Sayfa 1 / 14 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 417 sonuç

Konu: [FM 15] TSI Yaz Transfer Yaması (Yabancı Kuralı & Fikstür ve Numara Bug'ına Çözüm)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default [FM 15] TSI Yaz Transfer Yaması (Yabancı Kuralı & Fikstür ve Numara Bug'ına Çözüm)

v2.
    Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

------

v3.

Fikstür tekrar düzenlendi.
    Emekli olan oyuncular ve EPL transferleri gözden geçirildi, bahsettiğiniz eksik transferler tamamlandı.
    Kontratlar yine düzenlendi.
    Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde eleme oynayacak.
    Beşiktaş, Trabzon ve Başakşehir Avrupa Ligi'nde.
    Mersin'in transfer yasağı eklendi.

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

-------
    v4.
    A'dan Z'ye yapılan değişiklikler;

- Çıkışta, düşüşte olan oyuncuların GERÇEĞE UYGUN OLARAK yapılmış profil ve CA / PA güncellemeleri. (Yerli yabancı. Oğuzhan, Fernandao, Şener, Souza, Yasin Öztekin, Volkan Şen, Volkan Babacan, Volkan Demirel, Harun Demir, Bilal Kısa, Batuhan Karadeniz, Lionel Carole, Atınç Nukan, Oğulcan Çağlayan, Sinan Gümüş, Muhammet Demir, Enes Ünal, Ozan Tufan, De Bruyne, Hazard, Lukaku, Kane, Depay, Dybala, Kondogbia, Sterling, Kovacic, Firmino, Oulare vs vs..)

- Bütün Yaz Transferleri

İngiltere Premier Lig, Championship
    Bundesliga 1, Bundesliga 2
    Ligue 1, Ligue 2
    Serie A, Serie B
    La Liga, Liga Adelante
    Eredivisie
    Jüpiler Pro Lig
    TSL, PTT 1. Lig
    Rusya Premier Lig
    Portekiz Süper Lig

- Oyuncu maaşları ve sözleşmeleri birebir yansıtıldı.

- EPL - Championship , La Liga - Liga adelante, Serie A-B-C-D, Ligue 1-2, TSL - PTT 1. Lig, Bundesliga 1-2, Portekiz 1.Lig, Belçika Jüpiler 1.Lig, Hollanda Eredivisie, Rusya Premier Lig'de ki liglerden düşen-çıkan takımlar ve takımların son sezon sıralamaları tek tek ayarlandı. Liglerin ve kupalarının son şampiyonları tek tek ayarlandı. Bu liglerin süper kupaları güncellenmiş oldu. (Serie C-D hariç)

- Yine bahsi geçen liglerdeki takımların teknik direktörleri güncellendi. (Serie C-D hariç)

- Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'ne gidecek olan BÜTÜN takımlar güncellendi.

- TSL, PTT 1. Lig, Ziraat Türkiye Kupası
    ve Süper Kupa'daki yabancı kuralı hatası düzeltildi.

-Forma numarası problemi giderildi.

- Spor Toto Süper Lig fikstür problemi giderildi. Maçlar Cuma, Cumartesi, Pazar oynanıyor.

-Milli takıma gurbetçi oyuncu alamama problemi giderildi.

-Süper Lig'de sıralamaya göre verilen para ödülleri oyuna eklendi.

- 50'den fazla yerli-yabancı medya kuruluşu oyuna eklendi. -La Gazzetta della Sport'tan NTVSpor'a, Skysports'tan Lig TV'ye, Fotomaçtan Aspor'a.. Bunlara ek olarak bir çok kulübün resmi televizyonları oyuna eklendi.-

- Oyunda yer almayan bazı genç oyuncular oyuna eklendi, profilleri oluşturuldu. -Recep Burak Yılmaz, Eslem Öztürk, Yavuzhan Keleşoğlu, Ianis Hagi, Yaw Yeboah, Adama Traore gibi.-

-
    Yasaklı takımların ve oyuncuların cezaları oyuna yansıtıldı. -Arda Turan, Grosskreutz, Aleix Vidal gibi.- Parma ve Catania. Mersin İdman Yurdu transfer cezası gibi.

-Tolgay Arslan, Veli Kavlak, Hamit Altıntop ve Jose Bosingwa gibi uzun süreli sakatlıkları yeni sezonda da devam edecek oyuncuların sakatlıkları oyuna eklendi.

v4 için ilk bakışta aklıma gelen değişiklikler bunlar. Sizlerden gelecek olan geri dönüşlerle birlikte gözden kaçmış olan hataları, eksikleri tamamlayıp, 2-3 ligin transferlerini daha bitirerek tekrar bir güncelleme çıkarırım. Umarım beğenirsiniz. Geri dönüşleriniz yamayı daha güzel hale getirmemiz için çok önemli diye düşünüyorum. Bu nedenle bu başlık altından eksikleri, hataları bildirirseniz bir sonraki versiyona hazır hale getiririm..

İndirme Linki: TSIYaz2015UpdatebyTT.zip
    Alternatif Link: TSIYaz2015UpdatebyTT.zip

-------------------

v5'te yapılan değişiklikler;

- v4'ten bu yana yaklaşık 10.000, toplamda +45000 değişiklik !

v4'te yapılanlara ek olarak;

- Callum Gribbin, Brahim Abdelkader Diaz, Chè Nunnely, In-Hyeok Park, Justin Kluivert, Thomas Agyepong, Saviour Godwin, Edvard Tagseth, Masaya Okugawa gibi WONDERKID'ler oyuna eklendi.

- CA/PA ve reputation değişiklikleri.
    (Alvaro Morata, Gonçalo Guedes, Renato Sanches, João Carvalho, Nelson Somedo, Hector Bellerin, Aaron Ramsey, Oliver Torres, Pape Souare, Bertrand Traore, Matt Stevens, Cerci, Asamoah, Fernando Torres, Falcao vb.)

- Aria Jasuru Hasegawa,
    Nahom Gebru, Leon Hammel oyuna eklendi.

- Orduspor, Mersin, Leeds, Blackburn, Barcelona'nın transfer ambargoları düzenlendi, düzeltildi.

- PAOK'un tüm borçları silindi. Futbol direktörü oyuna eklendi.

- Stamford Bridge'in genişletme planı oyuna yansıtıldı.

- İtalyan takımlarındaki oyuncuların co-ownership anlaşmaları gerçege uygun bir şekilde iptal edildi.

- Gheorghe Hagi kendi kulübünün sahibi değil menajeri olarak ayarlandı.

-
    Nostalji severler için Alex De Souza oyuncu olarak tekrar aktif hale getirildi.

- FC Wil, RB Leipzig ve Altınordu gibi takımlar düzenlendi. Sponsorluk anlaşmaları oyuna eklendi.

- Balçova Stadyumu
    oyuna eklendi.

- Ziraat Türkiye Kupası'ndaki final macının ödülleri dolara çevrildi, her turda katılım parası ödülü eklendi.

- Türkiye U21 liginin kuralları gerçeğe uygun olarak oyuna yansıtıldı.

- TSL'ye devre arası eklendi. 1-14 Ocak.

- Terraneo, Süleyman Hurma ve TSL'deki bir cok menajerin egilimleri detaylandırıldı. Gerçekçilik büyük oranda arttırıldı.

- 30'dan fazla yeni Türk gazeteci oyuna eklendi. (Mehmet Demirkol,
    Şansal Büyüka, Ahmet Çakar, Ali Ece
    vb.)

- Türkiye takım ve lig reputationları gerceğe uygun hale getirildi. Böylece transferler daha gerçekçi hale getirildi.

- Spor Toto 2. Lig düşen çıkan takımlar ayarlandı. BAL aktif hale getirildi.

- PTT. 1 Lig yükselme grubunu kazanan takıma da verilen para ödülü oyuna eklendi.

- TSL'deki takımların şampiyonluk sayılarına göre aldıkları para oyuna yansıtıldı.

- Sponsorluk anlasmaları eldeki verilerce ayarlandı.

ve
    sizlerin belirttiği
    daha bir çok değişiklik...

v5 İNDİRME LİNKİ: İNDİR
    v5 ALTERNATİF LİNK :
    İNDİR

----------------------------

v6 Değişiklikler;
    v5'ten bu yana 10.000, toplamda +55.000 değişiklik

v5'e ek olarak;

- İbrahim Demirbağ,
    Volkan Pala, Batuhan Ergün, Emre Tosun, Erdi Güncan, Jeff Reine-Adelaide, Ismael Bennacer, Mohamed El Ouriachi, Yassin Fortuna, Dayot Upamecano gibi genç oyuncular oyuna eklendi.

- 'Rusya Premier Lig,
    Ligue 1, Ligue 2, Serie A, Serie B, EPL, Championship, TSL, PTT 1.lig, Bundesliga 1-2, Hollanda Premier Lig, La Liga, Liga Adelante, Portekiz Premier Lig, Belçika Premier Lig' liglerindeki takımların BÜTÜN GENÇ ve RESERV takımlarının transferleri yapıldı.

- Azerbaycan ligi oyuna eklendi.

- Oyuncu profilleri gerçeğe uygun hale getirildi.

- Son transferler, menajer değişiklikleri vb. yapıldı.

- Ligue 2 ve Serie B transferleri yapıldı.

- Parma seçilebilmesi için Arezzo'nun yerine Serie C'ye yükseltildi.

- pr0'nun oyuncu temsilcileri dosyasıda .rar'a eklenmiştir. Yamayla uyumludur, birlikte kullanabilirsiniz. (pr0'dan izin alınmıştır.)

NOT: YAMA 15.3.2 uyumludur. Diğer versiyonlarda tam çalışmayabilir.

v6 DOWNLOAD LİNKİ

FM 16 çıkmadan oynamak için harika bir yama oldu açıkcası. Herkese iyi oyunlar dilerim. Ne kadar cok kişiye ulaştırırsanız o kadar çok mutlu olurum.
    ---------------

*Turksportal.net için hazırlanmıştır. İzinsiz yayınlamayınız
    *Ayrıca Türkiye Ülke Kuralları'nın temelini atan ekşisözlük yazarı pehpehpehpeeeh'e teşekkür ederim.
    Last edited by Nocna Mora : 11.Kasım.2017 at 14:51
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

çok güzel olur yeni transferlerle kariyer acmak istiyordum yayınlarsan sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O zaman indirme linki: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Belgelerim - Sports Interactive - Fm 2015 - editor data

içine atılacak.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

hangi tarihe kadar transferler yapıldı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

1 Ağustos'a kadar olanlar. La Liga, TSL Ve Premier Lig'deki bütün transferler. Serie A ve Almanya'da ise belli başlı takımların transferleri. Bence en önemlisi ZTK ve Süper Kupa'da kuralı düzeltmiş olmam, 28 li forma sınırını 33 yaparak bi nebze olsun bunu da çözmek..
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

teşekkürler indirdim yarın sabah yeni kariyere baslamayı düsünüyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gözünüze çarpan hata olursa düzeltirim; bu yamayı Fm 16 çıkana kadar güncelleye güncelleye kullanmayı düşünüyorum.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Hocam oyun içi görüntüler alabilir miyiz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bazı kiralık oyuncuları unutmussun hala kiralanıyorlar.
    birde bazı ufak transferlerde unutulmus atınc hala besiktasta enes bursada mesela.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    bazı kiralık oyuncuları unutmussun hala kiralanıyorlar.
    birde bazı ufak transferlerde unutulmus atınc hala besiktasta enes bursada mesela.
    İlk mesajda yazdığım kural hatalari falan düzeltildi o konuda hiç bir sıkıntı yok. Kendim için yapmıstım db'yi paylasmak istedim.

Atınç'ı transfer edemedim çünkü Leipzig takımını bulamadim. Bir tane Leipzig buldum o da doğru takım değildi, reputation'ı cok düşüktü. O nedenle transferi yapamadım.

Enes'i Bursa'da bırakma nedenim ise oyun başında satın almak için ufak bir şans bırakmak oyunculara. Öbür türlü transferi çok zor olur. Ama bir sonraki güncellememde düzeltirim kesinlikle.

Ekran görüntüleri;

Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

güzel calısma olmus sorunsuz ilerliyorum suanda..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beğenmene sevindim. Ne kadar çok sık geri dönüş yaparsanız aktif olarak düzeltirim
    Futbolcu Bilgileri

Çok Güzel Bir Yama Ellerine Sağlık Umarım Sorun Olmaz

bu oyuna başladığımızda tarih 2014 mü oluyor 2015 mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

2014 oluyor

Enes Ünal ve Atınç Nukan transferlerini tamamlayıp güncelleyebilirsen sevinirim dostum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 16arda16 View Post
    Çok Güzel Bir Yama Ellerine Sağlık Umarım Sorun Olmaz
    Hiç bir sorun olmayacaktır. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SON HALİ:

indir

Bu versiyonda 3 Ağustos günü itibariyle, EPL, La Liga, Serie A ve TSL'deki bütün transferler; Almanya, Fransa ve Portekiz liglerindeki büyük ve zirvealtı takımların bütün transferleri yapılmıştır.
    -EPL, TSL ve La Liga'da düşen çıkan takımlar ayarlandı.
    -Enes Ünal ve Atınç'ın transferleri tamamlandı.
    -Almanya Ligi'nin adı düzeltildi.
    -Eslem Öztürk, Sinan Gümüş gibi oyuncuların profilleri oluşturuldu.

ve önceki halindeki;

Çıkışta, düşüşte olan oyuncuların Ca / pa güncellemeleri. Yasin Öztekin, Volkan Şen gibi oyuncular..
    Son transferler (epl, la liga, tsl, serie a)
    Türkiye Kupası ve Süper Kupa'da yabancı kuralı düzeltildi.
    Ligde kadro sınırı 33'e çıkarıldı böyle forma numarası verirken 28de kısıtlanıp kalmayacaksınız.
    PTT 1.Lig'de yabancı sınırı 8'e çıkarıldı.
    Ligden düşen, cikan takımlar ayarlandı.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

hangi oyuncularda oynama yaptın sadece türkiyedeki oyunculardan mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    hangi oyuncularda oynama yaptın sadece türkiyedeki oyunculardan mı ?
    Evet. Bir çok oyuncunun normal db'de profilleri düşük. Bu sezon çıkış yapmış olan Mehmet Ekici, Volkan Şen, Yasin Öztürk, Şener Özbayraklı, Batuhan Karadeniz gibi isimler de oynamalar var. Onların dışında bazı genç oyuncuların pa'larını hafif arttırdım. Atınç, Enes, Ozan Tufan, Emre Çolak, Sinan Gümüş, Muhammed Demir gibi isimler.. İzlemedigim kimseye dokunmadim. Abartmadan gerçege yakın yapmaya calistim.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ayrıca Milli takıma gurbetçi oyuncu alamama sorunu da düzeltilmiştir.

İyi oyunlar herkese.
    Futbolcu Bilgileri

kadro sayısı 33'e yükseltilince forma numaraları maksimum 33 mü yoksa 99 mu oldu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by thelion1905 View Post
    kadro sayısı 33'e yükseltilince forma numaraları maksimum 33 mü yoksa 99 mu oldu ?
    33 olmuş olması lazım. Sezon başında yine 99'a kadar veriliyor fakat sonradan dahil etme durumlarında 28'de takılı kalıyordu. 33'e çıkmış oldu. Sıkıntı olmayacaktır. Bu problemle çok az karşılaştığım için çokta abartı bir rakam koymak istemedim. Yapay zeka saçmasapan işlere girişebilir, kadroları şişirebilir diye.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Eline sağlık

Türkiye Kupasında yabancı statüsü berbat. 11 tane altyapıdan oyuncu 18 kişilik kadroda olmalı diyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kylmz View Post
    Türkiye Kupasında yabancı statüsü berbat. 11 tane altyapıdan oyuncu 18 kişilik kadroda olmalı diyor.

Hemen bakıyorum.

Edit: Klavye hatasından dolayı 1 yerine 11 olmuş. Çok özür dilerim bu hata için. Tekrar upload ediyorum hemen.

Ayrıca 8 Ağustos itibariyle TSL, EPL, La Liga, Bundesliga'daki tüm transferler tamamlandı.

8 AĞUSTOS VERSİYONU:

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
    Last edited by Nocna Mora : 08.Ağustos.2015 at 21:39
    Futbolcu Bilgileri

Ben yamayı indirdim kurdum ligin ilk hafta maçına kadar da tatile çıktım döndüğümde numaralar 99'a kadar verilebiliyordu, burda sorun yok şunu soracam 2.sezona başlarken kuralda düzenleme vs olmuyor değil mi bu şekil neyse öyle kalıyor?

BİR DE DAHA ÖNEMLİSİ SON ŞAMPİYONLAR EKLENMEMİŞ SÜPER KUPAYI GS FB OYNUYOR, BEŞİKTAŞ ŞAMP LİGİ ELEMESİNDE, DİĞER LİGLER DE ÖYLE UEFA SUPER KUPA FALAN DA GEÇEN SEZON GİBİ KALMIŞ, DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ TEŞEKKÜRLER

Edit: Belluschi Cruz Azul'a gitmişti aktarılmamış, Mersin İdman Yurdu'nda Sinan Kaloğlu ve Servet Çetin sözleşmesi bitti serbest kaldılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben yamayı indirdim kurdum ligin ilk hafta maçına kadar da tatile çıktım döndüğümde numaralar 99'a kadar verilebiliyordu, burda sorun yok şunu soracam 2.sezona başlarken kuralda düzenleme vs olmuyor değil mi bu şekil neyse öyle kalıyor?

BİR DE DAHA ÖNEMLİSİ SON ŞAMPİYONLAR EKLENMEMİŞ SÜPER KUPAYI GS FB OYNUYOR, BEŞİKTAŞ ŞAMP LİGİ ELEMESİNDE, DİĞER LİGLER DE ÖYLE UEFA SUPER KUPA FALAN DA GEÇEN SEZON GİBİ KALMIŞ, DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ TEŞEKKÜRLER

Edit: Belluschi Cruz Azul'a gitmişti aktarılmamış, Mersin İdman Yurdu'nda Sinan Kaloğlu ve Servet Çetin sözleşmesi bitti serbest kaldılar.
    2. sezona başlarken bir değişiklik olmuyor, aynı şekil devam edebilirsiniz.

Son şampiyonları ve bahsetmiş oldugunuz eksikleri da yansıtayım yamaya bir sonraki versiyonda. Geri dönüşler için teşekkür ederim. Gözünüze çarpan şeyler oldukça söylerseniz elimden geldiğince yapmaya çalışırım.

EDİT: Bu değişiklikleri de yaptım. TSL, ŞL ve Avrupa Ligi sıralamaları düzenlendi. TSL'de sıralamaya göre verilen para ödülleri de oyuna eklendi. Bu şu ana dek yapılmış en iyi yama diyebilirim.

link:

İNDİRMEK İÇİN TIKLA!!!!!!!!!!!
    Last edited by Nocna Mora : 09.Ağustos.2015 at 00:25
    Futbolcu Bilgileri

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    2. sezona başlarken bir değişiklik olmuyor, aynı şekil devam edebilirsiniz.

Son şampiyonları ve bahsetmiş oldugunuz eksikleri da yansıtayım yamaya bir sonraki versiyonda. Geri dönüşler için teşekkür ederim. Gözünüze çarpan şeyler oldukça söylerseniz elimden geldiğince yapmaya çalışırım.

EDİT: Bu değişiklikleri de yaptım. TSL, ŞL ve Avrupa Ligi sıralamaları düzenlendi. TSL'de sıralamaya göre verilen para ödülleri de oyuna eklendi. Bu şu ana dek yapılmış en iyi yama diyebilirim.

link:

İNDİRMEK İÇİN TIKLA!!!!!!!!!!!
    Rica ederiz ne demek yalnız keşke büyük avrupa liglerinin de son şampiyonlarını yapsaydın yine de eline emeğine sağlık çok sağol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Rica ederiz ne demek yalnız keşke büyük avrupa liglerinin de son şampiyonlarını yapsaydın yine de eline emeğine sağlık çok sağol
    Bir 15 dakika bekleyin onları da yapayım o zaman.. 15 dakika sonra linki değiştiririm.
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 1 / 14 12311 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri