Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 42 sonuç

Konu: Have a Private Chat Rehberi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Default Have a Private Chat Rehberi

HAVE a PRIVATE CHAT REHBERİ

Advice;

Recommend Singing(Transfer tavsiyesi):Bu şıkta sırasıyla takım için uygun asistan menejer, koç, doktor ve genç koçu önerirmisin diyor.Avantajı futbolcunun önerdiği bi teknik adamı kadroya alırsan formu eskiye göre artış göstermesi.Hiç denemedim malesef ama deneyenler öyle diyor.

Recommend Staff Addition(Teknik kadro tavsiyesi):Bu şıkta ise sırasıyla as takım için oyuncu, yedekler için oyuncu ve genç takım veya potansiyeli yüksek bir oyuncu önerebilirmisin diyor.Avantajı aynı şekilde form artışı deniliyor.

Development;

Recommend Possible Future Staff Role(Gelecekte muhtemel teknik kadro görevi):Bu şıkta sırasıyla senden gelecekte çok iyi menejer, asistan menejer, koç, gözlemci ve doktor olabilirsın diye gaz veriyor.

Youth Development (Genç Etkileşimi):Bu şık sadece genç kontrantlı oyunculara uygulayabiliyoruz.İlkinde eğer performansını geliştirirsen profesyonel sözleşme imzalarız diyoruz.İkincisi ise senden memnun değilim bu klupte geleceğin yok diyoruz.

Tutoring (Özel Ders):Bu şıklar için ilk önce Tutee kısmında seçtiğimiz futbolcunun kimi çalıştıracağını seçiyoruz.Ondan sonra alt şıklarda sırasıyla, takımın kıdemli oyuncusu olarak xyz adlı futbolcuyu çalıştırırsan senin tecrüben ona çok şey katar.İkincisinde xyz adlı futbolcuya özel ders verirsen senden çok şey öğrenir.Üçüncüde xyz adlı futbolcunun gelişimi için yardıma ihtiyacı var.Eğer yardım edersen hem karakter hem futbolcu olarak gelişebilir.Dördüncüde ise xyz adlı futbolcuya yardım edersen futbol hayatı için iyi bir başlangıç olur.

Training Level (Antreman seviyesi):Bu şıkta ise futbolcunun antremanı hakkında konuşuyoruz.
    İlkinde oyuncuya eğer as takımda oynamak istiyorsan antreman seviyeni bir adım arttırman gerekir diyoruz.
    İkincide ise klüpte kalman istiyorsan antremanlarda bana bir şeyler göstermelisin diyoruz.

Placed in Reserves (Rezerv takımda yer alma): Bu şık oyuncuya ceza verme gibi.
    İlkinde iyi oynamadığın için rezerv takımda biraz zaman geçir diyoruz.
    İkincisinde ise kötü bir davranış sergilerse ,antremana çıkmama gibi, davranışın kabul edilemez bu yüzden rezerv takımda biraz süre geçir diyoruz.

Happiness;

Bu kısım için ss bulamadım kendi takım oyuncularımdan ama genellikle iki-üç şey çıkıyor.Biri kontrat isteme, ikincisi ise yeterli süre bulamama yani as takımda oynamak istemek, üçüncüsü ise daha büyük bir klübe gitmek istemesi.

Match Performance;

Last Game (Son maç):İlk şıkta performansın kabul edilemez diğer maçta düzelt diyor.İkincisinde son performansını geliştirmek zorundasın aksi halde takımda kalmak için zor yolu bulman gerekir diyor.Üçüncüde, son maçta beni etkiledin.Böyle devam et! diyor.Dördüncüde ise son maçta formun mükemmeldi şuanda itibaren önemli oyuncularımdan biri olmayı başardın diyor.

Recent Form(Genel Form):Malesef ss bulamadım kendi oyuncularımda daha sene başı olduğu için.Bunda yanlış hatırlamıyorsam sene sonunda veya ortasında oyuncularım formunu övüyoruz veya eleştiriyoruz.Ss eklenirse çevirisini yapabilirim.

Rest Player(Oyuncu Dinlendirme):İlk şıkta seni diğer maçta dinlendireceğim çünkü yaklaşan önemli maçlarımda bana lazımsın diyor.İkincisinde gelecek haftalarda sana izin vereceğim çünkü yorgun görünüyorsun diyor.Üçüncüde ise, sana uzun süreli izin vereceğim ve gelecek ay takım kadrosuna almayacağım diyor.

Preferred Moves;

Bu kısım tek başına rehber olabilir Bunu yapabilmek için daha çok zamana ihtiyacım var malesef. Daha bol vaktimin olduğu bi günde bu kısmı halledeceğim.

Transfer Status;

Reduca Wage Demands (Maaşta indirme gitmek) : Ss bulamadım fakat Türkçesi bu demek.Eğer çıkarsa SS koyarsanız yardım edebilirim.

Talking to Media (Medyayla Konuşmak):Hiç karşılaşmadım daha önce ama oyuncuyla beraber basın toplantısı düzenlemek gibi bir şey olması lazım.

Terminate Contract (Kontratı Fesh Etmek) :
    İlk şıkta, kontratını fesh etmek zorunda olduğum için özür dilerim ama klüp finansal açıdan sıkıntı içerisinde ve maaş giderlerini azaltmalıyız diyoruz.
    İkincide, performansından memnun değilim bu yüzden kontratını fesh ediyorum.Bu takımda oynayamazsın.Böylece zarar etmemiş oluruz sende daha rahat oynayabileceğin bir klüp bulursun diyoruz.
    Üçüncüde, davranışların profesyonelliğe uymuyor bu sebeple kontratını fesh ediyorum diyoruz.

Transfer List Player: Sırasıyla davranışlarından dolayı, performansından dolayı, antremanlardaki yetersizliğinden dolayı ve son olarak fazlalık olduğu için transfer listesine koyuyoruz diyoruz.

Warn Transfer List Player (Transfer Listesine Koymadan Önce Uyarma) : Sırasıyla davranışlarından dolayı, performansından dolayı ve antremanlarda yetersizliğinden dolayı transfer listesine koyarım diye uyarıyoruz.Sert bi konuşma, geri tepebilir

NOT: Ayrıca siz bunları seçtiğiniz zaman karşınıza bi soru ekranı açılacak daha doğrusu konuşma penceresi orada takıldığınız olursa SS koyabilirsiniz en kısa zamanda çevirisini yapabilirim.

İlk defa rehber tarzında birşey hazırlıyorum çeviri hatamız varsa affola
    eto'o bitmiş.

çok ama çok teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

rica ederim
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ellerine sağlık kardeşim muazzam olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Çok iyi olmuş tebrikler. Ivan Cordoba'ya koç olabilirsin dedim gazladım adam futbolu bırakacak

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ellerine sağlık, devamını bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

teşekkürler herkese inşallah devamıda gelir eksikleri kapatırım
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    Çok iyi olmuş tebrikler. Ivan Cordoba'ya koç olabilirsin dedim gazladım adam futbolu bırakacak
    ilginç genelde daha emekli olmayı düşünmüyorum deyip terslerler demek gönlü yok kendini yaşlı görüyor ki bırakmak istemiş

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

başka bi rehber ihtiyacınız varsa yapabilirim.
    eto'o bitmiş.

Bu konu neden hala sabitlenmedi ?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    başka bi rehber ihtiyacınız varsa yapabilirim.
    benim fm 2010 basın toplantıları rehberine ihtiyacım var yada direk türkçeye çevirecek bişeye.

Quote Originally Posted by orhunyazar View Post
    Bu konu neden hala sabitlenmedi ?
    istek üzere sabitlenmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Tek yorum muazzam. Süper bir rehber olmuş. Gelecekte daha güzel çalışmalar yapmanı diliyorum.

Çok güzel olmuş en önemli kısmı yani preferred moves'i dört gözle beklemekteyim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    benim fm 2010 basın toplantıları rehberine ihtiyacım var yada direk türkçeye çevirecek bişeye.
    fm 2010 basın toplantılarını çevirememde malesefte fm 2011 basın toplantısının sorulabilecek bütün sorularını bulursam çeviririm.zaten büyük bi kısmı aynıydı diye hatırlıyorum.

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Tek yorum muazzam. Süper bir rehber olmuş. Gelecekte daha güzel çalışmalar yapmanı diliyorum.
    teşekkür ederim

Quote Originally Posted by mozole37 View Post
    Çok güzel olmuş en önemli kısmı yani preferred moves'i dört gözle beklemekteyim.
    teşekkür ederim preferred moves biraz zaman alacağı için yarın bütün gün ona bakacağım
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

güzel paylaşım ellerine sağlık

basın toplantıları ve preferred moves'te çevirirsen Türkçeye varya patlar bu rehber tekrar ve tekrar teşekkür ederim gerçekten muazzam bir rehber olmuş..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

oyuna daldım preferred moves a bi başlayamadım birde basın toplantılarında sorulabilecek tüm sorular ve cevapları bulursam çevirisine başlarım
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

oyuna daldım preferred moves a bi başlayamadım birde basın toplantılarında sorulabilecek tüm sorular ve cevapları bulursam çevirisine başlarım
    media.fmf dosyasına bak.
    preferred moves vardı yahu hatta bende de var.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

media.fmf pek işime yaramadı açtım ama kodların arasından teker teker seçmek biraz uzun sürer eğer başka bi yer biliyorsan orayıda söyle bakayım
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

birde events.cfg var ama o türkçe zaten.
    english.ltc ltf de olabilir
    ama en önemlisi media.fmf zaten.öbürleri çevrilmiş zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

benim oyunumda çevrilmiş bir kısım yok yani hiç bi yama indirmedim english dosyalarına bakayım birde
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

benim oyunumda çevrilmiş bir kısım yok yani hiç bi yama indirmedim english dosyalarına bakayım birde
    ben fm 2010 dedim ama fm 2011 değil.

Uploaded with ImageShack.us

Burada Kaleciyle Karşı karşıya kaldığında topu aşırtdırarak gol atmanı istiyorum mu yazıyor. Yanlışlıkla Agueroya bunu verdim kabul etti

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

evet dostum birebir kaldığında aşırtma atmayı dene demişsin
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ellerine sağlık dostum en kısa zamanda preferred moves kısmınıda bekliyoruz
    Delgado #10

Aguero ya Preffered moves den verdiğim Kaleciyle karşı karşıya kalınca topu aşırtdır komutunu kabul etmişti ve bunun üzerine çalışmaya başlamıştı ama şimdi baktığımda like to lub yerine none olmuş bu çalışmayı bıraktığı anlamına mı geliyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

belki tamamlamıştır programını.
    eto'o bitmiş.

Aslında böyle olması işime geldi çünki yanlışlıkla verdim normalde agueroyu kaleciyi çalımlayarak gol at talimatı vericektim yanlışlıkla bi altdakine bastım oda kabul etti. Şu an preffered movese girdiğim zaman diğer antremanlar açık ama finishing kapalı o nasıl olucakda açılıcak çünki vermediğim antremanı şimdi vermek istiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

bilemeyeceğim onu malesef.
    eto'o bitmiş.

Belki yeri burası değil ama baştan konu açmaktansa ufak bir sorum olucak burdan cevaplarsnaız çok memnun olurum.

Şİmdi ben oyuncumun profiline girdiğimde atıyorum arshavin traning bölümünde sol üstte onu çalıştırsan hocayı gösteriyor. Arshavini şu an defans koçu çalıştırıyo ve ben onu değiştirip bi attacink koçunu yapıyorum ama arhavinin profiline geldeiğimde tekrar yne orda defans koçu gösteriyo değiştiremiyorum yani anlıyıcağınız. Bu sorunu nasıl hallebilirm buyrun bu da resim

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri