1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: Tekerlekli Basketbol Maçında İstenmeyen Olaylar

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Default Tekerlekli Basketbol Maçında İstenmeyen Olaylar

Engelsiz Aslanlar'ın Beşiktaş ile maçı var, tribünde 10 kişi, deplasmana gelen Beşiktaş'lılar daha çok. Üstelik bir kısmı sahaya girip engelli sporcularımızı tartaklayacak kadar ileri gidiyor. Bu takıma sahip çıkmayanların utanması gerek, böyle bir rezillik olamaz. Engelli sporcuya vuranları da Alllah'a havale ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Olaylar devam ediyor, ibretlik cidden. Beşiktaş taraftarı kendi sporcusuna koltuk attı, neyin öfkesi bu, neyin derdi bu. Beşiktaş taraftarının gelmemesi gerekiyormuş, protokol varmış. Yöneticileri uyuyor herhalde.

Kapalı salonda biber gazı sıkan polis de ayrı bir komedi, büyük ihtimal devam etmeyecek maç.

Galatasaray taraftarları Beşiktaş'a karşı küfürlü tezahürat yaptılar, karşılıklı atışma oldu ama, Beşiktaş'lı sporcular alkışlandı, hepsinin de yüreğine sağlık.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Ama Carsi cok duyarli

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Engellilere tekerlekli sandalye almak için binlerce mavi kapak toplayan bir taraftar, neden engelli oyunculara saldırsın ? çArşı'nın adını lekelemeye çalışıyorlar.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Dediğin gibiyse kimse lekelemeye çalışan çarşı bulsun, sitesinden deklare etsin o zaman.

Bugün bu saçmalıkları yapanlar ya hap falan kullanıp geldiler oraya, ya da sarı kırmızı görmeye tahammülleri yok. Engelli sporcuya tokat atmanın başka açıklaması yok bence.

Ayrıca genelleme falan yok, sorun bunları yapan kitlede. Yanlış anlaşılma olmasın. Bjk - Ankaragücü kupa maçında da maç sonrasında bir grup taraftar Ankaragüçlü oyunculara açlıktan geberin ... diye bağırmıştı en yakın örnek, bir grup var Beşiktaş tribünlerde holiganizmde, vandallıkta sınır tanımıyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyunculara müdahale olsa maç nasıl tekrar başlayabilir ? Beşiktaş taraftarı sadece Galatasaray taraftarına saldırmıştır, engelli oyunculara değil.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Galatasaray taraftarının sahaya inip Beşiktaş takımıyla kucaklaşması...
    http://www.youtube.com/watch?v=Spj_V...mment_received

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Orada mıydın ?

Ben maçın başlamasına yarım saat varken, GS TV açık, bakıyordum kanala. Bir grup Beşiktaş'lı 50 kadardır, sahaya daldı. Ortada doğru dürüst polis de olmayınca işlerine geldi tabii. 10-15 kadar Galatasaray taraftarına saldırdılar, pankartı aldılar, bir sporcumuza tokat atıldı. Mıştır, miştir demiyorum bak, net herşey.

Twitter'da tokat olayını doğrulayan Beşiktaşlılarda var ayrıca, hatta bununla övünenler de var.

Beşiktaş'lıların orada olmamaları gerekiyor, 2006'dan beri de Galatasaray taraftarları yok deplasmanlarda. Antrenör Sedat İncesu yırtınıyor, bu şartlarda olmaz bu maç diye yok ama kimse iplemiyor, maç başlıyor. Skor 31-26 iken tekrar karışıyor ortalık.

İş öyle bir hale geldi ki, bu işten nasıl yırtarız diye düşününlere göre, herşey komplo, antrenörümüz Sedat İncesu yalancı, "taraftarlarımız buraya olay çıkarmaya gelmiş diyen" beşiktaş antrenörü aslında yaşamıyor, olay çıkaranlar özünde Bursaspor'lu, ortada çok büyük tezgah var.

Galatasaray ve Beşiktaş Türkiye'de bu sporun lokomotifi, oyuncular Milli takımdan arkadaş, ortam yıllardır gayet güzel. Bu da o örneklerden biri;

http://www.youtube.com/watch?v=Spj_Vrd6uZI

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post

Sandalyeleri kıran taraf GS taraftarıymış.

[YOUTUBE="cXriIoXqi0c"]cXriIoXqi0c[/YOUTUBE]

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Ha ha ha.

Balık baştan kokar diye boşuna dememişler.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Olayları tasvip etmemiz mümkün değil, bu yaşananlara sebep olan herkese yazıklar olsun; fakat tekerlekli sandalye oyuncularına fiili hiçbir müdahale yok şu görüntülerde. Varsa elinizde kanıt gösterin, yoksa taş atmayın millete! Hele de, birkaç kendini bilmezin yaptığı olayı çArşı'ya yüklemeye kalkmayın!

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=duDnOFyziio&feature=youtu.be"]Olaylar-1[/YOUTUBE]

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Oyunculara tokat olayı maç başlamadan önce, koyduğun görüntüler maç başladıktan sonra ki çıkan olaylara ait, yanlış yerde ararsanız, bulamazsınız.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Tamam varsa görüntü elinde, sen de koy görelim. O zaman susmayı ve hatayı kabullenmeyi de biliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Görüntü almayı bilmiyorum ne yazık ki, zaten bilsem de o esnada aklıma gelmezdi herhalde sinirden. Herhangi bir yerde görürsem paylaşırım zaten.

Ayrıca Beşiktaş'lı yönetici göz göre göre yalan söylüyor, ayıptır. Neyse ben görüntü bulduğum zaman eklerim buraya, gerçi ona da kulp takılır kesin. Keşke çarşı'ya mal etmeyin demek yerine, çarşı grubu gerçekten duyarlıysa en azından bir açıklama yapsa bu olaylar hakkında. Ortada çok çirkin bir durum var, hemen savunma moduna geçiliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Ben şahsım adına olayları kesinlikle kabul edemem. Hele de, maç öncesi basketçilere fiili bir eylemi gördükten sonra tek kelime edersem terbiyesizim. Yazıklar olsun da dedim ayrıca olaylardan ötürü; ama ordaki insanların yaptıklarını çArşı grubuna yüklemenizi uygun bulmuyorum. Beşiktaş taraftarı, sadece çArşı'dan ibaret değildir sonuç olarak.

Dediğin gibi, ben de bekliyorum bu konuda bir açıklama ve intro.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

https://twitter.com/13Gumus

Ben göremiyorum böyle bir tweet ?

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Ben de bir sitede gördüm. Fake ya da fotoshop o zaman; fakat nereye baksam oyunculara fiili bir müdahale görmedim ben. Maça gidenlerden de bununla ilgili bir yazı okumadım. Maçtaki G.Saraylı bir taraftar da bahsetmemiş. Bu da fake değildir inşallah:

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kime saldırdılar, kim saldırdı diye tartışılıyor hâlâ. Bizim tartışmamız sorgulamamız gereken bu değil neden böyle bir olay olduğudur. Bu tarz olaylardan sonra taraflar birbirine suç atıyor 2 gün sonra unutuyor. Diğer derbide yine aynı muhabbet. Bu saçma sapan holiganlığa çözüm bulunmazsa böyle şeyleri daha çok görürüz biz.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız arasında yapılan karşılaşmada yaşanan olaylar nedeniyle oldukça üzgünüz.

Zorlu engellere rağmen hayata tutunmaya çalışanlar başta olmak üzere engelli spor emekçilerinin her zaman yanında olduğumuzu açıkça beyan ediyor ve dün yaşanan çirkin olayların tüm faillerini taraf gözetmeksizin kınıyoruz.

Ülke futbolunun mevcut kirliliğinin içinde bir de tribün kültüründeki yozlaşma, biz taraftarlarca elbirlik ve ivediyetle halledilmesi gereken bir sorun olarak önümüzde dururken, bu çirkin algının bir de basketbol tribünlerine sirayet edişi ayrıca üzüntü vericidir.

Dün yaşananların taraf ya da renk gözetilmeksizin kınanması ahlaki bir sorumluluktur.

Başta taraftarlar olmak üzere tüm spor kamuoyunu sağduyu ve özeleştiri eşliğinde sorumluluğa davet ediyoruz.

Çarşı

"Bjk taraftarına, taraftar terbiyesi vermesinler"

Beşiktaş Tekerlekli Basketbol Takımı Kaptanı Kaan Dalay, Galatasaray ile oynadıkları ve olaylar nedeniyle yarıda kalan karşılaşma ile ilgili HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Dalay, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

Beşiktaşlı taraftarlara sahip çıkan Beşiktaş Tekerlekli Basketbol Takımı Kaptanı Dalay; "Geçen sene Galatasaray taraftarları bizim engelli taraftarları bıçakladılar. Şimdi bu insanlar çıkıp, Beşiktaş taraftarına taraftar terbiyesi vermesinler. Dünkü olayda hiçbir engelli sporcuya hiçbir darbe yapılmamıştır. Sadece taraftarlar arasında çıkan bir kavgadır. Bunun da önüne hiç kimse zaten geçemez. Medyayı yakından takip ediyorum ve bu olay sadece Beşiktaş taraftarının üzerine atılmış. Beşiktaş taraftarına haksızlık yapılıyor. Galatasaray Kulübü oyuncularının hepsi benim arkadaşım. Kendileri ile de görüştüm ve hiçbirine herhangi bir müdahale gelmemiş. İki taraftarın arasında yaşadıkları diyaloglar çok büyütüldü. Galatasaray Televizyonu, görüntüleri istediği gibi yönlendirdi. Maç bitiminde dışarı çıktığımda Galatasaraylı bir taraftar ile kavga ediyordum. Bunların delikanlılığı bu mu? Engelli insana yaptıkları bu mu?" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Beşiktaş'ın özellikle futbol ve basketbol takımları herkesin takdirini topluyor, alkışlanacak bir mücadele sergiliyor. Ancak Beşiktaş taraftarları için aynı şeyleri söylemek mümkün değil (bu cümleyi 2.kullanışım). Hani bir Beşiktaşlı duruşundan falan bahsedilir de bu sadece lafta kalır oldu artık.

Kimse kusura bakmasın ama Beşiktaş taraftarı Türkiye'nin en agresif taraftar topluluklarından birisi. Buradaki Beşiktaşlı arkadaşların yorumlarında bile görülebiliyor bu, Beşiktaş aleyhine birşey söylendiğinde hemen "kimse Beşiktaş'a dil uzatamaz" tarzında çok sert bir tepki gösteriyorlar. Tamam, takımına sahip çıkmak güzel ama önce kendin buna sebebiyet verebilecek davranışlar içerisinde olamayacaksın ki o tepkiyi gösterme hakkı olsun. Sen her türlü olayı çıkartacaksın, taraftar forumlarında bununla övüneceksin, ondan sonra kalkıp birde çarşıyı lekelemeye çalışıyorlar diye üste çıkmaya çalışacaksın.

Şöyle yakın tarihten birkaç olayı hatırlayalım isterseniz;

• 2010/11 sezonunda Bursaspor maçı öncesinde Bursalı taraftarlara saldırıp 3 kişiyi bıçaklayanlar...

• Gene 2010/11 sezonunda Fenerbahçe maçı öncesi Barbaros Bulvarından Zincirlikuyuya yürüyen, araçlara taş ve bira şişeleri atan, ardından metrobüs durağındaki metrobüslerin camlarını kıranlar... Daha sonra 2011/12 sezonunda da aynı sahneyi tekrarlayanlar...

• Geçen sezon Süper Finalde Galatasaray maçında maç boyu Eboue'ye ırkçı tacizde bulunanlar, sahaya girip fiili saldırıda bulunmaya çalışanlar...

• Geçen sezonun sonunda şampiyonluk kutlamaları için Taksime gitmeye çalışan Galatasaraylı taraftarlara nöbet tutup bekleyerek saldıranlar...

• Euroleague'de Brose Baskets maçında sırf ruhsuz maç anlatıyor diye NTV Spor spikeri Murat Kosova'ya topluca küfredenler...

• Engelli basketbol maçında sahaya girip olay çıkaranlar...

Bunların hiçbiri mi Beşiktaş taraftarı değil? Hiçbiri mi çarşı değil? Bir arkadaş hala diyor ki "çarşının adını lekelemeye çalışıyorlar".

Ben burada her zaman saygı gösterdim Beşiktaş kulübüne. Ligde 4 büyükler içinde en çok hakkı yenen kulüp olduğunu yazdım. Stat paylaşımı konusunda Galatasarayın tavrını doğru bulmadığımı belirttim. Son 2 sezonda hakem sayesinde paçayı kurtardığımızı yazdım. Beşiktaşlı taraftarların bazı isyanlarında son derece haklı olduklarını yazdım... Ama başta da belirttiğim gibi Beşiktaş taraftarları özellikle son 2-3 sezondur son derece agresif ve saldırgan bir tutum içerisinde. Nitekim bu saldırganlık sadece sözde kalmıyor, fiili saldırılara dönüşüyor ve ülkedeki spor kaynaklı en ciddi olaylara sebep oluyor genelde. Doğrudan tepki göstermek yerine birazcık kendi taraftarlarınızın yaptıklarına baksanız bu tür tartışmalar hiç olmayacak aslında...

Not: yukarıda saydıklarımı başka kulüplerin taraftarları yapmıyor mu, yapıyor elbette. Bunları sadece Beşiktaşlılar yapıyor demiyorum, Beşiktaş taraftarının da sizin savunduğunuz kadar masum olmadığını anlatmaya çalışıyorum sadece.

Ek: Galatasaray resmi sitesinde "Galatasaray ve Beşiktaş Kulüplerinden Ortak Açıklama" başlığıyla olaylarla ilgili bir açıklama yer alıyor. Ancak aynı açıklamayı Beşiktaş resmi sitesinde göremedim nedense. Daha doğrusu google amcadan aratınca link veriyor ama açıklama kaldırılmış geri.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/15365.php
    Last edited by Walter Sakana : 10.Aralık.2012 at 22:23

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Bu konuya atacağım son mesaj, kelimelerimi özenle seçeceğim zira çok sinirliyim.

Beşiktaş'lı sporcunun ortalığı daha da geren açıklaması ibretliktir, bahsedilen bıçaklama mevzusu ben askerdeyken geçmiş, tribündergide konu var başka bir şey bulamadım. Orada da kaynak bir Beşiktaş taraftar sitesi. Doğru olduğu meçhul bir olay hakkında örnek veren Beşiktaş kaptanına çok ama çok şaşırdım.

Bu sayfada konulan Beşiktaş'lı yöneticinin videosu ve BJK Tv görüntüleriyle, ayrıca sanal alemde uydurulan fake tweetler ile oluşturulan ortam için söylenecek tek söz vardır; yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.

Olayın özeti net, o da burada açıklanıyor;
    http://gsbasket.org/

Sonrasında ki mevzu yani 31-26 iken olan olaylar ise -Bjk Tv görüntüleri yani- salona sonradan intikal eden Galatasaray taraftarı, Beşiktaş'lılara gelin gelin diyerek salonun koridoruna çağırıyolar ve orada kapışıyorlar. Burada da suç oraya kavga için sonradan gelen bizim taraftarındır.

Şu bir türlü kanıtlanamayan -ne yazık ki- oyuncuya tokat mevzusu, ben Tv'de gördüm, ya benimle birlikte görenler hepimiz körüz, gözlerimiz o anda bozuldu, ya da akıl tutulması yaşadık, amacımız Beşiktaş'ı bitirmek, artık bunu nasıl başaracaksak... Ben gördüğümü yazdım, attığımın ilk postun saati de belli zaten. Kimseye kanıtlayacak bir şeyim de yok, kaldı ki zaten burada da yazdım genelleme yapmadım. Bu tarz şiddet olaylarındaki yorumlarımı da bilen bilir, bizde ak'a ak, kara'ya kara denir.

Başlatan Beşiktaş taraftarı, devam ettiren de Galatasaray taraftarıdır, oradakiler yani. Keşke iki tarafta da genellemek, gruplara veya camialara yıkmak ve savunmaya geçmek yerine ortadaki bu ayıbı konuşabilseydi. Bir fırsat daha tepildi, bir süre sonra yine olacak böyle şeyler ve yine siz de şunu yapmıştınız ama siz aslında böylesiniz ile geçiştirilecek herşey.

Sön sözüm Ünal Aysal yönetimine, bugün pastanın üstüne çilek koyacağım diyen Başkan, tüy diktin sen. Benim gözümde de bittin, görev süresi bitince yerine Adnan Öztürk gelir umarım. Ortak açıklama deniyor, sadece bizim sitede. Açıklama denilen şeyde orada başta takımını desteklemek için pankart açan oraya gelenler resmen satılıyor göz göre. Çok büyük yanlış yaptılar bugün. Ülkede 7.5 değil, 8.5 milyon engelli var benim bildiğim kadarıyla açıklama çok özensiz yapılmış, sonu düşünülmemiş. Beşiktaş yönetimi gereken tedbirleri alacakmış bundan sonra, dün konuşan yönetici bu haktır diyor, getiririm taraftar diyor, sen skor yakalamak için benim taraftarımı istemiyorsun diyor (kendi taraftarı önünde 40 sayı fark yiyen söylüyor bunu), protokolü yok sayıyor. Ben nasıl inanayım buna ? Üstelik ortak denilen açıklama sadece bizim sitede var.

Olan biten başka, konuşulması gerekenler başkayken, son durum, herşeyin suçlusu Galatasaray kulübü ve taraftarı oldu ya, daha ne diyeyim. Yazıklar olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sahada şiddeti ve holiganlığı hiç bir şekilde tasvip etmiyorum. Burada suçlu sadece Galatasaray taraftarı değildir, kaldı ki benim derdim bizim taraftarı savunmak da değil. Ancak dün söylenen " sporcuları dövdüler, sandalyelerini kırdılar " iddiaları büyük bir manüpilasyondur. Haksızca bizim üzerimize atılan bir iftiradır. Videolardan herşey açık ve net olarak gözüküyor, iddia edilen girişimlerde olmadı zaten görüldüğü üzere.

Bu konu hakkında ki son sözüm ; Hala burada Beşiktaş taraftarına dünkü olaylardan dolayı " engelli sporculara saldırdılar, tekerlekli sandalyelerini kırdılar " diyen varsa benim için bitmiştir o insan.
    Canım FEDA olsun sana !

Olayların başlangıcının Beşiktaş taraftarı tarafından olduğu çok açık. Bugün adliyeye gittim, gözaltına alınanlar arasında yakından tanıdığım çok düzgün üniversite öğrencileri olduğu için. Çıktıktan sonra anlattıklarına göre onlar salona 1-1.5 saat civarı erken girmişler ve pankartlarını asmışlar. Bunun ardından salona Beşiktaşlılar gelmiş hatta içlerinde Bursalı taraftarlarla yaşanan olaylardan ötürü ceza almış olanlar da varmış. Salona girer girmez kendilerine boğaz kesme vb. işaretler yaparaktan ilk kıvılcımı çıkarmışlar. Bundan sonra da birkaç genç Beşiktaşlı da sahaya inip pankartı sökmek istemiş ve bu arkadaşlar da napıyorsunuz diyince küçük bir arbede yaşanmış. Bunun üzerine de bütün Beşiktaş tribünü sayısı bir elin parmağını geçmeyen Galatasaraylılara saldırmış. Kaldı ki görüntülerden de Beşiktaşlıların sayıca üstünlüğü çok bariz bir şekilde görülüyor.

Bunun yanında Beşiktaş yönetiminin taraftarın salona gideceğinden haberi olduğu söyleniyor ve hatta emniyete faks bile çekmişler güvenlik önlemi için. Kısaca bu olayların yaşanmasında ben tek sorumlunun emniyetin gereken önlemleri almaması olarak görüyorum Beşiktaş yönetiminden böyle bir bilginin kendilerine ulaştırılmasına rağmen.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

İki gün önce ortak bildirim yayınlayan Galatasaray AŞ sitesinden açıklama yapmış . Taraftarların tepkisinden sonra yeni bir açıklama daha bekliyordum şaşırtmadılar. Sonra Beşiktaş taraftarı savunma moduna geçiyor,Beşiktaş taraftarı Türkiye'nin en agresif taraftarı falan. Alın savunmanın halası.

Önceki husumetleri sıralamadan önce Mühendis Oktay'ın öldürülüşünü,Leeds maçından önce yaşananları başa yazın.

Fikret Orman ve yönetimine de ders olsun. İki gün önce ortak bildirim yayınladığın kulüp zeytinyağı gibi üste çıkıyor.

Adamı böyle suçlu durumuna düşürürler işte.
    Last edited by Mamadou : 12.Aralık.2012 at 17:15

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Önceki husumetleri sıralamadan önce Mühendis Oktay'ın öldürülüşünü,Leeds maçından önce yaşananları başa yazın.
    ne alaka?

benim önceki mesajda yazdıklarım ne alaka önce onu açıklayayım önce.

Beşiktaş taraftarına, taraftar terbiyesi vermesinler... Çarşının adını lekelemeye çalışıyorlar... birkaç kendini bilmezin yaptığı olayı çArşı'ya yüklemeye kalkmayın!

tarzı sanki Beşiktaş taraftarı çok masummuş gibi yazılan yorumlara cevaben yazdım o örnekleri. Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor, Bursaspor, Kayserispor, Akhisar Bld. vs.. taraftarları ne kadar masumsa Beşiktaş taraftarı da en fazla o kadar masumdur. O örnekler varken Beşiktaş taraftarı öyle bir şey yapmaz diyemezsiniz.

"Beşiktaş taraftarı sadece Galatasaray taraftarına saldırmıştır" diye bir yorum var üstlerde. Öyle bir cümle yazmış ki; "yani ne var ki bunda, taraftarlara saldırmışlar gayet normal. Sporculara saldırmadıkları için ortada yadırganacak bir durum yok" der gibi. Çoğunuzun yaklaşımı aynı şekilde. Engelli sporcuya vurulmamıştır, iftiradır vs...

Keza taraftar forumlarınıza gir bak, GSliler kendi tribünlerinde dayak yediler tarzı mesajlar hep. Yani övünülecek bir şey demek ki bu bazılarınız için. Ha tersi olsaydı bizimkiler de aynı şeyi yaparlardı. Onlar da övünürlerdi nasıl dövdük diye. Peki madem o birkaç kişinin yaptığı Beşiktaş taraftarına maledilemez, o zaman neden siz taraftar forumlarında o birkaç kişiyi Beşiktaş taraftarı olarak kabul edip Galatasaraylıları dövdükleri veya kaçırdıkları için övünüyorsunuz?

Galatasaray'ın resmi siteden açıklaması için şaşırtmadılar diyorsun, önce satışı yapan sizinkiler. Ortak açıklama deniyor, bizimkiler ana sayfaya koyuyor kaldırmıyor (hala), sizinkiler açıklamayı önce koyup aradan 1 saat geçmeden geri kaldırıyor. Ona niye tepki göstermiyorsun?

Son olarak bana İl Güvenlik Kurulu’nun almış olduğu “rakip sahaya taraftar götürmeme” kararına rağmen Beşiktaş taraftarının o maça neden ve ne niyetle geldiğini izah edebilir misin? Hiçbir art niyet taşımadan, sadece maçı izlemek için geldiklerini söyleyebilir misin?

şimdi tekrar en başa döneyim; senin o yazdığın ne alaka? Ben Galatasaray taraftarı öyle şeyler yapmaz, Galatasaray taraftarı çok masumdur mu yazmışım? Herhangi bir kıyaslama mı yapmışım? Herhangi bir şekilde Galatasaray taraftarlarını mı savunmuşum?

Mesaj Yetkileri