1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Amator ligden 2. lige çıkış

Default Amator ligden 2. lige çıkış

Arkadaşlar mesela ben aydınsporu tutuyorum. fakat gerek fm07 de gerekse 08 de hıcbı zaman aydınsporun 2.lige yukseldıgını gormedım. yerel takımların durumlarını her sezon takıp edıyorum fakat hıc denk gelmedı.. Amator lıgdekı takımlar 2. lıge nasıl cıkıyor. daha once goren bılen varmı. veya aydınsporu 2. lige nasıl yukseltebılırım?

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

editordan 2.lig takimlariyla deyistirebilirsin

Quote Originally Posted by xxvolkan09xx View Post
    editordan 2.lig takimlariyla deyistirebilirsin
    bu 09 bıraz farklı gıbı.. edıtoru nasıl kullanacagım ve nasıl degıstırecegım. bıraz yardımcı olurmusun. ayrıca edıtoru kullanmadan kendı kendıne yukselemezmı hıcbı zaman bu takım?

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

kendi kendinede yükselebilir tabi, bende genelde 2.sezon yükseliyor izmirsporla beraber.

allah allah bı banamı denk gelmedı. her sezon sonu bakıyorum fm 08 den berı yanında 2B veya 2A hıcbırsey yazmıyor. amatorde mucadele edıyor hep.. bı sezon bekleyeyım bunda madem. pekı edıtoru nasıl kullanacagım veya yukleyecegım?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Aydınlılar konusu gibi oldu

Bununla ilgili bir rehber hazırladım işinize yarayacaktır.. EDT Generator Kullanımı Bu konuda bulabilirsiniz.

aynen valla crespo.. aydınlıyız aydınsporlıyuz fakat goremıyoruz takımı ust lıglerde.. hasret kaldım kac oyundur hehehe ) bırde sızden rıcam bende bır sorun var cache dosyasıyla ılgılı.. teknık sorunlar kısmına yazdım. eger yardımcı olabılırsenız cok sevınırım. tesekkurler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca bı sorum olacak crespo.. ben suan 2. sezondayım verdıgın lınkı guzelce okudum. eger dedıgın ıslemlerı yaparsam suan kayıtlı olan oyun uzerınde o degısıklıkler kayıt olurmu yoksa yenı bastan mı baslama gerek. ve ayrıca 9.0.3 yamasını kullanıyorum. bu program bu yamada calısıyormu ?
    Last edited by Watchers8 : 11.Nisan.2009 at 03:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aslında editor anlatımları vardı sitede sanırsam..

Ama ben tekrardan kısaca anlatam

Competitionstan Turk yaz ve TFF 2. Lig'den grubunu seç ve grup detaylarına gel ordan hangi takımla değiştirmek istiyorsan o takımın üstüne bir kere tıkla Alttaki Swap butonundan Aydınsporu seç ve değiştir. Kayıt ve Yeni oyun ile iş bitti.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Adım İsmail

Volkan'a daha önce hazırlamıştım EDT dosyası onu aradım ama silinmiş upload sitesinden biraz uğraşacaksın artık.

Yok hayır bu yaratılan EDT dosyası kayıtlı oyunlar için olmaz. Yeniden başlaman gerek oyuna. Bütün patchlerle uyumludur EDT Generator farketmez.

Mesaj Yetkileri