Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 50 arası toplam 50 sonuç

Konu: Arma Uğruna Adanmış Hayatlar - Galatasaray SK [ 1.Sezon ]

Ömer çok ucuza gelmiş giden oyuncuları da çok iyi fiyatlara satmışsın tebrikler

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Personellerden Emre Utkucanı Sakın Bırakma Potansiyeli Muhteşem.

# Galatasaray Top Başı Yaptı #

Hollanda kampını bitirip yurda dönen sarı kırmızılı takım verilen 3 günlük iznin ardından tekrar yeni sezon hazırlıkları için Florya Metin Oktay Tesislerinde toplandı. Takım 01.08.2013 tarihinde Avusturya'ya uçarak hazırlık karşılaşması için kampa giricek.

# AVUSTURYA KAMPI #

# 03.08.2013 FK Austria Wien - GALATASARAY SK #
    "Avusturya Kampı Hazırlık Karşılaşması"

~ Maç Verileri ~

# 07.08.2013 SK Sturm Graz - GALATASARAY SK #

~ Maç Verileri ~

# 11.08.2013 SC Austria Lustenau - GALATASARAY SK #

~ Maç Verileri ~

# Onur ALTUN; Hollanda ve Avusturya Kampını GS TV'ye Değerlendirdi ! #

" Hollanda kampı bizim için iyi geçti. Takım en kısa sürede birbirine adapte olarak iyi bir oyun performansı gösterecektir. Takıma bir çok transfer yapmak yerine bir takım bölgelere takviye yaptık. Umarım en kısa sürede adaptasyon sorununu çözüp onlarıda takımda oynayacak seviyeye ulaştıracağız. Avusturya kampında talihsizlikler yaşadık. İyi oyun performansı gösterdik oynadığımız maçlarda fakat bu sefere galibiyet alamadık. Takım birbirine en kısa sürede alışarak en iyi yerlere geleceğinden kuşkum yok. Teşekkürler arkadaşlar... "

# AÇIKLAMA #

Bir sonraki güncelleme içeriği;

# Süper Kupa Karşılaşması [ Galatasaray - Fenerbahçe ]
    # Spor Toto Süper Lig Başlıyor

Skor Tahminlerinizi Bekliyorum !!! Takip eden herkese sonsuz teşekkürleri sunarım...

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

3-2 Galatasary alır.

Quote Originally Posted by AkdenizKutay View Post
    Ömer çok ucuza gelmiş giden oyuncuları da çok iyi fiyatlara satmışsın tebrikler
    Teşekkürler kardeşim.

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Personellerden Emre Utkucanı Sakın Bırakma Potansiyeli Muhteşem.
    Personelde daha fazla değişiklik yapmayı düşünmüyorum.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Transferleri beğendim, ömer savunmada çok iyi olmuş yabancı kontejyanı açısından ama bayaa ucuza gelmiş, ben hiç 8 9 milyonun altında alamadım. Almeida rotasyonda kullanılabilir belki ama iş yaparmı meçhul, umut daha etkili olacaktır ondan. Sinan ve Muslera varken Serkan biraz gereksiz olmuş, son olarak Erkanda gayet güzel takviye
    Vallahi teklif sundum biraz pazarlıklarla o fiyata aldık Ömer Toprak'ı, Almeida bence boş bir oyuncu değil onun güzel performans göstereceğini düşünüyorum. Serkan transferide daha çok kupa maçlarında ve olası bir sakatlık durumunda rotasyon amaçlı yapılmış bir transfer sağolasın yorumun için.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Erkan'ı gayet ucuza almışsın , Ben oyun başı €5M a Ajax'a satmıştım Eses ile oynarken.
    Erkanıın iyi bir takviye olduğunu bende düşünüyorum. Aynen biraz ucuza getirdik şans diyelim...

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Erkan güzel olmuş Ömer ile beraber savunma seviye atlayacaktır ama Hugo Almeida ve Serkan'ın ne yapacakları meçhul inşallah beni yanıltırlar.
    Almeida ve Serkan'a güvenim tam inşallah beni yanıltmazlar.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

2-0 alırız

# ONUR ALTUN İLK RESMİ SINAVINA ÇIKIYOR ! #

Kulübe geldiği günden beri ilk kez bir resmi mücadeleye çıkacak Onur ALTUN oldukça heyecanlı olduğunu ve lige iyi bir başlangıç için Süper Kupayı kazanmak istediğini açıkladı. Onur ALTUN dostça bir maçın geçmesini ve futbolda birlik beraberliğin hiç bir zaman bozulmadığı bir karşılaşma oynamak istediklerini söyledi.

# Fenerbahçe - Galatasaray #
    "TFF Süper Kupa Karşılaşması"

~ GALATASARAY "DEV"LEŞTİ ~

Süper Kupa maçında ezeli rakibi Fenerbahçe ile karşılaşan Galatasaray zorlu mücadeleyi 3-2 kazanmasını bildi. Nefes kesen mücadelede futbolun yanı sıra agresiflikte ön plana çıktı. Oyunun 37.dakikasında rakibine yaptığı sert müdahale sonucu ikinci sarı karttan oyundan atılan Emre Belözoğlu takımını zorlu mücadelede bir kişi eksik bıraktı. Maçta Galatasaray'ın baskılı oyunu sarı kırmızı taraftarlara büyük sevinç yaşattı.

Spoiler: Süper Kupa Maç Verileri ve Oyuncu Puanları 

# SÜPER KUPA GALATASARAY'IN #

Zorlu mücadelede Fenerbahçe'yi 3-2 deviren Galatasaray da maç sonrası Onur ALTUN basın toplantısı yaptı. İşte tecrübeli teknik adamın açıklamaları; " Bugün zorlu bir maça çıktık. Tabiki rakibimizin ne kadar güçlü bir takım olduğunu biliyorduk. Fakat lige iyi başlamak için bu kupayı kazanmak istiyorduk nitekimde öyle oldu. Yeni transferimiz Goran Pandev maça damgasını vurdu ve adeta "DEV"leşti. Maçta tabiki bazı dakikalarda sert mücadeleler yaşandı bunlar normal olaylar ama hakem maçı iyi yönetti. İnşallah Süper Lig'e de iyi bir başlangıç yaparak sezon sonu hepimizin yüzü gülecek. " diyerek açıklamalarını noktaladı.

# GALATASARAY ZORLU GRUBA DÜŞTÜ #

28.08.2013 tarihinde çekilen kuralar sonucu temsilcimiz Galatasaray B grubunda Barcelona, Basel ve BATE takımı ile eşleşti. Grubun en dikkat çekici takımı İspanya La Liga kralı Barcelona çıkması sonucu bazı Galatasaray'lı yöneticiler sevinsede aralarında oynayacakları maç merakla bekleniyor. Bir diğer temsilcimiz Beşiktaş'ın grubu ise şu şekilde;

Kura eşleşmeleri sonrası GS TV'ye konuşan teknik direktör Onur ALTUN; "Yenemeyeceğimiz hiç bir takım yoktur. Çok çalışıp gruptan çıkmayı hedefliyoruz. Bu hiçte basit olmayacak çünkü çok güçsüz gibi gözüken takımlar bazen akıl almaz bir çıkış yapıp insanı şaşırtabiliyor. İnşallah biz buna izin vermeyip gruptan çıkmayı başaracağız. Barcelona çok iyi bir takım onlarla eşleşmek inanılmaz gurur verici bir şans umarım takımım bir süpriz yapmayı başarır ve herkese Avrupa'nın Aslanını gösterme fırsatı yakalarız." diyerek değerlendirmede bulundu.

Ünal AYSAL'da kura sonrası canlı yayına telefonla bağlanarak kurayı yorumladı. AYSAL; "Teknik direktörümüz ve oyuncularımıza güvenimiz tam. Grup aşaması biraz zor geçecek gibi gözüküyor. Fakat çok çalışıp bu grubu geçeceğimize inancım sonsuz. Barcelona ile eşleşmek istiyordum. Nitekim büyük takımlarla eşleşmek ve bütün Avrupa'ya gücümüzü kanıtlamak istiyordum. Umarım taraftarımıza güzel bir futbol ile büyük zaferler yaşatabiliriz." diyerek açıklamasını bitirdi.

Sezon öncesi bütün hazırlıklarını tamamlayan sarı kırmızılı takım başka bir transfer yapmayacağını açıkladı. Onur ALTUN olası bir takviye durumunda devre arasını bekleyeceklerini açıkladı. Spor Toto Süper Lig heyecanı başlıyor. Sarı kırmızılı takım Spor Toto Süper Lig ilk haftasında sahasında Sivasspor'u ağırlayacak.

~ Galatasaray SK - Sivasspor ~
    "Spor Toto Süper Lig 1.Hafta"

~ GALATASARAY 4 KÖŞE ~

Spoiler: STSL 1.Hafta; Galatasaray SK - Sivasspor Maç Verileri 

~ Maç Sonu Basın Toplantısı; Onur ALTUN ~

"Öncelikle böyle bir galibiyet aldıkları ve verdikleri mücadeleden ötürü bütün oyuncularımı kutluyorum. Ligin ilk haftasında galibiyet tabiki bizim için önemliydi. Bazı hatalarımız oldu ve sonucunda 2 gol yedik. Rakibimize maçın ilk dakikalarında uyguladığımız baskı bize galibiyeti getirdi. Veysel bugün 55.dakika da rakibe yaptığı sert müdahale sonrası takımı yanlız bıraktı. Tabiki bu bir futbol yeri geldiğinde herkes agresifleşebiliyor. Fakat Veysel yine bizim oyuncumuz kendisine ufak uyarılarda bulunacağım ve en kısa zamanda toparlanmasını sağlayacağım. Medyada böyle olaylar çok çabuk büyütülebiliyor. 3 puanı aldığımız için çok mutluyum galibiyetimizi bizi yanlız bırakmayan statta bulunan 45.000 civarı taraftarımıza armağan ediyorum. Teşekkürler arkadaşlar kolay gelsin..."

~ Karabükspor - Galatasaray SK ~
    "Spor Toto Süper Lig 2.Hafta"

~ ASLAN TEK TABANCA ~

Spoiler: STSL 2.Hafta; Karabükspor - Galatasaray SK Maç Verileri 

" Bugün deplasmanda aldığımız galibiyetten dolayı mutluyum. Şampiyonlar Ligi maçı öncesi takıma ayrı bir moral etkisi yaratacağından şüphem yok. Maçta çok gol fırsatı yakaladık fakat bunları bir türlü değerlendiremedik. Önümüzde zorlu bir Basel maçı var. Oyuncularımın bütün konsantrasyonlarını o maça çevirmelerini istiyorum. Çünkü grubumuz gerçekten zor. İnşallah alacağımız bir galibiyet ile hem taraftarımızı hemde tüm Galatasaray camiasını sevindirmeyi başarırız. Teşekkürler arkadaşlar kolay gelsin..."

# AÇIKLAMA #

# Yapılan Transferler
    # Hazırlık maçları

Takip eden herkese sonsuz teşekkürleri sunarım...

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Ben 3-2 alırız demiştim. Bence süper başlamışız ligde ama evimizde Sivas'tan çok fazla şut yemişiz ama pek etkili olmamış Fenerbahçe maçı istatistikler ise muazzam.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Ben 3-2 alırız demiştim. Bence süper başlamışız ligde ama evimizde Sivas'tan çok fazla şut yemişiz ama pek etkili olmamış Fenerbahçe maçı istatistikler ise muazzam.
    Aynen kardeşim sen skoru doğru tahmin ettin. Fenerbahçe'yi dağıttık desem yanlış olmaz. Senden başka takip edende yok sanırım. Neyse önümüzde ŞL maçımız var ona konsantre olacağız bakalım neler olacak.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Süper başlamışsın grup kolay

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Süper başlamışsın grup kolay
    egecim grup kolaymı dedin yoksa benmi yanlış gördüm. Barcelona, Basel çok kolay takımlar gerçekten ne yapacağı belli olmayan takımların grubuna düştük. Cehennemin içindeyiz inşallah çıkabiliriz diyorum...

olmadı uefa'dan devam edip şampiyon oluruz hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam ege kendi Libertası ile karıştırdı galiba

Grupta Basel maçları çok önemli. Bate den zorlanmadan 6 puanı alabileceğimizi düşünüyorum. Barça ile evimizde berabere kalıp Basele üstünlük sağlarsak ikinci çıkabiliriz. Belli mi olur bir 2000 ruhu ile namağlupta çıkabiliriz.

İyi gidiyoruz Şl grubuda iyi olmuş barça'yı kovalar hatta geçersin inşallah

~ Galatasaray SK - Basel ~
    "UEFA Champions League B Grubu"

~ ARENA'DA KÜKREDİ ~

Spoiler: UEFA Champions League Grp B; Galatasaray SK - Basel Maç Verileri  

~ Galatasaray SK - Çaykur Rizespor ~
    "Spor Toto Süper Lig 3.Hafta"

~ CİMBOM'DAN 3'LÜK ~

Spoiler: STSL 3.Hafta; Galatasaray SK - Çaykur Rizespor Maç Verileri  

~ Galatasaray SK - Kasımpaşa ~
    "Spor Toto Süper Lig 4.Hafta"

~ ASLAN KRAL ~

Spoiler: STSL 4.Hafta; Galatasaray SK - Kasımpaşa Maç Verileri  

~ Kayseri Erciyesspor - Galatasaray SK ~
    "Spor Toto Süper Lig 5.Hafta"

~ GALATASARAY "7" BİTİRDİ ~

Spoiler: STSL 5.Hafta; Kayseri Erciyesspor - Galatasaray SK Maç Verileri  

"Bugün deplasmanda aldığımız galibiyetten dolayı mutluyum. Bütün oyuncularımızı gösterdikleri performanslarından ötürü kutluyorum. Skora baktığımızda bazı şeylerin rayına oturduğunu anlayabiliyoruz. Artık biz bir takım oyunu oynuyoruz. İnşallah alacağımız galibiyetlerle bu sezon bitimine kadar sürecek ve hedefimiz olan 4.yıldızı alacağız. Şampiyonlar ligi karşılaşması öncesi böyle bir galibiyet aldığımız için mutluyum bu takımı ateşleyecektir. Teşekkürler arkadaşlar kolay gelsin..."

