Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 102 sonuç

Konu: Beşiktaş Şampiyonlar Ligi Yolunda | Sezon 2

Süper Lig 22.Hafta -Beşiktaş Evinde Yine Kaybetmedi !-

Ligde galibiyetlerimiz şampiyonluk uğrunda devam ediyor.

Süper Lig 23.Hafta -Beşiktaş 89'da Gelen Penaltıyla Kazandı !-

89'da penaltı olunca aşırı mutlu oldum.Almeida'da golunu attı maçı bize getirdi.

Süper Lig 24.Hafta -Dev Derbide Kazanan BEŞİKTAŞ !-

Müthiş bir derbiydi.Mustafa Pektemek golunu kontra atakta tüm sahayı geçerek attı.Derbiye yakışır bir goldu.Kazanıp puan farkını kapattık.

MAÇ SONRASI BASIN TOPLANTISI

-Emir Bey bugun ligde sizin için çok faydalı olabilecek bir 3 puan aldınız.Bunun hakkında düşünceleriniz neler?
    +Oyuncularımla gurur duyuyorum.Her alanda her oyuncum iyi performans gösterdi.Burada 62bin kişilik taraftarın önünde müthiş bir galibiyet kazandık.
    -Taraftarlar maç bitince adınızla tezehurat yaptılar.''EMİR HOCA SEN ÇOK YAŞA'' şeklinde.Bunun üzerine ne düşünüyorsunuz ? Bunun sizin üzerinde etkileri neler oldu ?
    +Bu bende olumlu bir etki bıraktı.Bu tezehurata çok mutlu oldum.Burada istendiğimi bilmek çok hoş bir duygu.
    -Bildiğiniz gibi aldığınız bu galibiyetle puan farkı 1'e indi ve 2. sıradasınız.Sezon sonunda ipi göğüsleyebileceğinizi düşünüyormusunuz?
    +Haklısınız.Puan farkı 1 ve daha önümüzde 10 maç var.Bu maçlardan alacağımız puanlarla taraftarımıza bir şampiyonluk armağan edeceğimizi düşünüyorum.
    -Teşekkür ederim Emir Bey.
    +Asıl ben teşekkür ederim.

Süper Lig 25.Hafta -Olcay Galibiyeti 90+3'te getirdi !-

Olcay Şahan 90+3'te golu attı.Çok hoş bir goldu.3 puanı kazandık ve 2.liğimizi koruduk.

LİG PUAN DURUMU

Görüldüğü gibi maç fazlasıyla Fenerbahçe lider.Galatasaray'ın 1 puan arkasında yer alıyoruz.Alacağımız galibiyet ve GS'nin kaybetmesi durumunda 1.sıraya çıkacağız.

90+3 Diyince aklıma Olcay'ın Fenerbahçeye attığı gol geldi , Bu aradaŞampiyonluk geliyor

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Kritik maçlardan 3'er 3'er ayrılmışız şimdi hata yapmamak önemli son viraja giriyorsun şampiyonluk neden olmasın ?
    Bu arada logo paketi indirmeni tavsiye ederim görsellik bakımından seninde daha hoşuna gider kota sıkıntın yoksa eğer, bu kadar klasik oynama şu oyunu

Quote Originally Posted by CagatayKaplan View Post
    90+3 Diyince aklıma Olcay'ın Fenerbahçeye attığı gol geldi , Bu aradaŞampiyonluk geliyor
    İnşallah bakalım.
    Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Kritik maçlardan 3'er 3'er ayrılmışız şimdi hata yapmamak önemli son viraja giriyorsun şampiyonluk neden olmasın ?
    Bu arada logo paketi indirmeni tavsiye ederim görsellik bakımından seninde daha hoşuna gider kota sıkıntın yoksa eğer, bu kadar klasik oynama şu oyunu
    Logoyu yükledim.Yeni güncellemede görürsünüz.Ayrıca sunumu detaylandırmak için birkaç taktikte öğrendim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar güzel galibiyet serisi aynen devam eder inşallah

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by emirby View Post
    İnşallah bakalım.

Logoyu yükledim.Yeni güncellemede görürsünüz.Ayrıca sunumu detaylandırmak için birkaç taktikte öğrendim.
    Teşekkürler , ben görselliğine karışmam elinden gelen budur derim sadece oyunda seninde gözüne hoş gelsin diye fikrimi paylaştım

Umarim GS puan kaybeder ve biz de liderligi aliriz. Son haftaya kadar surecek sampiyonluk yarisi

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Galatasaray'ı yenerek üstümüze düşen görevi yerine getirmişiz, şimdi kalan maçlarımızı da kazanıp GS'nin puan kaybını bekleyeceğiz

Maçlar güzel geçmiş fakat hep bir farkla kazanmışsn sanırım golu bulduktan sonra savunma anlayısına geçiyorsun.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Süper Lig 26.Hafta -Gençler Umut Veriyor !-

Güzel bir oyun sergiledik.Almeida sakatlandı ama ciddi birşeyi yok sadece oyundan çıkmak zorunda kalmış.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 1.AYAK -Beşiktaş Fener'i Sahasına Gömdü !-

Deplasmanda 4 golle galibiyet aldık.Artık final garanti.

Süper Lig 27.Hafta -Beşiktaş Rahat Kazandı !-

İyi oynadık ve 3 puanı aldık.

Süper Lig 28.Hafta -Derbide Pektemek Farkı !-

Mustafa coşturdu gene.Derbiyi de kazandık.Şampiyonluk için savaşıyoruz.

Süper Lig 29.Hafta -Fenerbahçe İntikam Aldı !-

Necip 24'te kırmızıyı görünce golleri yedik zaten.Yapacak birşey yoktu.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 2.AYAK -İNTİKAM !-

İNTİKAM SOĞUK YENEN BİR YEMEKTİR. Bu arada finaldeyiz ! Rakip Galatasaray !

Süper Lig 30.Hafta -Olcay İpten Aldı !-

Zar zor kazandık.Bu 3 puanlar çok önemli.

Süper Lig 31.Hafta -Beşiktaş 90'da Yediği Golle 1 Puana Razı Oldu !-

90'da golü yedik.Şampiyonluğu hediye ettik resmen.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNAL -BEŞİKTAŞ KIRMIZIYA RAĞMEN KUPAYI ALDI !-

Kırmızıyı görmemize rağmen müthiş bir maç çıkardık.86'da Fernandes penaltı bile kaçırdı !! KUPA ARTIK BİZİM.

Süper Lig 32.Hafta -Pektemek Şov Yaptı !-

PEKTEMEK GOL DEMEK...

Süper Lig 34.Hafta

MAÇ ÖNCESİ BASIN TOPLANTISI

-Merhaba Emir Bey.Bügün ligin son haftası.3 Büyükler arasında kıran kırana bir mücadele var.Bügün Fenerbahçe Galatasaray ile oynuyor.Berabere kalmaları durumunda sizin alabileceğiniz bir galibiyet sizi şampiyon yapacaktır.Veya GS kazanır ve sizde kazanırsanız.Ama şöyle bir durum var ki Fenerbahçe kazanırsa şampiyon.Bu durum hakkında neler söyleyebilirsiniz ?
    +Çok doğru konuştunuz.Dediklerin hepsi doğru.Bugün sanki en önemli derbi maçına çıkıyor gibiyiz.Akhisar ile oynayacağımız maçı kazanmanın bize yetmemesi çok üzücü.Ama çabalamaktan ve şansımızın yaver gitmesinden başka hiçbir şey istemeyeceğiz,dilemeyeceğiz.Ayrıca ligi 2.tamamlasak bile doğrudan Şampiyonlar Ligi'ne gittiğimiz gerçeği var.Bildiğiniz gibi Fenerbahçe'nin cezası sürmekte.Bizde bundan faydalanıp Şampiyonlar Ligi'nde kendimizi gösterebiliriz.
    -Cevabınız için teşekkürler Emir bey.Bugünkü maçta başarılar dilerim.
    +Teşekkür ederim.

MALESEF... BAŞARAMADIK.FENERBAHÇE GALATASARAY'I DEPLASMANDA KUYT'UN 11.DAKİKADA ATTIĞI GOLLE YENDİ.OLSUN NASİP DEĞİLMİŞ.BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK... ŞAMPİYONLUK SENEYE BİZİM OLACAK.ŞİMDİ HEDEF TABİKİİ ŞAMPİYONLAR LİGİ.

ÖZEL YORUMUMUM
    KARİYERİMİN İLK SEZONUNDA YORUMLARINI EKSİK ETMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.SİZLERİN SAYESİNDE BU BAŞARILARI KAZANDIK DİYEBİLİRİM.AYRICA SUNUMDA BANA YARDIMCI OLAN.ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPAN Lesandro Parleo'YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.2.SEZONDA YİNE BEŞİKTAŞ'TAYIZ.ŞAMPİYONLAR LİGİNİ ALANA KADAR TAKIMDAN AYRILMAK YOK.

Fenerbahçeyle maçlar nefes kesmiş en azından ZTK'yı aldık süper kupada acısını çıkarırız

Fenerbahçeyle maçlar nefes kesmiş en azından ZTK'yı aldık süper kupada acısını çıkarırız

Seneye TFF - Lig - Ziraat'i kesin alıcaz.ŞL'dede gelebildiğimiz yere kadar.

Sağlam transferler bekliyoruz Almedia ve Mustafadan başka forvet takviye olcakmı?

Sağlam transferler bekliyoruz Almedia ve Mustafadan başka forvet takviye olcakmı?
    Sağlam transfer bekliyosun da Bütçe var mı diye sorsana ? Bütçe vermiyorlar ya.Uğraşıyorum yarım saattir.Başarabilirsek çok hızlı bir forvet alıcam.Çok sağlam adam.ŞL'de iş görür diye düşünüyorum.

Sivassporda başka kariyerimde transfer bütçesi istiyip basına sızdırmıştım ve kovmuslardı amman dikkatli ol

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

İlk sezon güzel geçti seneye şampiyonluk bekliyorum

Sivassporda başka kariyerimde transfer bütçesi istiyip basına sızdırmıştım ve kovmuslardı amman dikkatli ol

Biliyorum Öyle işler sakat cidden.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Elazığspor'a puan kaybederek ve en önemlisi Fenerbahçe'ye yenilerek şampiyonluktan olduk Neyse artık önümüzdeki sezonlara bakacağız..

Direk ŞL'ye katılıyoruz, kadroya çok sağlam transferler lazım..

Bu arada Fernandes'e sözleşme beğendirebildin mi ? Almeida takımda kalacak mı ?

1 puanla sampiyonlugu kaptirmisiz. Turkiye Kupasini kazanmamiz ise guzel olmus. Umarim seneye sampiyonlugu aliriz

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Elazığspor'a puan kaybederek ve en önemlisi Fenerbahçe'ye yenilerek şampiyonluktan olduk Neyse artık önümüzdeki sezonlara bakacağız..

Direk ŞL'ye katılıyoruz, kadroya çok sağlam transferler lazım..

Bu arada Fernandes'e sözleşme beğendirebildin mi ? Almeida takımda kalacak mı ?
    Şampiyonluğu kazanacağız.Birdaha ki sene.ŞL'ye direk gidiyoruz ama takımda para yok.Fernandes sözleşme beğenmedi gitti.Almeida çok para istiyor.Paralı 2 transfer yaptık onlar hep 48 ay taksitle.Taraftarlar olarak yönetime baskı yapın
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    1 puanla sampiyonlugu kaptirmisiz. Turkiye Kupasini kazanmamiz ise guzel olmus. Umarim seneye sampiyonlugu aliriz
    Umarım.Birde ŞL yolu var

TRANSFER DÖNEMİ

Rodrigo Gomez Profili

Gökhan Töre normalde bu mevkide düşündüğüm isimdi.Ancak aşırı istenen fiyat üzerine bende aşırı hızlı ve rahat çalım atıp orta kesebilen Gomez'i aldım.Hayırlı olsun.

Julian Brandt Profili

Gördüğünüz gibi arkadaş daha 18 yaşında.Bedelsiz kadromuza kattık ve geleceği konusunda çok ümitliyim.Bir tek özel derslerle kararlılığını geliştirmeliyiz o kadar.

Koray Günter Profili

Korayı zaten çoğunuz bilir.Bedelsiz kadromuza kattık.Yine genç yaşta ve başarılı bir oyuncu olacağı ümidindeyim.

André Martins Profili

Fernandes'in boşluğunda yeni bir oyuncu takıma gerekliydi.Veli ve Necip orayı dolduramayacağından.Martins'i ucuz bir bedelle kadromuza kattık.

AYRICA YÖNETİM HİÇ PARA VERMİYOR.VERSE FORVETE DE TAKVİYE YAPACAĞIZ.AMA MALESEF VERMİYORLAR.ŞAMPİYONLAR LİGİNDE BAŞARILI OLMAMIZ GEREK.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transferler hayırlı olsun ben beğendim.

Transferler iyi gibi

Transferler hayırlı olsun. Fernandesin bedelsiz gitmesi kötü olmuş. Keşke oyunun başında satmaya baksaydın

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Transferler hayırlı olsun. Fernandesin bedelsiz gitmesi kötü olmuş. Keşke oyunun başında satmaya baksaydın
    Evet orada büyük bir mali hata yaptım.
    Transferler iyi gibi

Küçük bütçelerle takımı taşırlar inşallah.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Transferler hayırlı olsun ben beğendim.
    Beğenmene sevindim.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Sezer ve Serdar'dan kurtulduk şükür Umarım gerçek hayatta da görürüz bu günleri

Transferler kaliteli, ŞL'de iş yapıp yapmayacakları gruba bağlı artık

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Sezer ve Serdar'dan kurtulduk şükür Umarım gerçek hayatta da görürüz bu günleri

Transferler kaliteli, ŞL'de iş yapıp yapmayacakları gruba bağlı artık
    Aynen öyle.

Hadi be beşiktaşa getir ŞL'yi seni göklere çıkarayım

HAZIRLIK MAÇLARIMIZ

Bol bol taktik ve genç oyuncularımızı denediğim için pek skor odaklı oynamadık.

TFF SÜPER KUPA -Azimli Beşiktaş Kupayla Başladı !-

Bu kupayı alma sözü vermiştim ve gerçekleştirdim.Çok iyi oynadık.Lige moralli başlayacağız.

Süper Lig 1.Hafta -Kartal Süper Lige Bol Golle Girdi !-

Umut verici bir başlangıç yaptık.Deplasmanda önemli bir skordu.

Süper Lig 2.Hafta -Beşiktaş Acımadı !-

İyi oynadık.2 gol yesekte kazanmasını bildik.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUPLAR !

TAMAM YA BİZ KALKALIM O ZAMAN O NASIL BİR GRUPTUR ÖYLE.NASIL BİR ŞANSSIZLIKTIR BU.

Bir diğer yandan Galatasaray'da gruplara kalmayı başaramadı.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri