1 ile 30 arası toplam 197 sonuç

Konu: 7. Geleneksel Turkiye Ligleri Araştırması Eleştiri Başlığı

Hybrid View

Quote Originally Posted by Schneider View Post
    Beta'da GS ile ilk yılı şampiyon tamamladıktan sonra yaz transfer sezonunda Kaan Ayhan'ı transfer ettim.

İkinci yılda devre arası gelmeden önce Marcao "daha büyük bir kulübe gitmek" için transfer listesine koymamı istedi kendisini. İkna edemeyince tamam dedim. Ondan kısa bir süre sonra transfer olalı birkaç ay olan Kaan da aynı sebepler ile transfer listesine koyulmak istedi.

Açıkçası saçma bir durum bu. Normalde bir oyuncu birçok sebep yüzünden ayrılmak isteyebilir ama 3-4 ayda ne oldu da bu sebepten ayrılmak istiyor anlamak güç. Takım yine lider, ŞL'de de gruptan 2. çıktım.
    İkinci sezon sonu 3-4 oyuncum daha aynı sebeple ayrılmak istedi.
    Bu nedir yahu?

2. Default

İkinci sezon sonu 3-4 oyuncum daha aynı sebeple ayrılmak istedi.
    Bu nedir yahu?
    gerçekten çok can sıkıcı bir durum aynı sezonda 2 kere sözleşme iyileştirmesi isteyen adam mı dersin Beşiktaşla oynuyorum muhammet şengezeri aldım 1 sezon kaleyı teslim ettim adam ben gidicem diyo isteyen takımlarda kıytırık takımlar real juve falan ister anlarım braga basel vs Devamlı maaşa zam ve takımdan ayrılmak istemeler ayrıca oyuncunun degeri 5m listede degil mutsuzda degil devamlı 2 m gibi degerinin yarısında teklifler geliyor.

Galatasaray ile 2 yıl üst üste şampiyon oldum.

Üçüncü yılımda da lider giderken devre arasına doğru Tottenham'dan teklif gelince kabul ettim. Geldiğimde takım ilk 10'da değildi ve Alli ile Kane de satılmışlardı. Takım Şampiyonlar Ligi'nde de değil Uefa Avrupa Ligi'ndeydi.

Takımın başına geçtiğimde devre arası transferinin kapanmasına 1 hafta vardı. Bazı oyuncular gitmek istiyordu. Onları gönderip gerekli takviyeleri yaptım ve ligi 5. sırada bitirdim ki 4. olmak matematiksel olarak imkansızdı çünkü yukarı ile makas çok açıktı ve onlar da benim gibi kazanıyordu.

Bunun üzerine bir de finalde Manchester United'ı yenip Uefa Avrupa Ligi'ni kazanmama rağmen kovuldum!

Yönetim takımın başına geçince ŞL'ye gitmeyi şart koymuştu. Burada kritik nokta UEFA Avrupa Ligi'ni kazanan takımın direkt olarak Şampiyonlar Ligi'ne gitmesine rağmen yönetimin beni kovması.

Burada bir bug mı var acaba?

Bu arada son güncelleme ile kaleciler adeta Taffarel'e evrilmiş. Bire birde gol yemiyorlar neredeyse.

Nesil
    2003

Galatasaray ile 2 yıl üst üste şampiyon oldum.

Üçüncü yılımda da lider giderken devre arasına doğru Tottenham'dan teklif gelince kabul ettim. Geldiğimde takım ilk 10'da değildi ve Alli ile Kane de satılmışlardı. Takım Şampiyonlar Ligi'nde de değil Uefa Avrupa Ligi'ndeydi.

Takımın başına geçtiğimde devre arası transferinin kapanmasına 1 hafta vardı. Bazı oyuncular gitmek istiyordu. Onları gönderip gerekli takviyeleri yaptım ve ligi 5. sırada bitirdim ki 4. olmak matematiksel olarak imkansızdı çünkü yukarı ile makas çok açıktı ve onlar da benim gibi kazanıyordu.

Bunun üzerine bir de finalde Manchester United'ı yenip Uefa Avrupa Ligi'ni kazanmama rağmen kovuldum!

Yönetim takımın başına geçince ŞL'ye gitmeyi şart koymuştu. Burada kritik nokta UEFA Avrupa Ligi'ni kazanan takımın direkt olarak Şampiyonlar Ligi'ne gitmesine rağmen yönetimin beni kovması.

Burada bir bug mı var acaba?

Bu arada son güncelleme ile kaleciler adeta Taffarel'e evrilmiş. Bire birde gol yemiyorlar neredeyse.
    Olabilir. Kovulmadan once kayitli bir oyunun varsa iletebilirim. Veya community.sigames.com'daki beta forumlarinda bu meseleyi belirtip, kayitli oyununu onlara teslim edersen mutlaka degerlendirirler.

Aklima gelen bir baska konu, acaba kulup yonetimi ligden SL'ne katilim sarti mi koymustu yoksa nasil olursa olsun SL katilimi mi istiyordu? Bu nuans hatanin ortaya cikmasinda etkin olmus olabilir.

Mesaj Yetkileri