Anket Sonuçlarını Görüntüle: Onur ALTUN yeni sezonda hangi bölgeye transfer yapmalı ?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Santrafor

3 75.00%
  • Orta Saha

2 50.00%
  • Defans

0 0%
  • Kaleci

1 25.00%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 13 / 13 İlkİlk ... 3111213
361 ile 378 arası toplam 378 sonuç

Konu: Bir Teknik Direktörün Hikayesi - 4.Sezon [ Beşiktaş - 2017/2018 ]

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Eğer öyle olacaksa bence ZTK'yı kazanmayalım, çünkü ben takımda kalmandan yanayım..
    Kardesim merak etme güncelleme açıklamaları yapacağım kalıp kalmayacağımla ilgili o yüzden biraz daha sabırla beklesin takip eden arkadaşlarımız.

[ Yorumun İçin Teşekkürler Hocam ]

~ GÜNCELLEME GELDİ ~

" ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNAL MÜCADELESİ "

Beşiktaş kariyerinde 2 önemli başarıya imzasını atan Onur ALTUN ve öğrencileri Ziraat Türkiye Kupası Final maçının hazırlıklarını tamamladı. ALTUN bu mücadeleyide kazanırsa kariyerinde 3 kupayı alarak Beşiktaş tarihine geçmiş olacak.

~ Kayserispor - Beşiktaş ~
    " Ziraat Türkiye Kupası Final "

~ Maç Sonucu ve İstatistikler; " GENÇ ÜMMET UZATMALARDA KUPAYI GETİRDİ " ~

Ziraat Türkiye Kupası maçlarında genç yıldızlardan yana tercihini kullanan teknik adam Onur ALTUN yanılmadığını bir kez daha gösterdi. Alt yapıya verdiği önemle bir yıldız kazanan Beşiktaş takımı Ziraat Türkiye Kupası Final maçında Kayserispor'u genç yıldız Ümmet Yücel'in uzatmalarda attığı golle devirerek bu sezonki 3.kupasını müzesine götürüyor. Maç sonu basın toplantısında Onur ALTUN; " Bu sezonu 3 kupayla tamamlamak tabiki çok güzel birşey. Genç yildizimizi ve bütün oyuncularımızı verdikleri mücadeleden ötürü kutluyorum. Bütün takım iyi bir tatili hak ettiler. Tabiki önümüzdeki sezon Şampiyonlar Liginde yarışacağız. Bazı yeni oyuncularımız takıma katılacak ve kimbilir belkide bir kaç arkadaşımızla yollarımız ayrılacak. Önümüzdeki sezon takımın başında olacağım tabiki yönetimde bunu isterse buradayım ve hiç bir yere gitmiyorum..." diyerek sözlerini tamamladı.

" GAZETE MANŞETİ; BEŞİKTAŞ 3.KEZ ŞAMPİYON ! "

" 3 KULVAR DA BEŞİKTAŞ ! "

" ONUR ALTUN TARAFTARIN GÖNLÜNE TAHT KURDU "

~ Ziraat Türkiye Kupası Verileri ~

~ Ziraat Türkiye Kupası Oyuncu Verileri ~

" SEZON SONU TAKIMLA KONUŞMA "

3 kupada yakaladığı başarı ile dillere destan bir performans sergileyen siyah beyazlılar dün bir toplantı gerçekleştirdi. Onur ALTUN'un takımdaki tüm oyuncuları tek tek tebrik ederek muhteşem bir sezon geçirdikleri için bütün oyuncularını ve teknik heyeti kutladı. Önümüzdeki sezon çok efor sarfetmeleri gerektiğini oyuncularına aşılayan Onur ALTUN iyi bir tatil yaparak herkesin yeni sezona adapte olmasını istedi.

" BEŞİKTAŞ'IN ONUR ALTUN İLE OYNADIĞI KARŞILAŞMALAR VE ALDIĞI SONUÇLAR "

Hatırlatma; Onur ALTUN, Beşiktaş takımı ile 26.09.2016 tarihinde sözleşme imzalayıp göreve Club Brugge maçı ile başlamıştır.

" BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ YENİ SEZON TRANSFER BÜTÇESİNİ AÇIKLADI "

Beşiktaş Yönetimi bir kez daha Onur ALTUN'u ve futbolcuları tebrik ederek önemli 3 kupa kazandıklarını ve bu başarıda büyük pay sahibi olan Onur ALTUN'a yeni sezonda Şampiyonlar Ligi için güvendiklerini açıklayarak transfer bütçesini arttırmaya karar verdi.

" FANATİK GAZETESİNDEN DEV RÖPORTAJ "

Yerel basın medyasının en çok okunan spor gazetelerinden Fanatik sezon sonunda Onur ALTUN ile Beşiktaş takımını bir röportajla değerlendirdi. İşte satır başları;

~ Fanatik Gazetesi İle Röportaj ~

Muhabir; Merhabalar sayın ALTUN öncelikle böyle bir röportajı yapmayı kabul ettiğiniz için Fanatik gazetesi adına teşekkür ediyorum. İsterseniz başlayalım ?

Onur ALTUN; Ben teşekkür ediyorum. Tabiki memnuniyetle.

Muhabir; Sayin ALTUN önce Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi kupası heyecanı sonra bir Avrupa seferi Lyon takımı ile sonra Ankaragücü takımıyla fark yaratarak Süper Lig'e tekrardan yükselme ve ardından Beşiktaş kariyeri ile 3 kulvarda 3 kupa neler düşünüyorsunuz ?

Onur ALTUN; Galatasaray gerçekten çocukluğumun takımı oraya geldiğimde bu benim tabiki ilk deneyimimdi. Böylesine büyük bir başarıyı yakalayacağımı tahmin bile etmedim. Tabiki sezonu şampiyon bitirip, Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmak gerçekten gurur verici bir durum. Sonrasında bazı pürüzler oluştu. Sorunlar büyümemesi için takımdan ayrılmaya karar verdim. O.Lyon'un gelen teklifini kabul ederek sözleşme imzaladık. Tabiki Avrupa çok farklı bir dönüm noktası idi. Fransa takımı ile anlaştıktan sonra yaptığımız transferler takıma uyum sağlamakta sorun yaşayınca kötü sonuçlar geldi. Bu kötü sonuçlarda Fransa Liginde yönetim tahammül edemiyor. Oradan yaşadığımız puan kayıpları devam edince tekrar Türkiye'ye dönme vakti geldiğini anlamıştım. Ankaragücü takımı ile PTT Birinci Lig heyecanı yaşadık. Takımı Birinci Lig'den alıp tekrar Spor Toto Süper Lig'e çıkarttım. Bütün "BAŞKENT" halkının sevgisini kazanmıştım. Fakat sonradan yönetim ile transfer pürüzü yaşamam sonucu aramızda ufak tefek sorunlar çıktı. Takımdan ayrılmayı kendim istedim. Tabiki ayrılmadan önce adım Beşiktaş ile yazılıp çizilmeye başlanmıştı. Bir seçim yapmak zorundaydım. Beşiktaş ile sözleşme imzaladım. Mutluyum 3 kupa ile taraftarımızı ve bütün Türk halkını sevince boğduk. Önümüzdeki sezon büyük bir yarışın içerisinde olacağız Şampiyonlar Ligi serüveni benim için yeniden kariyerimde dönüm noktası olacak.

Muhabir; Gerçekten kariyeriniz inanılmaz hocam. Peki Beşiktaş ile ilgili hedefleriniz önümüzdeki sezonda neler ?

Onur ALTUN; Önceliğimiz Spor Toto Süper Lig olacak. Tabiki bu demek değildir diğer turnuvaları önemsemeyeceğiz. Beşiktaş 3 kulvarda neler yapabileceğini bu sezonda kanıtlamış bir takım olarak yine mücadelesini sürdürecek. Önümüzdeki sezonda önce Ligde, sonra Şampiyonlar Liginde ve Ziraat Türkiye Kupasında başarıyı yakalamayı hedefliyorum.

Muhabir; Anladığım kadarıyla yine taraftara " 3 Kulvar'da Kazanacağız " mesajı veriyorsunuz yanılmadım sanırım ?

Onur ALTUN; Tamamen doğru anladın. Evet yine 3 kupayla muhteşem bir sezon olacağına inanıyorum. Benim felsefem bir söze dayalıdır " İNANMASSAN BAŞARAMASSIN, İNANIRSAN KAZANIRSIN " işte bu yüzden " İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR " diyorum...

Muhabir; Peki sayın ALTUN yönetim sizinle 2 yıllık bir anlaşma imzalamıştı. Sizce sözleşmenizi uzatmak isteyecekler midir ?

Onur ALTUN; Şuanda henüz öyle bir görüşme ortamı olmadı. Açıkçası böyle bir ortam olduğunda tabiki şartları oturup karşılıklı tartışıp, uzlaşıp, anlaşabiliriz. Fakat henüz böyle bir ortam gerçekleşmedi.

Muhabir; Bu sezon takıma transfer yapmayı düşünüyor musunuz ?

Onur ALTUN; Takımdan ayrılan oyuncularımızın yerine bir kaç futbolcu alabiliriz. Sonuçta 3 kulvar da gideceğimiz için bazen bir oyuncunun sakatlanması çok fazla başınızı ağrıtabiliyor. Kadro ne kadar derin olursa o kadar sıkıntı çekmeyeceğimizi düşünüyorum. Henüz transfer raporumu hazırlamadım.

Muhabir; Peki hocam özellikle almak istediğiniz bir oyuncu varmı aklınız da ?

Onur ALTUN; Şuanda aklımda öyle bir oyuncu yok. Bunu ancak önümüzdeki günlerde takımın sezon öncesi kampında hazırlayacağım rapor doğrultusunda yönetime sunacağım. İstediğim futbolcuları yönetim anlaşıp takıma kazandıracaklarından eminim.

Muhabir; Takımınızda bir kaç oyuncuya teklifler geldiğini duyduk cevabınız ne olacak ?

Onur ALTUN; Bazı oyuncularımızın teklif aldıkları ve takımlar tarafından izlendikleri doğru oyuncularla bire bir görüşmeler yapacağım eğer oyuncu gitmek isterse tabiki onu burada zorla tutup moralsiz ve üzgün oynatamayız. Tabi gelen teklifte oyuncunun değerini yansıtıyorsa düşünüp karşılıklı kararlar vereceğiz.

Muhabir; Son bir sorum hocam. İlerde bir gün tekrar Galatasaray'a dönecek misiniz ?

Onur ALTUN; ...

~ Röportaj Sonu ~

~ AÇIKLAMA ~

- Konuyu takip eden arkadaşlarımın kariyer konularını elimden geldiğince takip ederek mesaj atmaya çalışıyorum. Bazen yoğun iş temposunun verdiği yorgunluktan dolayı mesaj atmadığım arkadaşlar oluyor. Lütfen alınıp darılmayın...

- Yeni sezonda siz neler bekliyorsunuz "Beşiktaş" takımından bir kaç öneri ile fikirlerinizi paylaşın.

- Transfer sizce yapmalımı yoksa mevcut kadroyu kullanarak ŞL idare edilebilinirmi ?

- Oyuncu önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada arkadaşlar lütfen bir kez kariyere bakıyorsanız verilen emek için bir kelime ile düşüncelerinizi söyleyin ortaya konulmuş bir emek var ise göz ardı etmeyiniz LÜTFEN !

Not: Bu kariyeri herhangi bir amaç için değil sadece güzel vakit geçirmek amaçlı ve sizlerle eğlenmek amaçlı sürdürüyorum. Destekleyen herkese teşekkürler...
    Onur ALTUN

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Mükemmel bir sezon geçirmişsin, tebrik ederim. 71 milyon tl'de gayet iyi bir transfer bütçesi. Özellikle sezon sonu sözleşmesi biten iyi oyuncularla ilgilen derim.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Senden güzel transferler bekliyorum öneri olarak brezilyaya bak mutlaka bir şey çıkar

ŞL için bir yada iki transfer yeterli bence.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Transfer bütçesindeki rakamları görünce

Para biriminin TL olduğunu görünce

Kadroyu fazla bozmaya gerek yok ama ben yıldız transferi istiyorum ŞL'de yarışacağız AL'ye benzemez..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

3 Kulvarda da kazanman gayet güzel . Transfer bütçen yeterli düzeyde. Ş.L oynayıcak olman sebebiyle transfer gerekir gibime geliyor. Başarılar ..

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

3 kupayıda almışız Yılmaz Vural bütçen güzel fazla transfer yapıpta takımda karısıklık yapmaya gerek yok bir iki nokta transferle sezona güzel bir giriş yaparız

Turkiye Kupasini da alarak sezonu guzel bir sekilde noktalamisiz. Seneye SL'deki maclar icin cok iyi hazirlanmaliyiz

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Sezonu çok güzel bitirmişiz.Umarım bir veya iki yıldız transferi ile CL'de final oynayacağız..

Arkadaşlar konuya yarın güncelleme yapacağım ayrıca özel bir belgesel ile " Metin - Ali - Feyyaz " üçlüsünün Beşiktaş'taki önemini anlatıp sezon öncesi onların adına bir kupa düzenleyeceğim...

Tema link atarmısın ?

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Güncelleme Bekliyoruz

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Güncelleme Bekliyoruz
    Oyunumda beklenmedik bir "save" hatası aldım. Çözümüne uğraşıyorum şuanda en kısa zamanda güncellemeyi yapacağım kusura bakmayın gecikmeden dolayı arkadaşlar.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

İnşallah benim San Marino kariyeri gibi en güzel anında hatadan bırakmazsın

Arkadaşlar üzülerek belirtmek istiyorumki oyunu kurtaramadım ve inşallah yep yeni bir serüven ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyorum bu sefer bambaşka bir kariyer öyküsü ile karşınızda olacağım tabiki baş karakterimiz bu sefer yine Onur ALTUN yane ben olacağım... Takip edip konuya mesaj atan bütün herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bütün site admini ve görevlilerine teşekkür ediyorum. İsteklerimi yerine getirdiklerinden dolayı. Herkese teşekkürler. En kısa zamanda bomba gibi döneceğim...

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Öncelikle geçmiş olsun. Yeni kariyerini merakla bekliyoruz

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

İlk kariyerin olmasına rağmen, sunum ve görsellik çok iyiydi

Yeni kariyerini merakla bekliyoruz

Sayfa 13 / 13 İlkİlk ... 3111213