Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 93 sonuç

Konu: Sarıyla, Kırmızıyla, Alnımızın Akıyla | Çizme'de Türk Devrimi: U.S. Lecce !

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Yanlış tahmin gençler, ufak bir ip ucu vereyim mi ?
    Renkleri sarı kırmızı
    sarı kırmızı deyince aklıma direk benevento geldi

Lecce mi yoksa ? Başarılar bu arada

-

ONUR YAKAR

U.S. LECCE 'DE ..!

Uzun araştırmalarımız sonucunda Seri C ekiplerinden Lecce'yle anlaşmaya karar verdik.
    2000'li yılların başına kadar Seri A'nın müdavimlerinden olan kulübümüz, son yıllarda çizmede asansör takım görevini görmekte.
    En son 2010 yılında Seri B şampiyonu olarak küme yükselen takımımız 2012 yılının sonunda tekrar Seri A'dan düşmüştür.. bununlada kalmayıp adı şike soruşturmaların karışan kulüp 2012 yılı itibariyle Seri C'ye kadar düşürülmüştür...
    Takım mali anlamda İtalya alt liglerinin en rahat durumunda olan takımlarından bir tanesi,
    sezon itibariyle 6 milyon euro civarında borcumuz var fakat kapanmayacak bir borç değil kesinlikle..

Spoiler: Takım Kadrosu 

Kadromuza baktığımızda tanıdık bir kaç isim dikkatımızı çekiyor..
    Forvet hattında Seri A'nın etkili golcülerinden Fabrizio Miccoli gibi bir isme sahip olmamız,
    ilerleyen yaşına rağmen bizim için çok büyük bir şans..
    Miccoli'nin yanı sıra;
    Luigi Falcone ve Filippo Falco gibi iki tane gelecek vadeden forvet oyuncumuz mevcut.

Orta alana gelecek olursak eğer;
    Mariano Bogliacino ve Tommaso Bellazini gibi iki tane bu lig için fazla kaliteli ofansif orta saha oyuncum var.
    Açıkçası bu iki oyuncu dışında da pek verimli olacağını düşünmüyorum diğer isimlerin...

Defans hattına baktığımızda;
    Kevin Vinetot, stoper mevkinde ilk göze çarpan oyuncumuz. Onun dışında sol bekte Walter Lopez bu lige çok fazla olacak bir yapıda kanat oyuncusu olarak öne çıkıyor.
    Kalemizde ise yıllarca çizmenin alt liglerinin tozunu yutmuş çok tecrübeli bir isim var; Massimiliano Benassi..
    Ama onunda yaşı ilerlemiş durumda...

Takımı genel olarak ele alacak olursak;
    kale, defans, orta saha ve forvet mevkilerinde bir kaç kilit oyuncumuzun olması sevindirici bir durum..
    Zira takımın iskeletini bu isimler üzerine kurmayı planlıyorum.
    Takımın yaş ortalaması bir hayli yüksek durumda, kadroya baktığımızda 30 yaş üzeri bir çok futbolcu göze çarpıyor..
    Bu yıldan başlayarak yaş ortalamamızı Seri A'ya çıkana kadar ciddi şekilde düşürmeyi planlıyorum..

Spoiler: Takımdan ayrılan oyuncularımız 

Kadromuzu biraz tanıdıktan sonra kollarımızı sıvadık ve hızlı bir şekilde transfer işlerine koyulduk..
    Bu sezon takımda düşünmediğimiz ve piyasası olan topçularımızı çok kolay bir şekilde elden çıkartmayı başardık..
    Kale'de 1 numaram olan Benassi'ye Atalanta'dan 1.5 milyonluk bir teklif gelince,
    yaşınıda göz önünde bulundurarak transferine onay verdik.
    Yollarımızı ayırdığımız oyunculardan 3.5 milyon euro civarında bir gelir elde ettik..
    Başkanımızında sezon başında transfer için verdiği 675 bin euroluk bir bütçemiz vardı.
    Oyuncu satışından gelen 3.5 milyon euro'nun %60'ınıda
    transfer bütçesi olarak kullanmamıza izin verince patronumuz
    yaklaşık olarak 2.5 milyon'luk bir transfer bütçemiz oluştu ki, bu bize yeterde artar bile...

Sen yine bi çete kurarsın hoca ya hak bismillah başlıyoruz

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Lecce çıkma potansiyeli olan bir takım senin taktiklerle beraber coşar zaten rahatça Seri C'den çıkacağız inşallah.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bütçe Seri C için çok güzel , bakalım nasıl bir transfer politikası yapacaksın Seri C günlerim aklıma geldi. Bu arada bakar mısın bi Foggia oralarda mı, yoksa küme mi düşmüş?

Quote Originally Posted by balot50 View Post
    Sen yine bi çete kurarsın hoca ya hak bismillah başlıyoruz
    Bakıcaz kardeşim güzel planlarım var

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Lecce çıkma potansiyeli olan bir takım senin taktiklerle beraber coşar zaten rahatça Seri C'den çıkacağız inşallah.
    Eyvallah sağolasın, Bu sene bende çok rahat çıkacağımızı düşünüyorum kafamdaki oyuncuları alırsak

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bütçe Seri C için çok güzel , bakalım nasıl bir transfer politikası yapacaksın Seri C günlerim aklıma geldi. Bu arada bakar mısın bi Foggia oralarda mı, yoksa küme mi düşmüş?
    Bekle ve gör rodii http://i.hizliresim.com/NYymO5.jpg buda foggia, C2'de mücadele ediyorlar, çok sakat bir durumları yok ama bizim gibi bir taktisyen olsa başlarında 3 seneye Seri A'da

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sırf meraktan hızlıca bir save açıp inceledim C1 ve C2 yi. C2 baya garip 8 takım yükseliyor ligden , Ayrıca C1 de küme düşme olayını göremedim.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Sırf meraktan hızlıca bir save açıp inceledim C1 ve C2 yi. C2 baya garip 8 takım yükseliyor ligden , Ayrıca C1 de küme düşme olayını göremedim.
    Altında lig yok herhalde.

Sezon sonu şampiyonluk banko olduğu için kurallara bakmadım bile

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Altında lig yok herhalde.
    SeriC1'in altında C2 var , SeriC2 nin altında Seri D var. Ama Seri D oyunda yok.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam güzel seçim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ragnar hocam seninle lecce çoşar
    Eh rumen çetesini kurmayı düşünüyormusun
    Stanciu gelmeyebilir ama denemekten zarar gelmez

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

leccede başarılar fifa 2005te menejerliğe başladığım takım olurdu severim lecceyi seri a da görmek isteriz

Tıransfıer ısterük

PS: Olm ben caps lock açmıştım ya..

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar Leccede

Başarılar Lecce Başarılar Ragnar

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Fabrizzio Miccoli İle Serie c yi Elini Kolunu Sallaya Sallaya Çıkarsın...

Başarılar Ragnar. sarı-kırmızı olan bütün takımlara sempatim var. tekrar Serie A görmek istiyoruz. şahsen ters köşe yaptın.

Spoiler: Alıntılar 

Yollarımızı ayırdığımız oyuncularımıza güle güle dedikten sonra, transfer işlerine koyulmanın zamanı geldi artık..
    Takımımızın yaş ortalamasının bir hayli yüksek olduğunu söylemiştim daha önce,
    bu sebeple transfer dönemi boyunca genç oyunculara ağırlık vereceğiz ve alabilirsekte
    eğer Miccoli kalitesinde 1 2 tecrübeli oyuncuda kadromuza katmak istiyoruz.
    Hem oyuncu kalitesinin yükselmesi açısından, hemde gençlere mentörlük yapacakları için bu tarz transferler de yapacağız..

Alacağımız oyuncular için; şu mevkide şu oyuncu eksik oraya takviye yapacağız gibi bir şey söyleyemem zira, takımı baştan kuracağız.
    İlerleyen yıllarda Seri A'ya çıktığımızda takımın iskeleti hazır olmuş olacak, o zamanda eksik bulduğumuz bölgelere 1 2 oyuncu alarak açıklarımızı kapatacağız.
    Bu sebeple mümkün olduğu kadar potansiyelli oyuncuları kadromuza katacağız..
    Hadi başlayalım o zaman...

Bu transfer dönemindeki ilk hedefim İskandinavya olacak..
    Bulduğum, alacağımız oyuncular için, saatlerimi harcadım diyebilirim.
    Norveç, İsveç, Danimarka, İzlanda gibi bir çok iskandinav liginin takımlarını teker teker gezdim
    ve harika bir transfer listesi oluşturdum.
    Lakin; kimi oyuncuları kulüpleri bırakmadı, kimileri ise gelmek istemedi..
    Buna rağmen aldığımız oyuncuları ileride çok büyük paralara satabiliriz,
    hepsi potansiyelli oyuncular..

Norveç'teki ilk transfer hamlemizi Bjorn'ü alarak yaptık.
    Soyadını Lothbrok olarak değiştirip nüfusuma alacağım bir dahaki sefer
    Bjorn henüz 17 yaşında oldukça potansiyelli bir oyuncu, stoper ve ön libero pozisyonlarında oynayabiliyor.
    Şuan için stoper olarak eğitiyoruz kendisini ama tekniğininde yaşına ve bir stopere göre iyi olmasından dolayı ilerleyen zamanlarda ön libero olarakta kullanabilirim kendisini.
    Bu delikanlı sudan ucuz bir rakama kadromuza katıldı,
    Bjorn için kulübüne 100 bin € ödedik..

Spoiler: Bjorn İnce UTVİK 

Martin; hızlanması dışında herşeyi ileride üst düzey olabilecek bir yıldız adayı.
    Henüz 21 yaşında olması ve oynamış olduğu mevki itibariyle gelişimin uzun olması nedeniyle potansiyelli bir oyuncu.
    Stoper özellikleri hemen hemen oturmuş bir profili var fakat iyi bir mentör tarafından eğitilirse 24 25 yaşına geldiğinde karşımıza çok iyi bir savunmacı çıkabilir.
    Bu arada hava toplarındaki etkinliğinide göz ardı etmemek gerek.
    Martin Bjornbak; kadromuza 200 bin € karşılığında katıldı...

Spoiler: Martin BJORNBAK 

Kadromuza kattığımız bir diğer Viking'te genç sol bek Alexander Groven oldu.
    Alex'ide potansiyelli diğerlerinden geri kalır değil muhakkaki fakat, bir sol bek için kilit noktalardaki
    mental özellikle yeterli düzeyde değil, mentör bir oyuncuyla bu özellikler gelişebilir ve standar üzeri bir bek oyuncusu karşımıza çıkabilir fakat; Alex için mentör bir sol bek transfer edeceğimi sanmıyoum. Seri A'ya kadar alt liglerde 1. tercihimiz olsada A'ya çıktığımız zaman bir sol bek takviyesi yapmak durumunda kalacağız gibi.
    Alex'i kadromuza yok pahasına, 50 bin €'ya kattık..

Spoiler: Alexander GROVEN 

Bir diğer stoperimiz Marius Hoibraten oldu.
    18 yaşında bir stopere göre; tekniksel, mental ve fiziksel gelişimi bence çok iyi durumda
    ve potansiyelinide göz önüne alırsak Marius gelecekte muhteşem bir stoper olacağının sinyallerini veriyor.
    Bu genç oğlanı ise 300 bin € karşılığında kadromuza katmayı başardık
    ve gelecek adına çok büyük bir iş yaptık...

Spoiler: Marius HOiBRATEN 

Fredrik Ulvestad yada benim deyişimle Fred; benim şuana kadar gördüğüm bu yaş gurubunda gelecek vaadeden en komple orta saha oyuncusu.
    Orta sahanın neresine koyarsan koy sırıtmadan oynayabilecek bir oyuncu, zaman zaman beklerde bile oynayacak bir yeteneği var.
    Bu genç Viking bu kariyerimdeki adamım olabilir profiline bayıldım, 3 yıl sonra çok iyi bir orta saha oyuncusu olacaktır.
    Fred'ide kadromuza 600 bin € karşığında katmayı başardık...

Spoiler: Fredrik ULVESTAD 

Tabii ki transferlerimiz bu kadarla kalmayacak.
    ilk etap transfer dönemini bitirdik, toplamda 1.250.000 € transfer parası harcadık
    ve Norveç'ten ayrılmak için bavullarımızı hazırladık..
    Norveç'ten ayrılacağız ama İskandinavya semalarında dolanmaya devam edeceğiz.. Genç Vikingler bizi bekler...
    Bu arada bizim çete işi artık aşirete dönmeye başladı,
    transfer dönemi sonunda takımda, italyandan çok iskandinav oyuncu olacak gibi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[YOUTUBE="-ZXlQlDsSuI"]İskandinav Yerel Müziği[/YOUTUBE]

Bu şarkıyıda paylaşmak istedim, gayet güzel bir melodisi var. İskandinav hakları tarafından seslendirilen yerel bir müzik türü. Bu şarkıları yapan adamlar bizim Dadaloğlu, Köroğlu, Aşık Veysel gibi iskandinav ozanlar.. Genç kardeşlerime sıkıcı gelebilir ama yaşıtlarım ve abilerimin beğeniceğini düşünüyorum.
    Kısık bir seste dinlediğinizde kulağa çok hoş gelen ruhu dinlendiren, birazda gaza getiren bir yapısı var..
    Keyifli dinlemeler

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

transferler guzel lecce uçar bu sezon

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Transferleri beğendim bu sene rahat çıkarız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu seferde İskandinav aşireti kurmuşuz. Transferlerin güzel ben beğendim.

Müziğe gelince şuanda ikinci kez dinliyorum. Hoşuma gitti.

Nereden buldun bunları yav çoook iyiler çoook bütçe ne kadar da acaba

Adamları çok beğendim hatta Diyarbakır Bld. Kariyerimde isveç Norveç liglerini açtım lazım olursa kopya çekeriz hocam yama senin yaman değil mi? Zaten yabancı yasağı var ptt'ye çıkınca inşallah alırım
    Last edited by LongestNameEver : 11.Eylül.2014 at 01:13

Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post
    Nereden buldun bunları yav çoook iyiler çoook bütçe ne kadar da acaba

Adamları çok beğendim hatta Diyarbakır Bld. Kariyerimde isveç Norveç liglerini açtım lazım olursa kopya çekeriz hocam yama senin yaman değil mi? Zaten yabancı yasağı var ptt'ye çıkınca inşallah alırım
    Kardeşim ptt'ye geleceklerini pek sanmam ama denemekte fayda var, benim yamayı kullanıyorum aynen ama avrupalı oyuncularda herhangi bir değişiklik yok onu soracaksan orjinal halleri.
    Patronu biraz zorladık 3milyon transfer bütçemiz oldu

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    transferler guzel lecce uçar bu sezon
    Uçuracağız

Transferleri beğendim bu sene rahat çıkarız.
    Bu sene sıkıntı yok ibocum

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bu seferde İskandinav aşireti kurmuşuz. Transferlerin güzel ben beğendim.

Müziğe gelince şuanda ikinci kez dinliyorum. Hoşuma gitti.
    Aynen abi çete diye tutturdunuz alın size aşiret dahi diaz'ın izinden gittik bu sefer ama benimde kattığım bir kaç oyuncu var tabi hazır yemedik, zaten onun elemanlar biraz pahalı geldi bize
    Bunun gibi bir kaç müzik daha var ilerleyen dönemlerde paylaşıcam, fahri konsolos olucam norveçe bu gidişle

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Transfer şimdilik savunma ağırlıklı ve çok güzel. Ama bu sadece Norveç bakalım diğer transferler nasıl olacak

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Benim Ragnar'ım yeni serüvenlere atılmış yeni haberimiz oluyor yahu Lecce güzel bir seçim olmuş , transferlerini cok beğendim Martin Brjornbak ve Fredrik Ulvestad'ı daha önce oynatmıştım gayet de memnun kalmıştım umarım seninle cok daha iyi işler başarabilirler , The Land of Eternal Winter ayrıca bir parantez açmak lazım muazzam bir parça paylaştıgın icin teşekkürler kendimi Elf diyarında hissettim bir an

Ayrıca bende sana bizim oralardan bir şeyler öneriyim For the King , Irish Drinking song
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Norveçten çıkamadın herhalde

Aynen Norveç'te kayboldu herhalde

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

SON DAKİKA!!!

Turksportal öncülüğünde Ragnar için Norveç bölgesinde arama kurtarma çalışmaları başlatıldı. En son birkaç konuya yorum yazan Ragnar, Lecce için İskandinav pazarından futbolcu topluyordu.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri