Anket Sonuçlarını Görüntüle: ?

Voters
8. You may not vote on this poll
  • Sivasspor

5 62.50%
  • Ankaraspor

1 12.50%
  • Berabere

2 25.00%
1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: TSL 31. Hafta | Sivasspor - Ankaraspor

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default TSL 31. Hafta | Sivasspor - Ankaraspor

(/s)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sivas evinde bu maçı kesinlikle kazanacaktır.Bu maçta Avrupa kapısı biraz daha aralancak

Nesil
    2006
    Yer
    akçaabat

ankara bu maçı sıkmaz sivas rahat alır.anadolu takımları sivasa zorluk çıkarmıyorlar geçen hafta kayseride gördük

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Sivas maçı bırakmaz ankaraya

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ankaraspor sanıyorum son 6 haftadır yenilmiyor.

Oyuncuların açıklamaları da Sivas'I yenecekleri yönde.Ben bu maçtan sürpriz bir sonuç bekliyorum.Berabere bitebilir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Murat abime katılıyorum Ankaraspor kümede kalmak istiyor ve bu maçtan 1 puan çıkartacaklardır.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Sivas yine kazandı,şampiyonluk iddasını sürdürdü.Attıkları 2 golde çok şık gollerdi.

3 hafta kaldı onlar için,bakalım neler yapacaklar.

Ankaraspor'da Neca'yı çok beğendim.Tam bir joker gibiydi takımda ortasahanın bütün yükünü o çekti.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Yine kazandılar helal olsun valla önümüzdeki hafta ve diğer hafta için pusuda olacaklar sonuna kadar götürüler umarım.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Tebrikler Sivas'a, kalan maçlarda puan kaybedecek olurlarsa bu maç Galatasaray maçı olur. Gelecek hafta çok heyecanlı olacak

şampiyonluğa koşuyorlar

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Gerçekten de Sivas kazandı bence şampiyonluk maçını galatasaray-fenerbahçe maçından çok galatasaray -sivasspor maçıda önem kazandı.Sivas bu maçı kazandıgı için sivas'lıları tebrik ederim...
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Sivas takım halinde kenetlenmiş durumda.Kadro istikrarı,teknik ekip istikrarı,yönetim istikrarı Sivas'ı buralara kadar getirdi.Bu kalan 4 hafta dişlerini sıkıp ligi hakettikleri yerde bitireceklerini,bu 4 haftalık periyodun ilk ayağında da Ankaraspor'u mağlup edeceklerini düşünüyorum ....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sivas çok önemli bi' yarışta. Kaybedipte o avantajı kaybetmez.

Sivas'ın maçı çok rahat alacağını düşünüyorum.
    Last edited by nerazzuri : 19.Nisan.2008 at 11:28

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Sivas maçı alır diyorum biraz zorlanacaklar ama alacaklar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Sivasspor'un şampiyonluk şansı devam ediyor.Ankaraspor'u yeneceklerini düşünüyorum.Ankaraspor 2. yarıda aldığı puanlarla toparlandı.Düşme hattıyla arasında 5 puan var.Onlarda savaşıcak bu maç için ama Sivasspor bu maçı kazanacaktır şampiyonğu istiyorsa.
    O.M/Puan
    12Ankaraspor 30 34
    13Bursaspor 30 34
    14Konyaspor 30 32
    15G.Birligi 30 31
    16Ç.Rizespor 30 29
    17V.Manisa 30 26
    18Kasımpaşa 30 22
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Berabere bitebilir diye düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Sivasspor Kazanır...Süpriz beklemiyorum..2-0 veya 2-1..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Sivas seyircisi tribünleri doldurmuş, güzel futbol adına ortamda uygun. Maçın 15. dakikası geride kaldı. Ankaraspor süpriz yapabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

2.yarı oynanıyor hala 0-0.Bence de başladığı gibi bitecek maç

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Sivas 2-0 önde.Puff yine kazandılar..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sivasspor'un Anadolu kluplerine karşı kaybedeceğini düşünmüyordum bu maçtada öyle oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sivas gollerini geç bulsada seriye devam ediyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Güzel maç oldu ama şampiyonluğa oynayan bir takımın taraftarı böyle olmamalı. Maç 0-0 giderken hiç destek vermiyorlardı, gol olduktan sonra bağırmaya başladılar. 2 gol de güzeldi, Ankaraspor da iyi mücadele etti ama Sivas kazanmayı daha çok istediği için kazandı maçı.

Gollerde aşırı heyecanlandım yahu, sanki Fenerbahçe atıyordu golleri. Daha çok anadolu takımı bu yarışta olursa daha keyifli maçlar olur. Sivas bu istikrarını korursa seneye Kayseri ve Trabzonspor'un da katılımıyla çok daha keyifli, heyecanlı bir lig izleyebiliriz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Quote Originally Posted by Karizma_Aykut View Post
    Sivasspor Kazanır...Süpriz beklemiyorum..2-0 veya 2-1..
    Bilmişim..

Tebrikler Sivasspor..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Sivas yine alıştığımız galibiyetlerinden birini aldı.Maçın kontrolünü ellerinde tutuyorlardı sonunda 2 gol buldular.Ankaraspor gol atmasaydı bari alt oynamıştık Bu arada 2. yarı Hamilton'un yerine giren Neca ya yeni özellikler kazanıyor(gerçi genç değil ama) yada başka yeteneklerini de sergiliyor.Adem ile yanyana oynadılar Neca baktım önlibero gibi kademelere falan girdi genelde attığı şık paslarla göze çarpıyordu.

Her iki takım da çok istekliydi ama Sivas daha üstün olan taraftı. Ankara çok müsait kontrataklar yakaladı ama Petkovic çok başarılıydı yine hele maç başında ilk pozisyonda Mehmet Yılmaz'ın kafa vuruşundaki kurtartışı TRT'deki Stadyum programında maçın pozisyonu olur Sivas inanılmaz goller kaçırdı ilk yarının son on dakikasındaki pozisyonlar saç baş yoldurttu. Bir sürü eksiğe rağmen, özellikle savunmadaki eksikler, Bülent Uygun elinden geldiğince bir kadro kurmaya çalıştı ve bu kadro zor da olsa Sivas hakkıyla maçı aldı.

Sivas seyircisi ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Balili bir röportajında "Seyricimiz çok sakin, gelip çekirdeklerini yiyip maçı seyrediyorlar" diye bir yorumda bulunmuştu. Doğru bir tespit, çünkü Sivas maçına gelen seyirci genelde orta yaş grubundan insanlardan oluşuyor. Amigolar her maç bir taraflarını yırtıyor seyirciyi coşturmak için ama seyirci pek coşacak, hoplayacak, zıplayacak yapıda değil Şampiyonluk iddiası süren bir takımın seyircisi böyle mi olmalı, tabi ki hayır. 70'lerdeki 1. lige çıkma mücadelesindeki takımını hiç yalnız bırakmayan kemik taraftar grubu hala maçlara geliyor. 90'lı yıllarda 3. ligde sıradan bir takımken bile Sivasspor en kötü 5000 seyirciye oynuyordu. O yıllarda insanların en genç 15-20'lerinde olduğunu düşünürsek daha açıklayıcı olur sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sivasspor şampiyonluğu gerçekten hakediyor..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

AnadoLu takımLarının hiç bir varLık göstermeden mücadeLe edip, Sivasspor u ŞampiyonLuk iddaasında tutma amaçLarına rağmen ben oLacakLarını düşünmüyorum. Bu zamana kadar çoktan yarıştan kopacakLardı ama AnadoLu takımLarınında kayırması iLe buraLara kadar geLdiLer, Renk kattıLar. Bundan sonra geLdikLeri gibi giderLer misaLi
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    AnadoLu takımLarının hiç bir varLık göstermeden mücadeLe edip, Sivasspor u ŞampiyonLuk iddaasında tutma amaçLarına rağmen ben oLacakLarını düşünmüyorum. Bu zamana kadar çoktan yarıştan kopacakLardı ama AnadoLu takımLarınında kayırması iLe buraLara kadar geLdiLer, Renk kattıLar. Bundan sonra geLdikLeri gibi giderLer misaLi
    Zaten böyle birşey olmasa bu ülkede 3 büyükler dışında şampiyon çıkmazdı.Trabzonlu arkadaşlar alınmasın ama bu iş böyle Trabzon şampiyon olduğunda 5 yada 6 tane Karadeniz takımı vardı ve Trabzon hepsini yener büyük takımlarda puan kaybederdi.(Ben bu dönemi görmedim bunları Babamın bana aktardıklarıdır.)

Mesaj Yetkileri