~ Barcelona - Galatasaray SK ~
    "UEFA Champions League B Grubu"

~ SEVİNDİREN BERABERLİK ~

Spoiler: UEFA Champions League Grp B; Galatasaray SK - Basel Maç Verileri  

"Şampiyonlar ligi gruplarda ikinci maçımıza Nou Camp'ta İspanya devine karşı oynadık. Tabi oyunun tamamında Barcelona bizden üstün oynadı. İlk golü attığımızda skoru korumalıydık. Yapmış olduğumuz hatalardan dolayı skor eşitlendi. Sonra geriye düştüğümüz anda oyuncularım kendine güvenlerini kaybetmiyerek skoru eşitlemesini bildi. Böyle bir zorlu deplasmanda bazen 1 puan bile insanı sevindirebiliyor. Umarım Barcelona'ya iç sahada "Cehennem'i" yaşatırız ve iç saha maçımızı kazanırız. Teşekkürler arkadaşlar kolay gelsin..."

~ Balıkesirspor - Galatasaray SK ~
    "Spor Toto Süper Lig 6.Hafta"

~ GALATASARAY YENİLMİYOR ~

Spoiler: STSL 6.Hafta; Balıkesirspor - Galatasaray SK Maç Verileri  

~ Galatasaray SK - Fenerbahçe ~
    "Spor Toto Süper Lig 7.Hafta"

~ "YILMAZ" SAVAŞCI ~

Spoiler: STSL 7.Hafta; Galatasaray SK - Fenerbahçe Maç Verileri  

"Bütün dünya'nın gözü üstünde olduğu Spor Toto Süper Lig derbisinde ezeli rakibimiz Fenerbahçe ile zorlu bir mücadele oynadık. Kazandığımız için mutluyum oyuncularımı tebrik ediyorum. Bütün oyuncularım oyuna tam konsantre olduklarını bana sahada kanıtladılar. Maçta 3 gol atan Burak Yilmaz ise gerçekten ne kadar profesyonel bir oyuncu olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Teşekkürler arkadaşlar kolay gelsin..."

~ Galatasaray'ın Türkiye Kupası Rakibi Belli Oldu ~

Onur ALTUN kuradan hemen sonra GS TV'ye yapmış olduğu açıklamada şu satırları dile getirdi; "Çok kolay bir kura çektik. Bu takımın dinlenmesi için bir fırsat olacaktır. Rotasyon kadromuzu kullanarak as oyuncularımızı dinlendireceğimiz bir karşılaşma olacak. İnşallah 3 kulvarda da bu sezon hedeflerimizi yerine getirebiliriz." diyerek açıklamalarını sonlandırdı.

~ Galatasaray'ın Yenilmezlik Serisi Devam Ediyor ~

Spor Toto Süper Lig başladığından bu yana 7 karşılaşmayı geride bıraktık. Sezona müthiş bir başlangıç yapan sarı kırmızılı ekip rakiplerine adeta salvo yapıyor. Onur'un öğrencileri mağlubiyet yüzü görmeyerek mükemmel bir seri yakaladı. Bu seriyi devam ettirebilecekler mi ?

# AÇIKLAMA #

# Spor Toto Süper Lig 8-9-10-11.hafta maçları,
    # Şampiyonlar Ligi grup maçları

Not: Arkadaşlar güncellemeri biraz geciktirdiğimin farkındayım fakat işten dolayı fırsat bulamıyorum. Anlayışınızdan ötürü şimdiden hepinize teşekkürler !!!

Takip eden herkese sonsuz teşekkürleri sunarım...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sezona gerçekten harika başlamışsın, Camp Nou'dan 1 puan çıkarttıysan muhtemelen grubu lider tamamlarsın

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Sezona gerçekten harika başlamışsın, Camp Nou'dan 1 puan çıkarttıysan muhtemelen grubu lider tamamlarsın
    Teşekkür ederim öncelikle yorumun için, Nou Camp'tan 1 puan almamız bizim için iyi bir fırsat oldu diyelim. İnşallah ŞL'de gruplarda 1. çıkmayı hedefliyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Güzel gidiyoruz

Oyundan kaynaklanan bir hata yüzünden kariyerimi sonlandırmak zorundayım. İşler dolayısıyla fazla vakit ayıramadıım kusura bakmayın. En kısa zamanda yep yeni eğlenceli ve heyecan verici bir kariyer ile karşınızda olacağım...

Saygılar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri