Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 258 sonuç

Konu: Oyuncu nasıl yetiştirilir & nasıl astronomik bedellere satılır [Galatasaray][6.Sezon]

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Default Oyuncu nasıl yetiştirilir & nasıl astronomik bedellere satılır [Galatasaray][6.Sezon]

Armamız

Açıkçası pek hevesle açtığım bir kariyer olduğu söylenemez.
    Fakat en son oynadığım kariyer sonrası ligimizin büyük takımlarının istikrarsızlığı nedeni ile oynamama kararı aldıgım kariyerim ile birlikte sessiz bir vedaya hazırlık olsa gerek bu kariyerim.

Kariyeri yayınlamadan önce 5 maç test ettim. umarım bu defa da sıkıcı olmaz ve uzun süreli bir hal alır ..

Hedefler.

Alt yapıya oyuncu transferi

• Alt yapıdan oyuncular çıkarmak
    • Avrupaya oyuncu pazarlamak
    • Astronomik bedelle oyuncu transferi yapmamak
    • Türk Milli takımına en fazla oyuncuyu göndermek.
    • Oyuncu transfer yaşını 20 yaş altında tutmak

Kuralları okudum & kabul ediyorum

Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Hayırlı olsun kariyerin bir fenerbahçeli olarak kariyerini takipteyim güzel hamleler bekliyorum senden belki bi kaç şey kaparız senden .

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Hayırlı olsun kariyerin bir fenerbahçeli olarak kariyerini takipteyim güzel hamleler bekliyorum senden belki bi kaç şey kaparız senden .
    Hızlı ilerlemek yerine daha detaycı bişiyler yapmaya çalışacaz kardeşim. bakalım ortaya nasıl bir şey cıkacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkürler kardeşim.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Transfer Dönemi

Gelenler

iyi gençlere astronomik bedeller istenmesinden dolayı geçiş dönemi için yerinde transferler yapmaya çalıştık.
    Oyuncu satıp elimizde kalan bütçeye göre transfer hamleleri yaptıgımızdan listemizdeki bir çok genç oyuncuyu başka takımlara kaptırmanın üzüntüsünü yaşadık
    fakat gelen oyuncular da hem gelecek adına hemde yerinde hamleler olması sevindirici tek olay oldu

Bonservisiyle aldıgımız oyuncularımız

Rodrigo Bentancur

Papa Alioune Ndiaye

Emerson Santos

2 Sezonluguna kiraladıgımız genç oyuncular

James Wilson

Toni Lato

Manoel Locatelli

Felix Passlack

Gönül isterdi opsiyonlu kiralayalım fakat. 2 sezonluk kiralanmaları bize cok sey katacak. o sırada bizde kendi starlarımızı aramaya devam edecegiz.

Takımdan Ayrılanlar

İlk önce yüksek maaş alan ve yaşı ilerleyen oyuncuları elden cıkarmaya baktık. sonrasında para kazanabilecegimiz oyuncular ile yolları ayırdık.

Transferde gidenler & Gelenler

Bir çok kilit oyuncumuzla yollarımızı ayırdık. ve takımda yeni bir çehre oluşturmaya çalıştık.. kasa mızda halen 7 milyon euro kullanılabilir bütçemiz mevcut FFP dolayısıyla ince eleyip sık dokumak zorunda oldugumuzdan devre arası yapabilirsek gelecek adına iyi bir kaç transfer hamlesi daha yapabiliriz
    onun dışında bu sezon başka transfer yapmayı düşünmüyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Süper Kupa

Tam anlamıyla çoştuk ve kupayı kazanmanın yanı sıra ezeli rakibimiz karşsısında farklı kazanmakta ayrıca bizi tatmin etti

Sportoto Süper Lig

1. - 2. - 3. - 4. ve 5. Haftalar

ilk 5 haftaya bakılınca en göze batan sonucu 5. haftada ezeli rakibimizi kendi sahamızda 7 golle geçmemiz oldu. takımın oyunundan cok ama cok memnunum.
    taktige henüz alışmamış bir takımız. acaba takım taktige tam anlamıyla alışınca nasıl sonuçlar alacaz.

Last edited by MoNToLiVo_ : 19.Mart.2017 at 04:36

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler çok iyi başlangıç da keza öyle.Başlıkdaki gibi Oyuncu nasıl yetiştirilir sorusuna cevap olda bir iki şey kapalım hocam

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

6. - 7. - 8. - 9. - 10. - 11. ve 12. haftalar

Fırtına gibi estigimiz ilk 5 haftanın sonunda takımdaki oyuncuların yıldızları sattık diye huzursuzluklarının devam etmesi ve sakatlıkların yaşanması performansımızı kötü etkileyerek ite kaka aldıgımız puanlarla birlikte devam etti..
    Bir an önce eski kimligimize bürünmek için herşeyi denemek zorundayız.

Puan Durumu

Ziraat Türkiye Kupası 3.tur

Zayıf rakibimiz karşısında takımdaki huzursuzluktan dolayı istedigimiz oyunu ortaya koyamadık. zorda olsa galip gelmeyi başararak Gruplara kalmayı başardık.

Ziraat Türkiye Kupası

1 . Maç

Ziraat Türkiye Kupası Grubumuz Belli oldu

Grubumuz

Yerli genç transferinde çalışmamız devam ediyor.

Hollandanın NEC takımında oynayan genç gurbetçi oyunumuzla ve trabzonun parlayan yıldızı ile prensip anlaşmasına vardık

Ferdi Kadıoğlu

Oyuncunun bize maliyeti

Yusuf Yazıcı

Oyuncunun bize maliyeti.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Özellikle transferler çok iyi favorim bu oyunda Locatelli neden bilmiyorum ayrı bir heyecan duymaya başladım bu adama! Lige, kupa ve çok iyi performans ile giriş yapmışsın yalnız tek hoşuma gitmeyen 7-1 yenilmiş olmamız hiç mi acıma yok be kardeşim!

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

ndiaye kariyerimde transfer etmek istediğim bir oyuncuydu. Sen transfer etmişsin bence Türkiye için iyi düzeyde bir oyuncu. Wilson'u bende kariyerimde kiralamıştım anlık fırlamalıkları ve şutlarıyla goller buluyor. Fener'e yakıştıramadım 7 golü başında Avukat var sanırsam.

Başarılar gidişat gayet güzel

Çok güzel sonuçlar almışsın transferlerde güzel bence imkanın varsa muslerayı'da güzel fiyata satıp yeni genç kaleci alabilirsin.
    Bir Fenerbahçeli olarak 5.haftaki skoruda görmemiş gibi yapcam

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ndiaye çok güzel transfer. Kiraladığın oyunculardan Lato, Locatelli ve Passlack da benim çok sevdiğim çocuklar. Lato'nun serbest kalma bedeli olması lazımdı, cüzzi, doğrudan da alabilirdin sanki.

Eren'e Fenerbahçe'ye karşı 5 gol attırıyorsan, 2 sezona Şampiyonlar Ligi kupası gelir buraya.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim. Gelecek sezon sonunda galiba bedelsiz olarak alabildiğin Walter Gonzalez diye Paraguaylı bir çocuk var.

Last edited by pusathan01 : 19.Mart.2017 at 16:05

Aynen transfer konusunda bilgi istersen genç ve ucuza alabilecegin kendi kariyerimde takipte oldugum oyuncuların takip listesini atabilirim.

Aynen transfer konusunda bilgi istersen genç ve ucuza alabilecegin kendi kariyerimde takipte oldugum oyuncuların takip listesini atabilirim.
    Bende alabilir miyim o takip listesini

Quote Originally Posted by EfsaneFenerli View Post
    Bende alabilir miyim o takip listesini
    http://s6.dosya.tc/server8/qlusxh/le...A0165.rar.html
    buyur 2.sezonun ortasında nerdeyse hepsine bedavaya imza attırabilirsin türk oyuncular var hepsi gelecekte iyi oyuncular olucak takımıma gelenler takip listesinden cıktıgından bukadar istersen takımıma imza attırdıgım oyuncuların listesine kariyerimden bakabilirsin 1saate paylaşıcam.

Senin kariyerden takip ettim zaten bazı isimleri. Hatta bazılarını bende aldım sezon sonu takıma katılacaklar ama fazla mal göz çıkarmaz hesabı tüm listeye bakmak istedim, teşekkürler

Montolivo hocam, tema nedir acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Ndiaye çok güzel transfer. Kiraladığın oyunculardan Lato, Locatelli ve Passlack da benim çok sevdiğim çocuklar. Lato'nun serbest kalma bedeli olması lazımdı, cüzzi, doğrudan da alabilirdin sanki.

Eren'e Fenerbahçe'ye karşı 5 gol attırıyorsan, 2 sezona Şampiyonlar Ligi kupası gelir buraya.
    Eren 6 gol attı o maçta. kiralıkları sezon sonunda artı bir yıl daha kiralayabilirsek cok güzel olur gibime geliyor. şampiyonlar ligi hedefim yok. yaş ortalamasını bir an önce 20 ye indirmeyi amaçlıyorum.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim. Gelecek sezon sonunda galiba bedelsiz olarak alabildiğin Walter Gonzalez diye Paraguaylı bir çocuk var.

o zaten suan listemin en başında kardeşim.

kardeşim ben degişcen ca pa olayından dolayı gözlem ekibinin tavsiyesiyle transfer yapıyorum.

Quote Originally Posted by EfsaneFenerli View Post
    Senin kariyerden takip ettim zaten bazı isimleri. Hatta bazılarını bende aldım sezon sonu takıma katılacaklar ama fazla mal göz çıkarmaz hesabı tüm listeye bakmak istedim, teşekkürler
    Kullandıgım tema Vitrex 2017 versiyon 2

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sportoto Süper Lig

13 . - 14 . - 15 . ve 16 . Haftalar

Puan Durumu

Aslında ligde 3 puanları alsakta oynadıgımız oyundan memnun degilim. kafamdaki oyunu bir türlü uygulamaya koyamadık. ilk 5 hafta istedigimiz gibi oynasakta. rehavet olayı cok fazla gibime geldi. devre arası transfer sezonunu açarken ligdeki puan farkı rahatlamamızı sagladı gibi gibi.

Ziraat Türkiye Kupası

2. ve 3. Maç

Puan durumu

Aslında rahat kazanmamız gereken maçlardı fakat amed sportif faaliyetler yani diski karsısında duran toptan yedigimiz 2 gol zorladı bizi. antalya macında ise tek ataktan gol atan antalya beraberlige yattı resmen. 1461 Trabzon la oynadıgımız 2. maç ise tam anlamıyla gol patlaması yaşayarak transfer sezonunu açıyoruz.

Ocak 2017 ye girerken Ligin ilk devresindeki oyuncu istatistiklerimiz Şöyle oluştu

Eren en skorer oyuncumuz olsa da uzun süre suskun kalması düşündürmüyor degil.

Onun dısında kaptanımız selcuk en iyi ortalama puana ulaşırken orta alandaki pas yükünü çeken yeni transfer Ndiaye ise yüzleri güldürdü.

asist konusunda erenin golcü kimliginin yanında gol attırma hevesi bizi mutlu ederken yeni transfer betancour ise 5 asistle orta alanda yüzlerimizi güldürdü.
    2 yıllıgına kiraladıgımız passlack ise ne denli nokta transfer oldugunu gösterirken yüksek formu sevindirdi

Devre arası transfer sezonuna girdik.

Takımda Garry Rodriges in ayrılması kesinleşirken geçen ay anlaşmaya vardıgımız yusuf yazıcı takıma dahil olacak. kaliteli bir stoper bir forvet ve bir orta alan oyuncusu daha alarak transferi sonlandırmayı planlıyorum.

Güzel gidiyor takım bozmazlar inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Güzel gidiyor takım bozmazlar inşallah.
    İnşallah kardeşim. şuan takviye yapmaya çalışıyorum takıma. enteresan bir transfer dönemi içersine girdik..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gidişat güzel inş. sezon sonuda güzel olur.
    Transfer dönemi için sol bek arıyorsan Alez Martinezi (Real Hispalis te) bedelsiz gelecek sezon için alabilirsin. Sol kanat için Burgui olabilir.

Bu arada Walter Gonzalez'i ben kasım ayında oyunu ilk aldığımda almıştım. O zamanki profili ile 3.1 yamasından sonraki profili arasında çok fark var. Dahada geliştirmiş kendisini iyide olmuş. Bundan dolayı bence bedelsizi beklemeden cüzi miktara transfer etsen bence iyi olur. Çünkü başka bir takım senden önce davranabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Portekiz ligini Tivibudan sürekli takip eden biriyim kardeşm. gerçekten fark yaratan bir eleman arkadaş.. zaten dedigim gibi transferde listemizin ilk sırasında bulunan bir isim. fakat eren ayrılmadan öyle bir adım atamayacagız maalesef. bende cok denedim bu elemanı iyi verim veren ender oyunculardan.. kanatsız 4.1.3.2 oynadıgımdan burgui zor kardeşim. farkındaysan bruma yı bile forvet hattında kullanıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Anladım. Hayırlısı olsun. Ben senin bir ara 4-2-3-1 ini kullanmıştım o zaman verim veriyordu.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Yeni kariyer hayırlı olsun abi , fırtına gibi başlamışız fakat bu oyun bozuk Fener 7 yemiş Rvp ligde 9 gol atmış olmaz yani

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Anladım. Hayırlısı olsun. Ben senin bir ara 4-2-3-1 ini kullanmıştım o zaman verim veriyordu.
    Yeni şeyler denemeye çalışıyorum kardeşim.

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Yeni kariyer hayırlı olsun abi , fırtına gibi başlamışız fakat bu oyun bozuk Fener 7 yemiş Rvp ligde 9 gol atmış olmaz yani
    Teşekkür ederim kardeşim. Bence bozuk degil. yüksek primden ötürü takım paramparça ediyordu. son 10 hafta zor da olsa galip gelebiliyoruz..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Arkadaşlar oyun crash dump hatası sebebiyle trabzon macının öncesine döndük..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Tekrar oynadıgımız maçlar da ki skor şöyle oluştu.

Trabzona ve antalyaya yenildik.

Devre arası transfer dönemi

Garry Rodriges ile Lionel Carole 'un ayrılışı sonrası şimdilik tek takviyemiz Yusuf Yazıcı oldu

Eren Derdiyok ile Bruma yı satış listesine koyduk.

Gerekli bölgelere takviyeleri kiralık olarak cözümlemeye calışıyoruz..

Yusuf Yazıcı

Linus Wahlqvist

Defans bekte sıkıntı yaşamamak için uygun bir bedelle kadroya dahil ettigimiz isveçli gelecek sezon kar elde edebilecegimiz bir isim oldugu için kadroya dahil ediyoruz

Sezon sonu için prensip anlaşmasına vardıgımız bir diger isim

Kiralık Olarak kadromuza kattıgımız diger oyuncu

Sergio Diaz

1,5 Yıllık Anlaşmaya vardıgımız oyuncudan beklentim biraz yüksek gibi

Antonio Otegui

3 milyon euro opsiyon bedeli ile 1.5 yıllıgına kadromuza kiralık olarak dahil ediyoruz. osasuna kariyerimde üst düzey performans aldıgım oyuncumdan beklentim cok büyük

Carlos Soler

Klasikleşmiş oyuncumu 1.5 yıllıgına kiralık olarak kadroya dahil ettik.

Yabancı kontenjanının 14ünü de kullandıgımızdan ayrılan oyuncu olmazsa eger takviye yapmayacagız. Devre arası takviyelerimiz şimdilik iyi gibi duruyor. sezon sonu degerlendirme yapıp ne yapmamız gerektigine daha saglıklı karar verebiliriz gibime geliyor.

Sportoto Süper Lig 18. Hafta

Gol olup yagdık

Puan Durumu

Ziraat Türkiye Kupası

6. maç

Puan Durumu

Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri