1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Oyun zevk vermiyo artık,önerileriniz?

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Default Oyun zevk vermiyo artık,önerileriniz?

Evet arkadaşlar oyun artık çok sıkıcı geliyo, Galatasaray ve Urfasporla kariyer yaptım sadece,artık oyunu açıp oynamak gelmiyor içimden...Önerileriniz neler? Takım önerisi olabilir...Her şey olabilir? CM4 ü yüklemeyi düşünüyorum

Galatasaray kariyerin ile iligili ufak bir değişiklik önerebilirim. Başlangıçta Rusya ligini de seç ve oyuna 2012 Ocak ayından başla, Rus Ligi'ni seçmeden bu seçenek olmaz tabi. Genellikle takım ilk yarıyı rezalet bi şekilde kapatmış oluyor, orta sıralarda falan. Böylece en azından ilk yarım sezonun çok eğlenceli geçebilir, 1-2 hafta içinde taktik oturtmak, takımı üst sıralara taşımak falan...

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Hiç zorlama 1 ay ara ver.Zorladıkça daha da tiksiniyorsun.

belkide düzeltirler yeni yama çıkarıpta onun dışında yapacak bişey yok bende oynamıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

İngiltere alt liglerinden bir takım seç. Üst liglere çıkarmaya çalış. Ha ayrıca skin değiştirmek garip ama işe yarayan bir çözüm.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu seride henüz sezon bitirmişliğim yok.Hiçbir türlü zevk alamıyorum.Zorlamayacaksın.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

aynen katılıyorum dostlarım zorladıkça tiksiniyorum bende

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

nedense fm 2008 den beri olan bir problem bu bende belirli bir süreden sonra oyundan soguyorum en fazla 3 bilemedin 4 sezon oynuyorum sonra kapatiyorum oysaki fm 2005-2006 yi sabahlara kadar oynadigimi hatirlarim asiri derecede zevk veriyordu... ne zaman bu 3d motor geldi oyun monotonlasti sürekli ayni seyler tekrar ediliyor oyunda.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

oynamamayı denesen örneğin ben 1 ay kadar fm simgesini tıklamadım bile sımdı eskişehir kariyeri açtım ve gayet zevkli.....

Nesil
    2006

Önerim Singapur'a filan git rastagele takım seç de, o takımı yönet. Eğer şansına ligin en iyi ekibi çıkarsa, oyunu hiç oynama.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Valla neredeyse 10 sezon oynadım hiç öyle zevk alamama gibi bi durum olmadı. Hem online hem kendi kariyerim sardı.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Anadolu Yakası

Oyunu parça parça oynamayı tavsiye ederim. Yani bi oturuşta bir sezon oynamayıp 2-3 maçlık periyotlar halinde gibi. Mesela ben işten gece 12'de döndüğüm için gün içinde oynayamıyorım ve gece şifa niyetine yarım saat oynayıp kapatıyorum hem sıkmıyor hem tadı damağımda kalıyor ve bir sonraki günü sabırsızlıkla bekliyorum.

3-4 hafta oynama.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Fb ile 9 sezon oynadı 9.sezonda şl aldım benimde açasım gelmiyor
    kariyer hikayeleri bölümüne gir kariyer oku kariyerlere bak belki bi şevk gelir

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

valla cm4 yükleyip oynucam.Biraz nostaji yapayım...

Mesaj Yetkileri