Sayfa 2 / 12 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 333 sonuç

Konu: Fulham | Kulübeden Kupalara Geçiş - 2019

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by CwC0deR View Post
    Transferler güzel iyi yatırımlar yapmışsın umarım güzel sonuçlar alırsın. Gruplara gelicek olursak AZ yabana atılacak bir takım değil ve İspanya La Ligadan Valencia var sanırım. Biraz zorlu müsabakalara çıkacaksın inşallah kazanıp en kötü gruptan 2.ci çıkmanı bekliyorum. Başarılar dilerim
    Quote Originally Posted by Hsyn53Yvz View Post
    Transferler harika, Avrupa Ligi'nde zor gruba düşmüşüz.
    Yav niye bu kadar korkuttunuz beni , grup bana çok normal doğal bir grup olarak geldi bana
    İçimde grubu lider bile çıkabiliriz hissi var yahu neden böyle konuştunuz anlamadım
    Ben yarın en azından oynayabildiğim kadar oynayım bari oyunuda sonuçları koyayım

Bu arada yoğunluktan pek oynayamıyorum, sizler yorumlarınızı eksik etmezseniz mutlu olurum, şevkim kırılsın istemiyorum kariyer çok güzel ilerlerken bırakmak istemiyorum.
    Bol FM'li günler.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Bence de AL grubu çok kritik.. Valencia 'nın lider olacağını düşünüyorum AZ ve Partizan maçlarını da cepte görme, ters gelebilirler..

Bu arada transferler güzel, ligde şampiyonluğa oynarız bu sezon

Vojvodina maçları daha farklı olabilirdi, intikamı almak lazımdı..

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Bence de AL grubu çok kritik.. Valencia 'nın lider olacağını düşünüyorum AZ ve Partizan maçlarını da cepte görme, ters gelebilirler..

Bu arada transferler güzel, ligde şampiyonluğa oynarız bu sezon

Vojvodina maçları daha farklı olabilirdi, intikamı almak lazımdı..
    Vojvodina çok sezon öncesine,geldiğini düşünüyorum o yüzden,böyle oldu , bu arada sende mi, brutus işten çıkayım grup maçlarını bitirmeye çalışıcam bu ne karamsar destekçi,topluluğu arkadaş

Gayet guzel transferler yapmissin. Avrupa Liginde gruptan cikmak mumkundur. AZ ile 2.sira icin oynariz gibi.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Yav niye bu kadar korkuttunuz beni , grup bana çok normal doğal bir grup olarak geldi bana
    İçimde grubu lider bile çıkabiliriz hissi var yahu neden böyle konuştunuz anlamadım
    Ben yarın en azından oynayabildiğim kadar oynayım bari oyunuda sonuçları koyayım

Bu arada yoğunluktan pek oynayamıyorum, sizler yorumlarınızı eksik etmezseniz mutlu olurum, şevkim kırılsın istemiyorum kariyer çok güzel ilerlerken bırakmak istemiyorum.
    Bol FM'li günler.
    Transferlerin olmasaydı, bende grup çok zor derdim ama sana yararlı olabilecek topçular aldın, o yüzden valencia dışında puan kaybetme oranın %20 bence AZden de Partizandan da iyi takımız

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Transferlerin olmasaydı, bende grup çok zor derdim ama sana yararlı olabilecek topçular aldın, o yüzden valencia dışında puan kaybetme oranın %20 bence AZden de Partizandan da iyi takımız
    Kaldı iki maç bakalım

SPOR TOTO SUPER LİG 4.HAFTA

Maç çok ortadaydı , biz ev sahibi olma avantajımızı kullanıp biraz daha baskılıydık fakat rakip iyi kontra ataklarıyla tokatladı bizi.Evimizde üst üste ikinci maç ve yine mağlubiyet bu hoş değil , takımın taraftarımız önünde yenilmemeyi öğrenmesi gerekli.

AVRUPA LİGİ A GRUBU 1.MAÇ

Biz topa ve oyuna sahiptik fakat Az Alkmar'ın atakları daha etkiliydi bu yüzden attılar geri çekildiler zaten.Bizde 25 dakikada elimizden geleni yaptık ama maalesef kaybettik.

SPOR TOTO SUPER LİG 5.HAFTA

Mükemmel mükemmel mükemmel !!!
    Tam anlamıyla mest olmuş durumdayım 46.dakikada 5-0 öne geçip inanılmaz fırsatlar tepip üstüne üstlük Galatasaray son dakikalardaki futbolu maçı heyecan verici bir noktaya taşıdı.
    Vakit olsaydı berabere olurmuydu? Olurdu manyak baskı yedik

SPOR TOTO SUPER LİG 6.HAFTA

20 şuta karşılık sadece 7 şut karşılık verebilen Fenerbahçe'yi tam abluka altına aldık attık atacağız golümüzü oda ne ? Eski futbolcuları kıyak yaptı 2.sarıdan attırdı kendini ah ulan ucuz kurtuldunuz

AVRUPA LİGİ A GRUBU 2.MAÇ

Tam beraberlik maçı idi. İki takımda birbirine üstünlük sağlayamadı.
    Ama rakibimiz daha tehlikeli ataklar ile korkuttu diyebilirim
    Galip gelebilirmiydik sorusunu sorarsak şans golü ile belki .

SPOR TOTO SUPER LİG 7.HAFTA

Daha maçın başında golü yiyince ne oluyor arkadaş diye bir duraksadım ama iyi ki yemişik
    Takım tek kale 85 dakka oynadı , güzel oyun ve skor mutlu etti.

Yeni güncellemeler birazdan ,,

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Az'nin intikamını evimizde alırız ligde de iyi gidiyoruz, valencia maçıda normal ama bayaa yüklendiler sanırım rami attığına göre golü 2. olur çıkarız guruptan

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ufak bilgi : 2 maçın fotoğrafını alamıyorum screen dosyasına düşmüyor , o yüzden kendim hazırladım.

SPOR TOTO SUPER LİG 8.HAFTA

%60 gibi bir üstünlük sağladık rakibimize ve maça 2-0 önde başladık her konuda ev sahibinden 2 kat daha fazla çalışıp onlardan daha iyiydik 20 şutumuza 10 karşılık aldık ve 60.dakikadan itibaren ne olduysa oldu 60 ve 68.dakikalarda yediğimiz gollerle maç 2-2 ye geldi . Yapacak birşey yok deplasmanda 1 puan iyi diyip önümüze bakacağız.

Gol dakikalarımız : 27,29

AVRUPA LİGİ A GRUBU 3.MAÇ

Harika bir maçtı izlemeye doyamadım maçın nasıl bittiğini anlamadım
    Biz attık onlar yakaladı , onlar oynadı biz kazandık
    Abartılacak bir oyun üstünlükleride yoktu sadece istatistik bakımından %55 daha iyilerdi.

SPOR TOTO SUPER LİG 9.HAFTA

Enes'e şans veriyoruz oda iyi değerlendiriyor , takımda ona çalışıyor uyum sorunu yok, yavaş yavaş ısınıyor arkadaşlar birbirine ve sahada da güzel futbol ile göz kamaştırıyoruz adeta

SPOR TOTO SUPER LİG 10.HAFTA

Şutlar 30/6 fark 24 ama sonuç 1-0 GB lehine bitiricilik konusunda geçen sene başlarında yaşadığımız problemi yaşadık bu maçta takıma kızıyor muyum ? Kızıyorum çünkü bu kadar pozisyona giripte mağlup olmak bize yakışmıyor.Ama sağlık olsun diyelim.

AVRUPA LİGİ A GRUBU 4.MAÇ

Hiç bu kadar terlememiştim ,, golü yedik biraz gerildim sonra ilk yarı bitti korkular başladı dakikalar ilerledikçe oyuna müdahale yapsam mı yapmasam mı düşünceleriyle dakikayı 70lere getirdim ve gruptan çıkamayacağım hissine kapıldım fakat 77de açtık 90da kapattık ve benim başımdan kaynar sular boşaldı Korkutmayın olm beni burda herkes grupta zorlanacağımdan bahsetti onları şaşırtmamız lazım

SPOR TOTO SUPER LİG 11.HAFTA

Bu takım geçen hafta nerede idi ??? Geleni geçeni attık önceki maçta neden böyle değildiniz diye soruyorum kendi kendime.
    Güzel futbol ve uzun aradan sonra gol yememek mutluluk verici.

SPOR TOTO SUPER LİG 12.HAFTA

Deplasman galibiyeti çok önemliydi,zor rakipten 3 puan güzellll !!

PUAN TABLOLARI UEFA VE SPOR TOTO SUPER LİG

Yeni güncellemeler yakındaaa ..
    Takip etmeye devam edin...

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Sonuçlar G.Birliği maçı dışında iyi avrupada çok iyiyiz

Avrupa performansı güzel Lige bakarsak ligde de puanlar birbirine yakın inşallah hedeflediğin gibi bitirirsin

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

İki kulvarda da iyiyiz lide puan farkı yok, saçma sapan kayıplar yaşamazsak şampiyon oluruz bu sezon

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Sağolun beyler yorumlar için.

UEFA AVRUPA LİGİ TÜM MAÇLARIMIZ

İnanamıyorum olamaz , ben gruptan çıktığımı düşünüyorum Hala kimse ile eşleşmedik neden diye baktığımda 3.sırada bitirmişim Alkmar ne zaman golü attı 2.oldu anlamadım.
    Siz kazandınız beyler gruptan çıkamadım Tebrik ediyorum sizleri .

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI TOPLU SONUÇLARI

Grubu her ne kadar lider tamamlamış olsak ta son maçta ki mağlubiyet bize hiç yakışmadı.

RAKİBİMİZ / BEŞİKTAŞ

TRANSFERLER / GİDENLER

Yeni transferimiz yok fakat gönderdiğimiz , kiraladığımız futbolcular var..

SPOR TOTO SUPER LİG 13-21.HAFTA SONUÇLARI

7-1 mi ??? Oha , harika oynadık 41 şut çektik ama Eskişehir'in 3 golü daha vardı bence bu kadar beceriksiz olurlarsa fark olur Servet'le nereye kadar hey Ertuğrul Beyy )

UEFA'DAN ELENDİK , HAKETMEDİK ELENMEYİ BAKTIĞIMIZDA VALENCİA'YA YENİLMEDİK AMA NİSPETEN DAHA KOLAY TAKIMDAN BİR GALİBİYET ALAMADIK VE ELENDİK MAALESEF.

Yönetim beni kovucaktı ligteki sonuçlardan memnun değillermiş vs. 5 maçta 9 puan istediler 10 puan aldık sanırım devam ediyoruz güveni aşıladık.

Güncellemeler yakındaaa..

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Servet'e laf atma

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

SPOR TOTO SUPER LİG 22.HAFTA

Tipik bir beraberlik maçıydı, topa sahip olma konusunda zorlansak ta pozisyon bulmak ta pek zorlanmadık, her iki takımda birbirlerine üstünlük sağlayamadı dersek doğru olur. Kritik 1 puan 3 olsa tadından yenmezdi

SPOR TOTO SUPER LİG 23.HAFTA

Harika başladık bir anda penaltıdan gölü yedik panik yaptık, bu maç bizim gidişatımız açısından çok önemliydi ve bir penaltıda biz kazandık Anderson yazdı , 89'da 10 kişi kaldık fakat Tunay son dakikada harika yazdııı ..

SPOR TOTO SUPER LİG 24-31.HAFTA

Evimizde çok ilginç mağlubiyetler alıyoruz , ilk yarıda Gençler'e puan vermiştik yine verdik, Kayseri'ye de 3 puan hediye eettik nasıl bir takım çözemedim bir hafta harika 1 hafta dökülüyor.

PUAN DURUMU

Şampiyonluk yarışı heyecanlı bir hal almaya başladı. K.Erciyes'in kadrosu normal bir Anadolu takımından bir farkı yokken yarışta favoriler arasına girmesi çok tuhaf ve benim önümdeler. Hemde 2'li averajda benden üstünler.

KALAN MAÇLAR

Galatasaray K.Erciyesspor Bursaspor

Gençlerbirliği / Kasımpaşa / MersinİY.
    Eskişehirspor / Akhisar Bld./ Kasımpaşa
    Adanaspor / Beşiktaş/ Akhisar Bld.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL

Öldük öldük dirildik kırmızıyı yedik mi tamam dedim bitti Beşiktaş turladı ama uzatmalara kadar taşıyıp uzatmada BJK'de kırmızıyı yedi mi herşey bize döndü ve golüde bulduk finale çıktık.

RAKİBİMİZ : GALATASARAY

Ufak not : Avrupa'da gruplardan çıkamadığım için istifa etmem gerekliydi fakat şampiyon olma olasılığım olduğu için şuanlık bir istifa düşünmüyorum , eğer Şampiyon olamazsam sezon sonu istifa edeceğim.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Servet'e laf atma
    Haşa ne haddime

Son 3 mactan 9 puan cikartip en kotu SL biletini alabiliriz. Avrupa'da da gruplardan cikamamamiz olmamis. Alkmaar'i icerde yenebilirdik

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Biri de çıkıp demiyor ki Kayseri Erciyes'in orada ne işi var aga

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ

SPOR TOTO SUPER LİG 32-34.HAFTA

34.HAFTANIN SONUÇLARI

İnanamıyorum şampiyon olamadım ama harbi diyorum iyi ki olmadım diyorum kendi kendime.
    Bir anadolu şampiyonu daha görmek nasip olacakmış hemde kendi kariyerimde benim yönetmediğim bir şekilde
    Gerçek mi diye hala kaç kez girip çıktım sonuçlara Beşiktaş'ı evinde 0-3le geçtiler , vay diyorum arkadaş normal bir takım hiçbir fark yaratacak oyuncu yok ellerinde Şampiyon oldular.
    Tebrik ediyorum , bizde ŞL bileti aldık.

Oyuncu - Takım Verileri

ÇOK İLGİNÇ BİR SEZONU NOKTALADIK.
    HEDEFLERDEN ŞAMPİYONLAR LİGİ BİLETİNİ BAŞARDIK.
    UEFA AVRUPA LİGİ GRUPLARINDAN ÇIKMA HEDEFİMİZİ BAŞARAMADIK.

ŞİMDİ SORUYORUM VERDİĞİM SÖZÜ TUTUP İSTİFA ETMELİMİYİM ??

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Biri de çıkıp demiyor ki Kayseri Erciyes'in orada ne işi var aga
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Son 3 mactan 9 puan cikartip en kotu SL biletini alabiliriz. Avrupa'da da gruplardan cikamamamiz olmamis. Alkmaar'i icerde yenebilirdik
    Biride çıkıp demiyorki adamlar şampiyon olmuş olm

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Az deki şansa baksana ya totosu b*klu Az ye bir gol daha atsan çıkıyosun gelecek sezon iyi transfler yapmazsak şampiyolar liginde işimiz zor tabi gurubu görmeden konuşmak boşuna ama en kötü AL ye gidip kupayı alırsın sonrada bas istifayı

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Az deki şansa baksana ya totosu b*klu Az ye bir gol daha atsan çıkıyosun gelecek sezon iyi transfler yapmazsak şampiyolar liginde işimiz zor tabi gurubu görmeden konuşmak boşuna ama en kötü AL ye gidip kupayı alırsın sonrada bas istifayı
    Kendi kariyeri bıraktım Erciyes 'i izliyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

ZTK için tebrikler, seneye ligi istiyoruz Erciyes e de helal olsun teknik adamları kim?

Erciyes'e bak sen ya Bizim de SL'ye gitmemiz iyi olmus.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

6-2'lik BJK maçı ve 7-1'lik maçlar gerçekten harika skorlar..

ZTK için tebrikler, AL gruplarından çıkabilirdik kılpayı kaçırdık 2.'liği neyse sağlık olsun..

Ligi 2. bitirmen güzel ama bence bu sezon alkışı en çok K.Erciyesspor takımı hakediyor

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    ZTK için tebrikler, seneye ligi istiyoruz Erciyes e de helal olsun teknik adamları kim?
    Teşekkürler , Fuat Çapa

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Erciyes'e bak sen ya Bizim de SL'ye gitmemiz iyi olmus.
    Erciyes fırtına gibi esiyor mübarek.

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    6-2'lik BJK maçı ve 7-1'lik maçlar gerçekten harika skorlar..

ZTK için tebrikler, AL gruplarından çıkabilirdik kılpayı kaçırdık 2.'liği neyse sağlık olsun..

Ligi 2. bitirmen güzel ama bence bu sezon alkışı en çok K.Erciyesspor takımı hakediyor
    Kayseri'ye verilecek param olsa veririm en değerli futbolcuları 2.8 M değerinde oda devre arasında gelmiş , Mustafa Yumlu ile defansı kontrol ediyorlar , Nobre ile goller buluyorlar anlamadım gitti

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

2015-2016 TRANSFER SEZONU GİDENLER

Ferhat Kiraz / Elazığspor - 450B

Yasin Pehlivan / K.Erciyesspor - 400B

Ziya Erdal / Ç.Rizespor - 425B

Lorenzo De Silvestri / O.Lyon - 2.5M

Clement Chantome / Cagliari - 6M

Mustafa Pektemek / PSG - 15 M

Alvaro Negredo / Tottenham - Kiralık Bedeli Aylık 2.1M

Toplam Gelir : 45M

Negredo'dan sezon sonuna kadar 21M kazanç elde edeceğiz.Al sat taktiğini uygulayarak aldığımız bedelin 2 katını 1 sezonda kazanmış olduk..

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

2015-2016 TRANSFER SEZONU GELENLER

Onur Kıvrak / Trabzonspor - 3.2M

Aykut Demir / Trabzonspor - 4.5M

Alpaslan Öztürk / Dinamo Moskova - 5.75M

Ever Banega / PSG - 10.75M

Alvaro Negredo / Man City - 12.5M

Lucas Ocampos / Monaco - 15.25M

Toplam Gider : 51.82M

Aldığım oyunculardan çok memnunum, özellikle Onur Kıvrak'ı takıma kazandırdığım için çok mutluyum çünkü aldıktan sonra inanılmaz kurtarışlarıyla bana maç kazandırdı.
    Daha ilk maçında 7,20 ile oynadı . Mert'ten kurtulduğum için mutluyum.
    Negredo transferinin sebebini biliyor herkez.
    Ocampos'a gelirsek yaşı itibariyle uzun yıllar bize hizmet edecek kaliteli bir futbolcu.
    Banega'yı konuşmaya gerek bile duymuyor.
    Yerlilerimizde kaliteli.

Transferde açık var fakat seneye kazanacağımız miktarlar ile bu fiyatlar bizim adımıza önem teşkil etmeyecek.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

HAZIRLIK DÖNEMİ

Güzel bir hazırlık süreci geçirdik, oyuncularımızın performanslarını sezonun daha başında bu kadar iyi görmek bizi mutlu etti, hepsi iştahlı ve bu sezon şampiyonluğu istiyorlar ..

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE 3.TURDAKİ RAKİBİMİZ ZENİT

BURSASPOR - ZENİT FC İLK MAÇ

Haketmedik en azından maçı galip tamamlayabilecek fırsatları yakaladık ve iyi de , defans yaptığımızı düşünüyorum. Mert kardeşimiz sağolsun , zaten bu maçtan sonra Onur'u almaya karar verdim.

ZENİT FC - BURSASPOR İKİNCİ MAÇ

İnanılmaz bir baskı ile başladılar 2-0'ı bulmalarına rağmen hemen cevap verdik fakat 3-1'den sonra oyun onlara geçti 4-1 de olunca turu rakibimize teslim ettik. Maalesef 4-2 yenilerek Avrupa Liginde devam ediyoruz ..

UEFA PLAY-OFF RAKİBİMİZ CSKA SOFİA

UEFA AVRUPA LİGİ F GRUBU

Grup bu sefer zor gözüküyor, geçen sene kolay görmüş çıkamamıştım .
    Bu sene tam tersi zor gördüm bakalım çıkabilecek miyiz ?
    Deplasman olarak gidilmesi en zor deplasmanlardan 3'üne gideceğiz bana kalırsa belki Wolfsburg'u dışarı koyabiliriz.
    Domagoj Vida içinde eski takımına karşı hediye maçımı olacak çok merak ediyorum ..

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transfer sezonu çok iyi geçmiş AL de çıkarız bence o gruptan.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Grup çok çetin, takımların seviyeleri birbirine eşit ama çıkarsın..

Gelen oyuncular çok iyi özellikle de yabancılar ama Negredo'yu kiralık yollamasaydın çok iyi verim alabilirdin, yıllık 21 m € da getirisi var

Pektemek'i çok iyi fiyata satmışsın..

Sayfa 2 / 12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri