1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Umut Bulut

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Umut Bulut

...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu adam için press özelliği eklenip değeri 20 yapılmalı.Yorulmadan usanmadan koşuyor,press yapıyor,zaten oyuna yansıtılmış o da.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2003

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Work rate zaten onun icin var.
    19 hatta 20 bile olabilir bence. Avrupa futbolunu elimden geldiğince takip ediyorum, Umut gibi 80-90 dakika hem hücumda hem savunmada inanılmaz bir çalışkanlığa sahip oyuncu görmedim.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Umut çok iyi olmuş valla ilk sezonum bitti tüm kulvarlarda 30 gol attı takımın en golcüsüydü üstelik öyle her maçta da oynamadı çok başarılı olmuş profilinin fazlasını yansıtıyor.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    19 hatta 20 bile olabilir bence. Avrupa futbolunu elimden geldiğince takip ediyorum, Umut gibi 80-90 dakika hem hücumda hem savunmada inanılmaz bir çalışkanlığa sahip oyuncu görmedim.
    Kuyt var yahu.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Kuyt var yahu.
    Elinize sağlık çok güzel bir profil olmuş fakat devamlılığın 12'den fazla olması gerekmez mi?

Tackling ve crossing özellikleri 2-3 tık arttırılmalı bence. Crossing için bu sene yaptığı ortalar ve asistler net veriler zaten. Arka direk ortasını özellikle çok ama çok iyi yapıyor. 10-11 olmasında hiç sakınca yok.

Tackling için ise santrafor pozisyonu için 8 yüksek bir rakam bile olsa hak ettiğini vermek gerek diye düşünüyorum. Top kazanma istatistiklerini bilmiyorum ancak izlediğim kadarıyla umut top kazanma konusunda Emenike'den asla kötü bir oyuncu değil. Emenike'nin 9 aldığı yerde Umut en kötü 10 almalı bence. Ha Emenike'nin o özelliği fazla olduğu düşünülüyorsa yine Kuyt ile benzer yetenekteler bu anlamda. Kuyt 10 tackling'e sahip. Umut da onu almalı bence. 10 önerim burada.

Bunun dışında teamwork özelliği ile tam defansif forvet gibi duruyor dışarıdan profil bu anlamda net olmuş, güzel olmuş.

Mesaj Yetkileri