Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 67 sonuç

Konu: Milton Keynes'te Çay Keyfi [2. Sezon]

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim dostum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Çıkmamıza az kalmış , kupaları ise fazla takma bu ligdeyken kupalarda ilerlemek pek kolay olmuyor.

Quote Originally Posted by 3842 View Post

Benim düşüncelerim ve gözlemlerim böyle, biraz uzun oldu kusura bakmayın tamamiyle taktiği analiz etmiş oldum ben de. Yine taktiksel münazaralar yapabilirz, zira bunları yazarken çok keyif aldım.
    Ben de okurken keyif aldım hocam, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak benim de hoşuma gidiyor, tabi konunu da tartışma konusuna çevirerek kariyerin önüne geçmek istemem o yüzden sık sık değilse de arada sırada bu tarz sorular yöneltebilirim. Kariyere gelecek olursak da maşallah'ı var takımın, en çok ilgimi çekense Rasulo'nun gelişimi, Colchester maçı da gözümden kaçmadı ama yine de bu sezon lig cepte, başarılar diliyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Forumda uzun süredir yoktum,güzel kariyer.Başarılar dostum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim dostum
    Teşekkürler dostum

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Çıkmamıza az kalmış , kupaları ise fazla takma bu ligdeyken kupalarda ilerlemek pek kolay olmuyor.
    Kupa maçlarıyla kendimizi yormayacağız zaten önümüzde oynayacağımız 26 maç var daha. Ben de genel olarak Capital Cup One dışındaki kupalarda oynamayı pek sevmiyorum.

Quote Originally Posted by Pedro View Post
    Ben de okurken keyif aldım hocam, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak benim de hoşuma gidiyor, tabi konunu da tartışma konusuna çevirerek kariyerin önüne geçmek istemem o yüzden sık sık değilse de arada sırada bu tarz sorular yöneltebilirim. Kariyere gelecek olursak da maşallah'ı var takımın, en çok ilgimi çekense Rasulo'nun gelişimi, Colchester maçı da gözümden kaçmadı ama yine de bu sezon lig cepte, başarılar diliyorum
    Ligi cepte düşünmüyoruz, mesela Colchester resmen tecavüz etti, hiçbir şey yapamadık. Dediğin gibi sık sık olmasa bile ara ara taktik bilgi alış verişinde bulunabiliriz. Üst liglere çıktığımızda değişik taktiklere yönelmemiz gerekebilir.

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Forumda uzun süredir yoktum,güzel kariyer.Başarılar dostum.
    Hoşgeldin dostum, ben de bayadır yoktum bir kariyer patlatayım dedim. Teşekkür ederim.

Çok iyi gidiyorsun başarılar dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu şekilde bilgi alışverişini okumayı çok seviyorum. Benim açımdan da güzel oldu.
    İkinci ile arandaki 8 puan farkı iyi hatta daha çok artırabileceğini düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by musaduzen View Post
    Çok iyi gidiyorsun başarılar dilerim
    Eyvallah

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bu şekilde bilgi alışverişini okumayı çok seviyorum. Benim açımdan da güzel oldu.
    İkinci ile arandaki 8 puan farkı iyi hatta daha çok artırabileceğini düşünüyorum.
    Güncelleme birkaç maç sonra geliyor, şu an fark 8'den fazla. Rasulo gol orucuna girdi o yüzden bazen zorluk yaşıyoruz, her maç -1 gol atmışız gibi hissediyorum kendimi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

21. Hafta - 30. Hafta Karşılaşmaları

10 Maçlık dönemi harika geçirdik. Rasulo 9 haftalık gol orucunu bozdu. Bu 10 Haftalık dönemde 22 yaşındaki Ben Reeves ön plana çıktı. (Profili için aşağıya bakabilirsiniz.)

Puan Durumu

17 Puanlık fark herşeyi anlatıyor. Genç oyunculardan kurulu olduğumuz için her gün, her hafta , her ay gelişen gençlerle gittikçe daha iyi bir takım oluyoruz. 16 Maç kala 17 Puanlık fark inanılmaz bir avantaj. Bundan sonra kesinlikle şampiyon olabilmeliyiz diye düşünüyorum.

Rasulo Profesyonel Sözleşmeyi İmzaladı

Kendisi takımdaki en sevdiğim oyuncu ve ben de onun sevdiği kişiler kısmında tekim.

Ocak Transfer Dönemi Bitti

Yaşı kemale ermiş Kay ve Chadwick ile yollarımızı ayırdık. Yedek stoper olan Kay'in yerine Gjokaj'ı kiraladık.

Ben Reeves

5 Gol 14 Asist

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Çok güzel bir gidişat var. Aynen bu saatten sonra artık şampiyonuz diyebiliriz.
    Reeves iyi imiş.

Lig cepte demiştim, form durumundan belli takımın, bu saatten sonra da şarampole doğru gideceğini sanmıyorum takımın, gidişat süper hocam Rasulo'ya da güvenelim her maç oynatalım varsın 9 maç kaçırsın geliştikçe takımı taşımaya devam edecektir

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Çok güzel bir gidişat var. Aynen bu saatten sonra artık şampiyonuz diyebiliriz.
    Reeves iyi imiş.
    Lig cepte demiştim, form durumundan belli takımın, bu saatten sonra da şarampole doğru gideceğini sanmıyorum takımın, gidişat süper hocam Rasulo'ya da güvenelim her maç oynatalım varsın 9 maç kaçırsın geliştikçe takımı taşımaya devam edecektir
    Yorumlarınız için teşekkürler. Rasulo'yu ve Dele Alli'yi iyi oynasın, kötü oynasın her maç 90 dakika oynatmaya çalışıyorum. Championship Ligi'nde kesinlikle şimdiki oyunlarının biraz üstüne çıkmaları gerekecek.

31. Hafta - 35. Hafta Karşılaşmaları

İki puan kaybına rağmen puan farkı şu an 18.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

36. Hafta - 40. Hafta Karşılaşmaları

Bitime 6 maç kala şampiyonluğu garantiledik.

Takipteyim

Başarılar Hocam,ligi kolay şekilde almışız.Artık önümüze bakma zamanı bence

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by musaduzen View Post
    Takipteyim
    Quote Originally Posted by mami2602 View Post
    Başarılar Hocam,ligi kolay şekilde almışız.Artık önümüze bakma zamanı bence
    Teşekkürler beyler. Transfer dönemi biraz uzun sürecek gibi, çok dikkatli bir şekilde transfer yapmalıyız. Paramız da az boşa gitmesin paracıklar.

Ligi 100 Puanla Tamamladık

Tebrikler hocam kusura bakmayın kariyeri yeni görüyorum

Transferleri bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by omer5941 View Post
    Tebrikler hocam kusura bakmayın kariyeri yeni görüyorum
    Dostum saçmalama ne özürü

Transferleri bekliyoruz
    Transferleri büyük ölçüde bitirdik ama istediklerimizi pek yapamadık. Talip olduğumuz oyunculara başka teklifler olunca oyuncular diğer seçenekleri değerlendirdi.

Öncelikle;

Geçen sezon kadromuzda forma giyen Samed Yeşil ve Ben Nugent ile birer yıl daha kiralık olarak anlaştık.

Samed Yeşil gol kralı olmuştu, Ben Nugent de savunmanın bel kemiğiydi.

Yeni görüyorum kariyeri aynen böyle devam

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Çok iyi gidiyoruz transferleri merakla bekliyorum.

Çok iyisin yeni sezonu bekliyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ligi çok rahat kazanmışız. Samed ve Nugent'i tekrar kiralaman güzel olmuş. Eğer bu oyunculardan verim alıyorsan sözleşmeleri bitene kadar kirala sonra bosman kuralıyla 6 ay kala beleşe transfer et. Ben genelde öyle yapıyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

İyi gidiyoruz .

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Yeni görüyorum kariyeri aynen böyle devam
    Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Çok iyi gidiyoruz transferleri merakla bekliyorum.
    Quote Originally Posted by Cem09 View Post
    Çok iyisin yeni sezonu bekliyorum
    Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    İyi gidiyoruz .
    Teşekkürler beyler. Akademik yılın ilk haftası dersliklerde olmasa da ders sonlarında biraz yoğun geçti, gece hayatı kastık. Bu sebeple bilgisayarı açmaya bile pek bir fırsat bulamadım. Transferler ve hazılık maçları ile devam edeceğiz.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Ligi çok rahat kazanmışız. Samed ve Nugent'i tekrar kiralaman güzel olmuş. Eğer bu oyunculardan verim alıyorsan sözleşmeleri bitene kadar kirala sonra bosman kuralıyla 6 ay kala beleşe transfer et. Ben genelde öyle yapıyorum
    Nugent'i bilemem de Samed gibi forveti zor buluruz elimizden geldiğince takımda tutmaya çalışacağız. Bu sene zor ikna ettik.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transferler

Öncelikle takımda geleceği olduğunu düşünmediğim oyuncularla yollarımızı ayırdık. Ian McLoughling takımın genç yedek kalecisiydi Manchester City talip oldu, transferine izin verdik. Yerine yedek kaleci olarak Leo Fasan'ı transfer ettik.

Sağ bek Miguel Torres'i geldikten sonra pek beğenmedim ve geri yolladım. Transferlerden Gavin Gunning, Billy Jones, Emmanuel Frimpong ilk onbire göz kırpıyor. Tabii ki diğer oyuncular da iyi performans gösterirlerse bir anda 11'de görebilirler kendilerini ancak rotasyona mutlaka katılacaklardır.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Transferler başarılı inşallah buradan da başarıyla çıkacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Transferler başarılı inşallah buradan da başarıyla çıkacağız.
    Yönetime orta sıralara oynarız sözü verdik. Daha iyisi olabilir ama orta sıralardan aşağıya düşebileceğimizi zannetmiyorum, teşekkür ederim

Hazırlık Maçlarımız

İlk maç haricindeki maçları asistana oynattım diye hatırlıyorum, emin olamadım. Hazırlık dönemini kötü geçirmiş gibi görünüyoruz ama ligte bambaşka bir MK Dons var haberiniz olsun

Son Transferimiz (Muhtemelen) Craig Gardner

Bedavaya takımımıza kazandırdığımız Premier Lig seviyesindeki oyuncu

Bu takım şampiyonluğa oynar usta bu arada transferler güzel şahsen ben şampiyonluk bekliyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bu sene şampiyonluk yarışı içinde oluruz gibi geliyor , eğer bir aksilik olmaz ise.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri