Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 143 sonuç

Konu: Kaplanlarla Zirve Yürüyüşü | Hull City 201-15 I. Sezon

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Default Kaplanlarla Zirve Yürüyüşü | Hull City 201-15 I. Sezon

Kuruluşu 1892 yıllarına dayanan bu kulüp zaman zaman adını duyurmayı başarsa da, bir çok alanda diğer ingiliz takımlarından (Manu, Arsenal, Chelsea) geri kalmıştır. Bununda sebebi vizyonsuz yönetimler... çapsız menajerler ve ruhsuz oyunculardır...
    Biz Newcastle'ı Avrupa'nın devi yapmak için and içtik ! Saksağanları; üzerlerinde ki çubuklu formalarıyla St. James Park'ta kupalar kaldırmaya, İngilterede ki hegemonyayı yıkmaya geldik !

Newcastle takımının geçmişte Premier Lig ve UEFA kupası şampiyonlukları bulunsada dediğimiz gibi bunlar çok öncelerde kaldı.. Son Premier Lig şampiyonluğunu 1927'de yaşadı. Takım 2009 yılında küme düşsede Championship'te rekorlar kırarak tekrar Premier Lige çıktı. Kayda değer en son başarısı ise 2003 yılında ki Premier Lig 3.lüğü...

Kariyer Hedefleri :
    • İlk sezon herhangi bir transfer yapmayacağım, takımın orjinal kadrosuyla yarışacağız.
    • İlk sezon içersinde takıma bir oyun disiplini bir felsefe katmak.
    • İki yıllık süre içerisinde Premier Lig'de ki itibarımızı geri kazanmak ve 2. yılın sonunda ilk 3 içersinde olmak.
    • 3.yılın sonunda Avrupa'dan kupayla dönmek.
    Last edited by yakar350 : 16.Nisan.2014 at 08:35

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Bir İngiltere Kariyeri daha

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Başalarılar kardeşim hedefleri başaracağına eminim.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Koyu bir Newcastle tarafı olarak gönülden başarılar diliyorum.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Başarılar diliyorum hocam seni İngiltere Premierde görmek güzel olacak...

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar uzun bir süre sonra Premier Lige döndük bakalım hayırlısı

İlk sezonumda transfer yapmayacağım için kadro incelemesiyle başlayacağım. (İsimlerin üzerine tıklayarak oyuncu profillerine bakabilirsiniz)
    Kalecilerimize bakacak olursak;

Kale de ilk tercihimiz Tim Krul olacak. Kendisi yüksek tecrübesi ve profiliyle bence oyununda en iyi kalecilerinden birisi sezon boyunca kalemiz ona emanet olacak.
    Alnwick, henüz 20 yaşında ve gelecek vaadeden bir kaleci yedek kalecimiz olarakta onu seçtim.
    Rob Elliot, sıradan bir yedek kaleci özelliklerine yakın olsada 27 yaşında olması sebebiyle çok fazla kullanmayacağım kendisine kulüp bulunmasını söyledim.

Defans Hattımız;

Savunmada ki dörtlüde; sağ bek olarak ilk tercihimiz mecburen Debuchy olacak. Zira bu mevkide başka alternatifimiz yok, sezon içerisinde bir sakatlık olursada devşirme oyuncularla bu bölgeyi takfiye etmeye çalışacağız.

Sol bek olarakda Davide Santon'u kullanacağız, kendisi standart bir bek oyuncusu olmasının yanı sıra her iki kanattada görev yapabiliyor Philipp Lahm'ın genç versiyonu diyebiliriz.
    Kendisine alternatif olarak zaman zaman kullanacağımız Paul Dumnett var 21 yaşında genç bir sol bek.

Defansın ortasında ki ikiliye gelecek olursak; Fabricio Coloccini ve Yanga M'biwa ilk tercihlerimiz olacak.

Orta sahanın göbeğinde kullanacağımız oyuncularımız; Cheick Tiote ve Moussa Sissokko olacak. Onlara alternarif olarak Anita ve Gosling'te bizi sezon boyunca takfiye edebilecek isimler.

Kanatlar ve forvete gelecek olursak, takımda en alternatifleri bol olan mevkiler burası. Kanat oyuncularımın aynı zamanda santrafor olarakta görev yapabilmeleri benim çok sevdiğim birşey çünkü zaman zaman 4-4-2 oynayacağız, zaman zamanda benim o muhteşem üçlü dediğim 4-3-3 dizilişinde sahaya çıkacağımız için kenar forvetlerimizin kanat özellikli olmaları çok önemli, o yönden elimi rahatlatacak bir durum.

Kenarlarda görevlendireceğimiz oyuncularımız; Hatem Ben Arfa ve Sylvian Marveaux olacak.

Forvetimizde eğer 2li oynarsak; Look De Jong ve Papiss Cisse ikilisi görev yapacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Başarılar güzel analiz olmuş.Hedefler gerçekçi takipteyim

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ben ilk sezon Ben Harfa'yı 30 milyon Euro'ya satıp onun yerine üç bölgede transfer yapmıştım. Forvet ve kanatta eksiklikleri var Newcastle'ın. Daha doğrusu iyi alternatifleri yok.

Basarilar kardesim

Başarılar güzel bir kariyerin olur inşallah...

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Basarilar, Ingiliz ligi kariyerleri cogaliyor

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılarının devamı dilerim

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Başarılar güzel analiz olmuş.Hedefler gerçekçi takipteyim
    Eyvallah sağolasın

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Ben ilk sezon Ben Harfa'yı 30 milyon Euro'ya satıp onun yerine üç bölgede transfer yapmıştım. Forvet ve kanatta eksiklikleri var Newcastle'ın. Daha doğrusu iyi alternatifleri yok.
    Alternatiften ziyade oyuncuların bir çok pozisyonda oynamasını avantaj olarak görüyorum ben ama dediğin gibi kadro derinliği yönünden ele alırsak evet biraz kısır bir kadromuz var bakalım neler yapıcaz

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Basarilar kardesim
    Sağolasın kardeşim

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Başarılar güzel bir kariyerin olur inşallah...
    İnşallah bütün dileğimiz o

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Başarılar
    Sağolasın

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Basarilar, Ingiliz ligi kariyerleri cogaliyor
    Dönem dönem böyle oluyor bir kaç ay önce Süper lig çoktu sonra Almanya'ya kaydı şimdide İngiltere

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılarının devamı dilerim
    Eyvallahhh

| 2013 - 14 SEZONU HAZIRLIK KAMPI YUNANİSTAN |

| SEZON BOYUNCA KULLANACAĞIMIZ TAKTİKLER |

| İLK ETAP HAZIRLIK MAÇLARIMIZ |

Stadımız, mabedimizin açılışının 121. yıl dönümü onuruna bir turnuva düzenliyoruz. İlki düzenlenecek olan bu turnuvaya; İtalya'dan A.C. Milan, Portekiz'den Benfica ve Arjantin'den Velez Sarsfield takımları katılacak. Bu müthiş stadın büyülü atmosferinde oynanacak maçlar için dünyanın dört bir tarafından gelen turistlerde bu büyük kapışmalar için St. Jame's Park'ta yerlerini alacaklar. Bu büyük turnuva bundan sonra her yıl sezon açılışlarında dünyanın dört bir yanından takımları ağırlayacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hazırlık maçları bol gollü güzel geçmiş 4-3-1-2 taktiğinin tutacak mı bakalım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar... Newcastle potansiyeli olan ama sıçrama yapamayan bir takım... Umarım başarılı olursun. Ayrıca ben EPL'de 4-3-3 taktiğini merak ediyorum... Kanat varyasyonları olan bir ligde sıkıntı yaşarsın diye düşünüyorum... Umarım ben yanılırım.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Resimdeki Wolverine değil mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

121.yıldönümümüz kutlu olsun şampiyonluk ile taçlandralım bu turnuvayı , iyi motive eder bizi kupa

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Hazırlık maçları bol gollü güzel geçmiş 4-3-1-2 taktiğinin tutacak mı bakalım.
    Hazırlık kampında tutacak bir görüntü verdi, zaten bilirsin diğer kariyerlerimde de kanat kullanmadım pek 3lü forvete çekmiştim kanatlarıda. Bunda da Ben Arfayı göbekte daha verimli bulduğum için böyle bir diziliş yaptık zaten onu satarsam seneye OOS almam gene eski taktiğe dönerim

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Başarılar... Newcastle potansiyeli olan ama sıçrama yapamayan bir takım... Umarım başarılı olursun. Ayrıca ben EPL'de 4-3-3 taktiğini merak ediyorum... Kanat varyasyonları olan bir ligde sıkıntı yaşarsın diye düşünüyorum... Umarım ben yanılırım.
    Sıçratacağız Newcastle'ı inşallah Şimdi hocam dediğin gibi EPL'de kanatlar çok fazla işliyor evet ama, biz kanatlarımızı savunabildiğimiz sürece bu çok önemli değil. Zira takımlar hücumlarının kanatlardan yönlerdirirken bu ligde göbek fazlasıyla açıkta kalıyor bizimde amacımız dar alanda oyuncularımızı birbirine yakın tutarak göbekteki bu açıktan içeriye sızmak. İşin savunma kısmında ise 2li forvetim top rakipteyken beklere press yapıyor ve rakip bize yüklenirken bile savunmaya kadar gelerek bekleri marke ediyorlar bu sayede kanat akınlarını önleyebil,iyoruz. Ha kontradayken nasıl olacak oda şu şekilde; forvetlermiz beklerle birlikte gerideyken, Ben Arfa ileride boşta olacak forvet arkası olarak. Kontrayla çıktığımız ataklarda ilk toplar Ben Arfada buluşacağı için forvetlerin 18e gelmesi içinde zaman kazanılacak yada Ben Arfa zaten hızlı ve fuleli bir oyuncu olduğu için kendisi alıp koparabilecek.

4-3-3 e gelirsek gene aynı mantık var kenar forvetler bekleri marke ederken merkez forvetimiz boşta olacak, yukarda Ben Arfa'nın üstlendiği görevi burada merkez forvetimiz üstlenecek.

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Resimdeki Wolverine değil mi?
    Şimdi farkettim bende ne işi var onun PES'te ya

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    121.yıldönümümüz kutlu olsun şampiyonluk ile taçlandralım bu turnuvayı , iyi motive eder bizi kupa
    Kendi evimizde alacağız o kupayı !
    Last edited by yakar350 : 18.Nisan.2014 at 14:34

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Takımımın başında ilk kez bu kadar heyecan verici bir maça çıkıyordum. Resmi bir kupa olmasada bizim için çok önemli bir turnuvaydı. Milan karşısında taktik dizilişimizden ve mentalitemizden ödün vermeden kendi oyunumuzu sahaya yansıtmayı başardık. Başlangıçta 4-3-1-2 olan dizilişimizi maçın son anlarına doğru 4-3-3'e çevirmek zorunda kaldık Ben Arfa'yı çıkararak. Nitekim sezon öncesi güzel bir hazırlık maçı oldu, taraftarımızın önünde Milan gibi bir devi normal sürede yıkamasakta penaltılarla hakkımız olan galibiyeti almasını bildik ve finale çıktık.
    Spoiler: Takımların Sahaya Dizilişi 

Spoiler: Maç Detayları 

Finalde Portekiz temsilcisi Benfica ile eşleştik. Benfica eski gücünde olmasada her zaman tehlikeli olabilecek bir ekip. Cardozo, Lima kaleci Artur gibi maçın seyrini dğiştirebilecek isimleri barındırıyor kadrosunda. Maça gelirsek; ev sahibi olmamızın verdiği özgüven ve taraftarımızın müthi desteğiyle başladık maça. İlk devre bitiminde skorboard 2 0 lık üstünlüğümüzü gösteriyordu fakat 2. yarı başladığında Benfica adeta abluka altına aldı kalemizi ve 45.dakikadan 60. dakikaya kadar rakip kalaeye gidemedik. Daha sonra verdiğimiz bir kaç talimatla oyunu lehimize çevirmeyi başardık ve golü bulduk. Kupayı müzemize götürdük bu ayrı bir mutluluktu tabi ki ama; bu müthiş oyunla lige hazır olduğumuzu ve çok canlar yakacağımızı cümle aleme göstermiş olduk...
    Spoiler: Takımların Sahaya Dizilişi 

|| BASIN TOPLANTISI ||

Sayın Yakar, futbolculuk kariyerinizden sonra ilk kez bir takımı çalıştırmaya karar verdiniz ve o takımda Premier Ligin çok önemli takımlarından bir tanesi öncelikle bu konu hakkında neler söylemek istersiniz?

- Söylediğiniz gibi uzun yıllar alt liglerde top koşturdukta sonra Newcastle gibi bir takımın başına geçmek benim için bir rüya oldu, ama biz rüyalarımızı gerçekleştirmek için buradayız. Bana güvenen bu göreve layık gören herkese çok teşekkür ediyorum ve onların güvenlerini asla boşa çıkarmayacağım.

Alışılmışın aksine Yunanistan'da bir hazırlık kampı geçirdiniz ve akabinde yönetime ısrarcı olarak özel bir turnuva düzenlediniz; Milan, Benfica, Velez gibi zor ve ünlü kulüplerle mücadele ettiniz. Açıkçası sezon öncesi umut verici bir görüntü vardı sahada, yaklaşan yeni sezon için ne düşünüyorsunuz?

- Sizinde söylediğiniz gibi zorlu rakipleri davet ettik buraya. Bu turnuva için yönetimdeki bazı arkadaşlarla ters düştüm. Yok efendim neymiş ne gerek varmış boş yere külfetmiş falan filan inter milan... Ama sezon öncesi hem son durumumuzu görmek hemde ismimizi bu turnuvayla yeniden biraz daha duyulur hale getirmekti amacımız. Yeni sezona başlarken oyuncularım çok formda ve antrenmanlarda söylediklerimin hepsini yapıyorlar, sahada oyun disiplininden kopmadan taktiğimize bağlı kalarak savaşıyorlar adeta.

Bu sezon Newcastle bir sürpriz yapacak gibi?

- Süpriz demiyelimde ona, yılların verdiği geride kalmışlığı, özgüveni, hasreti, özlemi dışa vurmak diyelim. Evet bu sezon rakiplerin korkulu rüyası olacağız, artık hiç bir takım Newcastle deplasmanını çantada keklik görmeyecek, bundan böyle alışılmış değil mucizelerin takımını konuşacak herkes. Burdan meydan okuyorum; MANU, L'POOL, CHELSEA, CİTY artık lale devri bitti.. KRAL GERİ DÖNÜYOR !

* Bir sonraki güncelleme de EPL maçları ve Sunderland derbisi olacak
    Last edited by yakar350 : 19.Nisan.2014 at 00:04

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

OOOOO şampiyon olmuşuz meşaleler yansın ligde şampiyonluk istiyoruzz

Muthis gecmis hazirik maclari. Umarim lige de iyi bir baslangic yapariz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hazırlık maçları güzel gitmiş. Ligdede artık üst sıralarda bekliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yakışanda buydu zaten... Gerçekçi konuşuyorum o yüzden EPL'de şampiyonluk olmasa da, ilk 3 bekliyorum senden... Bunu dediysemde öyle açık ara verme şampiyonluğu zar zor olsunlar olacaklarsa da

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

@ Leonadias OOOOO şampiyon olmuşuz meşaleler yansın ligde şampiyonluk istiyoruzz
    Başka bir ligde olsaydık şampiyonluğa oynardıkta EPL için kesin konuşamıyorum ama neden olmasın

@ Ronaldinho 10Muthis gecmis hazirik maclari. Umarim lige de iyi bir baslangic yapariz
    Hazırlık dönemi iyiydi kupayla başlamakta takıma moral verdi

@ pusathan01 Hazırlık maçları güzel gitmiş. Ligdede artık üst sıralarda bekliyoruz.
    Her zaman yukarlarda olucaz

@ samasti Yakışanda buydu zaten... Gerçekçi konuşuyorum o yüzden EPL'de şampiyonluk olmasa da, ilk 3 bekliyorum senden... Bunu dediysemde öyle açık ara verme şampiyonluğu zar zor olsunlar olacaklarsa da
    Bende gerçekçi olmaya çalışıyorum bu sezon ilk 3te kesin oluruz ama şampiyon olursakta hayır demem

BARCLAYS PREMİER LİG ŞAMPİYONLUK ADAYLARI İNCELEMERİ I. KISIM

1.HAFTA | NEWCASTLE UNİTED - SUNDERLAND

İngiltere'nin sayılı derbileri arasında yer alan Tyne-Wear derbisi hakkında...

2.HAFTA | CRYSTAL PALACE - NEWCASTLE UNİTED

3.HAFTA | NEWCASTLE UNİTED - SOUTHAMPTON

4.HAFTA | NEWCASTLE UNİTED - ASTON VİLLA

5.HAFTA | STOKE CİTY - NEWCASTLE UNİTED

CAPİTAL ONE CUP 2.TUR | MİLWALL - NEWCASTLE UNİTED

CAPİTAL ONE CUP 3.TUR | QUENN PARK RANGERS - NEWCASTLE UNİTED

- GENEL DEĞERLENDİRME -

Oynadığımız maçların geneline bakarsak, lige Sunderland maçıyla çok iyi bir giriş yaptık. Ayrıca 110 yıllık bir derbiye çıktık Sunderland maçında ve tıklık tıklık dolu olan tribünlerimizin önünde ezeli rakibimizi farklı bir skorla mağlup ederek sezona merhaba dedik.

2.haftada ise Sunderland maçında ki 5 farklı skorun üzerine Crystal Palace'a 1 golle mağlup olmamız hepimizi şaşırttı doğrusu. Maçta golü kovalayan rakip kaleye sürekli baskı kuran taraf biz olmamıza rağmen, rakibimizin kontrayla bulduğu gol maçtan puansız ayrılmamıza sebep oldu.

Sonra ki 3 haftayı ise güzel oyunumuzu devam ettirerek mağlubiyetsiz atlattık ve 5 hafta sonunda 3 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet almış olduk. Buna nazaran 5 maçta 10 gol atarak, kalemizde ise 4 gol gördük.

Öncelikle başarılar hocam. Maçlar genellikle iyi ve sunumun çok hoşuma gitti devam

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Ben senden çok daha iyi sonuçlar bekliyordum. Rakipler ligin zayıf takımlarından ama belki güçlü takımlara karşı iyi oynarız bilmiyorum nasıl olacak göreceğiz

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Ligde başlangıç daha iyi olabilirdi en azından Crystal Palace maçını kazanabilirdik

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri