Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 277 sonuç

Konu: Arsenal FC | Şampiyonluklara Yelken Açıyoruz | 3. Sezon

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Default Arsenal FC | Şampiyonluklara Yelken Açıyoruz | 3. Sezon

Selam millet
    Dayanamadım ben de bir kariyer açmaya karar verdim.Çok seri ilerlemeyecek kariyer haberiniz olsun. LYS'ye çalışıyorum kendim de az oynayabiliyorum şimdiden kusura bakmayın.Ayrıca bu ilk kariyerim olacak biraz sorunlu olabilir.

VİRA BİSMİLLAH diyerek başlayalım o zaman

Takım hakkında biraz bilgi:

Stadyumumuz:

Taraftarımız:

Açık olan ligler:

Bu kadar çok ligi açmamın sebebi oyunu daha derin oynayabilmek.Oyunda yavaş ve detaylı ilerlemek daha zevkli bence, lütfen yargılamayın
    (İngiltere biraz fazla kaçmış olabilir )

Bu arada oyunda biraz ilerledim toplu sonuçları transferleri falan paylaşacağım diğer güncellemede.

Kariyer kurallarını okudum ve kabul ediyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Onaylandı, başarılar.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

3. Default

Başarılar hocam hem kariyerin hem de LYS sınavı için

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Basarilar ilk kariyerin hayirli olsun

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar 107 bin oyuncu ne ayak

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Basarilar ilk kariyerin hayirli olsun
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by JoyStick View Post
    Başarılar hocam hem kariyerin hem de LYS sınavı için
    Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Onaylandı, başarılar.
    Hepinize teşekkürler İnşallah iyi olacak

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Başarılar kardeşim görelim bakalım marifetlerini

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Başarılar 107 bin oyuncu ne ayak
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Başarılar kardeşim görelim bakalım marifetlerini
    Pek bi marifetim yok yav

Transferler baya tuzlu oldu ama mecburdum almaya.Fakat şimdi çok pişmanım.
    Allahtan sattıklarımızı sağlam kaktırdık
    Spoiler: Transfer geçmişimiz 

Spoiler: Profilleri 

Spoiler: Şimdilik dizilişimiz, muhtemelen çok yakında değişecek :D 

Spoiler: Şu ana kadar aldığımız sonuçlar :( 

Last edited by walcott07 : 08.Nisan.2014 at 23:31

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kötü başlamışız, düzelmesi de zor olacak moral felan düşmüştür.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Kötü başlamışız, düzelmesi de zor olacak moral felan düşmüştür.
    Aslında gol atıyoruz ancak bir türlü koruyamıyoruz üstünlüğümüzü.Çok kırılgan bir takımız..

Maalesef bu maçta bilgisayara bakamadım.Başlattığımı unutmuşum bakkala gitmiştim..Zaten değişiklik falan da yapamadım geldiğimde maç bitmişti..Bu arada bu maç gol atamadığımız ilk lig maçı.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Dortmund maçı 11'leri

Bu mesajı atmadan oyuna baktım 1 tane yemişiz bile

Kampl ve Caner'in o kadar pahali bonservisleri mi vardi ya Lige de kotu baslamisiz, umarim toparlariz.. en azindan ligde kalmaliyiz

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Kampl ve Caner'in o kadar pahali bonservisleri mi vardi ya Lige de kotu baslamisiz, umarim toparlariz.. en azindan ligde kalmaliyiz
    Haklısın çok fazla bonservis verdim ama bana gelen en iyi oyuncuları almak istedim.Takımı ligte tutabilecek oyuncular aradım ve en son bu 2 oyuncuda karar kıldım.Ara transfer yaması yüklü bu arada bu yüzden bonservisleri fazla olabilir.Gerçekten fazla bonservisler.

31 Ağustos 2013'de yaptığım takım toplantısı

5 Ekim 2013'de yaptığım takım toplantısı

Saha dışında herkes gaza geliyor bi oynama şevki ama sahaya çıktık mı kimsenin ruhu kalmıyor

Spoiler: Bu arada bu da potansiyelli bir Türk genç 

Öncelikle başarılar dilerim kardeşim güzel bir takım Almanya Bundesliga'da süpriz bir takım almışsın. İnşallah uzun soluklu bir kariyerliğin olur. Lige kötü başlamışsın fakat toparlayacağına inanıyorum. Yapılan transfer takviyesi güzel gençlerin üzerinde durmanı öneririm bir kaç seneye sana ummadığın parayı kazandırabilirler ve güzelde performansları artar...

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by CwC0deR View Post
    Öncelikle başarılar dilerim kardeşim güzel bir takım Almanya Bundesliga'da süpriz bir takım almışsın. İnşallah uzun soluklu bir kariyerliğin olur. Lige kötü başlamışsın fakat toparlayacağına inanıyorum. Yapılan transfer takviyesi güzel gençlerin üzerinde durmanı öneririm bir kaç seneye sana ummadığın parayı kazandırabilirler ve güzelde performansları artar...
    Öncelikle başarı dileklerin için teşekkür ederim.Gençler konusuna gelince sana katılıyorum 2 tane genç oyuncuyu A takıma yükselttim işte profilleri

Joao Pedro
    Biraz gelişip rotasyona girse kafidir.

Salim Khelifi
    Bu gençten umutluyum biraz geliştirebilirsek ilk 11e sokarız.

Bu arada Kampl'da çözemediğim bir kondisyon sorunu var. 1 maç oynatıyorum dinlenmem lazım diyor.Tamam diyorum dinlen 1 maç oynatmıyorum sonraki hafta oynatıyorum yine maçtan sonra gelip dinlenmem lazım diyor.Nedir çözemedim.Umarım düzelir bu durum

Sonuçlar

Spoiler: Eintracht Braunschweig 1 - 4 Borussia Dortmund 

Spoiler: Mainz 2 - 0 Eintracht Braunschweig 

Spoiler: Eintracht Braunschweig 1 - 0 Werder Bremen :D 

Spoiler: Hertha BSC 1 - 0 Eintracht Braunschweig 

Puan Durumu

Bu 2 oyuncu da gelecek için anlaştığımız oyuncular..

Frederik Ronnow 500 Bin€

Solomon Chioma 80 Bin€

HERKESE İYİ GECELER..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

kampl için ödediğin para çok yüksek bence,keşke başka alternatifler baksaydın.Kondisyon sıkıntısına gelince çok yerlere inmiyorsa dinlendirme ya da bir sonra ki maça yedek başlat,60'lar da falan sok oyuna ama taviz verme.Fizikseli de fena değil aslında ama tuhaf.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Neden son sıradayız ya hemen düzelt

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Moralini bozmak gibi olmasın ama transfere çok para harcamana değil, yanlış para harcaman benim canım sıkıldı.

Eğer ligde Avrupa'yı kovalayan bir takım olsaydın bu transferler doğru olabilirdi ama kabul etmek gerek ki takımın kümede kalma savaşı veriyor.

Kampl'a verdiğin para ile 3-4 tane orta halli adam alabilirdin diye düşünüyorum. Gelecek sezon da Kampl'ı alırdın zaten bir yere gitmiyor.

Neyse aldın madem şimdi önümüze bakalım.

Dortmund maçındaki dizilişi yakıştıramadım sana. San Marino'yu yönetiyormuş gibi bir diziliş ile çıkmışsın sahaya.

Bu arada gol atıyoruz demişsin ama Almanya kupası harici bir maçta 2 gol atamamışsın. Bence taktiği ve dizilişi sil baştan gözden geçir.

Takımı o bölgeden kurtaracağına inanıyorum.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Moralini bozmak gibi olmasın ama transfere çok para harcamana değil, yanlış para harcaman benim canım sıkıldı.

Eğer ligde Avrupa'yı kovalayan bir takım olsaydın bu transferler doğru olabilirdi ama kabul etmek gerek ki takımın kümede kalma savaşı veriyor.

Kampl'a verdiğin para ile 3-4 tane orta halli adam alabilirdin diye düşünüyorum. Gelecek sezon da Kampl'ı alırdın zaten bir yere gitmiyor.

Neyse aldın madem şimdi önümüze bakalım.

Dortmund maçındaki dizilişi yakıştıramadım sana. San Marino'yu yönetiyormuş gibi bir diziliş ile çıkmışsın sahaya.

Bu arada gol atıyoruz demişsin ama Almanya kupası harici bir maçta 2 gol atamamışsın. Bence taktiği ve dizilişi sil baştan gözden geçir.

Takımı o bölgeden kurtaracağına inanıyorum.
    Tamamen katılıyorum ben o 10 milyona sıfırdan takım kurardım
    taktikle ilgili olarakta böyle defansif oynayıp yenileceğine rakibe kafa tutan bir oyunla yenil 3ye 5ye ama korkak oynatma takımı. Takım lig standartının altında bile olsa taktiğe alıştığında zaten istediğin gibi oynamaya başlıyor, çok güçlü olmasan bile en azından bu kadar kötü olmaz orta sıralarda olabilirsin

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Herkesin de belirttiği gibi transferlerde yanlış yaptığımı anladım.Aslında amacım takıma lider bir oyuncu kazandırmaktı, tek başına maç kurtarabilecek bir oyuncu.Çünkü takımın kadrosunda fark yaratabilecek bir oyuncu yok.Zaten çok yüksek bir bütçemiz yoktu ama sattığımız oyunculardan gelen para ile yaptık transferleri..Fakat yine belirteyim çok para vermişim cidden..
    Bu arada güncelleme ancak 21.00'den sonra yapabilirim hafta içleri çünkü stajdayım
    Bu arada akşam takımı her yönüyle yediğimiz golden attığımız gol falan baştan aşağı bir analiz yapıp sil baştan bir taktik yapıcam. Yoksa olacak gibi değil

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bir daha aynı hataya düşmezsin canın sağolsun.

Bu tarz ufak takımları başarıya ulaştıracak şey kadro bütünlüğüdür. Bir oyuncuya yüklemek istersen bütün sorumluluğu kaldıramaz sonuçta onun haricindeki 10 adam onun seviyesinde değil.

Çok büyük bir hata yapmış değilsin. Taktiği oturtur ve bu sezon ligde kalırsan gelecek sene 4-5 tane orta halli oyuncu alıp kadro bütünlüğünü sağlarsın.

Güveniyoruz sana.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Bir daha aynı hataya düşmezsin canın sağolsun.

Bu tarz ufak takımları başarıya ulaştıracak şey kadro bütünlüğüdür. Bir oyuncuya yüklemek istersen bütün sorumluluğu kaldıramaz sonuçta onun haricindeki 10 adam onun seviyesinde değil.

Çok büyük bir hata yapmış değilsin. Taktiği oturtur ve bu sezon ligde kalırsan gelecek sene 4-5 tane orta halli oyuncu alıp kadro bütünlüğünü sağlarsın.

Güveniyoruz sana.
    Baskı altında daha başarılı çalışan bir insanım stajdan biliyorum
    Güveninizi boşa çıkarmayacağım İnşallah.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Transferler iyi güzel fakat Bundesliga'da Braunschweig gibi bir takımla oynuyorsan sol bekin Caner Erkin gibi savunması zayıf bir oyuncu olmamalı bence. Özellikle deplasmanlarda Ken Reichel'i kullanabilirsin. Theuerkauf ve Kumbela da iş yapabilirdi diye düşünüyorum. Bir de kontra oynarken katı savunma uygulayıp defansı geride kurarak savunmada bekleyip hızlı kontralarla gol ararsan ummadık puanlar alabileceğini düşünüyorum. Başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Transferler iyi güzel fakat Bundesliga'da Braunschweig gibi bir takımla oynuyorsan sol bekin Caner Erkin gibi savunması zayıf bir oyuncu olmamalı bence. Özellikle deplasmanlarda Ken Reichel'i kullanabilirsin. Theuerkauf ve Kumbela da iş yapabilirdi diye düşünüyorum. Bir de kontra oynarken katı savunma uygulayıp defansı geride kurarak savunmada bekleyip hızlı kontralarla gol ararsan ummadık puanlar alabileceğini düşünüyorum. Başarılar.
    Aslında Caner'in savunmasının kötü olduğunu bildiğim halde aldım.Planlamıştım sol kanattaki oyuncuyu defansif oynatacaktım o şekilde kapatacaktım o açığı.
    Theuerkauf ve Kumbela iş yapabilirlerdi ama gelen teklifleri değerlendirmem gerekiyordu.Uzun pazarlıklar sonrasında bence iyi bir fiyata sattık ikisini de.Taktik ile ilgili tavsiyeni akşam değerlendireceğim teşekkür ederim

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

DENİZ YILMAZ YATAN OYUNCU İSTEMİYOR !

Kötü gidişe dur demek isteyen Deniz Yılmaz şimdiden ara transfer döneminin çalışmalarına başladı.
    Maçlarda çaba göstermeyen, ter dökmeyen futbolcuların takımında istemeyen Deniz Yılmaz
    gözlemcilerini dünyanın dört bir yanına gönderdi.Takımdan 2-3 oyuncunun ayrılacağını yerlerine genç, dinamik, istekli ve üretken oyuncular alınacağını söyledi.Ayrıca ilgilendikleri bir oyuncunun ismine de açıkladı..

Eintracht Braunschweig'de Sergi Roberto Sesleri !

Ayrıca kesin olmayan kaynaklardan sızdırılan bilgilere göre Deniz Yılmaz'ın takıma "Ne kadar ekmek o kadar köfte" felsefesini getireceği duyuldu.Bu, oyuncuların maaşlarını azaltılıp bonuslarının yükseltileceği anlamına geliyor.
    Last edited by walcott07 : 09.Nisan.2014 at 16:53

Sergio Roberto gayet iyi bir transer olur, hadi bakalim alt siralardan kurtulma zamani

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Eintracht Braunschweig'in Türk teknik direktörü Deniz Yılmaz'ın bu gün sabah saatlerinde saat 14.15 uçağı İtalya'ya uçtuğu öğrenildi.Bazı resmi olmayan haber kaynaklarına göre Deniz Yılmaz, Manolo Gabbiadini'yi kadrosuna katmak için uğraşıyor.Ancak Sampdoria'nın yapılan teklifi beğenmediği gelen haberler arasında.

Last edited by walcott07 : 09.Nisan.2014 at 19:07

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Eintracht Braunschweig'den Manolo Gabbiadini Transferi Hakkında Açıklama

Kulübümüz Eintracht Braunschweig hakkında çıkan transfer haberlerine lütfen aldırış etmeyiniz.Kulübümüzün Manolo Gabbiadini ile ilgili herhangi bir transfer girişimi bulunmamaktadır ve bu denli pahalı bir oyuncuyu da bünyesine katması mümkün değildir.Bu transferin kulübümüzün finansına zarar vereceğini yüce taraftarımız zaten biliyordur ve bu haberin gerçek dışı olduğunu anlamıştır.

Kamuoyundan, gerçek dışı bu haberlere itibar edilmemesini bir kez daha rica ederiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Gabbiadini çok iyi olurdu

Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri