Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789
241 ile 251 arası toplam 251 sonuç

Konu: 6. Büyük Kilimlispor | Türkiye'nin Yeni Fenomeni | B.Dortmund Olduk Mu? | (10. Sezon

KİLİMLİSPOR YILIN EN İYİ 11'İ

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

HAdi hayırlı olsun şampiyonluk.
    Demiştim feneri yen şampiyonsun tabi puanda kaybetme demiştim ama yenilmedin oda iyi oldu.

yeni sezonda şl dede önemli başarı isterik

Nesil
    2014
    Yer
    Mersin

Helal be dostum efsanevi bir şapiyonluk olmuş.Fenerbahçe Trabzonspor çekişmesi gibi olmuş

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    HAdi hayırlı olsun şampiyonluk.
    Demiştim feneri yen şampiyonsun tabi puanda kaybetme demiştim ama yenilmedin oda iyi oldu.
    Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    yeni sezonda şl dede önemli başarı isterik
    Quote Originally Posted by Likliki View Post
    Helal be dostum efsanevi bir şapiyonluk olmuş.Fenerbahçe Trabzonspor çekişmesi gibi olmuş
    teşekkür ederim. inşallah yakın bir zamanda avrupadan da kupa gelecek. 9 sezonluk kariyerimin en güzel, en çekişmeli sezonuydu.

YENİ STAD PROJESİ

TURKSPORTAL KİLİMLİSPOR ARENA
    (STAD BİTİNCE İSİM DOSYASI İLE ADINI BU ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİLECEKTİR.)

3. ŞAMPİYONLUĞUN KAZANILMASI İLE YÖNETİM YENİ STAD PROJESİNİ DUYURDU. YENİ STADIN YAPILAN İHALESİNDE , EN DÜŞÜK TEKLİFİ VEREN TURKSPORTAL İNŞAAT LTD. ŞİRKETİ'NİN KAZANDIĞI DUYURULDU. STADIN MALİYETİ 21,5 MİLYON EURO. AYRICA STADIN 10 YILLIK İSİM HAKKI DA TURKSPORTAL ŞİRKETİNE AİT OLDUĞU AÇIKLANDI. BU ÇERÇEVE DE 10 YILDA TOPLAM 9,63 MİLYON EURO'LUK GELİRİ DE KASASINA KOYACAK KİLİMLİSPOR, 1 SENE SONRA BİTİRİLMESİ ÖN GÖRÜLEN STADA AYAK BASACAK. KİLİMLİ İLÇESİNİN KÜÇÜK OLMASI NEDENİYLE TRABZONSPOR'UN AKYAZI TESİSLERİ GİBİ DENİZE DOLGU YAPILARAK İNŞASINA BAŞLANACAK. KAPASİTE: 15.083 KİŞİLİK.

EDİT: ASLINDA 15.083 KİŞİLİK OLMASI ŞAŞIRTTI BENİ. ZATEN ŞİMDİ Kİ 10.000 KİŞİLİK. TÜRKİYE STANDARDI AMA İNŞALLAH BÜYÜME KAPASİTESİ VARDIR. AYRICA YÖNETİM ÇOK ŞUURSUZ. BİZİ 20 MİLYON EURO ZARARA UĞRATTI BU SEZON. GEREK YOKTU ŞİMDİLİK BUNA!!!

NOT: GOOGLE'DA ARADIĞIMDA EN BEĞENDİĞİM STAD PROJESİ BUYDU. GALİBA GÖZTEPE'NİN YENİ STAD PROJELERİNDEN BİRİYMİŞ. HAYATA GEÇİRİLİRSE ÇOK GÜZEL BİR STAD OLACAĞI KESİN.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Stat projesi kötü olmuş. Bari biraz kapasitesi yüksek olsaydı. En azından Avrupa devleri sahamıza geldiğinde iyi para bırakırlardı.

Ee hadi al artık şu Avrupada bir kupa, Bak ben ikinciyi almak üzereyim

kapasite artar yahu ama 20m felan kötü olmuş

kariyerimi takip eden, yorum yapan, kötü günümde yanımda olan bütün arkadaşlara, kardeşlerime ve abilerime teşekkür ederim. kariyeri bir süreliğine kapatma kararı almış bulunuyorum. avrupa da başarısız bir grafik çizmem, takımdaki oyuncuların kendi performanslarından önce takımı başarısız buluşları. şuanda 10.sezonun 1.devresinin yarısına geldim hala takım hazırlık maçına çıkıyormuş gibi çıkıyorlar. bir süreliğine bu kariyerden uzaklaşmak bana iyi gelecek. belki hiç açmam. belki başka takımla başka bir kariyer görüşürüz. :uzgun

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ara verme bende de oldu ama devam ettim. Avrupada başarı öyle her zaman gelecek bir şey değil. Geçen sezon mesela sezonun başında çok kötü idim. Takım kötü oynuyordu ve takımı suçluyorlardı. Her görüşmek isteyenle görüşüp sezon sonunda daha iyi olacağız dedim. Zaten asıl başarısız olmamdaki neden de bazi kilit oyuncularımın sakat olmasından kaynaklanıyordu. Sakatlarım dönünce seri bir galibiyetle şampiyonluk potasına girdim. Son maçtada şampiyon oldum.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Ara verme bende de oldu ama devam ettim. Avrupada başarı öyle her zaman gelecek bir şey değil. Geçen sezon mesela sezonun başında çok kötü idim. Takım kötü oynuyordu ve takımı suçluyorlardı. Her görüşmek isteyenle görüşüp sezon sonunda daha iyi olacağız dedim. Zaten asıl başarısız olmamdaki neden de bazi kilit oyuncularımın sakat olmasından kaynaklanıyordu. Sakatlarım dönünce seri bir galibiyetle şampiyonluk potasına girdim. Son maçtada şampiyon oldum.
    Teşekkür ederim kardeşim. gerçekten güzel bir moral ve gaz verdin. önce yeni taktik yaptım. 4-4-2 den 4-5-1 e döndüm. şl den elendim ama al den devam ediyorum. ligde ilk 10 dışındaydım. şu an ilk 5 içindeyim. ztk yarı finaline kalmayı garantiledim. oyuncularım şu an daha iyi durumda. mutlu mesut devam ediyorum kariyerime.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Avrupa'da 4-4-2'den vazgeçmenin vakti geldi mi acaba diye sordurdu bana bu maç
    Aslında geçen sezon @wladcas kardeşim uyarmıştı.Akşama güncelleme gelecek ayrıntılı olmasa da.

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789

Mesaj Yetkileri