1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Samsun garantiledi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Default Samsun garantiledi

Samsun garantiledi: 89-68

Türkiye Bayanlar Basketbol 2. Ligi Final Grubu 4. hafta maçında Samsun Basketbol Kulübü, İzmir Büyükşehir Belediyesi Bayan Basketbol Takımı'nı 89-68 mağlup etti. Samsun Basketbol Kulübü, bu sonuçla final grubu maçlarının bitimine 2 hafta kala Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'ne yükselmeyi garantiledi.
    Maç sonrasında taraftarlar tribünden ayrılmayarak basketbolcularla beraber, 1. Lig'e yükselmenin sevincini yaşadı. Karşılaşmayı takip eden Samsun Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ali Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Aslan Karanfil saha içine inerek basketbolcuları tebrik etti.

SALON: Yaşar Doğu
    HAKEMLER: Altan Renksoy, Hakan Kudak
    SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ: Cansu 9, Hanife 2, Selvin 11, Nihal, Fadime, Ülkü 2, Deniz 7, Tuğba 17, Derya 1, Latasha 38, Belgin 2
    İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Seda 6, Gözde 1, Didem 7, Rabiha 11, Sercan 13, Şirin 4, Buket 3, Dilek 17, Neslihan, Betül 6
    PERİYOTLAR: 27-11 (Samsun Basketbol Kulübü Lehine)
    DEVRE: 52-25 (Samsun Basketbol Kulübü Lehine)
    3. PERİYOT: 71-54 (Samsun Basketbol Kulübü Lehine)

23.03.2008
    Kaynak : İHA

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Editledim Gereksiz yere belki okurlar tartışma çıkmasın
    Last edited by CeNTeR_TR : 29.Mart.2008 at 23:42
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

samsunumuz erkek basketbolda olmasada bayanlarda adını duyurucaktır her ne kadar takımı sevmesemde samsun ıcın sevındım

Mesaj Yetkileri