Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 50 sonuç

Konu: 115 Yıllık Kasaba Takımı | TSG 1899 Hoffenheim

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Default 115 Yıllık Kasaba Takımı | TSG 1899 Hoffenheim

Merhabalar arkadaşlar uzun bir aradan sonra yeniden farklı bir heycanla buradayım.
    Kariyerlere ilgi az olduğundan kararsız kaldım biraz ama paylaşınca daha keyifli bir hale geleceğini düşündüm FM 14 için son kariyerim olacak bu o yüzden sürdürebildigim kadar ilerleyeceğim.

Klüp hakkında biraz araştırma yaptım başlıktanda gördüğünüz gibi ilginç şeyler okudum. Klüp hakkında kısaca bilgi vererek girişi yapalım .
    TSG 1899 Hoffenheim, 1899'da Sinsheim'a bağlı Hoffenheim köyünde kurulmuş ve kulübü 1990'da 8. ligdeyken satın alan alman milyarder Dietmar Hopp'un sayesinde Bundesliga'ya yükselen futbol kulübüdür,halen başkanlığı da devam etmektedir.

Klübün efsanelerinde hiç bir isim yok,ateşli bir taraftarı ve yıldız futbolcularıda yok ama pırıl pırıl gençlerimiz ve onlara öncülük edecek tecrübeli oyuncularımız var.

Ben yıldız futbolcularla oynamak yerine genç yetenekleri keşfedip takıma kazandırarak henüz genç yaştayken As oynatıp çabucak yükselmelerini ve bu sayede hem klübün üst seviyelere tırmanmasını hemde Porto klübünün uyguladığı stratejiyi uygulamayı tercih ediyorum. İlerleyen sezonlarda bunları göreceksiniz.

Diğer mesajımda klüple ilgili oyun içerisinden görüntülerle döneceğim.

Kuralları okudum,onaylıyorum.

Last edited by Papi44 : 24.Nisan.2014 at 21:47
    malatyAdana!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Onaylandı, başarılar.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Hani 44, Hani Darende

Olmaz Beydağında Bir Kariyer İsteriz

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Gençlerle oynamayı severim takip etmeside eğlenceli olur başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar dilerim

Başarılar,takipçinim.

Başarılar,uzun soluklu olması dileğiyle

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Basarilar

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Onaylandı, başarılar.
    Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Gençlerle oynamayı severim takip etmeside eğlenceli olur başarılar
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by emirby View Post
    Başarılar,takipçinim.
    Quote Originally Posted by CagatayKaplan View Post
    Başarılar,uzun soluklu olması dileğiyle
    Quote Originally Posted by Banega View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Başarılar dilerim
    Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Başarılar.
    Yorumlarınız için teşekkür ederim

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Hani 44, Hani Darende

Olmaz Beydağında Bir Kariyer İsteriz
    Yeter sıktı artık abi memleket memleket bi yere kadar

Kariyerimizin temelini atmış bulunuyoruz ilk hedefimiz yerel kupa olacak. Ligde ise başkanımızın en düşük beklentisi ligi orta sıralarda bitirmemiz,benim hedefim ise ilk 5 sıra içinde bitirmek.

Kadromuzdaki kilit isimleri ve ilerde kaliteli bir futbolcu olacak genç yeteneklerimizi tanıtalım sizlere.

Kevin Volland

Takımın hem kilit oyuncusu hemde gelecek vaadeden oyuncusu olan bu adam Almanya futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en iyi oyunculardan biri olacak,daha doğrusu bunu biz yapacağız kendisini isteyen bir çok takım var ama satmayı düşünmüyoruz.

Roberto Firmino

Yine Kevin gibi bu oyuncumuzda genç ama kilit isimlerin başında geliyor. Satmayı düşünmüştüm açıkcası ikilemde kaldım kendisiyle görüşmemizde klüpte kalmak istediğini söyledi bende anlayışla karşıladım.

Niklas Süle

17 yaşında ve ligimizdeki birçok takımda as oynayacak kapasitesi var ama şimdilik Stefan Thesker ile birlikte klübede forma şansı bekleyecek .

Jannik Vestergaard

20 yaşında ve yine as oynayacak oyuncularımızdan biri Jannik. Nedendir bilmiyorum ismi kulağıma çok hoş geliyor

Sejad Salihovic

Teknik özellikleri üst düzey,takımdaki genç oyunculara önderlik edecek bir isim bu sezon ondan çok şey bekliyorum.

Devam Edecek...
    malatyAdana!

Başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Kule Süle iş yapar kornerlerden

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Uzun soluklu olması dileğiyle , başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by ZlatanDenenmez View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Uzun soluklu olması dileğiyle , başarılar
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Kule Süle iş yapar kornerlerden
    Bakalım. İyi bir gelişme gösterirse seneye as oynatabilirim.

Göreve başladığımız gün ilk işimiz teknik heyeti yenilemek oldu.
    Yardımcılığıma Michael Lindeman'ı getirdim.

Yönetimle masaya oturduk klübün geleceği hakkında bazı görüşmeler yaptık ve olumlu sonuç aldık,Alt yapı ve Antrenman tesislerimizi geliştirme fikrime sıcak baktılar.

Hazırlık kampına girmeden önce bu sezon takıma uygulayacağım taktiği belirledim ve oyuncularımla toplantı yaparak bu dizilişle maçlara çıkacağımızı söyledim.

3 farklı taktik belirledim dizilişler aynı olmak üzere,savunma,hücum ve pas üzerine kurulu kontrol taktiği.

Mevcut kadromuza gelince,sadece ortasahamızda alternatif hiç olmadığından bir ortasaha oyuncusu alacağız bu konuda çalışmalara başladık.
    malatyAdana!

Hoffenheim'in muthis genc oyunculari var. Volland'a teklifler gelir umarim morali bozulmaz ve takimda kalir. Ligde de ilk 5'te kendimize yer bulabilmemiz bu oyuncularla mumkun olabilir

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Takımda genç ve potansiyelli oyuncular var. O yüzden takımın önü açık diyebiliriz.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Hoffenheim'in muthis genc oyunculari var. Volland'a teklifler gelir umarim morali bozulmaz ve takimda kalir. Ligde de ilk 5'te kendimize yer bulabilmemiz bu oyuncularla mumkun olabilir
    Teklif geliyor ama takımda kalmaktan yana

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Takımda genç ve potansiyelli oyuncular var. O yüzden takımın önü açık diyebiliriz.
    Aynen öyle,paraları saçıp itibarı yüksek oyuncular almak yerine alt yapıya önem vereceğiz
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Transfer çalışmalarımızı tamamladık,daha önceden takip ettiğimiz 2-3 oyuncu vardı bunlardan birini takıma kattık bu transfer dışında başka bir girişimimiz olmayacaktır kesinlikle.

Albin Ekdal

2.9 Milyon $ karşılığında camiamıza katılmıştır.Orta sahadaki alternatif yetersizliğinden dolayı bu transferi sonuçlandırdık.

Hoffenheim II kadrosunda bulunan gereksiz oyuncular ile yollarımızı ayırdık yaklaşık 2 milyon $ gibi bir zararımız oldu bu konuda.

Böylece transfer dosyamızı kapatmış olduk takımdan belki giden bir oyuncumuz daha olabilir bazı klüplerle görüşmeler devam ediyor ama gelen oyuncu olmayacak.

Almanya Kupası 1.Tur maçında 3.Lig ekiplerinden SV Darmstadt 98 ile eşleştik.
    Hazırlık kampında çalışmalarımızı sürdürüyoruz birçok farklı ülke takımlarıyla maçlarımız olacak Ludogorets,Lazio,Cardiff,Jablonec,Atlas,Lens ile müsabakalarımız olacak.

Kondisyon çalışmaları yaptıktan sonra taktiğe uyum sağlamaya çalışacağız inşallah sezon başına kadar oyuncularım taktiğe uyum sağlar . Bu çok önem arz ediyor benim için.

malatyAdana!

Albin Ekdal transferi güzele benziyor , SV Darmstadt 98'ı eleriz diye düşünüyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Taktiği beğendim akıcılık katı mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by CagatayKaplan View Post
    Albin Ekdal transferi güzele benziyor , SV Darmstadt 98'ı eleriz diye düşünüyorum
    Kolay lokma bizim için

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Taktiği beğendim akıcılık katı mı ?
    Hücum taktiğimiz katı , kontrol taktiği çok akıcı , savunma taktiği ise dengeli. Ama taktik değişikliğine gidebilirim 2 orta saha yerine 2 Defansif ortasaha 1 ortasaha merkez şekline dönebilirim.
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Almanya Kupası 1.Tur maçında zayıf rakibimize acı bir şekilde yenildik ve kupadan elendik. Maç motoru kafaya koymuş bi kere bizde birşey yapamadık rakibimizin kaleyi bulan tek şutu gol oldu

Hazırlık kampımızda tamamlandı bu arada pekte iyi bir performans göstermedik inşallah aynı şeyleri lig maçlarındada yaşamayız.

Son olarak takımımızdaki genç isimlerden Erdal Öztürk'ü 2.8 Milyon $ karşılığında Schalke takımına sattık.

Kupadan bu şekilde elenmek gerçekten sinir bozucu birşey helede tek kale oynuyorsanız. Neyse artık seneye kaldı diyelim bu sene takımdaki oyuncular birbirine iyice adapte olduktan sonra seneye daha iyi bir başlangıç yapıp o kupayı alacağız.

Ligin başlamasına 1 hafta kaldı ve ilk maçımızı deplasmanda B.Leverkusen ile oynayacağız. Zor bir maç olacak bizim için,bu maçtan 1 puan da alsak iyidir.
    malatyAdana!

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim

Kupadan erkenden elenmemiz kotu olmus. Keske biraz daha ilerleyebilseydik. Hazirlik maclari ise guzel gecmis. Umarim lige iyi bir baslangic yapariz

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Kupadan erkenden elenmemiz kotu olmus. Keske biraz daha ilerleyebilseydik. Hazirlik maclari ise guzel gecmis. Umarim lige iyi bir baslangic yapariz
    Çok yazık oldu hiç beklediğimiz bir yenilgi oldu bizim için.

Bundesliga 1.Hafta | 2013-14

Bundesliga 2.Hafta | 2013-14

Leverkusen maçında gerçekten harika oynadık hakettiğimiz bir galibiyeti almış olduk. Dortmund maçında ise pas üzerine kurulu taktiğimizle çıktık ve Volland'ın 2 asist 1 gol ile tamamladığı maçı çokta iyi oynamasakta 3-1 kazandık ve kupa maçının acısını buradan çıkartmış olduk

Lige iki muhteşem galibiyetle merhaba diyoruz ve taraftarımıza hediye ediyoruz

malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Bundesliga 3.Hafta | 2013-14

Sanırım bu oyun benim sabrımı test ediyor! Yine tek kale oynadık ve yine rakip üç kere geldi ikisi gol oldu ve kaybettik. Rezalet! İyice canımı sıkmaya başladı bu oyun.
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Bundesliga 4.Hafta | 2013-14

Rakibimiz iyi oynadı fakat bu kez biz kazandık. Takım hiç istikrarlı değil,bir maç iyi oynayıp diğer maç kötü oynuyoruz ilerleyen zamanda bunu çözmeye çalışacağım.

malatyAdana!

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar çok iyi özellikle ilk 2 maç süper

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri