Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 179 sonuç

Konu: 11.3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Exclamation 11.3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Around the launch of FM, Miles posted this info about patches and the strategy for patching FM2011.

http://www.mirrorfootball.co.uk/opin...cle610699.html

At this point, that information is still correct - there is a patch being worked on for imminent release.

This week, he confirmed that it's currently, in an ideal world, going to be ready next week - i.e. some time during the week of 28th February. However - as work is still ongoing, this date is subject to change.

If and when more information becomes available, it'll be posted here by one of the team.

Cheers

Matt

Anladığım kadarıyla 28 Şubatta çıkacakmış. Ama kesin tarih değil.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bilgi için teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

28 Şubat ile başlayan haftada çıkacağını söylüyor yukarıdaki yazıda. Çalışmaların hala sürdüğü ve bu tarihin değişebileceği de yazıyor.
    7

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Böyle yazmalarının nedeni çok ekstra bir durumda tarihi kesin vermediklerini söylemek. Yani %99 çıkıyor demek bence.

bir çok liglerin transfer sezonu daha devam ediyor örnek rusya onlarında transferlerını aktarmak istıyolardır

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

söyle 15 sezonluk bir veda kariyeri yapma icin bekliyorum acıkcası son yama cıkmadan oynun zevkini alamayanlardanım öyle güncelleme yaması cıkınca canım göz bebegim savemi silmekte acıkcası biraz canımı sıkmıyo degil
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

çıksın artık şu ya ne zamandır bekliyoruz yeni kariyer açamadım bir türlü

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnşallah saçma sapan şut atma olayı düzeltilir.

Bence düzeltilmesi gereken ilk şey alan savunması...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

2-3 aydır oynamıyorum ya Hadi 1-2 gün kaldı
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Oyuna baştan aşağı neşter atsalar anca düzelecek şikayetlere bakarsak

Herkes gibi şikayetim benimde fazla bu oyundan ama başta şu maç motorunu düzeltsinler her maç 3-5 ccc bulup gol olmazken rakibin vurduğunun gol olması çok koyuyo adama

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Türkiye ligindeki takımların transfer politakalarını düzenlesinler. Ben Fener'e Hazard'ı alıyorum Galatasaray ise adını ilk kez duyduğum birini alıyor. Bu halde de oyunda ilk sezon dahil rakipsiz kalıyorum ve 20 küsür puan farkı ile her sezon şampiyon oluyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Çıksın artık , Denizlispor'la minimum 10 sezon yapmak istiyorum .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Çıksın oynamıyorum nezamandır müthiş bir Fenerbahçe kariyeri yapmayı planlıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bu sene hiç yapmadığım şeyi yapacağım yeni yama ile Galatasaray kariyeri açacağım

sakary Ali Misafir

Last Monday I had said that we were hopeful of a release for the patch this week (week of 28th Feb).

Whilst that is still possible, it's now looking very unlikely. We have been chasing a rare and seemingly random crash issue for the last week (memory corruption) that we are struggling to reproduce due to it's randomness, and when it is crashing, it's giving us limited information in tracking it down. We have made progress in narrowing down what is causing it, and working round the clock on this, but tests and test code are still ongoing despite working on it 24/7.

I would therefore suggest that the patch and data update will likely be released next week (week of 8th March), which still fits into the original timeline given if near the start of the week!

I will provide more information once we have more.

Miles Jacobson
    --

Sanırım bir hafta daha ertelendi..

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

ben catanzaro ile devam edeceğim. yeni kariyeri belki kendim oynarım ama yayına catanzaro devam eder.... çünkü bunlara belli olmaz, 1 yama daha çıkarırlarsa yine aynı şey olur
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Last Monday I had said that we were hopeful of a release for the patch this week (week of 28th Feb).

Whilst that is still possible, it's now looking very unlikely. We have been chasing a rare and seemingly random crash issue for the last week (memory corruption) that we are struggling to reproduce due to it's randomness, and when it is crashing, it's giving us limited information in tracking it down. We have made progress in narrowing down what is causing it, and working round the clock on this, but tests and test code are still ongoing despite working on it 24/7.

I would therefore suggest that the patch and data update will likely be released next week (week of 8th March), which still fits into the original timeline given if near the start of the week!

I will provide more information once we have more.

Miles Jacobson
    --

Sanırım bir hafta daha ertelendi..
    Ertelendi ama hala kesin tarih yok.
    8 Mart Pazartesi ile başlayan haftaiçerisinde yayınlanabilirmiş, tabi üzerinde çalıştıkları hatayı çözebilirlerse...

Bir kere de adam gibi test edip stabil bir oyun çıkarsalar dişimi kıracağım. Resmi forumlarında da millet isyan bayrağını açtı yalnız, böyle sorunlu oyunlara mı para vereceğiz diye???

Bir de çıkardıkları yamalar kendi zorunlulukları değil de oyunculara lütuflarıymış gibi yorumlar atmıyorlar mı uyuz oluyorum...

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Angry

Quote Originally Posted by Wederson View Post
    Ertelendi ama hala kesin tarih yok.
    8 Mart Pazartesi ile başlayan haftaiçerisinde yayınlanabilirmiş, tabi üzerinde çalıştıkları hatayı çözebilirlerse...

Bir kere de adam gibi test edip stabil bir oyun çıkarsalar dişimi kıracağım. Resmi forumlarında da millet isyan bayrağını açtı yalnız, böyle sorunlu oyunlara mı para vereceğiz diye???

Bir de çıkardıkları yamalar kendi zorunlulukları değil de oyunculara lütuflarıymış gibi yorumlar atmıyorlar mı uyuz oluyorum...
    Rakipleri olmadığından şu durumu sergiliyorlar. Ah CM ah geçen sene ki gibi Türkçe destekli, FM ile rekabet edebilecek bir oyun çıkarsan da 2012'de bir daha yüzüne bakar mıyım bu FM' nin. 1.5 ayda bir yamayı çıkaramayan, hatalardan geçilmeyen, Türkçe desteği olmayan oyun da şirket de silinsin bu piyasadan zaten.
    Orjinal oyun aldım ayrıca ocak ayının sonundan beri kariyer açmadım yama bekliyorum şimdi de bir hafta daha erteleme. Onun da bir hafta ile sınırlı olacağı meçhul. Çok sert oldu ama çok sinirliyim şu an

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

11.3 çıktığında Samsunspor ile antreman programı taktik vs vs en ince detaylara girerek bir kariyer yapma hedefim var 10-15 sezonluk sadece bunun için ekran kartını 1 gb yaptım Ram'i 3 gb yapacağım

Umarım saçma bir yama olmaz yine ..
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by infernus View Post
    Rakipleri olmadığından şu durumu sergiliyorlar. Ah CM ah geçen sene ki gibi Türkçe destekli, FM ile rekabet edebilecek bir oyun çıkarsan da 2012'de bir daha yüzüne bakar mıyım bu FM' nin. 1.5 ayda bir yamayı çıkaramayan, hatalardan geçilmeyen, Türkçe desteği olmayan oyun da şirket de silinsin bu piyasadan zaten.
    Orjinal oyun aldım ayrıca ocak ayının sonundan beri kariyer açmadım yama bekliyorum şimdi de bir hafta daha erteleme. Onun da bir hafta ile sınırlı olacağı meçhul. Çok sert oldu ama çok sinirliyim şu an
    Rekabet konusunda katılıyorum sana. Piyasada artık rakipleri olmadığı için çok rahat adamlar. Buda onları gevşek yapıyor belliki. Ben bukadar dandik bir fm serisi görmedim.

- Türkiye ligi giderek kalitesizleşiyor ( saçma sapan transferler yapıyor takımlar )
    - Hayatımda yaşamadığım saçmalıkta şutlar var. Bitiriciliği soğukkanlılığı kararlılığı vs.. ne olursa olsun her 5 ataktan 4ünde topu saha dışına gönderiyor golcüler neredeyse.

Cm gerçekten harekete geçse iyi olacak. Fm'yi değişebileceğimi sanmıyorum ama bu şekilde gitseme iyi olur. Yoksa insanlar alternatif benzer oyunlar arayacak. En basitinden CM, bence çok sağlam değişimler gelecek gibi geliyor bana. Toparlan artık FM...!

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Rekabet konusunda katılıyorum sana. Piyasada artık rakipleri olmadığı için çok rahat adamlar. Buda onları gevşek yapıyor belliki. Ben bukadar dandik bir fm serisi görmedim.

- Türkiye ligi giderek kalitesizleşiyor ( saçma sapan transferler yapıyor takımlar )
    - Hayatımda yaşamadığım saçmalıkta şutlar var. Bitiriciliği soğukkanlılığı kararlılığı vs.. ne olursa olsun her 5 ataktan 4ünde topu saha dışına gönderiyor golcüler neredeyse.

Cm gerçekten harekete geçse iyi olacak. Fm'yi değişebileceğimi sanmıyorum ama bu şekilde gitseme iyi olur. Yoksa insanlar alternatif benzer oyunlar arayacak. En basitinden CM, bence çok sağlam değişimler gelecek gibi geliyor bana. Toparlan artık FM...!
    Evet Türkiye liginde takimlarin yaptigi sacma sapan transferlere son verilmeli. Mesela Gs hep benim kariyerlerimde Pedro diye bi oyuncu aliyor ve 2-3 mac oynuyor sadece.

Fb ve Bjk mesela teknik direktörünü kovuyor yerli 2-3 hocayla görüsüyor gercekte ise böyle seyler olmuyor daha kaliteli hocalarla görüsülüyor.

cm 2 senede bunlardan iyi bir oyun yapar umarım artık.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Ya bıraksınlar yamaya falan gerek yok yeter be beklettikleri.Böyle şey olmaz ya

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Çıksın artık , Denizlispor'la minimum 10 sezon yapmak istiyorum .
    rekor bende o zaman 12 yıl gece ya da sabaha çıkabilir belki. ama rus ligi transfer döneminin bitmesini beklemek isteyeceklerdir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    rekor bende o zaman 12 yıl gece ya da sabaha çıkabilir belki. ama rus ligi transfer döneminin bitmesini beklemek isteyeceklerdir.
    gece yada sabaha olsa keşke, gelecek haftaya ertelenmiş oda en erken.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

işimiz gücümüz beklemek oldu.Her seride aynı şey.Bekle ki adam gibi bir yama çıksın.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

nedir abi bu devre arası transfer biteli 1 ay oldu oyundaki sorun yeni mi belli oldu elbette hayır bu zamana kadar neden düzeltmediler sene biticek biz daha 11.3 bekliyoruz insanı orjinal oyun almaktan soğutuyorlar fm için korsana evet bundan sonra...

Si Forumlarında Miles'in Yazısı.

Bu da Anladığım Kadarıyla Tercümesi;

Sports Interactive Son Pazartesi Sanırım yama için bir sürüm bu hafta (28 Şubat haftası) umutlu olduğunu söylemişti. hala mümkün olmakla birlikte, artık çok olası görünüyor. Biz, ve bu kadar rasgelelik nedeniyle çoğaltmak için çaba sarf ediyor o zaman kilitleniyor, bunun aşağı izleme bize kısıtlı bilgi veriyor geçen hafta (bellek bozulması) için bir ve rastgele nadir kilitlenme sorunu takip edilmiştir. Bunun neden olduğunu, daraltarak ve gündüz çalışıyor saat bu konuda ilerleme kaydettiğini, ancak test ve test kod 24/7.I nedenle yama ve veri güncelleme muhtemelen çıkacak öneririz onunla çalışmaya rağmen hala devam etmektedir yine hafta başında ise yakın verilen orijinal çizelgesi sığar önümüzdeki hafta (8 Mart haftası),! biz daha çok kere ben daha fazla bilgi sağlayacaktır.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sanırım 8 Marta Kadar Daha Çıkmayacak Büyük İhtimal. Ama Sürpriz Yapıp Bugün Bile Çıkarabilirler. Gelişmeleri Aktaracaklarını Belirtmişler

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri