1 ile 30 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Hybrid View

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Cemil dışındaki transferleri beğenmedim, daha güzel bir transfer dönemi geçirebilirdik hakana boş yere o kadar para vermişsin. Ligde de gençler maçına kadar iyi gitmişiz ama o 6 yakışmış mı hiç adanaya...
    Evet haklısın hiç yakışmadı. Takım berbatın ötesinde oynadı nasıl oldu bende anlamadım. Zaten ilk yarı 3-0 ı buldular.

Cemili ben beğendim. Savunmaya sigorta lazımdı iyi oldu. Erhan sağ bekte iyi iş yapıyor şimdilik. Salman hazırlık maçlarında iyi idi. Ama kasımpaşa maçından önce yorgun diye soneri oynattım oda iki maçta iki gol atınca kesmedim. Diğerlerini genç diye aldım. Hakan ı bir an gaza geldim aldım. Yoksa sol bekte adam çok Şu anda selçuk şahin orda iyi duruyor. Peki son ss deki Hakan Özdağan nasıl ? yoksa bahsettiğin hakan bu hakanmı?

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Evet haklısın hiç yakışmadı. Takım berbatın ötesinde oynadı nasıl oldu bende anlamadım. Zaten ilk yarı 3-0 ı buldular.

Cemili ben beğendim. Savunmaya sigorta lazımdı iyi oldu. Erhan sağ bekte iyi iş yapıyor şimdilik. Salman hazırlık maçlarında iyi idi. Ama kasımpaşa maçından önce yorgun diye soneri oynattım oda iki maçta iki gol atınca kesmedim. Diğerlerini genç diye aldım. Hakan ı bir an gaza geldim aldım. Yoksa sol bekte adam çok Şu anda selçuk şahin orda iyi duruyor. Peki son ss deki Hakan Özdağan nasıl ? yoksa bahsettiğin hakan bu hakanmı?
    Hakan özdoğan Türk regenler için iyi olabilir ama 5 sene sonrası nasıl olur bilemem çünkü ofansif orta saha oyun kurucu olarak kullanıcaksın büyük ihtimal; yaratıcılık, takım oyunu, soğukkanlılık gibi forvet arkası oynayacak bir oyuncu için mental özellikleri kötü. Onu eğitecek sağlam bir mentalist lazım Kuyt gibi mesela. Bana kalırsa çalışkanlığı gelişirse, driblingi, ilk dokunşu, bitiriciliği falanda var iki yönlü orta saha olarak kullanırdım. Tabi bu yönde eğitmek lazım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Yakar kardeşime katılıyorum , daha iyi transferler olmalıydı. Bedelsizleri kovalamak veya yaşını almış ama halen iş yapabilecek kumaşı sağlam maliyeti ucuz birilerini takımda görseydik biraz daha iyi olabilirdi.
    Transferlerin her maçta sana farklı performans göstereceklerini söyleyebilirim , bir bakmışın kazanmışlar bir bakmışın fark yemişler , nitekim Gençlerbirliği maçı örnek teşkil ediyor .
    Devre arasında alabilirsen lider vasıflı oyuncular al.
    Mesela önerebileceğin oyuncular varmı. Şu anda başkan 3,5 m TL transfer parası verdi.106,000 de maaş bütçesi var.

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Hakan özdoğan Türk regenler için iyi olabilir ama 5 sene sonrası nasıl olur bilemem çünkü ofansif orta saha oyun kurucu olarak kullanıcaksın büyük ihtimal; yaratıcılık, takım oyunu, soğukkanlılık gibi forvet arkası oynayacak bir oyuncu için mental özellikleri kötü. Onu eğitecek sağlam bir mentalist lazım Kuyt gibi mesela. Bana kalırsa çalışkanlığı gelişirse, driblingi, ilk dokunşu, bitiriciliği falanda var iki yönlü orta saha olarak kullanırdım. Tabi bu yönde eğitmek lazım
    Geleceği zaman uzun daha 3 yılı var. Bu arada Kuyt u ikna edebilirsem belki olabilir ama çok zor gözüküyor.Önerilerin olursa çok sevinirim. Bu transfer olayını bir beceremiyorum. Fenerbahçe kardeş klup olduğundan onla ilgilendiğini gördüm hemen zıpladım başkasını tercih etmesin diye 1 m verdim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aşağıdaki oyunculardan hangilerini önerirsiniz arkadaşlar.

Spoiler: Fernandes 

Spoiler: Rene Franke 

Spoiler: Renan Foguinho 

Spoiler: Ogün Gümüstas 

Spoiler: Leo Ceara 

Spoiler: Junior timbo[IMG 
    Önerilerinizi bekliyorum.Hangisi yada hangileri benim işime yarar?

Mesaj Yetkileri