an oyunda. Teamwork-Decision-Determination-Work Rate-Concentration-Bravery artmalı asıl.

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Tekniği 14'ten daha fazla bence. Bu senenin ilk yamasındaki gibi 15-16 seviyesine gelebilir.
    14'ün yeterli olduğu kanaatindeyim

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

bence de 14 yeterli.flair artırılabilir.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Quote Originally Posted by Revolution View Post
    Zaten baktığınızda çok ufak değişiklikler bekleniyor profilde. Asıl sıkıntı mental özelliklerindeydi Kazım'ın onu da devre arasından bu yana aştı fazlasıyla. Teamwork 5 şu an oyunda. Teamwork-Decision-Determination-Work Rate-Concentration-Bravery artmalı asıl.

Hacı sen naptın adamın üç ay vukuatı olmadı diye hepsinin artırılması çok saçma olmaz mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yalnızca Teamwork, Work Rate ve Concentration özelliklerinin, en fazla 1-2 değer artırılabilir kanaatindeyim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O ozelliklerin kac olduguna bak bir istersen Adam 3 aydir burada degil 8 aydir burada.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Flair , Tecnique gibi özelliklerinin kesinlikle 15 ' ten aşağı olmaması gerekir. Hız Hızlanma gibi özellikler de artırıılmalı. Colin'in profili gayet gerçekçi onun dışında ...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Açıkçası Kazım belli yetenekleri olan ama onu sürekli kullanmayan, maç içinden maçtan uzak, 1 maç iyi sonra 2-3 maç kötü olan bir oyuncuydu. Bu süreçte ise bu söylemeye çalıştığım mental özelliklerinde biraz daha iyi oldu. Bir takım değişiklikler olacaktır.

Mesaj Yetkileri