Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 122 sonuç

Konu: Cliftonville FC - Dipten Zirveye [5.Sezon]

kazancak güce sahibiz başarılar hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

ŞAMPİYONLUK GELİYOR

Mükemmel bir maç oldu, daha maçın başında öne geçince hemen kontra atak oyuna döndüm, defansın arkasına at, rakipten hızlı forvetlerle pozisyona gir. Tabi geri çekilince golü yedik, tekrar hücuma geçince ilk yarı bitmeden farkı 2 yaptık, devre arası daha tedbirli oynama konusunda oyuncularımı uyardım, daha kontrollü oyunla ikinci devre 2 gol daha bulduk, sezonun son bölümünü muhteşem oynayarak zirveye yerleştik.

Ligin son maçı, kazanırsan Linfield maçıyla şampiyon olacağız, ayrıca benim de 100. maçın, hepsi bir arada oldu, bu sinerjide bu maç kaybedilir mi hiç?

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Kaybetme valla sahura kaldırmayız seni

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

BU GECE UYUMAK YOK NE YATMASI

Joe Gormley aldı sazı eline ve çaldı. Diğer maçta da Crusaders mağlup durumda olunca biz de rahat maç çıkardık ve şampiyonluğa ulaştık. Zor oldu, iki defa seri yakalamak yetti, şimdi bize seviye atlatacak bir kaç oyuncu ile artık lige damga vurma zamanı, son maça kalmadan şampiyonluklar gelmeli. Tabi önce 6224 kişilik stadın ortalama 650 olan seyirci sayısını arttırmalıyız, sonra profesyonel olmalıyız, yapacak çok iş var çoook. =)

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yeni sezonda daha çok genç oyuncularla mücadele edeceğiz ve yerel kupaları almak için çabalayacağız. Şampiyonluk da istiyorum elbette ama bu seneyi gelişime açık bir sene olarak feda edebiliriz. Mevcut gençlerin de gelişmesiyle önce sağlam bir kadro kurmak amacımız.

Şampiyonlar Ligi'ne en dipten başlıyoruz. Hedef elbette ŞL gruplarına kalmak değil ama en azından AL'nden devam edebilecek bir yerde elenmek istiyoruz. İlk 2 turda rakiplerimiz;

Sezona başlarken alt yapıdan 6 oyuncuyu kadromuza dahil ettik. Dikkat çekici 2 isim var, sezon boyunca daha çok üzerinde duracağım gençlerin.

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler hocam. Şampiyonluk iyi olmuş. Az itibar rtmış olur. Santa yı geçebilirsin ama Videoton çok zor be hocam.

Ramazan ' a bak. Demek baktı Adanada şans bulamayacak senin yanına geldi. İyi bak hemşerime

Şampiyonluk gelmiş bravo play offlarda gelir bizi gönderir alye diye düşünüyorum umarım avrupada gruplardan çıkar elemeleri geçeriz

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Videoton kolay Bu sene en azından UEFA gruplarına kalırsın gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tebrikler hocam. Şampiyonluk iyi olmuş. Az itibar rtmış olur. Santa yı geçebilirsin ama Videoton çok zor be hocam.

Ramazan ' a bak. Demek baktı Adanada şans bulamayacak senin yanına geldi. İyi bak hemşerime
    Hemşerin biraz ciddiyetten uzak o nedenle sezon öncesi kampına davet etmedim kendisini, altyapıda devam ediyor.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Şampiyonluk gelmiş bravo play offlarda gelir bizi gönderir alye diye düşünüyorum umarım avrupada gruplardan çıkar elemeleri geçeriz
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Videoton kolay Bu sene en azından UEFA gruplarına kalırsın gibi
    İlk turu kolay geçtik, yeni gençlerden bazıları ümit verici. İlk turun ikinci maçında da riske girmek istemediğimden alışılmış kadromuzla sahada olduk. Hala kararsızım gençlerle yeni bir yapı oluşturmak mı, fazla gençleri kullanmadan sadece kazanmaya odaklanmak mı, henüz netleştiremedim.

Macar takımı ise acımadı bize. Hayaller başka bahara kaldı, şimdi hedef yerel kupalarda olabildiğince çok kupa almak, lig uzun maraton nasılsa, son dönemde form yakalamak yetiyor.

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şimdi yerel kupalarda başlarda gençlere şans ver sonlara doğru as kadronun yanına serpiştir onlar. Kiralık falan gönderme bırak senin kadronda kalsın rotasyonunu güçlendirsinler.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Şimdi yerel kupalarda başlarda gençlere şans ver sonlara doğru as kadronun yanına serpiştir onlar. Kiralık falan gönderme bırak senin kadronda kalsın rotasyonunu güçlendirsinler.
    İki sezondur öyle yaptığım için genelde ilk turlarda elendim, 4 tane kupa var alınabilecek, o nedenle daha iyi kadrolar çıkaracağım kupa maçlarında.

Gençleri de aynen kiralık göndermeye sıcak bakmıyorum, geçen sezon 2 genci kazanmıştık, bu sezon sayı artabilir, kenarda dursunlar, gözümün önünde.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aynen senin elinin altında daha iyi gelişiyorlar. Ben asıl ilerde oynatmayı düşündüğüm gençlerimi göndermiyorum ama satmayı düşündüklerimi gönderiyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Videoton garip takım bazen harikalar bazen de berbatlar.
    1-2 senede elenecek düzeye geliyor ama Videoton inşallah tekrar karşımıza çıkar (:

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Avrupadan elendik, hedef artık yerel kupalardan birini almak en azından ve zirve yarışında bulunmak, bu esnada da gençlerle yeni bir iskelet kurmak, geleceğin takımının temellerini atmak.

Şu var, iyi ya da kötü kadro istikrarı yakalamak gerekiyor, fazla rotasyon, çok sayıda oyuncuyla rotasyon hep istikrarı bozuyor. Bu nedenle ligin başında fazla kayıp yaşadık, genelde önemli oyuncularımı Antrim Ödülü maçlarında oynattım, ligde denemeler yaptım, sezon sonuna doğru form yakalarsak zirveye yerleşirim diye düşünüyordum.

Bu kupada 4 maçın sonunda kupaya ulaştık, finalde ezeli rakibimiz, büyük düşmanımız Linfield'ı yenerek kupayı kazanmak duble sevince neden oldu, harika şekilde bu kupayı noktaladık.

Lig Kupası maçlarında büyük şok yaşadık, 2 maçta da bizimle aynı seviyede olmayan takımlara karşı çok zorlandık, ilkinde penaltılarla turu geçsek de, diğer turda penaltılarla bu sefer kaybeden taraf olduk. Sinirden küplere bindim, o küpleri oyuncuların kafasında kırdım sonra.

İrlanda Kupası maçlarında da zorluk çektik, ilk maçta berabere kalınca tekrar maçında tur atladık ama burada da oynadığımız 2. rakibe kaybederek bir kupadan daha elenmiş olduk.

Tüm İrlanda Kupası'nda ise İrlanda Cumhuriyeti temsilcisi Bohemians'ı 2 maç sonunda eleyerek yarı finale çıktık, rakibimiz daha zorlu Derry City ama bu kupayı almayı da kafaya koydum.

Ligde ise yaşadığımız kayıplar, 3 devrelik sezonun 2 devresinde bizi orta sıralara mahkum etti. Linfield maçını farklı kazanarak başladığımız seride son 12 maçta sadece 2 mağlubiyet aldık. İkisi de kritik mağlubiyetlerdi aslında, hele normal sezonun son maçı, şampiyonluk için hayati önem taşıyordu. Linfield ile 8 puan olan farkı 5'e indirme şansımız olacaktı ve eleme grubunda Linfield ile içerde oynayacaktık. İstediğimizi akamadık, en azından beraber bitecek diye beklerken 90+4. dakikada golü yedik ve puan farkı 11 oldu, az olan şampiyonluk ümidimizi de yitirdik.

Şimdi hedefte alınacak bir kupa var ve ligi olduğumuz konumda bitirmek. İlk 2 imkansız değil ama çok zor. Avrupa Ligi'ne katılabilmek için de ligi 3. bitirmemiz şart.

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Hadi bakalım

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Çok dağılmışız ama son dönem performansımız ile 3.sıradayız tehlikeli bir dönem umarım 3.olup en kötü Avrupa Ligi'nde oluruz ilk 2 imkansız gibi duruyor 3.lükte çok kızışmış.

Son durum kötü biraz hocam, ligde toparlanmamız lazım biran önce zaman kısıtlı artık. En azından kupayı alırsak kayıpsız kapatabiliriz bu sezonu

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Son dönemlerde fazla dağılmışız hocam ..
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Dağılmak öyle değil, böyle oluyormuş. =) 7 maç üst üste kaybederek bu dalga rekor kırdık, geçen sezon bize şampiyonluk getiren play off maçlarını kayıpsız geçmemiş olmuştu bu sezon ise neredeyse avrupaya veda edecektik.

Sezonu Linfield galibiyetiyle kapatmak tel tesellimiz oldu. Ligi 3. sırada bitirdik ve Avrupa Ligi'ne katılıyoruz, ŞL'den daha fazla maç yapabileceğimizi düşünüyorum avrupada bu sezon.

Sezon içerisinde önemli bir genç yeteneğimizi bu sefer de Blacburn kaptı.

Geçen sezon elimizden kaçırdığımız yeteneğimiz de gelişmeye devam ediyor, şu altyapıdan çıkan potansiyelli 1-2 oyuncuyu 20'li yaşlarına gelene kadar elde tutabilsek, kulübün profesyonel olmasını sağlayabiliriz ama hemen akbabalar saldırıyor.

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Avrupa Ligi'ne katılma konusunda epey şanslıymışız
    Rakiplerin sağladığı kolaylık sayesinde 3.olmuşuz bir bakıma
    Gençler de iyimiş bu kalitede ama yapacak bir şey yok

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

7 mağlubiiyet ne hocam. Şansımızı çok zorlamışız.

Gençlerin iyi ama bir de kaptırmasan daha iyi olacak. Sen onlarla profesyonel sözleşme imzalayamıyormusun. Yarı pro olduğundanmı kaynaklanıyor ?

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Bu sene hedef Avrupa olmalı hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yönetim geçmiş başarılarını biliyoruz, onun ekmeğini yiyorsun dedi o 7 maçlık periyotta. Biraz üst üste kazanmak şampiyonluğa yetiyor aslında, son maçlardaki o kadar kayba rağmen, rakipler de kaybedince 3. olabildik.

17 yaşın altında olan oyuncularla sözleşme imzalanmıyor, imzalansa da teklif geldiğinde gidiyorlar. Gidenin yerini alt yapıdan doldurmaya devam.

Hedef bu sezon şampiyonluk olmalı, yoksa fark açılacak, Linfield neredeyse bizim 3 katı büyüklüğünde, onlarla yarışmak zor, bunun için seri şampiyonluklar lazım..
    "YÜCE ATATÜRK"

Sen Hâlâ Devam Ediyor musun Yahu

Ben Takip Etmekten Yoruldum

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Hocam o kadar mağlubiyet alıp kovulmamak... yönetim bayaa vefalı çıkmış, diğer takımlarda sana çalışmış bu arada Ne zaman prof olacak kulüp? Alye gidiyosun hala yarı profmu, almanya alt liglerinde oynamıştım yarı prof bir kulüple bundesligaya çıktığımda prof olmuştum, mali durumla alakalı sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Sen Hâlâ Devam Ediyor musun Yahu

Ben Takip Etmekten Yoruldum
    Hedef 50. sezon abi, sizinkilere mesaj attım ama bakan yok, şu başlığı 4. sezon yapsana, yolumuz uzun.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Hocam o kadar mağlubiyet alıp kovulmamak... yönetim bayaa vefalı çıkmış, diğer takımlarda sana çalışmış bu arada Ne zaman prof olacak kulüp? Alye gidiyosun hala yarı profmu, almanya alt liglerinde oynamıştım yarı prof bir kulüple bundesligaya çıktığımda prof olmuştum, mali durumla alakalı sanırım
    Sezon içinde kupayı almak da etkili oldu, gençlerle oynamamdan da hoşnutlar ama bu sezon başarısızlığı kabul etmezler sanırım.

Paradan dolayı evet, sürekli kar ediyoruz ama yeterli para yok, bir de seyirci miktarı düşük, 587 kombine sattık 2 sezondur üst üste aynı sayıda. Lnfield harici profesyonel kulüp yok, seri şampiyonluklar ya da sağlam bir fiyata genç oyuncu satmayı bekliyorum yoksa yönetimle hep kavga halindeyiz hiç bir isteğimi kabul etmiyorlar. =)
    "YÜCE ATATÜRK"

Valla Ben Yoktum Buralarda Sen Bir Şey İsteyeceksin de Geç Kalacak Ha ! Yakarım Bu Forumu Ha !

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İşte bu seferlik ben yıkmadım da, bir daha olmasın, sana kalmaz ben yıkarım abi.
    "YÜCE ATATÜRK"

Kariyer devam etmiyormu ? Çok güzel gidiyordun abi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Devam, bir sıkıntı yok, günde 1 ya da 2 maç ancak yapabiliyorum, az biriksin paylaşırım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri