Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: tek forvet oynatiyorsan hangi forveti secersin

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

Default tek forvet oynatiyorsan hangi forveti secersin

1 forvetnen oyniyorsan hangi forveti secersiniz, ve hangi ozeliklere bakarsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by besiktas1903
    1 forvetnen oyniyorsan hangi forveti secersiniz, ve hangi ozeliklere bakarsiniz.
    turk futbolcu tek forvet
    okan yılmaz
    tek geçerim kapa gozunu 6 ay sonra bak gol kralı
    yabancı kafana ve parana göre

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

ben bi ara oynamıştım
    tek forvet ailton arkasında çift amc sergen ve ibrahim akın
    başarılı oldular bi dönem ama i.akın daha çok gol attı

Tek forvet seçerken bana kalırsa (Rooney, Tevez) gibi futbolcular olmasına dikkat et. Arkalarına ise hızlı, pas atma gücü yüksek oyuncular seçersen tek forvet işe yarar..

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

kesinlikle henry veya zigic derim özellik olarakta hız,güç,bitircilik ve kafaya bakarım

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Anelka şimdilik yetiyor bana
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Bence de Anelka.Hızlı ve tekniği iyi olmalı.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Ben şu an Lazio'nun başındayım.Eğer tek forvet oynasaydım.D.Drogba ile oynardım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

laquinta ve deividi tavsiye ederim onlarda olmassa zigici alırım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

suan tek forvet oynuorum zigic i kullaniorum

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

özellik olarak ilk temans bitircilik hız ve hava hakimiyetine bakarım adriano raul fernando torres en olmadı tevezi oynatırım..

Adrisno'yu tek geçerim...

14. Default

bitiricilik de on safhada..

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

bitiricilik-sürat
    fernando torres

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

italya ligi oynayanlar bilir roberto mancininin taktiği tek forvettir ve adrianoyu oynatır. kesinlikle tek forvette en başarılı adam. özelliklerini saymaya gerek yok herhalde. hızlı, çabuk, yırtıcı, kafacı, bombacı, bitirici, güçlü, e süper işte ya

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesır

Zigic, Henry, Torres , Tevez , Anelka , Adriano , Cesar Delgado , Drogba ,

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öncelikle bitiricilik tabi ki ve ardından sürat gelir. Ancak göz ardı edilmemesi gereken bir özellik de kararlılıktır. Bu üçünün yüksek olduğu bir forvetle tek forvet oynanabilir. Hedef adam olarak da seçersin, olur biter. Örneğin ben Jermain Defoe'yu almıştım Tottenham'dan ve tek forvet oynamıştım. 51 maçta 60 gol attı.

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

peki bişey sorcam...
    tek forvet oynadığımızda arkada nasıl oynamalıyız...2 AMC limi veya AMR-AML filan nasıl?...

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

chavenaghi

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

Quote Originally Posted by nart_susruko
    peki bişey sorcam...
    tek forvet oynadığımızda arkada nasıl oynamalıyız...2 AMC limi veya AMR-AML filan nasıl?...
    evet bende bunu bilmek isterim hangi turlu daha yararli olur.
    daha oyunun basindayim ve bana bence sadece (sizin soylediklerinden) zigic gelir(ben besiktasim).

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

iaquinta veya ibrahimoviç.yani hem havadan hem yerden
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

ben de tek forvet oynuyorum ve genelde hızlı teknik cevik ve bitiriciliği yuksek oyuncu seciyorum mesela su an forvetimde Owen abim var ve pek mutlu ve bahtiyar ediyo beni aman şeytan kulaana kursun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nart_susruko
    Taktiğin ve elindeki oyuncularla alakalı bir şey bu. Çok sağlam iki AMC oyuncun vardır, yaratıcı, hızlı, pasları yerini b****. Tek forvetin arkasında ikisini birden oynatırsın. Ama elinde iki iyi kanat oyuncusu vardır sağ ve sol olmak üzere, kanatlarda oynatırsın ve bol bol orta yaptırırsın kanatlardan. Duruma göre değişir yani.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Forumdaki yazılarından da takip ettiğim kadarıyla besiktas1903 beşiktaşı yönetiyor ve İbrahimoviç'in Fernando Torres'in veya buna benzer oyuncuların beşiktaşa daha doğrusu türkiyeye gelmesi çok zor...

Neyse ben önerimi yapayım

Her yerde bu adamı öneriyorum adı Deivid kendisi Sporting'de oynar ve her maç şov yapar...İlk transfer ettiğinde profili o kadar iyi olmayabilir ama güzel bir antrenman programıyla özelliklerini kat kat artırabilirsin...Özellikle tek forvet oynadığı zaman tam bir gol canavarı diyebilirimNeyse ben lafı uzatmayayım aşağıdaki görüntüler herşeyi açıklar zaten

Aşağıdaki mesajı başka bir konu içerisinde göndermiştim belki sana da futbolcuyu yakından tanıman açısından yardımı olur:
    Quote Originally Posted by demirhan1984

Arkadaşlar işte Manchester'a asıl şok...Aşağıdaki maç Şampiyonlar Ligi Final maçıdır...Keyifle izleyeceğinize eminim...Deivid'i tanıyanlar bu adamın nasıl top oynadığını bilir şimdi bir de siz görün:
    http://rapidshare.de/files/12795886/Sporting_CP_v_Man_Utd.rar.html

Aşağıdaki maçı da Ruben Oliveira'nın 60 metreden ettığı güzel golü sizlerle paylaşmak için upload ettim:
    http://rapidshare.de/files/12982668/Sporting_CP_v_Portimonense.rar.html

Aşağıdaki maç da Süper Kupa Final'i...Yine Deivid şov var...İzlerken çok keyif aldığım bir maçtı...
    http://rapidshare.de/files/12983926/Sporting_CP_v_Newcastle.rar.html

Aşağıdaki linki de incelemeni tavsiye ederim

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=5492&page=3

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

evet profile guzel gozukuyor ama ben ancak sezon sonu alabilirim ozaman youla ailton ahmedhassan cordoba bobo gondercem, jun boyle oynamaya devam ederse allirim onu. klebersonun yerine iy ve genc birini alcam. defansa gladstone ve amc ya forvet kerlon. tevez gelirse onuda alirim. forvette senindedigin deividi alabilirim. senin 4-2-3-1 lsteve taktigini kullaniyorum.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by besiktas1903
    evet profile guzel gozukuyor ama ben ancak sezon sonu alabilirim ozaman youla ailton ahmedhassan cordoba bobo gondercem, jun boyle oynamaya devam ederse allirim onu. klebersonun yerine iy ve genc birini alcam. defansa gladstone ve amc ya forvet kerlon. tevez gelirse onuda alirim. forvette senindedigin deividi alabilirim. senin 4-2-3-1 lsteve taktigini kullaniyorum.
    bence teveze milyonlarını vereceğine deivid'i ucuz bi fiyata alabilirsin hem de yeri geldiğinde tevez'den daha da iyi oynayabiliyor...Klebersonun yerine Mascheranoyu şiddetle öneririm çünkü tevezi istediğine göre paran var galiba...bence Deivid ve Mascherano transferleriyle birlikte şampiyonlar ligini bile alabilirsin...Taktiğine gelince o taktik gayet başarılı bir taktik...

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

bence saten tevez chelsea barcelona falan kapar. kerlon, deivid, gladstone, ilk alcagim isim ler olcak ozaman. ve Mascherano da guzel gozukuyor, palmareis daki reinaldo nasil? param simdilik 18 milyon euro falan ama sergen contratini uzatmassa onu sattarim, tayfun,okan buruk,cagdas atani da satcam burdan da para gelir. ve ilhan mansizi free ye almistin ama guzel oynamiyor onuda sattarim. ve parram baya yukselir

Nesil
    2006
    Yer

Reinaldo da iyi ama Deivid-Mascherano-Gladstone sana yeter bence başka transfere gerek yok

bence murat aktaş

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri