1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Sarı/Lacivert Fenerbahçe - Can Koyuncu

Arrow Sarı/Lacivert Fenerbahçe - Can Koyuncu

SON DAKİKA HABERİ ! SAYIN MEHMET CAN KOYUNCU FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜNÜN BAŞINA GEÇMİŞTİR.KULÜPTEN GELEN AÇIKLAMALAR İSE ŞÖYLE ;

Açıklamasında bunları söylesen sayın Koyuncu , şunları söylemedende geçemedi. ''Fenerbahçe Şampiyon Olacaktır !''Kulüple 1 sezonluk sözleşme imzalayan Koyuncu iddaalı sözlerle rakiplerinin ondan korkması gerektigini söyledi.

Not : Şuanki kadrodan eksik sadece Diego var , hiçbir takımın transferleri yapılmamıştır.

DipNot: Bu kariyerimdeki yardımlarından dolayı arkadaşım Furkan Çağlar'a Teşekkürler.

Last edited by AngelDiMaria : 26.Ekim.2014 at 12:20 Reason: Ufak ayrıntı eklendi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kariyeriniz onaylandı, başarılar.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Başarılar hocam

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar,

Takımın başına geçen Koyuncu , hermen işe koyularak 4 hazırlık maçını 6'ya yükselterek günü tamamladı.Bu sırada Türk ortasaha eksiligini farkeden Koyuncu hemen işe koyuldu.

HAZIRLIK MAÇLARI

Hazırlık maçlarında pek kötü oynamadıklarını söyleyen Koyuncu şu sözlerle basın toplantısına devam etti. ''Genel olarak güzel bir hazırlık dönemi geçirdik , PSG tam kadro çıkmasına ragmen kazanacagımız maçı biz onlara verdik.Berabere kaldıgımda maçta ise şansımız yaver gitmedi.Transfer olarak sadece takıma bir Türk ortasaha almayı düşünüyorum.Zaten ligin en iyi kadrosuna sahibiz , Avrupa cezamız bitene kadar şampiyonlar ligi için altyapı hazırlayacagız.Tabi bu sırada Şampiyon olmayıda ihmal etmeyecegiz.Taraftarımız bize güvensin.'' Dedi.Bu arada teknik kadroda Murat Öztürk ve İsmail Kartal dışındaki herkezi kovan Koyuncu yeni bir ekip toplayarak ''Böylesi daha iyi' dedi.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar Hocam.
    Hazırlık kampı güzel geçmiş
    ADANA DEMİRSPOR

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Kariyeriniz onaylandı, başarılar.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by NermBst View Post
    Başarılar hocam
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Başarılar,
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Başarılar Hocam.
    Hazırlık kampı güzel geçmiş
    Sagolun hocam , evet hazırlık kampı zevkli ve güzel geçti.Birde maçı PSG'ye vermeseydik daha iyiydide üstümüzden nazarı attık diyelim.

Süper Kupayı Galatasaray'a kaptıran Koyuncu basın toplantısında şunları söyledi. ''Kupayı kaybetmiş olabiliriz fakat taraftarımız bize güvensin ve yanımızda olsun bu sezon şampiyon olacagız.Bu kupayı kaybetmemizin nedeni nazar üstümüzdeki nazarıda attıkdan sonra taraftarımızında destegiyle Şampiyon olacagız ! Kimsenin bundan kuşkusu olmasın.'' Dedi.

/ Kayserispor Maçı /

Maçta ilk 20 dakkada 2-0 geriye düşmemiz kötü olmuştu , takım tam anlamıyla işlemiyordu. İkinci yarı Webo > Emenike degişikligi bizi galibiyete götürdü.İlerleyen maçlarda stoper sıkıntısı çekmeyecegiz. Alışması sürece güzel gidiyor.

/ TRANSFER /

Mehmet Ekici ile anlaşıldı. Kulübüne 11.75M ödenecektir.

/ Beşitaş Maçı /

Maç zaten evimizde oldugundan rahat oynayacagımızı biliyorduk.Ofansif yönlü oyuncularımızdan tam verim alarak kazandık bu maçı.Defans hiçbir hata yapmadı açık vermedi.Bundan çok memnunum.

/ Bursaspor Maçı /

Maçta forvetimiz biraz kısır kaldı , topu ileriyede pek taşıyamadık. Maçı kornelden gelen Alves ve Topuz'un golleriyle kazandık.

/ Aksihar Maçı /

Maçı tam anlamıyla domine etmiştik , çok rahat şekilde gol atıyorduk.Fazla rahatlık gösterince rakibimizn iki gol atması normal oldu.Oyuncularımı tebrik ederim hepsi üstün gayret gösterdiler.

/ ÇaykurRize Maçı /

Sow'un oynamadıgı bu maçta sol ileride Caner muhteşem işler çıkardı , onun yerine koydugumuz Hasan Ali'de gayret göstererek iyi oynadı.Özellikle Caner'in frikikden attıgı gol muhteşemdi kendisini tebrik ediyorum.

Not : Bundan sonra maç maç istatistikleri ile paylaşıcam , şuan PC'de sorun oldugundan maç raporu üretirken hata veriyor çözemedim.Yakın sürede düzeltecegim.

6.HAFTA

Golleri erkenden atmamız bizi mutlu etti , ayrıca rakibimizden erkenden oyuncu atılmasıda bizi bayagı rahatlattı.İkinci yarıda gol bulamamamızın sebebi takımın rahatlamış olması ve boş kalede dışarı giden bir top.Takımımız güzel ve organize oynadı tebrik ederim tüm oyuncularımı.

Trabzon maçı sonrası taraftarlardan övgüler...

7.HAFTA

Muhteşem oynadıgımız bir maçtı Alves'in 5.Dakka kafa golü atması bizi bayagı rahatlatmıştı.23.Dakikada Caner'in nefis golünden sonra zaten maçı yenecegimizin farkındaydık.İkinci yarı Emenikenin golünden sonra yaptıgımız degişiklikler takımı biraz yavaşlattı ve 2 gol yedik.2 gol yememize ragmen oyun sonuna kadar güzel ve disiplinli bir şekilde oynadık takımımı tebrik ederim.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Kupa gitmiş ama sezona fırtına gibi girmişiz.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar , Ekici transferi çok tuzlu olmuş..

8.HAFTA

Tekrardan muhteşem bir maç çıkardık , özellikle Salih Ucan'ın iyi oynaması ve takıma katkı saglaması beni memnun etti.Aynı performansı lig sonuna kadar götürebilirsek kesinlikle nağmağlup Şampiyon olabiliriz düşüncesindeyim.

9.HAFTA

Şuana kadar ligde en zorladıgım takım Sivasspor diyebilirim.Takım olarak iyi oynadık Sowun 2.Dakikada golü atması rahatlatmış görünüyordu takımı fakat 71'de yedigimiz golden sonra takım mücadele edip 90+2de atıp galip gelmesini bildi.Oyuncularımı tebrik ederim ayrıca , Sivasspor yani Roberto Carlos'uda tebrik etmek gerek. Az bir bütçe ile neler yapabilecegini gösteriyor.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Kupa gitmiş ama sezona fırtına gibi girmişiz.
    Evet hocam kupayı kaybettik biraz kötü oldu fakat ligde gidişat muhteşem

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Başarılar.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar , Ekici transferi çok tuzlu olmuş..
    Teşekkürler , kariyerde Baroni ve Holmen'in satıldıgını koymayı unutmuşum.2 Oyuncunun parası + Başkanımızında elini cebine atmasıyla aldık.Bayagı yararını görüyorum.

Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu sezon şampiyonluğu göğüsleyeceğini düşünüyorum, ilerki sezonlarda Avrupa kupaları için sağlam genç yabancılar bulmaya bak.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

10.HAFTA

Oyunda genel olarak üstünlük bizdeydi , pek pozisyona giremedik.Özellikle Mehmet Topuz'un girdikten 1 dakika sonra gol atması beni mutlu etti.Oyuncularımın böyle hazır olduklarını ve her an görev beklediklerini görmek güzel.

11.HAFTA

Topla oynama üstünlügü bizdeydi , bu maç fazla gereksiz şutlar attık.Oyun üstünlügü bizde olmasına ragmen son vuruşlarda pek etkili olamadık.İlerleyen zamanlarda dahada iyiye gidecegimize inanıyorum.

11.HAFTA PUAN TABLOSU

Quote Originally Posted by balot50 View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Bu sezon şampiyonluğu göğüsleyeceğini düşünüyorum, ilerki sezonlarda Avrupa kupaları için sağlam genç yabancılar bulmaya bak.
    Çok büyük bir şanssızlık olmazsa Şampiyonuz.İleri sezonlarda Kuyt ile Avrupada oynamak istiyordum fakat büyük ihtimal olmayacak.Gelecek sezon Kuyt'un yerine Stoch'u monte ederek bir iki genç yabancı ilede takımı güçlendirerek Avrupaya hazırlanacagız.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Seri galibiyetler ile ligte sağlam esiyoruz Ekici transferi baya pahalıya gelmiş ama yabancı sınırının fiyatlara etkisini oyunda da görüyoruz deyip geçelim

Quote Originally Posted by ErayG View Post
    Seri galibiyetler ile ligte sağlam esiyoruz Ekici transferi baya pahalıya gelmiş ama yabancı sınırının fiyatlara etkisini oyunda da görüyoruz deyip geçelim
    Aynen öyle Türk oyuncular biraz daha pahalı sınırdan dolayı , zaten almak mecburiyetindeydim. Türk bir oyun kurucu lazımdı. Emre belözogluyu genelde ikiyönlü oynattıgımdan.

ZTK 4. Ön Eleme

Skora bakmadıgım bir maçtı. Yedek kalan oyuncularımın bir çogunlugunun sürekli hazır oldugunu görmüş oldum.

12.HAFTA

Maçta üstün taraftık , girdigimiz pozisyonları iyi degerlendirdik.Takım olarak kendimize güvenimiz tam ve bu güvenle bütün maçlara çıkıyoruz.

13.HAFTA

Maçta güzel performans sergiledik.Takımım şuan en büyük Şampiyon favorisi.

14.Hafta

Muhteşem ötesi oynadıgımız bir maç oldu.Özellikle Kuyt'un 5 gol atması hala ben buradayım demesi gibi birşey oldu.

Oyuncum Dirk Kuyt'u tebrik ederim.

15.HAFTA

Arenadaki maçın zorlu geçeceginin farkındaydık. Maça istedigimiz gibi başlayamadık fakat ilerleyen dakikalarda beraberligi yakaladık.Bize karşıda olsa Muslera'nın kalede devleştigi bir maçtı.

ZTK 5.Sıra Turu

Yedek agırlıklı olarak çıktıgımız bir maçtı , genel olarak rakibimizden üstün oynadık fakat kontradan golleri buldular.Galip gelmeyi bildik.Yedek oyunlarımıda tebrik ederim , az maç oynadıkları halde bile sürekli göreve hazırlar.

16.HAFTA

Yakaladıgımız tüm pozisyonları gole çevirebilseydik maç 10-0 falan olurdu sanırım.Rakibimizden bayagı üstün bir performans sergiledik.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Derbiden alnımızın akıyla 3 puanı alabilseydik güzel olurdu ama 1 puan da hiç yoktan iyidir Ayrıca Kuyt uçuşa geçmiş

Ziraat Türkiye Kupası Grubumuz

/ TRANSFER /

Dirk Kuyt 5M Karşılıgında Kulübümüzden Ayrılmıştır.

Pierre Webo 5M Karşılıgında Kulübümüzden Ayrılmıştır.

Her iki oyuncuyada katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Emre Güral ile anlaşıldı , kulübüne 460K ödenecektir.

Batuhan Karadeniz ile anlaşıldı , kulübüne 1.1M ödenecektir.

Sebastian Giovinco ile anlaşıldı , kulübüne 4.3M ödenecektir.

ZTK MAÇLARI

Ziraat Türkiye Kupasında genel olarak güzel bir performans sergiledik.Takımımız yeni transferlerimizden sonra biraz daha güçlendi ve oyuncuların tam olarak alıştıgı süreçten sonrasını hep birlikte görecegiz.Gruplarda en zorladıgımız takım Sivasspor oldu ,kendileri çok kaliteli bir takım.Roberto Carlos'u tebrik etmek lazım.

17.HAFTA

Girdigimiz pozisyonları tam olarak degerlendiremedik.Maça birkaç eksikle çıkmamızda bu beraberligi tetikledi diyebiliriz.

18.HAFTA

İlk dakikalarda Emre Güral ve Caner Erkinle golü bulmamız bizi rahatlatmıştı ama genel olarak oyunu Kayserispor oynadı.Maçın kapanışınıda 90+1'de Bruno Alves'in yapması bizi fazlasıyla sevindirdi.

19.HAFTA

Emre Güral ve Bruno Alves şovuna devam ediyor.Egemenin sakatlanması kötü oldu zaten oyundan çıktıktan 7 dakka sonra golü yedik.Uzun süreli sakatlık olmaması bizi azda olsa sevindirdi.Ayrıca derbiyi kazandıgımız için taraftarımız ayrı olarak mutlu.

20.HAFTA

Ligdeki ilk yenilgimizi almış oldu , aslında yenebilecegimiz maçı kendimiz verdik.Girdigimiz pozisyonlarda son vuruşları pek düzgün yapamadık.Genel olarak oyun hakimiyeti bizdeydi fakat Bursaspor bizi kontra ataklarıyla vurdu diyebiliriz. Ayrıca Emenike'ninde formunun düşdügünün farkındayım. Umarım kısa süre içinde eski Emenike olabilir.Hala önümüzde uzun bir yol var.

NOT : Birkaç gündür kariyeri güncelleyemiyordum , kişisel sorunlarımdan dolayı.Takipde kalın devamı gelecektir.

Quote Originally Posted by ErayG View Post
    Derbiden alnımızın akıyla 3 puanı alabilseydik güzel olurdu ama 1 puan da hiç yoktan iyidir Ayrıca Kuyt uçuşa geçmiş
    Derbiden 3 puan kısmet degilmiş , yenemiyorsanda yenilmeyeceksin Kuyt uçuşa geçtikden sonra takipcileri bayagı artmıştı 5M teklif gelince bende yaşının ilerlemiş oldugunu düşünerek sattım.Yerine aldıgımız Emre Güral'ında ondan kalır bir yanı yok aslında

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Son maçlarda biraz düşüş var sanki ama olur arada öyle kazalar. Yeni transferlerin uyumu ile birlikte her şey düzelecektir.

Son maçlarda biraz düşüş var sanki ama olur arada öyle kazalar. Yeni transferlerin uyumu ile birlikte her şey düzelecektir.
    Aynen , yeni transferlerin takıma alışmasıyla tekrardan yükselişe geçecegizdir.Ayrıca Emenikenin formunun düşmesi takımı skor açısından bayagı bir etkiledi.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by AngelDiMaria View Post

Aynen , yeni transferlerin takıma alışmasıyla tekrardan yükselişe geçecegizdir.Ayrıca Emenikenin formunun düşmesi takımı skor açısından bayagı bir etkiledi.
    Emenike ile özel bir görüşme yapmanı öneririm. Bende de aynen senin Emenike gibi bir olay Olcan'da oldu. Takır takır atarken bir ara formu çok düştü. Hatta Fatih Terim onu milli takımdan çıkaracaktı. Gittim konuştum. Olumlu tepki verdi ve ertesi maç hat-trick yaptı. Bazen oluyor öyle form düşüklükleri ama konuşmak her zaman faydalıdır.

Emenike ile özel bir görüşme yapmanı öneririm. Bende de aynen senin Emenike gibi bir olay Olcan'da oldu. Takır takır atarken bir ara formu çok düştü. Hatta Fatih Terim onu milli takımdan çıkaracaktı. Gittim konuştum. Olumlu tepki verdi ve ertesi maç hat-trick yaptı. Bazen oluyor öyle form düşüklükleri ama konuşmak her zaman faydalıdır.
    Emenike kendi ülkesinde yılın futbolcusu seçilince yavaş yavaş formu düşmeye başlamıştı aslında.Düzelir diye hiçbir önlem almadım hata yaptım.Önerinizi uygulayacagım.Ayrıca birşey soracagım Türk forvet olarak Batuhan Karadeniz'i aldım fakat hiçbir şekilde verim alamıyorum.Herhangi bir özel idman yaptırmamı önerirmisiniz acaba ?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by AngelDiMaria View Post

Emenike kendi ülkesinde yılın futbolcusu seçilince yavaş yavaş formu düşmeye başlamıştı aslında.Düzelir diye hiçbir önlem almadım hata yaptım.Önerinizi uygulayacagım.Ayrıca birşey soracagım Türk forvet olarak Batuhan Karadeniz'i aldım fakat hiçbir şekilde verim alamıyorum.Herhangi bir özel idman yaptırmamı önerirmisiniz acaba ?
    Geçen sene bir Trabzonspor kariyerim olmuştu. Hata alınca kapatmak zorunda kaldım. Batuhan gerçekten bu oyuna uygun bir oyuncu değil ama verim aldığım tek rol pivot santrafordu. Antrenmanda o rol üzerine çalıştırıp kanatlarınıza ortaları pivot santrafora yap komutu vermek belki de işe yarayabilir.

Konu, Kariyer Sahibi Tarafından İki Haftadır Güncellenmediği İçin Kapatılmıştır.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Mesaj Yetkileri