Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 438 sonuç

Konu: O Kupa Ellerimizde Kalkacak-Galatasaray/Türkiye ile Avrupa'nın Zirvesine-5.Sezon

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi A Grubu 2.Maç:

Yukarıdaki cümle zaten maçı özetledi. Oyuncularım yine beni utandırmadı. Çok iyi kontraya çıktık ve Burak'ın uzaktan attığı çok şık bir golle öne geçtik. İkinci yarıda orta sahayı güçlendirmek adına Sneijder'i sola çekip ortaya Dzemaili'yi aldım ve kazandığımız serbest vuruştan Selçuk'un harika golüyle 2-0 kazanmayı başardık.

Bundan sonraki 4 maçı diğer güncellemede paylaşacağım.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig 5.Hafta:

Maç bizim adımıza çok rahat geçti. Deplasmanda olmamıza rağmen rahat kazandık.

Bir de sakatımız var. Bu sakatlık bizi kötü etkileyebilir. Oyun tarzımıza uygun bir oyuncuyu kaybettik.

Maç bizim adımıza kötü başladı ama sonrasında toparladık goller bulduk. Yediğimiz golün ardından bir gol daha bulunca maçın sonucu ortaya çıktı. İyi bir oyun ortaya koyduk.

Yine kontra oynadık, yine az geldik ve öz geldik, yine evimizde kazandık. Bayern gibi bir takım bu savunma karşısında sadece 4 şut çekebildi. Çok iyi mücadele ediyoruz.

Bu maçta da öbür maçlarda olduğu gibi geliyoruz ve atıyoruz. Takım topu çok iyi ayağında tutuyor ve ne zaman hücum yapacağını çok iyi biliyor, savunmada da keza aynı şekilde çok iyi bir savunmamız var. İnşallah üç kulvarda da çok iyi yerlere geleceğiz bu oyunla.

7.Hafta Sonucunda Oluşan Puan Durumu:

Bir maç eksiğimiz var ve Sivas'ın 1 puan gerisindeyiz. Performansımız sürerse şampiyonluğa en yakın takım biziz.

A Grubunda 3. Maç Sonucu Oluşan Puan Durumu:

Artık gruptan çıkmak için çok büyük bir şansımız var. Bayern deplasmanından bir puan çıkarabilirsek inşallah gruptan çıkacağız.

Arkadaşlar nasıl gidiyoruz sizin de yorumlarınızı almak istiyorum.
    Last edited by ibo1919 : 31.Ekim.2014 at 01:36

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

O gruptan açıkçası gs çıkamaz dedim ve beni yanılttığın için sevindim.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    O gruptan açıkçası gs çıkamaz dedim ve beni yanılttığın için sevindim.
    Eyvallah hocam ama daha önümüzde 3 maç daha var onları da düşünmek lazım. İnşallah bir aksilik olmaz da gruptan çıkabiliriz.

Çıktık gruptan.

Fenerbahçe diğer maçı kazandı mı hocam.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by balot50 View Post
    Çıktık gruptan.

Fenerbahçe diğer maçı kazandı mı hocam.
    İnşallah çıkacağız.

Diğer maçtan kastın herhalde derbi maçı. O maçı paylaştım ama herhalde sende gözükmüyor. 88. dakikaya kadar Fenerbahçe 2-0 öndeydi ama baskılı oynuyorduk 88'de Burak 89'da Olcan'ın golleriyle bir puanı kurtardık.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Ziraat Türkiye Kupası grupları belli oldu. Grupta daha çok forma şansı bulamayan oyunculara yer vermeyi düşünüyorum rahatça gruptan çıkabiliriz.

Sevindirici bir haber. Ekim ayı oyuncusu Selçuk seçildi. 2. ve 3. sıradaki oyuncularda bizim takımdan olunca takımda moraller tavan yaptı. İyi bir performans gösterdiğimizin kanıtı bu.

Spor Toto Süper Lig 8.Hafta:

Bir derbi olmasına rağmen çok rahat bir oyun ortaya koyduk. Sneijder'in şık pasında Burak'ın golüyle daha 3. dakikada öne geçmemiz tabii ki rahat oynamamızı sağladı. 3-0 gibi net bir skorla kazandık. Önümüzde gruptaki ölüm kalım maçı olan Bayern Münich deplasmanı var tek puan bize yetecektir.
    Last edited by ibo1919 : 01.Kasım.2014 at 00:34

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

İlk 11'ler belli oldu.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi Grup A 4.Maç

Her şeye rağmen çok iyi oynadık. Yediğimiz üç golün ikisi zaten kornerdi. Sneijder'in kornerde seken topuyla 1-0 geriye düştük. Olcan'ın attığı şık golle 1-1'i bulduk. O dakikalarda her şey çok iyi gidiyordu. Burak'ın bir kaçırdığı top ve Hamit'in frikikten direğe vurduğu bir top vardı. İyi oynarken yine duran top ve yine kalemizde gol gördük. Sonuç olarak ikili averaj elimizde. Puan eşitliği durumunda gruptan biz çıkacağız.
    Last edited by ibo1919 : 31.Ekim.2014 at 21:08

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig 9.Hafta:

Zorlu Bursa deplasmanından da üç puanla ayrılmayı başardık. Bulduğumuz iki güzel gol ve sonra yenilen golden sonra geriden oynuyorduk. Olcan'ın üç kişiyi çalımlayıp attığı gol bizi rahatlattı ve maçı 3-1 kazandık. Ligde oynadığımız 7 maçta 6 galibiyet 1 beraberlikle 22 puan topladık ve maç eksiğimiz olmasına rağmen en yakın rakibimizin 1 puan önündeyiz.

Arkadaşlar kariyerime hiç yorum gelmiyor. Beklediğim ilgiyi göremiyorum. Okuyan arkadaşlar yorumlarını esirgemezse sevinirim. Galatasaray-Kasımpaşa maçından sonra güncellemelere devam edeceğim.
    Last edited by ibo1919 : 01.Kasım.2014 at 00:34

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Bu sakatlık bizim için çok kötü oldu. Takımda her işi gören oyun kurucum sakatlandı.

Spor Toto Süper Lig 10.Hafta:

Rahat bir maçtı. İyi oyunumuzun sonucunu aldık.

Şampiyonlar Ligi Grup A 5.Maç:

İstatistiklerin gösterdiği kadar kötü değildik. İlk yarı çok kötü oynadık ve soyunma odasına 1-0 geride girdik. Taktik değişikliğimle ikinci yarıya harika bir giriş yaparak 1-1'i Selçuk'un şık frikikiyle bulduk. Maç Juventus'un kullandığı duran toplar ve uzun taçlar sonucu 4-1'e geldi. 4-2 yapan gol Burak'ın üç kişiyi geçip attığı şık goldü. Dakika 80'de durum 4-2 iken Olcan çok net bir fırsattan yararlanamadı. Muslera iki hatalı gol yedi.

Spor Toto Süper Lig 11.Hafta:

Maç saçma sapan bir golle başladı. Eşitliği bulduk ama skoru lehimize çeviremeden geri pas hatasıyla bir gol daha yedik. Futbolun adaleti olsa üç puan bizim olurdu. Sağlık olsun.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

şl deplasmanlarda nasibimizi almışız
    ZTK bize çok gol atma
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

şl deplasmanlarda nasibimizi almışız
    ZTK bize çok gol atma
    Yok atmam hocam zaten yedek çıkıyorum onların kapasitelerine bağlı.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

3 ay sakatlık nedir, çok sinir bozucu bir durum bir de takımın en kilit oyuncusu gitti mi tamam.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    3 ay sakatlık nedir, çok sinir bozucu bir durum bir de takımın en kilit oyuncusu gitti mi tamam.
    Katılıyorum, bu sakatlıklar hakikaten can sıkıyor üstelik benim elimde olan bir durum da değil, kendi takımımda sakatlansa hadi bir hata yapmışım diyeceğim de adam milli takıma gidip sakat dönüyor. Bazen bu oyun insanın sinirini çok bozabiliyor.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Ziraat Türkiye Kupası G Grubu 1.Maç:

Spor Toto Süper Lig 12.Hafta:

Monaco maçı öncesi olacak iş mi bu?

Şampiyonlar Ligi Grup A 6.Maç:

Harika bir maçtı her şey istediğimiz gibi gitti ve otoritelerce ölüm grubu olarak adlandırılan gruptan alnımızın akıyla çıktık. Bu başarı bana değil oyuncularıma aittir. Hakikaten böyle iyi bir performans sergileyeceğimiz aklımın ucundan bile geçmezdi. Taktiklerimi çok iyi kavrayıp sahada çok iyi uyguladılar ve sonucunda böyle bir başarı kazandık.

İnşallah daha ne güzel günler göreceğiz.
    Last edited by ibo1919 : 01.Kasım.2014 at 01:57

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig 13.Hafta:

Zor bir deplasmanda iki kere öne geçtik ama skoru koruyamadık.

Bu gecelik benden bu kadar yarın devam ederiz.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Monacoyu 2 maçta da eli boş yollamışız. Bakalım nereye kadar gideceğiz ŞL'de

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Grupta bayern ile monocoyu PAKETlemişin
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Monacoyu 2 maçta da eli boş yollamışız. Bakalım nereye kadar gideceğiz ŞL'de
    Valla rakip biraz daha iyi gelse giderdik de bakacağız artık.

Grupta bayern ile monocoyu PAKETlemişin
    Soyadımızın hakkını verdik.

Spor Toto Süper Lig 14.Hafta

Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu:

Çok iyi kuralar çekebilirken gittik en zor kurayı çektik. Sağlık olsun zaten biz buraya kura şansıyla değil bileğimizin hakkıyla geldik. Bu turu da geçmesini biliriz.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam zor senin için bayern monocoyu düşün. Taraftar yanında ve inanıyor sana
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Hocam zor senin için bayern monocoyu düşün. Taraftar yanında ve inanıyor sana
    Eyvallah hocam, inşallah geçeceğiz bu turu da.

Ludogorets de gruptan çıkmış, sevindim.

Hocam takım iyice beşiktaşa döndü, zor kuralar sneijder sakatlandı derken.

Taraftar sana inanıyor hoca.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by balot50 View Post
    Ludogorets de gruptan çıkmış, sevindim.

Hocam takım iyice beşiktaşa döndü, zor kuralar sneijder sakatlandı derken.

Taraftar sana inanıyor hoca.
    Eyvallah sağol, hakikaten senenin başından beri çok şansızlık geçirdik maçları benimle birlikte izleseniz deli olursunuz herhalde. Ama her şeye rağmen dördüncü yıldız, kupa ve ŞL'de iyi bir yer istiyorum. İnşallah söylediklerimi gerçekleştireceğim.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig 15.Hafta:

Ziraat Türkiye Kupası Grup G 2.Maç:

Spor Toto Süper Lig 16.Hafta:

Futbolun adaleti neredesin?

Ziraat Türkiye Kupası Grup G 3.Maç:

Hayatımda böyle saçma maç görmedim. Tamam 2-0 geriye düştük ama 2-1'den sonra kaçırdıklarım ayrı bir dünyaydı. Bu maçtan sonra Pandev'i oynatmama kararı aldım. Zaten Burak da iyileşiyor o oynayacak. Yani hak etmedik bu yenilgiyi.

Spor Toto Süper Lig 17.Hafta:

17.Hafta Sonucunda Oluşan Puan Durumu:

Puan farkını açmamız gerekiyor. Çok az fark var ama yine de 4. yıldıza en yakın olan takım biziz.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Ziraat Türkiye Kupası Grup G 4.Maç:

İstatistikler her şeyi anlatıyor benim anlatmama gerek yok.

Kupada 4.Maç Sonucu Puan Durumu:

Burak yine sakatlandı. Kaldık yine Pandev'e, iyi bir haber de geldi Bruma diğer maçımızda oynayabilecek.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

İki oyuncuyu kadromuza kattık.

Serdar Aziz, hem maliyetinin düşüklüğü hem de Türk oluşuyla bize çok yarar sağlayacak bir oyuncu. Defansımızda bir eksiğin olduğu aşikar. Chedjou uluslar kupasında, Hakan ve Gökhan tecrübeli olmalarına rağmen çok yavaş kalıyorlar, Koray da çok genç ve tecrübesiz olunca böyle bir transfere gerek duydum. İnşallah yüzümüzü kara çıkartmayacak.

Nadir Çiftçi, Burak'ın sakatlığı, Pandev'in ne yapacağını bilmemesi ile forvette tek başına Umut kalmıştı. Tabii ki bir tane rotasyon oyuncusu bulundurmak her zaman iyidir. Aynı zamanda kanatta oynayabildiği için tercih ettik.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig 18.Hafta:

Ziraat Türkiye Kupası Grup G 5.Maç:

Yemin ediyorum bıktım bu yedeklerden. Sene sonu hepsini kovacağım takımdan hale bak ya. Adamlar üç kere kalemize gelmiş ikisi duran top atıp gidiyorlar bu nasıl bir saçmalıktır? Yine de tebrik edip geçmek lazım bizim salakların kale boşken direğe vurduğu maçta bizi yendiler.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam ilk maçta bizi yenmiştin bizde rövanşı aldık
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Hocam ilk maçta bizi yenmiştin bizde rövanşı aldık