Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 144 sonuç

Konu: Football Manager 2015 | Fenerbahçe

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    var mı topal ı sow u emenıkeyı 15 den assagı satabılen

8 den yukarı hıc bı takım vermıyor
    topal oyun baslangıcında 16 ya benficaya gidio bende

Quote Originally Posted by mortalknight View Post
    topal oyun baslangıcında 16 ya benficaya gidio bende
    oynuyorum 8 i adam akıllı veren goremedım beta karıyerınden mı devam edıyosun yenı karıyer mı actın

3. Default

Mehmet Topal 17 Milyon $ a A.C Milan
    Sow 20 Milyon $ a Southampton
    Volkan 7.5 Milyon $ a Sunderland
    Krasic 200 Bin $ + maaşın bir kısmını ben ödüyorum Kayserispor'a.
    Selçuk 500 Bin $ a Konyaspor'a

Sattım takım bana 2-3 Milyon bütçe verdi bu oyuncuların hepsi gidince bende biraz daha bütçeyi ayarlayım diye

Kuyt 2 Milyon $ a sattım takımda fazla maaş alan herkesi sattım ve kiralama yöntemiyle bir kadro kurdum ilk sene Süper Kupa + Türkiye Kupasını aldım ligde 2.oldum

2.sene bütçe baya düzeldi takım normalden zengine döndü bende iyi transferler yapıp bu sene 3 kupa hedefliyorum.

Quote Originally Posted by apache0990 View Post
    Mehmet Topal 17 Milyon $ a A.C Milan
    Sow 20 Milyon $ a Southampton
    Volkan 7.5 Milyon $ a Sunderland
    Krasic 200 Bin $ + maaşın bir kısmını ben ödüyorum Kayserispor'a.
    Selçuk 500 Bin $ a Konyaspor'a

Sattım takım bana 2-3 Milyon bütçe verdi bu oyuncuların hepsi gidince bende biraz daha bütçeyi ayarlayım diye

Kuyt 2 Milyon $ a sattım takımda fazla maaş alan herkesi sattım ve kiralama yöntemiyle bir kadro kurdum ilk sene Süper Kupa + Türkiye Kupasını aldım ligde 2.oldum

2.sene bütçe baya düzeldi takım normalden zengine döndü bende iyi transferler yapıp bu sene 3 kupa hedefliyorum.

hocam hangi ligler acık soylersen sevınırım yenı karıyerı o sekılde acarım mesela fransa lıgı oynanır durumdayken bana en fazla 8 mılyon verdıler ıkı oyuncuya topal ve sow
    fransa lıgını kaldırdım monaco ıkı oyuncuya da 15 mılyon verdı

acık olan lıglerı soylersen en azından daha fazla para kazanmıs oluruz bu arada sow un yerıne

junior moraes diye bi eleman var tıkır tıkır gol atıyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sowu 1 sene tut sene sonu wsozlesme ımzalamadan dırek 30 a monacayo yolla

oynuyorum 8 i adam akıllı veren goremedım beta karıyerınden mı devam edıyosun yenı karıyer mı actın
    yeni kariyer

Hocam Emenike'yi 17 Milyon Euro'ya Tottenham'a sattım.Baktım Tottenham Transfer listesine koymus 4 Milyon Euro'ya geri aldım.13 milyon Euro kar ettim.Ayrıca Tottenham'da 25 maçta 13 gol atmış,şimdi ki sezon 6 maçta 11 gol attı

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Emenike ilk senesinde 22 gol 9 asist 7.32 ortalama 19 M euro'ya Paris'e gitti
    You'll Never BeatThe Irish !

arkadaslar lig olarak hangi ligleri actınız
    acılan lıglere gore oyuncuların transferı kolaylasıyor ya da zorlasıyor oncekı mesajlarda ornek verdıgım gıbı fransa lıgını acıp acmamakla topal ve sow u satmak daha kolay ya da zorlasabılıyor

arkadaslar lig olarak hangi ligleri actınız
    acılan lıglere gore oyuncuların transferı kolaylasıyor ya da zorlasıyor oncekı mesajlarda ornek verdıgım gıbı fransa lıgını acıp acmamakla topal ve sow u satmak daha kolay ya da zorlasabılıyor
    Almanya,Fransa,İtalya,İngiltere,İspanya,Türkiye

11. Default

hocam hangi ligler acık soylersen sevınırım yenı karıyerı o sekılde acarım mesela fransa lıgı oynanır durumdayken bana en fazla 8 mılyon verdıler ıkı oyuncuya topal ve sow
    fransa lıgını kaldırdım monaco ıkı oyuncuya da 15 mılyon verdı

acık olan lıglerı soylersen en azından daha fazla para kazanmıs oluruz bu arada sow un yerıne

junior moraes diye bi eleman var tıkır tıkır gol atıyor

Oynanabilir ligler :

İngiltere,Almanya,İspanya,İtalya

Açık ama oynanamayan ligler sadece görüntüle seçeneği olan:

Rusya,Hollanda,Fransa,Brezilya,Meksika,Arjantin,AB D hatırlayamadığım 2-3 AB ülkesi ve Kolombiya,Şili

Ben elimden geldiğince çok lig açıyorum çünkü regenler ve oyuncu sayısı artıyor.

Ve tüm Türk oyuncuları seçiyorum özel database olarak.

Arkadaslar kuyt dan verım alan var mı satsam mı satmasam mı karar veremedım

Nesil
    2006

Arkadaşlar takıma nasıl personel buluyorsunuz. Benim en büyük takıntımdır iyi kişilerle çalışmak; ama bu sene itibar sanırsam düşük ve iyi koç bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

aratırken filitrelerde itibarı "ulusal" dersen kaliteli personeller çıkıyor çok da rahat bulursun

Beyler oyun başında editörden fenerbahce ve galatasarayda oynama yaptım. İkisinede zengin başkan ön planda diye işaretledim. beşiktaşa ise zengin başkan diye işaret koydum sadece. mayıs ayında seçim oldu fenerbahcede. başka bi adam başkan seçildi. sezon bitti 2.oldum ve verilen bütçe 60 milyon euro :/ önceki oyunlardada bunu yapmama rağmen bu kadar bariz bir bütçe verilmiyordu bu seridenmi kaynaklı yoksa seçilen başkandanmı ? alves kuyt emenike krasic ve kadleci sattım. toplasan 20 milyon etmez. douglas costayı aldım 16ya taksitli sadece.
    Bir diğer sorumda sweanse küme düştü. tabiki bony nin fiyatta düştü gelmek istiyoda almalımıyım sizce ? sowdan kalitelimi ?

Diego senelik 4 milyonun üstünde para alıyor. Buna imza parası dahil mi değil mi acaba?

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by gfblugano35 View Post
    Beyler oyun başında editörden fenerbahce ve galatasarayda oynama yaptım. İkisinede zengin başkan ön planda diye işaretledim. beşiktaşa ise zengin başkan diye işaret koydum sadece. mayıs ayında seçim oldu fenerbahcede. başka bi adam başkan seçildi. sezon bitti 2.oldum ve verilen bütçe 60 milyon euro :/ önceki oyunlardada bunu yapmama rağmen bu kadar bariz bir bütçe verilmiyordu bu seridenmi kaynaklı yoksa seçilen başkandanmı ? alves kuyt emenike krasic ve kadleci sattım. toplasan 20 milyon etmez. douglas costayı aldım 16ya taksitli sadece.
    Bir diğer sorumda sweanse küme düştü. tabiki bony nin fiyatta düştü gelmek istiyoda almalımıyım sizce ? sowdan kalitelimi ?
    Bony hakkında fikrim yok; ama aşağı yukarı aynı seviyedeler ise Sow'u sat, daha düşük maaşdan sözleşme imzalat. Kara geçersin yıllık maaşda.

Nesil
    2006

Mert Günok'u 1.7 milyon € artı yüzde 30 sonraki satıştan pay alarak Celtic'e sattım hata mı ettim sizce ?

19. Default

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Mert Günok'u 1.7 milyon € artı yüzde 30 sonraki satıştan pay alarak Celtic'e sattım hata mı ettim sizce ?
    Çok büyük hata hem Volkan çok fazla maaş alıyor ben Volkan'ı satıyorum ciddi piyasası var ve 1-2 sene sonra zaten Mert daha başarılı bir kaleci oluyor ilk sezondan oturtuyorum Mert'i kadroya maaş az alıyor hatta 10 15 maç sonra yapıyorum 3-4 yıllık bir sözleşme minumum şartlarda bir daha istemiyor zaten...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by apache0990 View Post
    Çok büyük hata hem Volkan çok fazla maaş alıyor ben Volkan'ı satıyorum ciddi piyasası var ve 1-2 sene sonra zaten Mert daha başarılı bir kaleci oluyor ilk sezondan oturtuyorum Mert'i kadroya maaş az alıyor hatta 10 15 maç sonra yapıyorum 3-4 yıllık bir sözleşme minumum şartlarda bir daha istemiyor zaten...
    Oyunda ki ilk kazığımı yedim, daha önceki serilerde Mert'i beğenmezdim. Volkan'ı sene sonuna kadar tutma kararı aldım. Neyse yorumun için tekrar teşekkürler.

Devre arasında Emre Can ve Sinan Kurt'u kiraladım. Elime kiralık olarak Josue (stoper, Brezilyalı), Sinan Keskin, Sinan Kurt, Emre Can ve Pavel Savitskiy var. Beşinin de bonservislerini almak zor. Sinan Keskin çok verimli oyuncu, Ajax'tan, ama Ajax kesinlikle satmıyor, çok yüksek paralar istiyor.

Samed Yeşil'i de önce kiralayıp, sonra bonservisle aldım. Gol şansı çok yüksek. Potansiyeli fazla gözükmese de alınabilir. Profesyonelliği ve devamlılığı ile iyi yedek olur.

Nesil
    2006

Arkadaşlar Alper Potuk'u sağ veya sol açık olarak yetiştirmek daha mı mantıklı? Oyuncu o mevkide daha iyi performans gösteriyor, ortasahaya göre.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar Alper Potuk'u sağ veya sol açık olarak yetiştirmek daha mı mantıklı? Oyuncu o mevkide daha iyi performans gösteriyor, ortasahaya göre.
    nerede eksiğin varsa ona göre yetiştireilirsin kanattada iyi oynuyor mcde oyun kurucu hücumdada iyi

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    nerede eksiğin varsa ona göre yetiştireilirsin kanattada iyi oynuyor mcde oyun kurucu hücumdada iyi
    Kısaca tam bir bonus.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Kısaca tam bir bonus.

aynen bakalım levini sağ beke düşünüyorum da 10 15 mlyon eurodan fazla vermem alamazsam alperi ofansif bek yapıcam

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post

aynen bakalım levini sağ beke düşünüyorum da 10 15 mlyon eurodan fazla vermem alamazsam alperi ofansif bek yapıcam
    Yoklukdan seviyeyi baya zorluyorsun tutarsa helal olsun

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Yoklukdan seviyeyi baya zorluyorsun tutarsa helal olsun

aslında varlık içinde yokluk mesuta para biriktiriyorum

ilk maçında 1 asist yaptı 1 gol yedirdi ( kanadında gelen orta) ve boşalttığı alanda mehmet topal kırmızı gördü denemeye devam

bi yardım edermisiniz ya takım kötü durumda. defans hattında bir sıkıntı yok. orta sahamda mehmet topal,gil romero,nuri,emre can var. bir türlü üretken olamıyorum orta sahada. ileri 3lü douglas costa , alper , rondon. ancak 3lü orta sahada herşeyi denedim genede yok gol ve asist konusunda çok başırısızlar. nasıl bi sistem kurabilirim nasıl roller verebilirim ?

Nesil
    2006

bi yardım edermisiniz ya takım kötü durumda. defans hattında bir sıkıntı yok. orta sahamda mehmet topal,gil romero,nuri,emre can var. bir türlü üretken olamıyorum orta sahada. ileri 3lü douglas costa , alper , rondon. ancak 3lü orta sahada herşeyi denedim genede yok gol ve asist konusunda çok başırısızlar. nasıl bi sistem kurabilirim nasıl roller verebilirim ?
    Oyunda göbekte oynayanlara genelde asist yaptıramıyorum; ama bunun için talimatlarda göbekten oyna diyerek katkıda olmalarını sağlayabilrsin; ama bu seferde oyunu tek yönden kurmuş oluyorsun bu da diğer bir risk.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

emre canı nuriyi nası aldın ya da kaçıncı sezondasın ?

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri